Imobiliare Sector 2 Bucuresti

Hartă Listă
Filtre active: Bucuresti Sector 2 Terasă Șterge toate filtrele
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Apartament cu 2 camere in zona Obor
6
75

Apartament cu 2 camere in zona Obor

Apartament de 50mp cu 2 camere, situat la etajul 6 în zona Obor, dotat cu aer condiționat, centrală proprie și Wi-Fi. Acces facil la mijloacele de transport autobuze și tramvaie, iar stația de metrou Bucur Obor este la doar câteva minute distanță.

50 m2

Obor, Sector 2, Bucuresti

Promovat
Garsoniera zona Pantelimon
4

Garsoniera zona Pantelimon

De inchiriat garsoniera in zona Pantelimon, confort 1, la 2 minute de Mega Mall si Kaufland, bloc mixt, doua lifturi, decomandata, Etaj 4 11.

30 m2

Pantelimon, Sector 2, Bucuresti

Promovat
Garsoniera de inchiriat in zona Tei
3
48

Garsoniera de inchiriat in zona Tei

Oferim spre inchiriere garsoniera in zona Universitatii Tehnice de Constructie,amplasata pe strada Brasoveni.In apropiere se gasesc magazine alimentare,mijloace de transport,parcuri. Dispune de o suprafata utila de 35mp ,etajul 1. Este complet mobilata si utilata,perfecta pentru un viitor stundet.

35 m2

Tei, Sector 2, Bucuresti

Promovat
Garsoniera de inchiriat in zona Tei
3
13

Garsoniera de inchiriat in zona Tei

Ofer spre inchiriere garsoniera in zona Tei vis a vis de Kaufland ,cu o suprafata de 36mp,etaj 3.Garsoniera este complet mobilata si utilata

36 m2

Tei, Sector 2, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Acces all-inclusive la spații de co-working în Regus Hermes
4

Acces all-inclusive la spații de co-working în Regus Hermes

Lucrați oriunde și oricum simțiți nevoia, cu un abonament Regus pentru co-working. Cu prețuri începând de la 359 RON, oferim flexibilitatea și libertatea de adaptare la orice stil de lucru. Pur și simplu intrați în orice locație din rețeaua noastră globală extinsă și apucați-vă de lucru oricât de rar ...

10 m2

Sector 2, Bucuresti

Apartament zona Obor 3 camere
9

Apartament zona Obor 3 camere

Vand apartament zona Obor, vecinitate mall Veranda, Piata Obor, Mega Mall, metrou statii Obor sau iancului la 10 min de mers pe jos. Stare foarte buna la pretul de 100.000 euro

2000 EUR/m2 | 60 m2

Obor, Sector 2, Bucuresti

Vand apartament confort 3 (mobilat si utilat)
5
5

Vand apartament confort 3 (mobilat si utilat)

Apartament confort 3 de vânzare, situat într-o zonă liniștită, în spatele Liceului Blaga. Proprietatea beneficiază de o poziție convenabilă, la doar 10 minute de stațiile de metrou Republica și Costin Georgian, oferind acces rapid către principalele puncte de interes din oraș. Ideal pentru locuit sau ...

1679 EUR/m2 | 28 m2

Pantelimon, Sector 2, Bucuresti

De închiriat   Casă 4 nivele, 350 mp utili   Colentina, ieșire din București, finisaje premium
10

De închiriat Casă 4 nivele, 350 mp utili Colentina, ieșire din București, finisaje premium

Locație strategică: Colentina, foarte aproape de ieșirea din București către Autostradă. Poziție excelentă pentru sedii de firmă, showroom, birouri sau activități comerciale. Detalii proprietate: Suprafață utilă: 350 mp 4 nivele: parter + 3 etaje 6 camere spațioase 3 livinguri generoase ...

360 m2

Sector 2, Bucuresti

Apartament 3 camere || Floreasca || pretabil birouri || nemobilat
6

ofer spre închiriere un spațiu ideal pentru activități de birou (RENOVAT în februarie 2026), situat stradal, chiar în "inima" zonei Floreasca (zona restaurantelor), beneficiind de un flux constant de persoane și o vizibilitate excelentă pentru afacerea dumneavoastră. Caracteristici principale: Suprafață: ...

60 m2

Floreasca, Sector 2, Bucuresti

Proprietar negociabil Popa Soare Romulus
10

Proprietar negociabil Popa Soare Romulus

Apartament cochet in centrul Bucurestiului, finisat - baie noua; - bucatarie moderna; - tamplarie termopan; - usa metalica; in bloc mic de doua etaje, vecini civilizati. Centrala termica proprie. Aparate de aer conditionat in fiecare camera. Se accepta credit imobiliar. Proprietar. Asociatie de proprietari. Nu ...

2192 EUR/m2 | 65 m2

Mântuleasa, Sector 2, Bucuresti