Imobiliare Sector 2 Bucuresti

Hartă Listă
Filtre active: Bucuresti Sector 2 Terasă Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Apartament 2 camere in zona Colentina
6
31

Apartament 2 camere in zona Colentina

Apartment 2 camera, confort 1, etaj 6, situat in zona Colentina, Sector 2, mobilat si utilat, 47mp2.

47 m2

Colentina, Sector 2, Bucuresti

Promovat
Apartament de vanzare 2 camere zona Colentina
5
17

Apartament de vanzare 2 camere zona Colentina

Apartament de vanzare 2 camere zona Colentina. Vecinitati-Piata Cremenita, Parcul Plumbuita, Veranda Mall, Kaufland Bucur Obor. Se afla in apropierea metroului si a mijloacelor de transport. Suprafata utila 64mp2. Situat la etajul 6. Bloc construit in anul 1980. Lift inclus. Loc de parcare.

1328 EUR/m2 | 64 m2

Colentina, Sector 2, Bucuresti

Promovat
Garsoniera finisata modern de vanzare in zona Delfinului
6
49

Garsoniera finisata modern de vanzare in zona Delfinului

vand garsoniera situata la etajul 4 intr-un bloc mixt (garsoniere + 2 camere), construit dupa 1980, etaj 3,in zona Mega Mall, aproape de Delfinului, Basarabia, Diham, Morarilor. In apropiere se regasesc Arena Nationala, Parcuri (National si Morarilor), Spitalul Judetean Ilfov, Mega Mall, Scoala Waldorf, ...

1667 EUR/m2 | 30 m2

Delfinului, Sector 2, Bucuresti

Promovat
Inchiriere apartament 2 camere Tei
5
71

Inchiriere apartament 2 camere Tei

Ofer spre inchiriere un apartament cu 2 camere, cu o suprafata de 50 mp, situat la etajul 3 , vedere pe 2 parti mobilat si utilat complet. Se accepta animale de companie

50 m2

Tei, Sector 2, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Garsoniera de inchiriat zona Tei
5
16

Garsoniera de inchiriat zona Tei

Garsoniera moderna amplasata intr-o zonă verde superbă, între 2 parcuri, cu acces rapid la metrou Ștefan cel Mare și liniile RATB 182,282,16,36. În imediata apropiere avem LIDL, Mega Image, Kaufland, Magazin NON stop, bănci, școli, grădinițe, săli Fitness, Complex Comercial Domino, restaurante, terase ...

30 m2

Tei, Sector 2, Bucuresti

Promovat
Inchiriez garsoniera in zona  colentina
3
9

Inchiriez garsoniera in zona colentina

Inchiriez garsoniera, situata colentina. garsoniera este decomandata si dispune de o suprafata utila de 40 mp. Este situat la etajul 1 din 8. Zona este linistita, fiind si foarte aproape de mijloacele de transport in comun, magazine. Pentru mai multe detalii sunati la numarul de telefon.

40 m2

Colentina, Sector 2, Bucuresti

Apartament de vanzare cu 2 camere in zona Pantelimon
4
25

Apartament de vanzare cu 2 camere in zona Pantelimon

Vă propunem spre vânzare un apartament cu 2 camere, semidecomandat, în zona Pantelimon. Suprafața de 50 mp, etaj 4 8, bloc construit în 1982. În imediata apropiere se află mega mall, Pentru detalii suplimentare sunați la numărul afișat.

1280 EUR/m2 | 50 m2

Pantelimon, Sector 2, Bucuresti

Promovat
Garsoniera de inchiriat zona Baicului
3
5

Garsoniera de inchiriat zona Baicului

Garsonieră economică, situată într-o zonă cu acces facil la STB. 25mp, etaj 3 10, mobilată, bloc reabilitat. Ideală pentru o persoană singură. Vizionare rapidă!

25 m2

Baicului, Sector 2, Bucuresti

Promovat
Garsoniera de inchiriat zona Obor
4
62

Garsoniera de inchiriat zona Obor

Oferim spre inchiriere garsoniera 28mp, pozitionata excelent, exact langa metrou Obor, pe sos. Stefan Cel Mare. Garsoniera este mobilata, bloc reabilitat, fara risc seismic. Zona cu multiple facilitati, piata Obor, numeroase mijloace de transport in comun, magazine, mall Veranda Mega Mall si tot ce este ...

28 m2

Obor, Sector 2, Bucuresti

Se inchiriaza garsoniera zona Baicului cu centrala proprie
3
2

Se inchiriaza garsoniera zona Baicului cu centrala proprie

Se inchiriaza garsoniera zona Baicului cu toate dotarile necesare . Se afla la etajul 2 avand o suprafata de 28 mp. Aveti in apropiere mijloace de transport in comun, cafenea si Profi

31 m2

Baicului, Sector 2, Bucuresti

Promovat
Garsoniera de inchiriat zona Mega Mall
3
3

Garsoniera de inchiriat zona Mega Mall

ofer spre inchiriere garsonieră situată la 7 minute de Mega Mall. 27mp, etaj 5 10, complet mobilată, balcon mic. STB, magazine și parc la 3 minute. Vizionare disponibilă!

27 m2

Sector 2, Bucuresti

Două Camere|Toamnei|Mosilor|Eminescu|60m2|Incalzire pardoseala|Buncăr|Spati Verzi|două balcoane
7
5

Central Home 178 0% COMISION DIRECT DEZVOLTATOR *Bucuresti sector 2, Stefan cel Mare-Viitorului *Zona ultracentrala -Situata la doar două minute de mers pe jos de statia de Metrou OBOR -5 minute de statia Stefan cel Mare -Piata Romană-Piata obor la 5 minute -Localizare este una de TOP ! ...

3529 EUR/m2 | 60 m2

Cartierul%2525252bArmenesc, Sector 2, Bucuresti

Garsoniera Cochetă|Toamnei|Mosilor|Eminescu|Balcon|Incalzire Pardoseala|Buncăr|Lift
2
4

3559 EUR/m2 | 34 m2

Cartierul%25252bArmenesc, Sector 2, Bucuresti

Promovat
Garsoniera de inchiriat zona Iancului
5
14

Garsoniera de inchiriat zona Iancului

Garsoniera este situata in zona Iancului - Pache Protopopescu, Matasari. Dotata cu boiler, cabina de dus Suprafata utila de 35mp Mobilata si utilata Parter.

35 m2

Iancului, Sector 2, Bucuresti

3camere|Toamnei|Mosilor|Eminescu|110m2|Incalzire Pardoseala|Buncar|spati verzi|Lift
10
3

Apartament Premium! Superb in centrul Bucurestiului Pret promotional! constructie finalizata 90% termen finalizare martie 2 m2 construiti *Disponibil la etaj 4 Mai multe poze la cerere *3 balcoane *două dormitoare *Două Grupuri Sanitare *Bucatarie inchisa *Luminos *Spatios *finisaje premium *spatii ...

3025 EUR/m2 | 110 m2

Cartierul%25252bArmenesc, Sector 2, Bucuresti

3camere|Stefan Cel Mare|Mosilor|Mihai Eminescu|Incălzire pardoseala|Buncăr Atomic|Spati verzi
10
3

Central Home 178 Apartamentul se va preda finisat 0% COMISION DIRECT DEZVOLTATOR *Bucuresti sector 2, Stefan cel Mare-Viitorului *Zona ultracentrala -Situata la doar două minute de mers pe jos de statia de Metrou OBOR -5 minute de statia Stefan cel Mare -Piata Romană-Piata obor la 5 minute ...

3381 EUR/m2 | 73 m2

Cartierul%25252bArmenesc, Sector 2, Bucuresti

Promovat
Ofer spre vânzare un apartament cu 2 camere situat în zona Colentina Obor.
8
38

Ofer spre vânzare un apartament cu 2 camere, semidecomandat, situat în zona Colentina Obor. Imobilul este amplasat într-un bloc de apartamente construit în anul 1980, aflat la etajul 2 din 10. Locuința are o suprafață utilă de 53 mp În imediata apropiere se găsesc centre comerciale, bănci, farmacii, ...

1528 EUR/m2 | 53 m2

Colentina, Sector 2, Bucuresti

Garsonieră de închiriat   Zona Iancului
6

Garsonieră de închiriat Zona Iancului

Garsonieră de închiriat Zona Iancului Suprafață: 21 mp | Etaj: 3 | Chirie: 229 lună Garsoniera este mobilată și utilată complet, gata de mutare. Este luminoasă, eficient compartimentată și oferă confort optim pentru o persoană. Localizare excelentă: aproape de mijloace de transport, magazine și ...

21 m2

Iancului, Sector 2, Bucuresti

Promovat
Apartamente 3 camere zona Tei
7
1

Apartamente 3 camere zona Tei

Oferim spre inchiriere un apartament 3 camere, zona Lacul tei Grigore Ionescu3 camere, decomandat, 75 mp, situat la etajul 2. Se accepta animale de companie .

75 m2

Tei, Sector 2, Bucuresti

Apartament 2 camere de inchiriat in zona Doamna Ghica
4
3

Apartament 2 camere de inchiriat in zona Doamna Ghica

Oferim spre inchiriere apartament de doua camere 55mp situat la etajul 3 complet utilat si mobilat disponibil cu mutare imediata , imobilul este situat in sectorul 2 zona Doamna Ghica in apropiere de Parcul Lunca Florilor.

55 m2

Doamna Ghica, Sector 2, Bucuresti

Vanzare apartament 2 camere, parter, bloc 2019, loc parcare, Dobroesti, Fundeni, Dragonul Rosu
19
1

REM IMOBILIARE va ofera spre vanzare un apartament cu 2 camere, spatios, decomandat, in suprafata de 55 mp., situat in Dobroesti, Fundeni, pe strada Marului. Pret: 81.000 euro. Blocul este construit in 2019 si este compus din Subsol+ Parte+ 4 Etaje, apartamentul se afla la parter. Imobilul dispune ...

1473 EUR/m2 | 55 m2

Fundeni, Sector 2, Bucuresti

Ofer spre vanzare apartament de doua camere in zona Colentina
7
25

Ofer spre vanzare apartament de doua camere in zona Colentina , etaj 3, 1980 an constructie, 60 mp. Apartamentul este situat intr-o zona linistita, in zona regasim spatii comerciale si acces la transport in comun . Pentru mai multe detalii sunati la numarul de telefon.

1392 EUR/m2 | 60 m2

Colentina, Sector 2, Bucuresti

Vanzare apartament 2 camere, decomandat, 55 mp, parter, loc parcare, Dobroesti, Fundeni, Marului
19
5

1473 EUR/m2 | 55 m2

Fundeni, Sector 2, Bucuresti

Apartament  2 camere zona Pantelimon
4

Apartament 2 camere zona Pantelimon

Va oferim spre inchiriere apartament de 2 camere, decomandat, situat in zona Pantelimon parc Morarilor. Este amplasat la eetajul 8 intr-un imobil care se intinde pe 10 etaje si dispune de o suprafata utila de 54mp. Apartamentul este situat la 6 minute distanta de Metroul Costin Georgian, 3 min de statia ...

54 m2

Pantelimon, Sector 2, Bucuresti

Categorii

Imobiliare

Județe

Bucuresti

Localități

Sector-2
Salvează căutarea