Imobiliare Sector 3 Theodor-pallady Bucuresti

Hartă Listă
Filtre active: Bucuresti Sector 3 Theodor-pallady Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Apartamente 2 camere zona Theodor Pallady
6
2

Apartamente 2 camere zona Theodor Pallady

Va propunem spre inchiriere un apartament 2 camere de 60m2 ,etajul 5 7 in zona Theodor Pallady. Dispune de balcon. Fiecare scara este prevazuta cu 2 lifturi Este la prima inchiriere utilat si mobilat complet. Nu se accepta animale de companie si fumatul in apartament! Este la 15 min de metrou Nicole ...

60 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Garsoniera, 30mp, centrala proprie, metrou, AC, Hils Pallady
4
1

DEB REAL ESTATE va propune spre vanzare o garsoniera situata in ansamblul rezidential Hils Pallady, ideala atat pentru locuit, cat si pentru investitie, intr-o zona moderna si bine conectata la mijloacele de transport. Garsoniera este amplasata la etajul 11 din 11 si se vinde complet mobilata si utilata, ...

2933 EUR/m2 | 30 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Ap.2 cam.cu bucat inchisa_Metrou-Pallady_mobilat si utilat complet
10
1

Oferta completă pe www. prestige-rezidential .ro Inchiriez apartament 2 camere, cu bucatarie inchisa, mobilata si utilata complet, inclusiv cu masina de spalat vase. Tot mobilierul este nou (prima inchiriere). Situat in zona Pallady, cu acces facil la statia de metrou Nicolae Teclu/Pallady intr-un ...

55 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Promovat
 Garsoniera zona Theodor Pallady
3
2

Garsoniera zona Theodor Pallady

Oferim spre inchiriere apartament cu o camera in zona Theodor Pallady . Are o suprafata de 35 mp , etajul 5 . Garsoniera este situata intr-o zona cu acces facil catre necesitatiile zilnice. Pentru mai multe detalii va rugam sa ne contactati!

35 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Apartament 3 camere, 69mp utili+8mp balcon, centrala, AC, Hils Pallady
11

Vă propunem spre vânzare un apartament cu 3 camere, decomandat, situat într-un bloc nou, construit după anul 2020 – ideal pentru o familie sau ca investiție sigură. Locuința este amplasată la etajul 7 din 11, are o suprafață utilă de 69 mp și un balcon de 8 mp. Este compartimentată eficient și dispune ...

2612 EUR/m2 | 69 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

In hiriere depozit hala spatiu industrial Theodor Pallady - Drumul Intre Tarlale - Oxigenului
17

Inchiriere depozit hala spatiu industrial Theodor Pallady - Drumul Intre Tarlale - Oxigenului,nbsp;Bucuresti. Imobilul are suprafata totala 600mp(depozite - 460mp, birouri 140mp), inaltime 6.5ml, dispusa parter, accesul se face prin 1nbsp;usanbsp;tip drive in, curte platforma betonata.nbsp;Spatiu este ...

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Titan Pallady - 3 camere, Metrou 7  minute, Incalzire in pardoseala
7
11

Titan Pallady - 3 camere, Metrou 7 minute, Incalzire in pardoseala

 123.000 Euro + TVA pentru un avans de 90% la antecontract   131.500 Euro + TVA pentru un avans de 15% la antecontract Ansamblul format din 1 bloc a cate 3 scari cu design modern, cuprinde apartamente cu 2 camere tip studio, 2 camere, 3 camere si 4 camere. Locație excelenta în zona Pallady, la doar ...

1255 EUR/m2 | 98 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Spatiu depozitare sau productie zona Pallady  - A2
9
2

Spatiu depozitare sau productie zona Pallady - A2

Hala industriala pentru depozitare sau productie situata in zona de Est la 2 min de mers cu masina de Theodor Pallady ,aproximativ 5,6 minute de metrou Anghel Saligny, in imediata apropiere de Centura si Autostrada Soarelui.Acces facil pentru trafic greu ,parcare ,platforma betonata.Spatiul total are ...

360 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Vand teren intravilan
8
6

Vand teren intravilan

Vand teren intravilan 899 mp, situat pe strada Gura Calitei nr. 101, cu drum de servitute de 2 ml in proprietate. In total, drumul de servitute are o latime de 4 metri. Terenul are o deschidere de 67,51 ml si 15,33 ml adancime, cu toate utilitatile. Suprafata totala a terenului este de aprox. 1.035 mp ...

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Apartament 2 camere decomandat | Parcare inclusa | Zona Theodor Pallady
15

Apartament modern cu 2 camere, decomandat, situat la etajul 3 al unui imobil finalizat, cu acte pregătite pentru vânzare imediată. Locuința se vinde conform fotografiilor și oferă posibilitatea de amenajare și mobilare după propriul gust, fiind ideală atât pentru locuit, cât și pentru investiție. Apartamentul ...

2403 EUR/m2 | 54 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Apartament 3 camere| Compartimentare excelentă |2 balcoane| Încălzire pardoseala
16

Descoperă un apartament modern cu 3 camere, situat într-un bloc liniștit, cu regim redus de înălțime D+4 etaje, ideal pentru cei care își doresc confort, intimitate și acces rapid către principalele puncte de interes ale orașului. Locuința este bine compartimentată și se predă conform pozelor, fiind ...

2135 EUR/m2 | 68 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Vila A1 Modernă cu Finisaje Premium – Zona Titan-Pallady_P+1
6

❗ – Direct Dezvoltator, Comision 0%!!! ✨Case premium în zona Theodor Pallady Concept rezidențial exclusivist Un ansamblu de case individuale de ultimă generație, realizate cu materiale de calitate superioară și finisaje premium, pentru cei care apreciază confortul, eleganța și tehnologia modernă. ...

2480 EUR/m2 | 127 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Penthouse, Decomandat, Finalizat+Parcare+Terasa 136 mp-Titan- Pallady
20

Oferta completă pe www. prestige-rezidential .ro Ofer spre vanzare un apartament de 4 camere tip Penthouse, cu o suprafata de 236 mp, cu Parcare Subterana Inclusa, proiectul se afla in proximitatea marelui centru comercial Auchan Titan. Blocul este unul micut si cochet compus din 46 de apartamente ...

2380 EUR/m2 | 100 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

55 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Apartament 2 camere, bloc nou, parcare I Nicolae Teclu
7

Apartament 2 camere, bloc nou, parcare I Nicolae Teclu

Apartament 2 camere de inchiriat, situat un zona Nicolae Teclu, la 15-16 minute de mers pe jos pana la metrou Nicolae Teclu. La mica distanta fata de locurile de interes : Auchan Titan, Ikea, Lidl, Jumbo, Auchan, Decahlon, Jysk, Metro, Kika, Dedeman, iesirea spre Autostrada Soarelui. Acesta este ...

55 m2

theodor pallady, Sector 3, Bucuresti

Ansamblu Nou de Vile Duplex | Complex Privat Premium | Finisaje Premium
10

Ansamblu rezidențial nou format din 30 de vile tip duplex, situat într-un complex privat și securizat, cu acces prin poartă automată și telecomandă. Vilele au o suprafață utilă de 132,55 mp, iar curțile sunt individuale și diferă ca dimensiune. Fiecare locuință dispune de 2 locuri de parcare proprii ...

1728 EUR/m2 | 133 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Ozana - 1 Decembrie 1918 - vila superba finalizata in 2025 / 4 camere si 4 bai
18

Vila Duplex P+2 - Finalizata 2025 - 4 camere / 4 bai - Pallady / Ozana / 1 Decembrie 1918 - Drumul Gura Fagetului nr. 18. Proprietar persoana fizica ofera spre vanzare un duplex modern, finalizat in 2025, situat intr-un complex privat din zona Pallady – Titan, securizat cu poarta de acces. Locuinta ...

2951 EUR/m2 | 144 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Theodor Pallady /Ikea 200 mp spatiu depozitare-productie
8

Theodor Pallady /Ikea 200 mp spatiu depozitare-productie

Va oferim spre inchiriere un spatiu de depozitare/productie situat in zona Pallady/Ikea ,cu suprafata utila de 200 mp .Spatiul face parte dintr-o suprafata mai mare de 450 mp,astfel ca exista posibilitatea de a inchiria si un spatiu mai mare daca se doreste.Spatiul va fi disponibil incepand cu 15 Mai ...

500 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Theodor Pallady /Ikea 200-450 mp spatiu depozitare-productie si birouri
14

Va oferim spre inchiriere un spatiu de depozitare/productie situat in zona Pallady/Ikea ,cu suprafata totala utila de 450 mp din care spatiu birouri, cu suprafata de 100 mp si hala cu suprafata de 350 mp ,intreaga suprafata aflandu-se la parter,birourile fiind situate la etajul 1 .Spatiul va fi disponibil ...

500 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Vilă premium încălzire pardoseală |2 locuri parcare | oferta de Paste -265.000 €
7

Descoperă confortul unei locuințe moderne, situată într-o zonă în continuă dezvoltare, cu acces rapid la Autostrada Soarelui (A2), la mijloace de transport STB și aproape de numeroase facilități comerciale din zona Theodor Pallady. CARACTERISTICI GENERALE Regim de înălțime: Parter + Etaj 1 + Mansardă Finalizare: ...

1946 EUR/m2 | 136 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Ideal Familie Comision 0%
5

3 Camere Ideal Familie Comision 0%

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.efy-residence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -115.702 Euro TVA 21% inclus Parcare:7.000 Euro +TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - 3 camere Tip imobil - D+P+3 etaje Total ...

1757 EUR/m2 | 66 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Direct Dezvoltator Incalzire in Pardoseala
9

3 Camere Direct Dezvoltator Incalzire in Pardoseala

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul rossa-residence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -119.500 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -126.000 Euro + TVA pentru un avans de 15% la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip ...

1343 EUR/m2 | 89 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Modern | Finisaje Premium | 10 min Metrou
5

2 Camere Modern | Finisaje Premium | 10 min Metrou

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.efy-residence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -90.909 Euro +TVA Parcare:7.000 Euro +TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - 2 camere Tip imobil - D+P+3 etaje Total unitati ...

2212 EUR/m2 | 41 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Ideal Investitie Incalzire Pardoseala
5

2 Camere Ideal Investitie Incalzire Pardoseala

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.efy-residence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -76.033 Euro + TVA Parcare:7.000 Euro +TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - 2 camere Tip imobil - D+P+3 etaje Total unitati ...

1900 EUR/m2 | 40 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Categorii

Imobiliare

Județe

Bucuresti

Localități

Sector-3
Salvează căutarea