Imobiliare Sector 3 Theodor-pallady Bucuresti

Hartă Listă
Filtre active: Bucuresti Sector 3 Theodor-pallady Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
2 Camere-Pallady-Centrala Proprie-1983 la 5 min.Metrou 1 Decembrie
11

Toate ofertele si ansamblurile din zona Theodor Pallady le gasiti pe site-ul prestige-rezidential.ro Apartament 2 camere disponibil in zona Pallady-Ozana, in apropiere de Penny Market, situat la etajul 4 al unui imobil construit in 1983. Blocul este anvelopat si renovat si foarte bine ingrijit. Locuinta ...

1981 EUR/m2 | 53 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Teren 2Ha  Drumul Intre Tarlale - A2, pretabil hale + birou (Glina)
12

Teren 2Ha Drumul Intre Tarlale - A2, pretabil hale + birou (Glina)

Teren 20060 mp, cu deschidere la drum paralel cu autostrada Soarelui (Allea Soarelui) pretabil pentru constructia a 2 hale avand amprenta la sol 6145mp, respectiv 1575 mp si a unui corp de birouri cu amprenta la sol de 400 mp. Proiectul dispune de 20 locuri de parcare pentru Tiruri, 20 de locuri de ...

20,060 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Promovat
2 Cam-Finalizat- Pallady- parcul Teilor- 58mp- Centrala-Mutare rapida
19
3

Pallady- metrou Teclu- parcul Teilor Bloc finalizat - 2025 2 Camere - Mutare rapida! Pallady - parcul Teilor - metrou Teclu - vanzare apartament 2 camere, decomandat, suprafata 58 mp, predare la cheie, finisaje moderne, incalzire pardoseala, centrala termica, posibilitate parcare subterana. Apartamentul ...

2009 EUR/m2 | 58 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Inchiriere apartament 2 camere Theodor Pallady
4
5

Inchiriere apartament 2 camere Theodor Pallady

Ofer spre închiriere apartament cu 2 camere decomandat, în suprafață de 55 mp, situat pe Drumul Gura Arieșului nr. 109 115, în zona Pallady. Apartamentul se află la etajul 2 al unui bloc nou, este la prima închiriere și dispune de centrală termică proprie și aer condiționat. Complex și zonă: Acces în ...

55 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 2 camere, bloc nou, parcare I Nicolae Teclu
6

Apartament 2 camere, bloc nou, parcare I Nicolae Teclu

Apartament 2 camere de inchiriat in zona Nicolae Teclu, la 15-17 minute de mers pe jos pana la metrou Nicolae Teclu. La mica distanta fata de locurile de interes : Auchan Titan, Ikea, Lidl, Jumbo, Auchan, Decahlon, Jysk, Metro, Kika, Dedeman, iesirea spre Autostrada Soarelui. Acesta situat la etajul ...

60 m2

theodor pallady, Sector 3, Bucuresti

Garsoniera Ideal Investitie -10 min STB
5

Garsoniera Ideal Investitie -10 min STB

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.bestexpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -57.960 Euro + TVA pentru un avans de 90% la antecontract -60.030 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract Parcare:10.000 Euro +TVA ...

1675 EUR/m2 | 35 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Apartament 2 Camere Tip 2 B Ikea Pallady COD 236
7
1

Apartament 2 Camere Tip 2 B Ikea Pallady COD 236

Apartament 2 Camere Tip 2 B Ikea Pallady COD 236 comision 0 !!!! - Apartament 2 camere tip 2 b Ikea Pallady - amplasarea excelenta pe Th Pallady - An de constructie 2024 - suprafata utila de 63 mp. - et 1 al unui bloc cu 11 etaje - este decomandata, beneficiaza de tamplarie PVC, usa metalica ...

1635 EUR/m2 | 63 m2

theodor pallady, Sector 3, Bucuresti

Garsoniera Ikea Pallady COD 237 comision 0 !!!
6

Garsoniera Ikea Pallady COD 237 comision 0 !!!

Garsoniera Ikea Pallady COD 237 comision 0!!! - Garsoniera Ikea Pallady - amplasarea excelenta B-Dul Th Pallady - An de constructie 2024 - suprafata de 45 mp. - et p al unui bloc cu 11 etaje - este decomandata, beneficiaza de tamplarie PVC, usa metalica la intrare si usi de lemn la interior, ...

1711 EUR/m2 | 45 m2

theodor pallady, Sector 3, Bucuresti

Apartament 2 Camere Tip 2 C Ikea Pallady COD 238
5
1

Apartament 2 Camere Tip 2 C Ikea Pallady COD 238

Apartament 2 Camere Tip 2 C Ikea Pallady COD 238 ,,fotografii cu titlu de prezentare,, - Apartament 2 Camere Tip 2 C Ikea Pallady - amplasarea excelenta pe strada Th Pallady - An de constructie 2024 - suprafata de 66 mp. - et 1 al unui bloc cu 11 etaje - este decomandat, beneficiaza de ...

1455 EUR/m2 | 66 m2

theodor pallady, Sector 3, Bucuresti

Apartament 2 camere, bloc nou, parcare I Hils Pallady
6

Apartament 2 camere, bloc nou, parcare I Hils Pallady

Apartament 2 camere de inchiriat, situat in Hils Pallady, la 2 min fata de metrou Anghel Saligny. La mica distanta fata de locurile de interes : Auchan Titan, Ikea, Lidl, Jumbo, Auchan, Decahlon, Jysk, Metro, Kika, Dedeman, iesirea spre Autostrada Soarelui. Acesta este situat la etajul 7 al unui ...

50 m2

theodor pallady, Sector 3, Bucuresti

Inchiriere apartament 3 camere, 2 bai, parcare I Nicolae Teclu
12

Apartament 3 camere de inchiriat, situat in zona Nicolae Teclu, la 17-18 min fata de metrou Nicolae Teclu. La mica distanta fata de locurile de interes: Auchan Titan, Ikea, Lidl, Jumbo, Auchan, Decahlon, Jysk, Metro, Kika, Dedeman, iesirea spre Autostrada Soarelui. Acesta este situat la etajul 4 ...

75 m2

theodor pallady, Sector 3, Bucuresti

Teren pallady, str gura Solcii, gura Vladesei
6
1

Teren pallady, str gura Solcii, gura Vladesei

Persoana fizica Teren situat între str Drumul Gura Vladesei și str Drumul Gura Solcii. Mărime : 483 mp din care 66.5 mp drum de acces și 416.5 mp teren util. In ultima poza se vede intrarea de servitute către teren. Terenul este un pic mai in fata pe partea dreaptă Zona este una dintre cele mai dinamice ...

483 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Inchiriere depozit hala spatiu industrial Theodor Pallady - Drumul Intre Tarlale - Oxigenului
8

Inchiriere depozit hala spatiu industrial Theodor Pallady - Drumul Intre Tarlale - Oxigenului,nbsp;Bucuresti. Imobilul are suprafata totala 600mp(depozite - 460mp, birouri 140mp), inaltime 6.5ml, dispusa parter, accesul se face prin 1nbsp;usanbsp;tip drive in, curte platforma betonata.nbsp;Spatiu este ...

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Apartament 2 camere decomandat | Parcare inclusa | Zona Theodor Pallady
15

Apartament modern cu 2 camere, decomandat, situat la etajul 3 al unui imobil finalizat, cu acte pregătite pentru vânzare imediată. Locuința se vinde conform fotografiilor și oferă posibilitatea de amenajare și mobilare după propriul gust, fiind ideală atât pentru locuit, cât și pentru investiție. Apartamentul ...

2403 EUR/m2 | 54 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Apartament 3 camere| Compartimentare excelentă |2 balcoane| Încălzire pardoseala
16

Descoperă un apartament modern cu 3 camere, situat într-un bloc liniștit, cu regim redus de înălțime D+4 etaje, ideal pentru cei care își doresc confort, intimitate și acces rapid către principalele puncte de interes ale orașului. Locuința este bine compartimentată și se predă conform pozelor, fiind ...

2135 EUR/m2 | 68 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Apartament 2 camere, bloc nou, parcare I Nicolae Teclu
7

Apartament 2 camere, bloc nou, parcare I Nicolae Teclu

Apartament 2 camere de inchiriat, situat un zona Nicolae Teclu, la 15-16 minute de mers pe jos pana la metrou Nicolae Teclu. La mica distanta fata de locurile de interes : Auchan Titan, Ikea, Lidl, Jumbo, Auchan, Decahlon, Jysk, Metro, Kika, Dedeman, iesirea spre Autostrada Soarelui. Acesta este ...

55 m2

theodor pallady, Sector 3, Bucuresti

Ansamblu Nou de Vile Duplex | Complex Privat Premium | Finisaje Premium
10

Ansamblu rezidențial nou format din 30 de vile tip duplex, situat într-un complex privat și securizat, cu acces prin poartă automată și telecomandă. Vilele au o suprafață utilă de 132,55 mp, iar curțile sunt individuale și diferă ca dimensiune. Fiecare locuință dispune de 2 locuri de parcare proprii ...

1728 EUR/m2 | 133 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Vilă premium încălzire pardoseală |2 locuri parcare | oferta de Paste -265.000 €
7

Descoperă confortul unei locuințe moderne, situată într-o zonă în continuă dezvoltare, cu acces rapid la Autostrada Soarelui (A2), la mijloace de transport STB și aproape de numeroase facilități comerciale din zona Theodor Pallady. CARACTERISTICI GENERALE Regim de înălțime: Parter + Etaj 1 + Mansardă Finalizare: ...

1946 EUR/m2 | 136 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Ideal Familie Comision 0%
5

3 Camere Ideal Familie Comision 0%

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.efy-residence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -115.702 Euro TVA 21% inclus Parcare:7.000 Euro +TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - 3 camere Tip imobil - D+P+3 etaje Total ...

1757 EUR/m2 | 66 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Direct Dezvoltator Incalzire in Pardoseala
9

3 Camere Direct Dezvoltator Incalzire in Pardoseala

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul rossa-residence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -119.500 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -126.000 Euro + TVA pentru un avans de 15% la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip ...

1343 EUR/m2 | 89 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Modern | Finisaje Premium | 10 min Metrou
5

2 Camere Modern | Finisaje Premium | 10 min Metrou

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.efy-residence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -90.909 Euro +TVA Parcare:7.000 Euro +TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - 2 camere Tip imobil - D+P+3 etaje Total unitati ...

2212 EUR/m2 | 41 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Ideal Investitie Incalzire Pardoseala
5

2 Camere Ideal Investitie Incalzire Pardoseala

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.efy-residence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -76.033 Euro + TVA Parcare:7.000 Euro +TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - 2 camere Tip imobil - D+P+3 etaje Total unitati ...

1900 EUR/m2 | 40 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Direct Dezvoltator cu Terasa Spatioasa
5

2 Camere Direct Dezvoltator cu Terasa Spatioasa

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.efy-residence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -103.305 Euro + TVA Parcare:7.000 Euro +TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - 2 camere Tip imobil - D+P+3 etaje Total unitati ...

1956 EUR/m2 | 53 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Direct Dezvoltator 10 min metrou N.Teclu
5

2 Camere Direct Dezvoltator 10 min metrou N.Teclu

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.efy-residence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -93.388 Euro + TVA Parcare:7.000 Euro +TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - 2 camere Tip imobil - D+P+3 etaje Total unitati ...

1768 EUR/m2 | 53 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Categorii

Imobiliare

Județe

Bucuresti

Localități

Sector-3
Salvează căutarea