Imobiliare Sector 3 Theodor-pallady Bucuresti

Hartă Listă
Filtre active: Bucuresti Sector 3 Theodor-pallady Șterge toate filtrele
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
 Apartamente 2 camere zona Theodor Pallady
4
2

Apartamente 2 camere zona Theodor Pallady

Se inchiriaza apartament cu 2 camere, decomandat, etaj 3, situat pe Bulevardul Theodor Pallady nr.66A in complexeul rezidential Hills Pallady la numai 50 de metri de statia de metrou Anghel Saligny. Blocul se afla la bulevard si in imediata apropiere avem marile magazine: Ikea, Auchan, Jumbo, Decathlon, ...

50 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Titan Pallady - 3 camere, Metrou 8  minute, Incalzire in pardoseala
8
17

Titan Pallady - 3 camere, Metrou 8 minute, Incalzire in pardoseala

 115.000 Euro + TVA pentru un avans de 90% la antecontract   123.000 Euro + TVA pentru un avans de 15% la antecontract Ansamblul format din 1 bloc a cate 3 scari cu design modern, cuprinde apartamente cu 2 camere tip studio, 2 camere, 3 camere si 4 camere. Locație excelenta în zona Pallady, la doar ...

1554 EUR/m2 | 74 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Apartament 3 camere | Palladium Residence, Bloc 1 | 79 mp | Etaj 5/11
20

Apartament cu 3 camere situat in Palladium Residence, blocul 1, etaj 5 din 11, intr-un imobil construit in anul 2016. Suprafata utila este de 79 mp, inclusiv un balcon de 4 mp (separat de living prin usi culisante din sticla). Compartimentarea este practica si potrivita pentru o familie. Ambele bai ...

2057 EUR/m2 | 79 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Apartamente 2 camere zona Theodor Pallady
6
2

Apartamente 2 camere zona Theodor Pallady

Va propunem spre inchiriere un apartament 2 camere de 60m2 ,etajul 5 7 in zona Theodor Pallady. Dispune de balcon. Fiecare scara este prevazuta cu 2 lifturi Este la prima inchiriere utilat si mobilat complet. Nu se accepta animale de companie si fumatul in apartament! Este la 15 min de metrou Nicole ...

60 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

2 Camere cu Parcare -Mutare Imediata/ 5 Minute STB
10

2 Camere cu Parcare -Mutare Imediata/ 5 Minute STB

Apartament modern și intim, situat la etajul 1 din 3, într-un bloc nou finalizat în 2025, amplasat în una dintre cele mai căutate zone: Theodor Pallady. Cartier liniștit, cu infrastructură în plină dezvoltare și acces rapid la transport. Caracteristici principale: Parcare inclusă în preț Încălzire ...

2326 EUR/m2 | 46 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Finalizat cu Parcare inclusa -Mutare Imediata
13

2 Camere Finalizat cu Parcare inclusa -Mutare Imediata

Apartament modern cu 2 camere, situat la etajul 2 al unui bloc nou, cu regim de înălțime redus, amplasat într-o zonă liniștită din Theodor Pallady, cu acces rapid către puncte de interes urban. Locuința este luminoasă, bine compartimentată și oferă un nivel ridicat de confort, fiind dotată cu: centrală ...

2576 EUR/m2 | 49 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Apartament 4 camere  cu geam la baie, bloc reabilitat
15
1

Apartament 4 camere cu geam la baie, bloc reabilitat

Situat la parterul unui bloc reabilitat termic (P/8), într-o zonă liniștită și verde, acest apartament de 4 camere oferă confort, spațiu și compartimentare eficientă. Detalii: Suprafață generoasă, bine compartimentată, camere luminoase și aerisite 2 băi – una cu cadă, cealaltă cu cabină de duș Camară ...

1715 EUR/m2 | 86 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere  Direct Dezvoltator Incalzire Pardoseala/ 600 m STB-Parcare inclusa
11

2 Camere Direct Dezvoltator Incalzire Pardoseala/ 600 m STB-Parcare inclusa

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Syatowers.ro Pret proprietate: - 98.400 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la antecontract PROMO:la avans 50% = 50% discount parcare SYA Towers – Unde calitatea întâlnește echilibrul unei vieți moderne Bine ai venit la SYA Towers, un ansamblu ...

1754 EUR/m2 | 56 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Ideal Investitie -6 min STB
9

2 Camere Ideal Investitie -6 min STB

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Syatowers.ro Pret proprietate: - 97.800 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la antecontract Pret parcare acoperita -14.000 Euro +TVA Pret parcare descoperita -10.000 Euro +TVA PROMO:la avans 50% = 50% discount parcare SYA Towers – Unde calitatea ...

1526 EUR/m2 | 64 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3  Camere  Gradina Incalzire Pardoseala-Ideal investitie
8

3 Camere Gradina Incalzire Pardoseala-Ideal investitie

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Syatowers.ro Pret proprietate: -138.400 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la antecontract Pret parcare acoperita -14.000 Euro +TVA Pret parcare descoperita -10.000 Euro +TVA PROMO:la avans 50% = 50% discount parcare Pozitionare : zona Theodor ...

1713 EUR/m2 | 81 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Apartament 2 camere, bloc nou, parcare I Nicolae Teclu
6

Apartament 2 camere, bloc nou, parcare I Nicolae Teclu

Apartament 2 camere de inchiriat in zona Nicolae Teclu, la 15-17 minute de mers pe jos pana la metrou Nicolae Teclu. La mica distanta fata de locurile de interes : Auchan Titan, Ikea, Lidl, Jumbo, Auchan, Decahlon, Jysk, Metro, Kika, Dedeman, iesirea spre Autostrada Soarelui. Acesta situat la etajul ...

60 m2

theodor pallady, Sector 3, Bucuresti

Apartament 2 camere, bloc nou, parcare I Hils Pallady
6

Apartament 2 camere, bloc nou, parcare I Hils Pallady

Apartament 2 camere de inchiriat, situat in Hils Pallady, la 2 min fata de metrou Anghel Saligny. La mica distanta fata de locurile de interes : Auchan Titan, Ikea, Lidl, Jumbo, Auchan, Decahlon, Jysk, Metro, Kika, Dedeman, iesirea spre Autostrada Soarelui. Acesta este situat la etajul 7 al unui ...

50 m2

theodor pallady, Sector 3, Bucuresti

Apartament 2 camere, bloc nou, parcare I Hils Pallady
8

Apartament 2 camere, bloc nou, parcare I Hils Pallady

Apartament 2 camere, situat in zona Th. Pallady, la 2 minute de mers pe jos pana la metrou Anghel Saligny. La mica distanta fata de locurile de interes : Auchan Titan, Ikea, Lidl, Jumbo, Auchan, Decahlon, Jysk, Metro, Kika, Dedeman, iesirea spre Autostrada Soarelui. Acesta este situat la etajul 2 ...

55 m2

theodor pallady, Sector 3, Bucuresti

Apartament 2 camere. bloc nou, parcare I metrou Anghel Saligny
8