Imobiliare Sector 3 Theodor-pallady Bucuresti

Hartă Listă
Filtre active: Bucuresti Sector 3 Theodor-pallady Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
44mp / Garsoniera / Titan-Pallady / Incalzire pardoseala / Centrala
7

Oferta completă pe www. prestige-rezidential .ro DIRECT DEZVOLTATOR COMISION 0% Pallady - metrou Teclu vanzare garsoniera spatioasa, 44 mp, decomandata, predare la cheie, finisaje moderne, incalzire pardoseala, centrala termica, parcare inclusa! Situat într-o zonă liniștită, dar cu acces rapid la ...

1600 EUR/m2 | 44 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Garsoniera, 30mp, centrala proprie, metrou, AC, Hils Pallady
4
1

DEB REAL ESTATE va propune spre vanzare o garsoniera situata in ansamblul rezidential Hils Pallady, ideala atat pentru locuit, cat si pentru investitie, intr-o zona moderna si bine conectata la mijloacele de transport. Garsoniera este amplasata la etajul 11 din 11 si se vinde complet mobilata si utilata, ...

2933 EUR/m2 | 30 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Nicolae Teclu
4
23

Apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Nicolae Teclu

Ofer spre inchiriere apartament de doua camere cu o suprafata de 55mp etaj 4 complet mobilat si utilat .Apartamentul este situat in zona Nicolae Teclu la 5 minute de metrou.

55 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Promovat
2 Camere-Pallady-Centrala Proprie-1983 la 5 min.Metrou 1 Decembrie
11

Toate ofertele si ansamblurile din zona Theodor Pallady le gasiti pe site-ul prestige-rezidential.ro Apartament 2 camere disponibil in zona Pallady-Ozana, in apropiere de Penny Market, situat la etajul 4 al unui imobil construit in 1983. Blocul este anvelopat si renovat si foarte bine ingrijit. Locuinta ...

1981 EUR/m2 | 53 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

2 Camere cu Terasa -Finisaje Premium cu Parcare Inclusa
7

2 Camere cu Terasa -Finisaje Premium cu Parcare Inclusa

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -102.740 + TVA pentru un avans de 45 % la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 2 camere decomandate Tip imobil - P+10 ...

1121 EUR/m2 | 92 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere cu Terasa -Finisaje Premium
7
1

2 Camere cu Terasa -Finisaje Premium

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -96.740 Euro +TVA pentru un avans de 45% la antecontract -102.172 Euro +TVA pentru un avans de 20 % la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip ...

1056 EUR/m2 | 92 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere cu Terasa -Finisaje Premium/Credit Ipotecar 20%
6

2 Camere cu Terasa -Finisaje Premium/Credit Ipotecar 20%

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -102.172 Euro + TVA pentru un avans de 20 % la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 2 camere decomandate Tip imobil ...

1115 EUR/m2 | 92 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Ideal Investitie -Acces Rapid STB
5

3 Camere Ideal Investitie -Acces Rapid STB

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -129.118 Euro +TVA pentru un avans de 45 % la antecontract -136.010 Euro +TVA pentru un avans de 20% la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip ...

1030 EUR/m2 | 125 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Direct Dezvoltator-Incalzire in pardoseala/Credit Ipotecar 15%
5

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.atenaresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -78.616 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - 2 camere semidecomandate Tip imobil - ...

1942 EUR/m2 | 40 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere pentru un Stil de Viață Modern |Finisaje Premium| Încălzire Pardoseala
5

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.atenaresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -76.264 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -78.616 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la antecontract PROMO: Discount 50% la parcare ...

1884 EUR/m2 | 40 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Bloc Intim Incalzire Pardoseala/Credit Ipotecar 15%
5

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.atenaresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -122.815 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - 3 camere decomandate Tip imobil - D+P+3 ...

1725 EUR/m2 | 71 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Garsoniera 500 mt STB/Incalzire Pardoseala
13

Garsoniera 500 mt STB/Incalzire Pardoseala

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul firstoneresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -77.000 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract Pret parcare :10.000 Euro +TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Garsoniera Tip ...

2048 EUR/m2 | 38 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Garsoniera Ideal Investitie -Incalzire Pardoseala
3

Garsoniera Ideal Investitie -Incalzire Pardoseala

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -89.243 Euro TVA inclus pentru un avans de 90% la antecontract -95.193 Euro TVA inclus pentru un avans de 50 % la antecontract Pozitionare : zona Theodor ...

2195 EUR/m2 | 41 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Direct Dezvoltator 6 min STB Parcare Inlcusa
7

2 Camere Direct Dezvoltator 6 min STB Parcare Inlcusa

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Syatowers.ro Pret proprietate: - 104.600 Euro + TVA PROMO:la avans 50% = 50% discount parcare SYA Towers – Unde calitatea întâlnește echilibrul unei vieți moderne Bine ai venit la SYA Towers, un ansamblu rezidențial pentru cei care isi doresc un ...

1690 EUR/m2 | 62 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Ideal Familie -Zona Linistita Parcare Inclusa
7

3 Camere Ideal Familie -Zona Linistita Parcare Inclusa

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Syatowers.ro Pret proprietate: - 140.300 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la antecontract SYA Towers – Unde calitatea întâlnește echilibrul unei vieți moderne Bine ai venit la SYA Towers, un ansamblu rezidențial pentru cei care isi doresc un trai cat ...

1652 EUR/m2 | 85 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere  Direct Dezvoltator Incalzire Pardoseala/ 600 m STB
10

2 Camere Direct Dezvoltator Incalzire Pardoseala/ 600 m STB

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Syatowers.ro Pret proprietate: - 88.400 Euro + TVA pentru un avans de 15% Pret parcare acoperita -14.000 Euro +TVA Pret parcare descoperita -10.000 Euro +TVA PROMO:la avans 50% = 50% discount parcare SYA Towers – Unde calitatea întâlnește echilibrul ...

1576 EUR/m2 | 56 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Apartament 3 camere de închiriat – zonă liniștită, parcare, Acces privat
18

Apartament spațios de 3 camere, situat la etajul 2 din 4 al unui bloc nou (2016), într-o zonă liniștită și sigură, ideal pentru familie sau cuplu. Suprafața utilă este de 72 mp + 4,8 mp balcon, decomandat, cu centrală proprie și aer condiționat, gata pentru mutare imediată. ✨ Compartimentare practică: Living ...

72 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere de inchiriat Bloc Nou /Disponibilitate imediata
15

3 Camere de inchiriat Bloc Nou /Disponibilitate imediata

Apartament 3 camere de inchiriat, complet mobilat si utilat, cu disponibilitate imediata. Acesta este situat la etajul 1 al unui bloc cu regim de inaltime P+3 etaje. Localizare excelentă – la doar 12 -14 minute de mers pe jos până la stația de metrou Nicolae Teclu, cu acces facil către centrul orașului. ...

75 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Apartament 2 camere cu Terasa Ultrafinisat  -6 min metrou N.Teclu
16

Apartament 2 camere cu Terasa Ultrafinisat -6 min metrou N.Teclu

Apartament 2 camere cu terasa. Disponibilitate imediata! Scoala si gradinita la 2 minute. Apartamentul este situat la etajul 6 al unui bloc cu regim de inaltime P+11 etaje. Blocul dispune de lift, acesta se inchiriaza complet mobilat si finisat. Zona atractiva - centre comerciale importante precum ...

72 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti