Imobiliare Sector 3 Theodor-pallady Bucuresti

Hartă Listă
Filtre active: Bucuresti Sector 3 Theodor-pallady Șterge toate filtrele
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Apartament 3 camere, 69mp utili+8mp balcon, centrala, AC, Hils Pallady
11

Vă propunem spre vânzare un apartament cu 3 camere, decomandat, situat într-un bloc nou, construit după anul 2020 – ideal pentru o familie sau ca investiție sigură. Locuința este amplasată la etajul 7 din 11, are o suprafață utilă de 69 mp și un balcon de 8 mp. Este compartimentată eficient și dispune ...

2612 EUR/m2 | 69 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Promovat
2 Camere tip studio zona metrou Nicolae Teclu
13
2

2 Camere tip studio zona metrou Nicolae Teclu

Apartament 2 camere tip studio, amplasat in zona statiei de metrou Nicolae Teclu pe strada Gura Calitei nr. 95 sectorul 3, cu o suprafata totala utila de 68,70mp, etaj 4 4,lift, finisat complet premium, bai echipate complet, centrala proprie, incalzire in pardoseala, contorizare individuala (apa, energie ...

1297 EUR/m2 | 69 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Titan Pallady - 3 camere, Metrou 8  minute, Incalzire in pardoseala
8
17

Titan Pallady - 3 camere, Metrou 8 minute, Incalzire in pardoseala

 115.000 Euro + TVA pentru un avans de 90% la antecontract   123.000 Euro + TVA pentru un avans de 15% la antecontract Ansamblul format din 1 bloc a cate 3 scari cu design modern, cuprinde apartamente cu 2 camere tip studio, 2 camere, 3 camere si 4 camere. Locație excelenta în zona Pallady, la doar ...

1554 EUR/m2 | 74 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Inchiriere apartament 2 camere zona Theodor Pallady
4
5

Inchiriere apartament 2 camere zona Theodor Pallady

Inchiriere apartament cu 2 camere in zona Theodor Pallady, apartamentul dispune de o suprafata de 50 mp si este situat la etajul 2 al unui imobil cu 5 etaje. Apartamentul este recent renovat, utilat si mobilat complet. Dispune si de un loc de parcare in fata blocului.

50 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

2 camere – Confort premium într-un spațiu echilibrat-5 min STB
13

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul firstoneresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -91.500 Euro +TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -95.700 Euro +TVA pentru un avans de 15% la antecontract Pret parcare :10.000 Euro +TVA ...

1731 EUR/m2 | 53 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Ideal Investitie -10 min STB/Zona linistita
5

2 Camere Ideal Investitie -10 min STB/Zona linistita

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.bestexpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -87.360 Euro + TVA pentru un avans de 90% la antecontract -90.480 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -93.600 Euro + TVA pentru ...

1577 EUR/m2 | 55 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Zona Linistita -Acces rapid STB
1

2 Camere Zona Linistita -Acces rapid STB

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Best Expert Imobiliare Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Sediu: Drumul Gura Crivatului, nr. 4-22, Sector 3 Waze: Best Expert Imobiliare Telefon Programari: 0741.531.808 Program vizionari: L-V 10:00-18:00 / S: 10:00-14:00 Facebook: Best ...

1503 EUR/m2 | 58 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 camere premium – Design modern, finisaje de calitate
5

2 camere premium – Design modern, finisaje de calitate

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -85.820 Euro +TVA pentru un avans de 90 % la antecontract -91.950 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -98.080 Euro + TVA pentru un ...

1625 EUR/m2 | 53 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Garsoniera de inchiriat in zona Theodor Pallady
4
40

Garsoniera de inchiriat in zona Theodor Pallady

Ofer spre inchiriere garsoniera in zona Theodor Pallady , situate la etajul 7 , in apropiere de metrou la 10 minute de mers pe jos , cu o suprafata de 35 mp Pentru mai multe detalii sunati la numarul afisat.

35 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Direct Dezvoltator -7 min metrou N.Teclu
2

2 Camere Direct Dezvoltator -7 min metrou N.Teclu

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.bestexpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -85.200 Euro + TVA pentru un avans de 80 % la antecontract -90.360 Euro +TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -95.520 Euro + TVA pentru un ...

1821 EUR/m2 | 47 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Direct Dezvoltator -Incalzire in Pardoseala
5

2 Camere Direct Dezvoltator -Incalzire in Pardoseala

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Best Expert Imobiliare Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% -84.900 Euro + TVA pentru un avans de 90 % la antecontract -87.900 Euro + TVA pentru un avans de 50% la antecontract -93.900 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la ...

1406 EUR/m2 | 60 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 camere Zona Linistita -600 mt Metrou N.Teclu
4

2 camere Zona Linistita -600 mt Metrou N.Teclu

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -84.180 Euro + TVA pentru un avans de 90% la antecontract -89.792 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract - 95.404 Euro + TVA pentru un avans ...

1574 EUR/m2 | 53 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Ideal Investitie -Incalzire in pardoseala/Credit Ipotecar 15%
5

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.atenaresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -74.871 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - 2 camere semidecomandate Tip imobil - D+P+3 ...

1904 EUR/m2 | 39 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Garsoniera Ideal Investitie -7 minute metrou N.Teclu
3

Garsoniera Ideal Investitie -7 minute metrou N.Teclu

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -73.755 Euro + TVA pentru un avans de 90% la antecontract -78.672 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip ...

1814 EUR/m2 | 41 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Studio la pret de garsoniera -Incalzire Pardoseala
11

Studio la pret de garsoniera -Incalzire Pardoseala

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul rossa-residence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -71.000 Euro + TVA pentru un avans de 50% la antecontract -74.000 Euro + TVA pentru un avans de 15% la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip ...

1596 EUR/m2 | 44 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Decomandat | Complet mobilat și utilat | Mutare Rapida |Th Pallady