Imobiliare Sector 3 Theodor-pallady Bucuresti

Hartă Listă
Filtre active: Bucuresti Sector 3 Theodor-pallady Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Garsoniera zona Theodor Pallady
3
3

Garsoniera zona Theodor Pallady

Închiriere garsonieră în zona Nicolae Teclu, situată la doar câteva minute de stația de metrou Nicolae Teclu și de stații de autobuz. Imobilul este mobilat-utilat complet,pretul chiriei este de 300 euro pe luna. Beneficiaza de AC si centrala proprie de asemenea este petfriendly. 36mp utili si balcon ...

36 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Garsoniera de inchiriat in zona Theodor Pallady
4
40

Garsoniera de inchiriat in zona Theodor Pallady

Ofer spre inchiriere garsoniera in zona Theodor Pallady , situate la etajul 7 , in apropiere de metrou la 10 minute de mers pe jos , cu o suprafata de 35 mp Pentru mai multe detalii sunati la numarul afisat.

35 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Aparatament cu 2 camere de inchiriat in zona Theodor Pallady
8
1

De inchiriat apartament 2 camere pe bulevardul Th. Pallady la intersectia cu N. Grigorescu. Bloc reabilitat termic , situat la etajul 4 , suprafata utila de 55 mp. Pentru mai multe informatii sunati la nr afisat!!

55 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 Camere în Theodor Pallady – Liniște, Lumină, Confort
20
6

Zona: Theodor Pallady Preț vânzare: 79.900 EUR Parcare: 5.000 EUR 2 camere | Decomandat | 53,1 mp utili | An construcție 2011 | Orientare est–sud În zona Theodor Pallady, la mansarda unui imobil construit în 2011, descoperi un apartament de 2 camere care oferă echilibrul perfect între confort, lumină ...

1718 EUR/m2 | 47 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Închiriere Aparta2 camere, prima inchiriere, parcare acoperita, centrala proprie
8

Cristal Imobiliare oferă spre închiriere un apartament modern cu 2 camere, situat în zona Theodor Pallady – Drumul Gura Crivățului, într-un imobil construit în 2019. Apartamentul este la prima închiriere după igienizare, are o suprafață generoasă de 55 mp utili plus balcon de 5 mp și este ideal pentru ...

60 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Promovat
2 Cam / 64mp / Loc parcare acoperit inclus / Titan-Pallady / prima inchiriere
10
1

Toate ofertele si ansamblurile din zona Theodor Pallady le gasiti pe site-ul prestige-rezidential .ro Apartament 2 camere disponibil pentru inchiriere, situat la etajul 3, bloc dotat cu lift modern. Apartamentul are o suprafata de 64mp, decomandat, bucatarie aprox 10mp, balcon mare tip terasa. Parcare ...

64 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Vanzare apartament 2 camere, bloc 2019, centrala, Titan-Pallady
9

Agentia Cristal Imobiliare va ofera spre vanzare un apartament de 2 camere in Titan, zona Pallady. Detalii Imobil Compartimentare semidecomandat Suprafata de 48mp Etaj 4 din 4, cu pod Bloc cu lift, construit in 2019 Mobilat si utilat Centrala termica Bariera la intrarea in complex Posibilitate investitie, ...

2292 EUR/m2 | 48 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

garsoniera palladium residence-modern-centrala proprie-metrou 7 minute
6

garsoniera in complex Palladium Residence, bl. 1, etaj 7, mobilata si utilata, centrala proprie. Aer conditionat montat + plasa de insecte (poza din bucatarie este facuta inainte de montaj) Disponibila de la 1 iulie.

25 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Promovat
44mp / Garsoniera / Titan-Pallady / Incalzire pardoseala / Centrala
7

Oferta completă pe www. prestige-rezidential .ro DIRECT DEZVOLTATOR COMISION 0% Pallady - metrou Teclu vanzare garsoniera spatioasa, 44 mp, decomandata, predare la cheie, finisaje moderne, incalzire pardoseala, centrala termica, parcare inclusa! Situat într-o zonă liniștită, dar cu acces rapid la ...

1600 EUR/m2 | 44 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Promovat
garsoniera palladium residence-centrala proprie-modern-metrou 7 minute
6

garsonieră recent renovată, disponibilă pentru mutare imediată. Garsonieră se situează în zona Pallady, la 7 minute de mers pe jos față de stație de metrou Nicolae Teclu. Dispune de aer condiționat și centrală proprie.

25 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Teren intravilan, zona Theodor Pallady 4

Teren intravilan, zona Theodor Pallady

Particular, vand teren intravilan in suprafata de 5000 mp, cu deschidere de 26m la ambele capete ( acces pe ambele capete). Terenul este situat pe strada Drumul Balta Doamnei, nr.25-27, zona este intr-o continua dezvoltare urbana. utilitatile sunt stradale.

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Apartament 2 camere premium, parcare, pet friendly, Pallady Towers, 5 min metrou
8

Cristal Imobiliare oferă spre închiriere un apartament modern cu 2 camere, complet mobilat și utilat, situat în complexul Pallady Towers Residence, într-o zonă în plină dezvoltare, cu acces rapid la metrou și multiple facilități. Locuința se află la un etaj superior și beneficiază de o vedere panoramică ...

52 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Închiriere Apartament cu 2 camere, centrala proprie, 4 min metrou, Hils Pallady
10

Cristal Imobiliare oferă spre închiriere un apartament modern cu 2 camere, situat în complexul rezidențial Hils Pallady, pe Bulevardul Theodor Pallady, la doar 4 minute de mers pe jos de stația de metrou Anghel Saligny. Apartamentul are o suprafață totală de 53 mp, este complet mobilat și utilat, fiind ...

53 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Direct Dezvoltator -Incalzire in Pardoseala
5

2 Camere Direct Dezvoltator -Incalzire in Pardoseala

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul bestexpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -173.031 EURO +TVA pentru un avans de 90% -P.Bonus -188.676 +TVA pentru un avans de 15% Pozitionare : zona Th.Pallady Tip proprietate:Apartament 2 camere ...

2316 EUR/m2 | 75 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

4 Camere Spatioase Incalzire Pardoseala | Parcare Inclusa
9

4 Camere Spatioase Incalzire Pardoseala | Parcare Inclusa

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul SofiaResidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Waze: Best Expert Imobiliare Telefon Programari: 0741.531.808 Program vizionari: L-V 10:00-18:00 / S: 10:00-14:00 Facebook: Best Expert Imobiliare PROMO: Parcare inclusa 170.000 .Euro ...

1194 EUR/m2 | 142 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

4 Camere Direct Dezvoltator
4

4 Camere Direct Dezvoltator

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Rossa-Residence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Sediu: Drumul Gura Crivatului, nr. 4-22, Sector 3 Waze: Best Expert Imobiliare Telefon Programari: 0741.531.808 Program vizionari: L-V 10:00-18:00 / S: 10:00-14:00 Facebook /Instagram/ ...

1018 EUR/m2 | 257 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

4 Camere Direct Dezvoltator Incalzire Pardoseala
8

4 Camere Direct Dezvoltator Incalzire Pardoseala

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Syatowers.ro Pret proprietate: - 151.000 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la antecontract Pret parcare acoperita -14.000 Euro +TVA Pret parcare descoperita -10.000 Euro +TVA SYA Towers – Unde calitatea întâlnește echilibrul unei vieți moderne Bine ...

1523 EUR/m2 | 99 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

4 Camere Terasa Generoasa -Zona Linistita
5

4 Camere Terasa Generoasa -Zona Linistita

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Best Expert Imobiliare Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Sediu: Drumul Gura Crivatului, nr. 4-22, Sector 3 Waze: Best Expert Imobiliare Telefon Programari: 0741.531.808 Program vizionari: L-V 10:00-18:00 / S: 10:00-14:00 Facebook: Best ...

1406 EUR/m2 | 190 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Direct Dezvoltator Incalzire Pardoseala cu Parcare Inclusa/ Credit 15%
7

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Syatowers.ro Pret proprietate: -148.400 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la antecontract SYA Towers – Unde calitatea întâlnește echilibrul unei vieți moderne Bine ai venit la SYA Towers, un ansamblu rezidențial pentru cei care isi doresc un trai cat ...

1837 EUR/m2 | 81 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

4 Camere Ideal Familie -Acces Rapid STB
7

4 Camere Ideal Familie -Acces Rapid STB

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Best Expert Imobiliare Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: - 146.000 Euro + TVA pentru un avans de 45% la antecontract - 155.000 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la antecontract Pozitionare : zona Theodor ...

1676 EUR/m2 | 87 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere cu Parcare -Mutare Rapida/5 minute STB Parcare
6

2 Camere cu Parcare -Mutare Rapida/5 minute STB Parcare

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.Efy-Residence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Descoperă noul ansamblu rezidențial, situat într-o zonă linistita, exclusiv rezidentiala, la 500 de metri distanta fata de autobuzul 253 si 330. Ansamblul este compus din 4 blocuri cu ...

2620 EUR/m2 | 55 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Gradina Bloc Intim Parcare Inclusa
7

2 Camere Gradina Bloc Intim Parcare Inclusa

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Best Expert Imobiliare Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: - 141.500 Euro + TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 2 camere Tip imobil - Parter+3 etaje Total unitati ansamblu - 23 unitati Termen ...

2461 EUR/m2 | 58 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Duplex Superb -Terasa Spatioasa | Parcare Inclusa
10
1

Duplex Superb -Terasa Spatioasa | Parcare Inclusa

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul SofiaResidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Waze: Best Expert Imobiliare Telefon Programari: 0741.531.808 Program vizionari: L-V 10:00-18:00 / S: 10:00-14:00 Facebook: Best Expert Imobiliare PROMO: parcare inclusa 140.000 .Euro ...

1175 EUR/m2 | 119 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Apartament 2 camere cu Terasa generoasa
4

Apartament 2 camere cu Terasa generoasa

1406 EUR/m2 | 95 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Categorii

Imobiliare

Județe

Bucuresti

Localități

Sector-3
Salvează căutarea