Imobiliare Sector 3 Theodor-pallady Bucuresti

Hartă Listă
Filtre active: Bucuresti Sector 3 Theodor-pallady Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Apartament 2 Camere în Theodor Pallady – Liniște, Lumină, Confort
20
6

Zona: Theodor Pallady Preț vânzare: 79.900 EUR Parcare: 5.000 EUR 2 camere | Decomandat | 53,1 mp utili | An construcție 2011 | Orientare est–sud În zona Theodor Pallady, la mansarda unui imobil construit în 2011, descoperi un apartament de 2 camere care oferă echilibrul perfect între confort, lumină ...

1718 EUR/m2 | 47 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Inchiriere apartament 2 camere Theodor Pallady
4
5

Inchiriere apartament 2 camere Theodor Pallady

Ofer spre închiriere apartament cu 2 camere decomandat, în suprafață de 55 mp, situat pe Drumul Gura Arieșului nr. 109 115, în zona Pallady. Apartamentul se află la etajul 2 al unui bloc nou, este la prima închiriere și dispune de centrală termică proprie și aer condiționat. Complex și zonă: Acces în ...

55 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Theodor Pallady
8
16

Apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Theodor Pallady

Oferim spre inchiriere un apartament de doua complet utilat si mobilat modern in zona sectorului 3 Pallady vis a vis de Socar.Apartamentul dispune de o suprafata utila de 52mp etaj 3.

52 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Garsoniera de inchiriat in zona Theodor Pallady
4
40

Garsoniera de inchiriat in zona Theodor Pallady

Ofer spre inchiriere garsoniera in zona Theodor Pallady , situate la etajul 7 , in apropiere de metrou la 10 minute de mers pe jos , cu o suprafata de 35 mp Pentru mai multe detalii sunati la numarul afisat.

35 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Garsoniera Ideal Investitie -10 min STB
5

Garsoniera Ideal Investitie -10 min STB

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.bestexpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -57.960 Euro + TVA pentru un avans de 90% la antecontract -60.030 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract Parcare:10.000 Euro +TVA ...

1675 EUR/m2 | 35 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

garsoniera th pallady-stradal-metrou 5 minute
7

garsoniera th pallady-stradal-metrou 5 minute

Garsonieră spațioasă, luminoasă, etaj 9, la 5 min de metrou 1 Decembrie 1918, zona Trapezului. Mobilată și utilată (AC, mașină de spălat, bucătărie completă). Compartimentare decomandată, fiecare spațiu având acces separat din hol. Ideală pentru o persoană sau cuplu. Disponibilă imediat.

37 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Garsoniera Theodor Pallady
5
6

Garsoniera Theodor Pallady

Oportunitate excelenta! Vand garsoniera situata in zona Theodor Pallady, la etajul 2 al unui bloc curat si ingrijit. Cu o suprafata de 28 mp, aceasta locuinta este ideala atat pentru locuit, cat si pentru investitie. Detalii: Etaj 2, bloc linistit Suprafata 28 mp, compartimentare functionala Bucatarie ...

1893 EUR/m2 | 28 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Apartament 2 camere decomandat | Parcare inclusa | Zona Theodor Pallady
15

Apartament modern cu 2 camere, decomandat, situat la etajul 3 al unui imobil finalizat, cu acte pregătite pentru vânzare imediată. Locuința se vinde conform fotografiilor și oferă posibilitatea de amenajare și mobilare după propriul gust, fiind ideală atât pentru locuit, cât și pentru investiție. Apartamentul ...

2403 EUR/m2 | 54 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Apartament Finalizat| Gata de mutat| Comision 0%
16

Apartament Finalizat| Gata de mutat| Comision 0%

Descoperă un apartament modern cu 3 camere, situat într-un bloc liniștit, cu regim redus de înălțime D+4 etaje, ideal pentru cei care își doresc confort, intimitate și acces rapid către principalele puncte de interes ale orașului. Locuința este bine compartimentată și se predă conform pozelor, fiind ...

2135 EUR/m2 | 68 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Ansamblu Nou de Vile Duplex | Complex Privat Premium | Finisaje Premium
10

Ansamblu rezidențial nou format din 30 de vile tip duplex, situat într-un complex privat și securizat, cu acces prin poartă automată și telecomandă. Vilele au o suprafață utilă de 132,55 mp, iar curțile sunt individuale și diferă ca dimensiune. Fiecare locuință dispune de 2 locuri de parcare proprii ...

1728 EUR/m2 | 133 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Vilă premium încălzire pardoseală |2 locuri parcare | Finalizata -acte gata
7

Descoperă confortul unei locuințe moderne, situată într-o zonă în continuă dezvoltare, cu acces rapid la Autostrada Soarelui (A2), la mijloace de transport STB și aproape de numeroase facilități comerciale din zona Theodor Pallady. CARACTERISTICI GENERALE Regim de înălțime: Parter + Etaj 1 + Mansardă Finalizare: ...

1909 EUR/m2 | 136 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Ideal Familie Comision 0%
5

3 Camere Ideal Familie Comision 0%

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.efy-residence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -115.702 Euro TVA 21% inclus Parcare:7.000 Euro +TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - 3 camere Tip imobil - D+P+3 etaje Total ...

1757 EUR/m2 | 66 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Direct Dezvoltator Incalzire in Pardoseala
9

3 Camere Direct Dezvoltator Incalzire in Pardoseala

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul rossa-residence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -119.500 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -126.000 Euro + TVA pentru un avans de 15% la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip ...

1343 EUR/m2 | 89 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Modern | Finisaje Premium | 10 min Metrou
5

2 Camere Modern | Finisaje Premium | 10 min Metrou

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.efy-residence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -90.909 Euro +TVA Parcare:7.000 Euro +TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - 2 camere Tip imobil - D+P+3 etaje Total unitati ...

2212 EUR/m2 | 41 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Ideal Investitie Incalzire Pardoseala
5

2 Camere Ideal Investitie Incalzire Pardoseala

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.efy-residence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -76.033 Euro + TVA Parcare:7.000 Euro +TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - 2 camere Tip imobil - D+P+3 etaje Total unitati ...

1900 EUR/m2 | 40 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Direct Dezvoltator cu Terasa Spatioasa
5

2 Camere Direct Dezvoltator cu Terasa Spatioasa

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.efy-residence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -103.305 Euro + TVA Parcare:7.000 Euro +TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - 2 camere Tip imobil - D+P+3 etaje Total unitati ...

1956 EUR/m2 | 53 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Direct Dezvoltator 10 min metrou N.Teclu
5

2 Camere Direct Dezvoltator 10 min metrou N.Teclu

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.efy-residence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -93.388 Euro + TVA Parcare:7.000 Euro +TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - 2 camere Tip imobil - D+P+3 etaje Total unitati ...

1768 EUR/m2 | 53 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Duplex de vânzare -4 camere, 184 mp utili, curte proprie, 2 Parcari
5

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Best Expert Imobiliare Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Sediu: Drumul Gura Crivatului, nr. 4-22, Sector 3 Waze: Best Expert Imobiliare Telefon Programari: 0741.531.808 Program vizionari: L-V 10:00-18:00 / S: 10:00-14:00 Facebook: Best ...

1909 EUR/m2 | 141 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

5 Camere Ideal Familie 5 min N.Teclu | Parcare Inclusa
11
1

5 Camere Ideal Familie 5 min N.Teclu | Parcare Inclusa

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul SofiaResidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Waze: Best Expert Imobiliare Telefon Programari: 0741.531.808 Program vizionari: L-V 10:00-18:00 / S: 10:00-14:00 Facebook: Best Expert Imobiliare PROMO: parcare inclusa 220.000 .Euro ...

1160 EUR/m2 | 190 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Terasa Generoasa- Finisaje Premium -600 m STB
4

3 Camere Terasa Generoasa- Finisaje Premium -600 m STB

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Best Expert Imobiliare Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Sediu: Drumul Gura Crivatului, nr. 4-22, Sector 3 Waze: Best Expert Imobiliare Telefon Programari: 0741.531.808 Program vizionari: L-V 10:00-18:00 / S: 10:00-14:00 ...

2696 EUR/m2 | 85 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere cu Gradina -Incalzire Pardoseala
5

3 Camere cu Gradina -Incalzire Pardoseala

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -140.850 Euro + TVA pentru un avans de 90% la antecontract -144.865 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -128.480 Euro + TVA ...

2071 EUR/m2 | 68 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere cu Gradina -Incalzire Pardoseala
5

3 Camere cu Gradina -Incalzire Pardoseala

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -129.900 Euro + TVA pentru un avans de 50% la antecontract -136.900 Euro + TVA pentru un avans de 15% la antecontract Eden City Pallady este un ...

1910 EUR/m2 | 68 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Direct Dezvoltator – Apartament 3 Camere | Finisaje Premium
5

Direct Dezvoltator – Apartament 3 Camere | Finisaje Premium

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.atenaresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -143.693 Euro TVA inclus pentru un avans de 50 % la antecontract -148.606 Euro TVA inclus pentru un avans de 15 % la antecontract PROMO: Discount 50% ...

2018 EUR/m2 | 71 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Direct Dezvoltator -Finisaje Premium
5

3 Camere Direct Dezvoltator -Finisaje Premium

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -121.900 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -126.900 Euro + TVA pentru un avans de 15% la antecontract Eden City Pallady este ...

1793 EUR/m2 | 68 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Categorii

Imobiliare

Județe

Bucuresti

Localități

Sector-3
Salvează căutarea