Imobiliare Sector 3 Theodor-pallady Bucuresti

Hartă Listă
Filtre active: Bucuresti Sector 3 Theodor-pallady Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Apartamente 2 camere zona Theodor Pallady
6
2

Apartamente 2 camere zona Theodor Pallady

Va propunem spre inchiriere un apartament 2 camere de 60m2 ,etajul 5 7 in zona Theodor Pallady. Dispune de balcon. Fiecare scara este prevazuta cu 2 lifturi Este la prima inchiriere utilat si mobilat complet. Nu se accepta animale de companie si fumatul in apartament! Este la 15 min de metrou Nicole ...

60 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Aparatament cu 2 camere de inchiriat in zona Theodor Pallady
8

De inchiriat apartament 2 camere pe bulevardul Th. Pallady la intersectia cu N. Grigorescu. Bloc reabilitat termic , situat la etajul 4 , suprafata utila de 55 mp. Pentru mai multe informatii sunati la nr afisat!!

55 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Promovat
 Garsoniera zona Theodor Pallady
3
2

Garsoniera zona Theodor Pallady

Oferim spre inchiriere apartament cu o camera in zona Theodor Pallady . Are o suprafata de 35 mp , etajul 5 . Garsoniera este situata intr-o zona cu acces facil catre necesitatiile zilnice. Pentru mai multe detalii va rugam sa ne contactati!

35 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Promovat
 Apartamente 2 camere zona Theodor Pallady
4
2

Apartamente 2 camere zona Theodor Pallady

Se inchiriaza apartament cu 2 camere, decomandat, etaj 3, situat pe Bulevardul Theodor Pallady nr.66A in complexeul rezidential Hills Pallady la numai 50 de metri de statia de metrou Anghel Saligny. Blocul se afla la bulevard si in imediata apropiere avem marile magazine: Ikea, Auchan, Jumbo, Decathlon, ...

50 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament  3 camere 70 MP/ Sector 3/ METROU 1 DECEMBRIE 1918
15

Apartament 3 camere 70 MP/ Sector 3/ METROU 1 DECEMBRIE 1918

De vanzare 3 camere decomandat | Metrou 1 Decembrie Apartament modern, complet renovat în 2025, situat excelent la doar 200 m de metrou 1 Decembrie și 150 m de stația STB. Suprafață utilă 66,41 mp + logie 3,44 mp Bloc recepționat în 1976, anvelopat, fără risc seismic Centrală proprie Viessmann + termostat ...

2200 EUR/m2 | 70 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Apartament decomandat BLOC NOU/ metrou NICOLAE TECLU
9

Apartament decomandat BLOC NOU/ metrou NICOLAE TECLU

Aapartament cu 2 camere, decomandat, cu suprafața de 50 mp, complet utilat și gata de mutare. – Suprafață: 50 mp – Decomandat – Mobilat si utilat – 2 locuri de parcare incluse (se achiziționează împreună cu apartamentul) Preț apartament: 114.999 € Preț total (apartament + 2 parcări): 130.000 € – negociabil Avantaje ...

2300 EUR/m2 | 50 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Teren intravilan Theodor Pallady - Drumul Gura Calmatui
4

Teren intravilan Theodor Pallady - Drumul Gura Calmatui

De vanzare un teren intravilan cu suprafata de 3645 de metri patrati in zona Theodor Pallady - Drumul Gura Calmatui. - Adresa postala: str. Drumul Gura Calmatui nr. 77-81, sector 3, Bucuresti - Deschidere: 36,5 metri la str. Drumul Gura Saratii - Teren intravilan situat intr-o zona in plina dezvoltare, ...

3,645 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Vanzare depozit hala spatiu industrial Theodor Pallady - Gara Catelul
5

Vanzare depozit hala spatiu industrial Theodor Pallady - Drumul Intre Tarlale - Garanbsp;Catelu, Bucuresti.nbsp;Imobil are teren suprafata 1.240mp, hala suptafata nbsp;- 600mp,nbsp;inaltime 6ml, accesul se face prin 1nbsp;usanbsp;tip drive in.nbsp;Spatiu este construit din structura metalica si panouri ...

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Vanzare teren industrial Pallady - Drumul intre Tarlale - Gara Catelu
2

Vanzare teren industrialnbsp;Theodor Pallady - Soseaua Garii Catelu - Drumul intre Tarlale - Gara Catelu,nbsp;Bucuresti. Proprietate compusa din teren suprafata 2.150mpnbsp;deschidere 43ml la drum de servitute, latimea drumului 10 ml. Utilitati: curent electric, apa(retea publica)nbsp;canalizare(fosa ...

2,150 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3
3

Vanzare depozit hala spatiu industrial Theodor Pallady - Drumul Intre Tarlale - Garanbsp;Catelu, Bucuresti.nbsp;Imobil are teren suprafata 600mp, hala suprafata nbsp;- 300mp(depozit - 260mp, birouri - 40mp),nbsp;inaltime 6.5ml, accesul se face prin 1nbsp;usanbsp;tip drive in.nbsp;Spatiu este construit ...

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Apartament 2 camere, bloc nou, parcare I Nicolae Teclu
10

Apartament 2 camere, bloc nou, parcare I Nicolae Teclu

Apartament 2 camere de inchiriat, situat un zona Nicolae Teclu, la 15-16 minute de mers pe jos pana la metrou Nicolae Teclu. La mica distanta fata de locurile de interes : Auchan Titan, Ikea, Lidl, Jumbo, Auchan, Decahlon, Jysk, Metro, Kika, Dedeman, iesirea spre Autostrada Soarelui. Acesta este situat ...

55 m2

theodor pallady, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Garsoniera, 30mp, 9mp terasa, cetrala proprie, metrou, Hils Brauner
8
1

DEB Real Estate vă propune spre închiriere o garsonieră spațioasă, decomandată, situată la etajul 1, cu o suprafață de 30 mp, ideală pentru un stil de viață confortabil și bine organizat, într-un spațiu călduros și primitor. Blocul este bine izolat termic și fonic, oferind un plus de confort în orice ...

30 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Apartament 3 Camere Ikea Pallady COD 234
11

Apartament 3 Camere Ikea Pallady COD 234

Apartament 3 Camere Ikea Pallady COD 234 - Apartament 3 Camere Ikea Pallady - amplasarea excelenta pe Bdul Th Pallady - An de constructie 2026 - suprafata utila de 105 mp. - et 1 al unui bloc cu 11 etaje - este decomandata, beneficiaza de tamplarie PVC, usa metalica la intrare si usi de ...

1600 EUR/m2 | 105 m2

theodor pallady, Sector 3, Bucuresti

Garsoniera Nicolae Teclu | Hils Brauner + Parcare
8

Garsoniera Nicolae Teclu | Hils Brauner + Parcare

VG Real Estate vă propune spre vânzare un apartament situat în zona Theodor Pallady, mai exact in complexul rezidential Hils Brauner, la 7 minute de statia de metrou Nicolae Teclu. Informații generale • Tipul apartamentului: 1 camere, tip: semidecomandat • Suprafața: 30 • Construită: m². • Etajul: ...

2997 EUR/m2 | 30 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Apartament 2 Camere Ikea Pallady COD 235 comision 0
7

Apartament 2 Camere Ikea Pallady COD 235 comision 0

Apartament 2 Camere Ikea Pallady COD 235 comision 0 - Apartament 2 Camere Ikea Pallady - amplasarea excelenta Th Pallady - An de constructie 2026 - suprafata utila de 71 mp. - et 1 al unui bloc cu 11 etaje - este decomandata, beneficiaza de tamplarie PVC, usa metalica la intrare si usi ...

1479 EUR/m2 | 71 m2

theodor pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere de inchiriat  complet mobilat si cu Parcare acoperita
16

2 Camere de inchiriat complet mobilat si cu Parcare acoperita

Apartament 2 camere de inchiriat, disponibilitate imediata. Parcare acoperita. Apartamentul este situat la etajul 6 al unui bloc cu regim de inaltime P+7 etaje. Acesta se inchiriaza complet mobilat si utilat conform pozelor anexate. Zona atractiva, metrou Nicolae Teclu la o distanta de 17 minute ...

47 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

4 Camere Ideal Familie Calitate si Confort
12

4 Camere Ideal Familie Calitate si Confort

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul rossa-residence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -156.500 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -163.000 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la antecontract Pozitionare : zona Theodor ...

1318 EUR/m2 | 119 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Ideal Familie | 650 mt metrou N.Teclu
4

3 Camere Ideal Familie | 650 mt metrou N.Teclu

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.bestexpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -148.700 Euro + TVA pentru un avans de 80% la antecontract -157.710 Euro +TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -166.720 Euro + TVA pentru ...

1926 EUR/m2 | 77 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Direct Dezvoltator -Incalzire in Pardoseala
5

2 Camere Direct Dezvoltator -Incalzire in Pardoseala

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul bestexpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -173.031 EURO +TVA pentru un avans de 90% -P.Bonus -188.676 +TVA pentru un avans de 15% Pozitionare : zona Th.Pallady Tip proprietate:Apartament 2 camere ...

2316 EUR/m2 | 75 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

4 Camere Spatioase Incalzire Pardoseala | Parcare Inclusa
9

4 Camere Spatioase Incalzire Pardoseala | Parcare Inclusa

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul SofiaResidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Waze: Best Expert Imobiliare Telefon Programari: 0741.531.808 Program vizionari: L-V 10:00-18:00 / S: 10:00-14:00 Facebook: Best Expert Imobiliare PROMO: Parcare inclusa 170.000 .Euro ...

1194 EUR/m2 | 142 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

4 Camere Direct Dezvoltator
4

4 Camere Direct Dezvoltator

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Rossa-Residence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Sediu: Drumul Gura Crivatului, nr. 4-22, Sector 3 Waze: Best Expert Imobiliare Telefon Programari: 0741.531.808 Program vizionari: L-V 10:00-18:00 / S: 10:00-14:00 Facebook /Instagram/ ...

1018 EUR/m2 | 257 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

4 Camere Direct Dezvoltator Incalzire Pardoseala
8

4 Camere Direct Dezvoltator Incalzire Pardoseala

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Syatowers.ro Pret proprietate: - 151.000 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la antecontract Pret parcare acoperita -14.000 Euro +TVA Pret parcare descoperita -10.000 Euro +TVA PROMO:la avans 50% = 50% discount parcare SYA Towers – Unde calitatea ...

1523 EUR/m2 | 99 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

4 Camere Terasa Generoasa -Zona Linistita
5

4 Camere Terasa Generoasa -Zona Linistita

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Best Expert Imobiliare Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Sediu: Drumul Gura Crivatului, nr. 4-22, Sector 3 Waze: Best Expert Imobiliare Telefon Programari: 0741.531.808 Program vizionari: L-V 10:00-18:00 / S: 10:00-14:00 Facebook: Best ...

1406 EUR/m2 | 190 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Direct Dezvoltator Incalzire Pardoseala cu Parcare Inclusa
7

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Syatowers.ro Pret proprietate: -148.400 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la antecontract SYA Towers – Unde calitatea întâlnește echilibrul unei vieți moderne Bine ai venit la SYA Towers, un ansamblu rezidențial pentru cei care isi doresc un trai cat ...

1837 EUR/m2 | 81 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Categorii

Imobiliare

Județe

Bucuresti

Localități

Sector-3
Salvează căutarea