Imobiliare Sector 3 Theodor-pallady Bucuresti

Hartă Listă
Filtre active: Bucuresti Sector 3 Theodor-pallady Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Apartament 2 Camere în Theodor Pallady – Liniște, Lumină, Confort
20
6

Zona: Theodor Pallady Preț vânzare: 79.900 EUR Parcare: 5.000 EUR 2 camere | Decomandat | 53,1 mp utili | An construcție 2011 | Orientare est–sud În zona Theodor Pallady, la mansarda unui imobil construit în 2011, descoperi un apartament de 2 camere care oferă echilibrul perfect între confort, lumină ...

1718 EUR/m2 | 47 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Promovat
2 Cam / 51mp / Ozana-Parc Teilor / 2 Locuri Parcare / Bloc 2021
7

Toate ofertele si ansamblurile din zona Theodor Pallady le gasiti pe site-ul prestige-rezidential .ro Tip proprietate - Apartament 2 camere decomandat Tip imobil - P+4 etaje Suprafata - 51mp An constructie: 2021 Pozitionare: zona Ozana - Parc Teilor Multiple facilitati in apropriere: supermarketuri ...

2324 EUR/m2 | 51 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Titan Pallady - 3 camere, Metrou 8  minute, Incalzire in pardoseala
8
17

Titan Pallady - 3 camere, Metrou 8 minute, Incalzire in pardoseala

 115.000 Euro + TVA pentru un avans de 90% la antecontract   123.000 Euro + TVA pentru un avans de 15% la antecontract Ansamblul format din 1 bloc a cate 3 scari cu design modern, cuprinde apartamente cu 2 camere tip studio, 2 camere, 3 camere si 4 camere. Locație excelenta în zona Pallady, la doar ...

1554 EUR/m2 | 74 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Garsoniera de închiriat Theodor Pallady centrala proprie
8

Garsoniera de închiriat Theodor Pallady centrala proprie

Va propunem pentru inchiriere o garsoniera situata in zona Theodor Pallady la 8 min de metrou Nicolae Teclu Renovata recent, totul nou, incalzirea se face prin centrala proprie. Suprafata utila 30mp. Locuinta reprezinta alegerea ideala pentru chiriasii care isi doresc o proprietate accesibila, ...

30 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2324 EUR/m2 | 51 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

garsoniera HILS BRAUNER-centrala proprie-metrou 5 minute
8

garsoniera HILS BRAUNER-centrala proprie-metrou 5 minute

garsoniera de lux,prima inchiriere, imobil nou finalizat in 2024 Hils Brauner. Situat la doar 600 de metri de statia de metrou Nicolae Teclu si vis- -vis de o zona comerciala aflata in plina expansiune. Aceasta are o suprafata generoasa si este realizata cu materiale si finisaje de foarte buna calitate ...

37 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

apartament 2 camere-palladium residence-modern-centrala proprie-metrou 7 minute
7

partament modern cu 2 camere în Palladium Residence, zona București Theodor Pallady, situat la etajul 9 11 într-un bloc nou. Locuința are 45 mp utili, este decomandată, complet mobilată și utilată (centrală proprie, electrocasnice incluse) și beneficiază de finisaje moderne. Amplasarea oferă acces rapid ...

50 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Promovat
2 Camere-Pallady-Centrala Proprie-1983 la 5 min.Metrou 1 Decembrie
11

Toate ofertele si ansamblurile din zona Theodor Pallady le gasiti pe site-ul prestige-rezidential.ro Apartament 2 camere disponibil in zona Pallady-Ozana, in apropiere de Penny Market, situat la etajul 4 al unui imobil construit in 1983. Blocul este anvelopat si renovat si foarte bine ingrijit. Locuinta ...

1981 EUR/m2 | 53 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Închiriere Aparta2 camere, prima inchiriere, parcare acoperita, centrala proprie
8

Cristal Imobiliare oferă spre închiriere un apartament modern cu 2 camere, situat în zona Theodor Pallady – Drumul Gura Crivățului, într-un imobil construit în 2019. Apartamentul este la prima închiriere după igienizare, are o suprafață generoasă de 55 mp utili plus balcon de 5 mp și este ideal pentru ...

60 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Promovat
2 Cam / 64mp / Loc parcare acoperit inclus / Titan-Pallady / prima inchiriere
10
1

Toate ofertele si ansamblurile din zona Theodor Pallady le gasiti pe site-ul prestige-rezidential .ro Apartament 2 camere disponibil pentru inchiriere, situat la etajul 3, bloc dotat cu lift modern. Apartamentul are o suprafata de 64mp, decomandat, bucatarie aprox 10mp, balcon mare tip terasa. Parcare ...

64 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Vanzare apartament 2 camere, bloc 2019, centrala, Titan-Pallady
9

Agentia Cristal Imobiliare va ofera spre vanzare un apartament de 2 camere in Titan, zona Pallady. Detalii Imobil Compartimentare semidecomandat Suprafata de 48mp Etaj 4 din 4, cu pod Bloc cu lift, construit in 2019 Mobilat si utilat Centrala termica Bariera la intrarea in complex Posibilitate investitie, ...

2292 EUR/m2 | 48 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

garsoniera palladium residence-modern-centrala proprie-metrou 7 minute
6

garsoniera in complex Palladium Residence, bl. 1, etaj 7, mobilata si utilata, centrala proprie. Aer conditionat montat + plasa de insecte (poza din bucatarie este facuta inainte de montaj) Disponibila de la 1 iulie.

25 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Promovat
44mp / Garsoniera / Titan-Pallady / Incalzire pardoseala / Centrala
7

Oferta completă pe www. prestige-rezidential .ro DIRECT DEZVOLTATOR COMISION 0% Pallady - metrou Teclu vanzare garsoniera spatioasa, 44 mp, decomandata, predare la cheie, finisaje moderne, incalzire pardoseala, centrala termica, parcare inclusa! Situat într-o zonă liniștită, dar cu acces rapid la ...

1600 EUR/m2 | 44 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Promovat
garsoniera palladium residence-centrala proprie-modern-metrou 7 minute
6

garsonieră recent renovată, disponibilă pentru mutare imediată. Garsonieră se situează în zona Pallady, la 7 minute de mers pe jos față de stație de metrou Nicolae Teclu. Dispune de aer condiționat și centrală proprie.

25 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Teren intravilan, zona Theodor Pallady 4

Teren intravilan, zona Theodor Pallady

Particular, vand teren intravilan in suprafata de 5000 mp, cu deschidere de 26m la ambele capete ( acces pe ambele capete). Terenul este situat pe strada Drumul Balta Doamnei, nr.25-27, zona este intr-o continua dezvoltare urbana. utilitatile sunt stradale.

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Apartament 2 camere premium, parcare, pet friendly, Pallady Towers, 5 min metrou
8

Cristal Imobiliare oferă spre închiriere un apartament modern cu 2 camere, complet mobilat și utilat, situat în complexul Pallady Towers Residence, într-o zonă în plină dezvoltare, cu acces rapid la metrou și multiple facilități. Locuința se află la un etaj superior și beneficiază de o vedere panoramică ...

52 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Închiriere Apartament cu 2 camere, centrala proprie, 4 min metrou, Hils Pallady
10

Cristal Imobiliare oferă spre închiriere un apartament modern cu 2 camere, situat în complexul rezidențial Hils Pallady, pe Bulevardul Theodor Pallady, la doar 4 minute de mers pe jos de stația de metrou Anghel Saligny. Apartamentul are o suprafață totală de 53 mp, este complet mobilat și utilat, fiind ...

53 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Direct Dezvoltator -Incalzire in Pardoseala
5

2 Camere Direct Dezvoltator -Incalzire in Pardoseala

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul bestexpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -173.031 EURO +TVA pentru un avans de 90% -P.Bonus -188.676 +TVA pentru un avans de 15% Pozitionare : zona Th.Pallady Tip proprietate:Apartament 2 camere ...

2316 EUR/m2 | 75 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

4 Camere Spatioase Incalzire Pardoseala | Parcare Inclusa
9

4 Camere Spatioase Incalzire Pardoseala | Parcare Inclusa

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul SofiaResidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Waze: Best Expert Imobiliare Telefon Programari: 0741.531.808 Program vizionari: L-V 10:00-18:00 / S: 10:00-14:00 Facebook: Best Expert Imobiliare PROMO: Parcare inclusa 170.000 .Euro ...

1194 EUR/m2 | 142 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

4 Camere Direct Dezvoltator
4

4 Camere Direct Dezvoltator

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Rossa-Residence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Sediu: Drumul Gura Crivatului, nr. 4-22, Sector 3 Waze: Best Expert Imobiliare Telefon Programari: 0741.531.808 Program vizionari: L-V 10:00-18:00 / S: 10:00-14:00 Facebook /Instagram/ ...

1018 EUR/m2 | 257 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

4 Camere Direct Dezvoltator Incalzire Pardoseala
8

4 Camere Direct Dezvoltator Incalzire Pardoseala

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Syatowers.ro Pret proprietate: - 151.000 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la antecontract Pret parcare acoperita -14.000 Euro +TVA Pret parcare descoperita -10.000 Euro +TVA SYA Towers – Unde calitatea întâlnește echilibrul unei vieți moderne Bine ...

1523 EUR/m2 | 99 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

4 Camere Terasa Generoasa -Zona Linistita
5

4 Camere Terasa Generoasa -Zona Linistita

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Best Expert Imobiliare Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Sediu: Drumul Gura Crivatului, nr. 4-22, Sector 3 Waze: Best Expert Imobiliare Telefon Programari: 0741.531.808 Program vizionari: L-V 10:00-18:00 / S: 10:00-14:00 Facebook: Best ...

1406 EUR/m2 | 190 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Direct Dezvoltator Incalzire Pardoseala cu Parcare Inclusa/ Credit 15%
7

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Syatowers.ro Pret proprietate: -148.400 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la antecontract SYA Towers – Unde calitatea întâlnește echilibrul unei vieți moderne Bine ai venit la SYA Towers, un ansamblu rezidențial pentru cei care isi doresc un trai cat ...

1837 EUR/m2 | 81 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

4 Camere Ideal Familie -Acces Rapid STB
7

4 Camere Ideal Familie -Acces Rapid STB

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Best Expert Imobiliare Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: - 146.000 Euro + TVA pentru un avans de 45% la antecontract - 155.000 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la antecontract Pozitionare : zona Theodor ...

1676 EUR/m2 | 87 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Categorii

Imobiliare

Județe

Bucuresti

Localități

Sector-3
Salvează căutarea