Imobiliare Sector 3 Theodor-pallady Bucuresti

Hartă Listă
Filtre active: Bucuresti Sector 3 Theodor-pallady Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Nicolae Teclu
4
23

Apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Nicolae Teclu

Ofer spre inchiriere apartament de doua camere cu o suprafata de 55mp etaj 4 complet mobilat si utilat .Apartamentul este situat in zona Nicolae Teclu la 5 minute de metrou.

55 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Promovat
 Apartamente 2 camere zona Theodor Pallady
4
2

Apartamente 2 camere zona Theodor Pallady

Se inchiriaza apartament cu 2 camere, decomandat, etaj 3, situat pe Bulevardul Theodor Pallady nr.66A in complexeul rezidential Hills Pallady la numai 50 de metri de statia de metrou Anghel Saligny. Blocul se afla la bulevard si in imediata apropiere avem marile magazine: Ikea, Auchan, Jumbo, Decathlon, ...

50 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Garsoniera Hils Brauner | Centrala proprie | Loc de parcare | 11 minute metrou
17

ID Anunt: P261269 Agentia Residenza vă propune spre închiriere o garsonieră premium, situată în complexul rezidențial Hils Brauner. Locuința este la prima închiriere și se remarcă prin finisaje de înaltă calitate și un design modern. • Pat + saltea de calitate superioară • Aer condiționat • Centrală ...

43 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Garsonieră de închiriat în Theodor Pallady
6
4

Garsonieră de închiriat în Theodor Pallady

Garsonieră de închiriat în Theodor Pallady, aproape de metrou Nicolae Teclu. Suprafață de 34 mp, etaj 5 din 8, decomandată. Cameră spațioasă, bucătărie modernă, baie elegantă. Dotată cu aer condiționat, centrală proprie și mobilier nou.

34 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Garsoniera, 30mp, centrala proprie, metrou, AC, Hils Pallady
4
1

DEB REAL ESTATE va propune spre vanzare o garsoniera situata in ansamblul rezidential Hils Pallady, ideala atat pentru locuit, cat si pentru investitie, intr-o zona moderna si bine conectata la mijloacele de transport. Garsoniera este amplasata la etajul 11 din 11 si se vinde complet mobilata si utilata, ...

2933 EUR/m2 | 30 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Super Ofertă-2 Camere-65mp, Titan-Pallady-Metrou
7
1

Super Ofertă-2 Camere-65mp, Titan-Pallady-Metrou

TITAN – PALLADY Oferta completă pe www. prestige-rezidential .ro Apartament 2 camere | Direct Dezvoltator | Comision 0% Detalii: 2 camere moderne și luminoase - 65 mp Bucătărie separată Finisaje premium, predare la cheie Încălzire în pardoseală Centrală termică proprie Posibilitate loc ...

1437 EUR/m2 | 65 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere - Pallady - Gura Siriului
12
1

Apartament 2 camere - Pallady - Gura Siriului

Ai ajuns la etajul 1 și deschizi ușa apartamentului. Te primește un hol lung din care se desprind toate camerele, fiecare la locul ei. Compartimentarea e unul din lucrurile pe care le remarci imediat și pe care nu le uiți după vizită. Apartamentul este pozitionat pe Sud și are lumină toată ziua. Balconul ...

2206 EUR/m2 | 51 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Theodor Pallady /Ikea 200 mp spatiu depozitare-productie
8

Theodor Pallady /Ikea 200 mp spatiu depozitare-productie

Va oferim spre inchiriere un spatiu de depozitare/productie situat in zona Pallady/Ikea ,cu suprafata utila de 200 mp .Spatiul face parte dintr-o suprafata mai mare de 450 mp,astfel ca exista posibilitatea de a inchiria si un spatiu mai mare daca se doreste.Spatiul va fi disponibil incepand cu 15 Mai ...

500 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Theodor Pallady /Ikea 200-450 mp spatiu depozitare-productie si birouri
14

Va oferim spre inchiriere un spatiu de depozitare/productie situat in zona Pallady/Ikea ,cu suprafata totala utila de 450 mp din care spatiu birouri, cu suprafata de 100 mp si hala cu suprafata de 350 mp ,intreaga suprafata aflandu-se la parter,birourile fiind situate la etajul 1 .Spatiul va fi disponibil ...

500 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere de Top | Direct Dezvoltator | Finisaje Premium| Încălzire în Pardoseala
5
1

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.atenaresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -72.632 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -74.871 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la antecontract PROMO: Discount 50% la parcare ...

1847 EUR/m2 | 39 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Vilă premium încălzire pardoseală |2 locuri parcare | oferta de Paste -265.000 €
7

Descoperă confortul unei locuințe moderne, situată într-o zonă în continuă dezvoltare, cu acces rapid la Autostrada Soarelui (A2), la mijloace de transport STB și aproape de numeroase facilități comerciale din zona Theodor Pallady. CARACTERISTICI GENERALE Regim de înălțime: Parter + Etaj 1 + Mansardă Finalizare: ...

1946 EUR/m2 | 136 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Ideal Familie Comision 0%
5

3 Camere Ideal Familie Comision 0%

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.efy-residence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -115.702 Euro TVA 21% inclus Parcare:7.000 Euro +TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - 3 camere Tip imobil - D+P+3 etaje Total ...

1757 EUR/m2 | 66 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Direct Dezvoltator Incalzire in Pardoseala
9

3 Camere Direct Dezvoltator Incalzire in Pardoseala

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul rossa-residence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -119.500 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -126.000 Euro + TVA pentru un avans de 15% la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip ...

1343 EUR/m2 | 89 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Ideal Familie | 650 mt metrou N.Teclu
4
1

3 Camere Ideal Familie | 650 mt metrou N.Teclu

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.bestexpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -148.700 Euro + TVA pentru un avans de 80% la antecontract -157.710 Euro +TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -166.720 Euro + TVA pentru ...

1926 EUR/m2 | 77 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Modern | Finisaje Premium | 10 min Metrou
5

2 Camere Modern | Finisaje Premium | 10 min Metrou

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.efy-residence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -90.909 Euro +TVA Parcare:7.000 Euro +TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - 2 camere Tip imobil - D+P+3 etaje Total unitati ...

2212 EUR/m2 | 41 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Ideal Investitie Incalzire Pardoseala
5

2 Camere Ideal Investitie Incalzire Pardoseala

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.efy-residence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -76.033 Euro + TVA Parcare:7.000 Euro +TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - 2 camere Tip imobil - D+P+3 etaje Total unitati ...

1900 EUR/m2 | 40 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Spatiu industrial Autostrada A2 - Centura
5

Spatiu industrial Autostrada A2 - Centura

Complex industrial oferit spre vanzare situat in apropiere A2 si linia de centura ,in imediata apropiere de zona comerciala din bd.Theodor Pallady , acces la metrou si mijloacele de transport in comun STB.Accesul camioanelor de mare tonaj este facil atat din linia de centura cat si de la autostrada ...

700 EUR/m2 | 5,000 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Direct Dezvoltator cu Terasa Spatioasa
5

2 Camere Direct Dezvoltator cu Terasa Spatioasa

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.efy-residence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -103.305 Euro + TVA Parcare:7.000 Euro +TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - 2 camere Tip imobil - D+P+3 etaje Total unitati ...

1956 EUR/m2 | 53 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Direct Dezvoltator 10 min metrou N.Teclu
5

2 Camere Direct Dezvoltator 10 min metrou N.Teclu

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.efy-residence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -93.388 Euro + TVA Parcare:7.000 Euro +TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - 2 camere Tip imobil - D+P+3 etaje Total unitati ...

1768 EUR/m2 | 53 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Duplex de vânzare -4 camere, 184 mp utili, curte proprie, 2 Parcari
5

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Best Expert Imobiliare Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Sediu: Drumul Gura Crivatului, nr. 4-22, Sector 3 Waze: Best Expert Imobiliare Telefon Programari: 0741.531.808 Program vizionari: L-V 10:00-18:00 / S: 10:00-14:00 Facebook: Best ...

1909 EUR/m2 | 141 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

5 Camere Ideal Familie 5 min N.Teclu | Parcare Inclusa
11

5 Camere Ideal Familie 5 min N.Teclu | Parcare Inclusa

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul SofiaResidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Waze: Best Expert Imobiliare Telefon Programari: 0741.531.808 Program vizionari: L-V 10:00-18:00 / S: 10:00-14:00 Facebook: Best Expert Imobiliare PROMO: parcare inclusa 220.000 .Euro ...

1160 EUR/m2 | 190 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Geam Baie si Incalzire Pardoseala -600 m STB
4

2 Camere Geam Baie si Incalzire Pardoseala -600 m STB

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Best Expert Imobiliare Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Sediu: Drumul Gura Crivatului, nr. 4-22, Sector 3 Waze: Best Expert Imobiliare Telefon Programari: 0741.531.808 Program vizionari: L-V 10:00-18:00 / S: 10:00-14:00 ...

2703 EUR/m2 | 54 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere cu Gradina -Incalzire Pardoseala
5

3 Camere cu Gradina -Incalzire Pardoseala

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -140.850 Euro + TVA pentru un avans de 90% la antecontract -144.865 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -128.480 Euro + TVA ...

2071 EUR/m2 | 68 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere cu Gradina -Incalzire Pardoseala
5

3 Camere cu Gradina -Incalzire Pardoseala

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -136.900 Euro + TVA pentru un avans de 90% la antecontract -141.900 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -146.900 Euro + TVA ...

2013 EUR/m2 | 68 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Categorii

Imobiliare

Județe

Bucuresti

Localități

Sector-3
Salvează căutarea