Imobiliare Sector 3 Theodor-pallady Bucuresti

Hartă Listă
Filtre active: Bucuresti Sector 3 Theodor-pallady Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Penthouse, Decomandat, Finalizat,Parcare+Terasa 136 mp-Titan- Pallady
20

Oferta completă pe www. prestige-rezidential .ro Ofer spre vanzare un apartament de 4 camere tip Penthouse, cu o suprafata de 236 mp, cu Parcare Subterana Inclusa, proiectul se afla in proximitatea marelui centru comercial Auchan Titan. Blocul este unul micut si cochet compus din 46 de apartamente ...

2400 EUR/m2 | 100 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Promovat
2 Camere tip studio zona metrou Nicolae Teclu
13
2

2 Camere tip studio zona metrou Nicolae Teclu

Apartament 2 camere tip studio, amplasat in zona statiei de metrou Nicolae Teclu pe strada Gura Calitei nr. 95 sectorul 3, cu o suprafata totala utila de 68,70mp, etaj 4 4,lift, finisat complet premium, bai echipate complet, centrala proprie, incalzire in pardoseala, contorizare individuala (apa, energie ...

1297 EUR/m2 | 69 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Promovat
2 camere in zona Theodor Pallady
4
9

2 camere in zona Theodor Pallady

Va propunem spre inchiriere 2 camere in zona Theodor Pallady ,este in apropierea mijloacelor de transport in comun si a magazinelor . Are o suprafata de 45 mp utili si este situata la etajul 7 . Pentru mai multe detalii ,va rugam sa contactati numarul afisat!

45 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Garsoniera zona Theodor Pallady
3
1

Garsoniera zona Theodor Pallady

Garsoniera este situata in zona Ikea Pallady in complex hils Brauner . Garsoniera are o suprafata utila de 30 mp. Garsoniera se afla la etajul 7 al unui bloc cu 11 etaje, este decomandata. Se inchiriaza mobilata si utilata complet: aragaz, frigider, masina de spalat. Ocupabila imediat!

30 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
20

2400 EUR/m2 | 100 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 camere – Ideal pentru cupluri sau început de familie
5

2 camere – Ideal pentru cupluri sau început de familie

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -106.120 Euro +TVA pentru un avans de 90 % la antecontract -113.700 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -121.280 Euro + TVA pentru ...

1781 EUR/m2 | 60 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Direct Dezvoltator Ideal Familie/Credit Ipotecar 15%
1
1

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Best Expert Imobiliare Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Sediu: Drumul Gura Crivatului, nr. 4-22, Sector 3 Waze: Best Expert Imobiliare Telefon Programari: 0741.531.808 Program vizionari: L-V 10:00-18:00 / S: 10:00-14:00 Facebook: Best ...

1550 EUR/m2 | 68 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Finisaje Premium | Ideal Investitie
3

2 Camere Finisaje Premium | Ideal Investitie

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.bestexpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -105.500 Euro + TVA pentru un avans de 80% la antecontract -114.890 Euro +TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -118.280 Euro + TVA pentru ...

1854 EUR/m2 | 57 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 camere Incalzire Pardoseala -Acces Rapid metrou N.Teclu
4

2 camere Incalzire Pardoseala -Acces Rapid metrou N.Teclu

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -104.865 Euro + TVA pentru un avans de 90% la antecontract -111.856 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract - 118.847 Euro + TVA pentru un ...

1843 EUR/m2 | 57 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Direct Dezvoltator Ideal Familie
1

3 Camere Direct Dezvoltator Ideal Familie

1503 EUR/m2 | 68 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Ideal Investitie Parcare Inclusa/Credit Ipotecar 15%
5

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.atenaresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - 2 camere semidecomandate Tip imobil - D+P+3 etaje Total unitati ansamblu - 81unitati Termen Finalizare - Septembrie 2026 Suprafata ...

2482 EUR/m2 | 39 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 camere Incalzire Pardoseala -Credit 15%
5

2 camere Incalzire Pardoseala -Credit 15%

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Best Expert Imobiliare Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 2 camere Tip imobil - Parter+4 etaje Total unitati ansamblu - 53 unitati Termen finalizare Iulie 2026 Suprafata utila ...

1625 EUR/m2 | 58 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Zona Linistita -acces rapid STB-5 Min
5

2 Camere Zona Linistita -acces rapid STB-5 Min

1786 EUR/m2 | 53 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Direct Dezvoltator -Incalzire in Pardoseala/Parcare inclusa
5

1530 EUR/m2 | 60 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Direct Dezvoltator /Credit Ipotecar 15%
4

2 Camere Direct Dezvoltator /Credit Ipotecar 15%

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.atenaresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -92.140 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - 2 camere decomandate Tip imobil - D+P+3 etaje Total ...

1775 EUR/m2 | 52 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Zona Linistita
5

2 Camere Zona Linistita

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Best Expert Imobiliare Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% - 91.900 Euro + TVA pentru un avans de 90% la antecontract - 94.900 Euro + TVA pentru un avans de 50% la antecontract - 100.900 Euro + TVA pentru un avans de 15 % ...

1411 EUR/m2 | 65 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 camere – Confort premium într-un spațiu echilibrat-5 min STB
13

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul firstoneresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -91.500 Euro +TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -95.700 Euro +TVA pentru un avans de 15% la antecontract Pret parcare :10.000 Euro +TVA ...

1731 EUR/m2 | 53 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Ideal Investitie -10 min STB/Zona linistita
5

2 Camere Ideal Investitie -10 min STB/Zona linistita

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.bestexpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -87.360 Euro + TVA pentru un avans de 90% la antecontract -90.480 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -93.600 Euro + TVA pentru ...

1577 EUR/m2 | 55 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Zona Linistita -Acces rapid STB
1

2 Camere Zona Linistita -Acces rapid STB

1503 EUR/m2 | 58 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 camere premium – Design modern, finisaje de calitate
5

2 camere premium – Design modern, finisaje de calitate

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -85.820 Euro +TVA pentru un avans de 90 % la antecontract -91.950 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -98.080 Euro + TVA pentru un ...

1625 EUR/m2 | 53 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Direct Dezvoltator -7 min metrou N.Teclu
2

2 Camere Direct Dezvoltator -7 min metrou N.Teclu

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.bestexpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -85.200 Euro + TVA pentru un avans de 80 % la antecontract -90.360 Euro +TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -95.520 Euro + TVA pentru un ...

1821 EUR/m2 | 47 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Direct Dezvoltator -Incalzire in Pardoseala
5

2 Camere Direct Dezvoltator -Incalzire in Pardoseala

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Best Expert Imobiliare Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% -84.900 Euro + TVA pentru un avans de 90 % la antecontract -87.900 Euro + TVA pentru un avans de 50% la antecontract -93.900 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la ...

1406 EUR/m2 | 60 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 camere Zona Linistita -600 mt Metrou N.Teclu
4

2 camere Zona Linistita -600 mt Metrou N.Teclu

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -84.180 Euro + TVA pentru un avans de 90% la antecontract -89.792 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract - 95.404 Euro + TVA pentru un avans ...

1574 EUR/m2 | 53 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Ideal Investitie -Incalzire in pardoseala/Credit Ipotecar 15%
5

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.atenaresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -74.871 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - 2 camere semidecomandate Tip imobil - D+P+3 ...

1904 EUR/m2 | 39 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Categorii

Imobiliare

Județe

Bucuresti

Localități

Sector-3
Salvează căutarea