Vila de închiriat
Se închiriază vila direct proprietar pentru mai multe informații sunați
200 m2
Sector 3, Bucuresti
29 aprilie
Anunțuri promovate – Vezi toate
200 m2
Sector 3, Bucuresti
29 aprilie
Baba novac nr 13, et 6 10. SUNT DIRECT PROPRIETAR. Instalatii electrice si sanitare schimbate. Tevile comune ale blocului schimbate. Apartament 2 camere, confort 1, semidecomandat, 52 mp, etaj 6 10, bloc reabilitat termic, constructie 1968, scara civilizata, curata, luminosa. Bloc perpendicular pe ...
2210 EUR/m2 | 52 m2
Sector 3, Bucuresti
12 mai
Piata Unirii - Bibescu Voda, apartament 3 camere semidecomandat, proaspat renovat la cheie, intr-un imobil din imediata vecinatate a Facultatii de Teologie. Imobilul este expertizat si se situeaza in categoria U3 de risc, deci se poate asigura impotriva cutremurelor si de asemenea se poate finanta prin ...
3088 EUR/m2 | 68 m2
Unirii, Sector 3, Bucuresti
8 mai
Proprietar, ofer spre vânzare apartament cu 2 camere decomandat, situat pe Bulevardul Camil Ressu nr. 50, la doar 3 minute de mers pe jos de metrou Nicolae Grigorescu. Ajungi ORIUNDE în București rapid, fără stres! Unul dintre principalele avantaje ale acestui apartament este poziționarea si accesul ...
50 m2
Sector 3, Bucuresti
7 mai
Anunțuri – Anunțuri pe pagină: 20 50
Garsoniera este situată la etajul 2 in complexul Hils Pallady nr. 66, oferă un spațiu confortabil și bine amenajat. Este construită in anul 2022 .Garsoniera beneficiază de un balcon ideal pentru momente de relaxare. În interior, finisajele sunt de calitate înaltă, iar feroneria este modernă. Locul de ...
35 m2
Theodor+Pallady, Sector 3, Bucuresti
azi 19:38
SAVAR RESIDENCE SPLAIUL UNIRII ansamblu rezidential premium nou,in constructie cu termen de finalizare Octombrie 2026 Apartament 2 camere la parter Corp D,56 mp + 52 Gradina la 150.000 euro +Tva Apartamente 3 camere Disponibile : 10 Unități in Corp C,cu 85 mp la 92 mp si preturi de la 188.000 euro la ...
2212 EUR/m2 | 85 m2
Vitan, Sector 3, Bucuresti
azi 18:59
Apartament, mochetan, neutilat,metro, aproape pta Rambicu Sarat
55 m2
Sector 3, Bucuresti
azi 18:53
3 camere decomandate Suprafață utilă: 65,2 mp Etaj 4 din 4. Adresa: str Jean Steriadi nr 30-38, bloc M10. Construit in 1972. Instalatii electrice si tevile sunt refacute în 2022 Tevi gaze la usa. Confort termic sporit: încălzire prin termoficare cu termostat individual, 2 aparate ...
284 EUR/m2 | 65 m2
Titan, Sector 3, Bucuresti
azi 18:36
SINGURUL TEREN PROPRIETATE PRIVATA DIN PORTUL GIURGIU . Nave de croaziera sosesc saptamanal din Germania in portul Giurgiu. Vand teren ,pozitionat exceptional , in centrul falezei Dunarii , langa debarcader , ideal spatii comerciale. Teren : 108 mp Deschidere dubla 14 ml ,dreptunghiular , o parte ...
108 m2
Sector 3, Bucuresti
azi 18:23
Apartament spațios și luminos, situat într-o zonă liniștită și foarte bine conectată. Se închiriază complet mobilat și utilat. Beneficiaza si de loc de parcare.
80 m2
Nerva Traian, Sector 3, Bucuresti
azi 18:06
ap.renovat si mobilat ,gresie ,faianta ,vopsea lavabila, termopane ,bucatarie aragaz ,frigider ,masina spalat , aer conditionat , aflat in spatele pietii Trapezului ,langa statia de metrou 1 Decembrie
Piata Trapezului ,statia de metrou 1 Decembrie ,sensul spre mare ., Sector 3, Bucuresti
azi 17:59
Matei Basarab, zona linistita, bloc nou, sala+ spa Downtown fitness la parter Garsoniere- 35mp, 375 Apartament 2 camere- 60mp, 500 -centrala proprie + AC -pet friendly -5 minute de mers pe jos pana la terasele de pe Decebal -10 minute de mers pana la metrou Piata Muncii