Imobiliare Sector 3 Bucuresti

Hartă Listă
Filtre active: Bucuresti Sector 3 Companii Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
2 Camere tip studio zona metrou Nicolae Teclu
13
2

2 Camere tip studio zona metrou Nicolae Teclu

Apartament 2 camere tip studio, amplasat in zona statiei de metrou Nicolae Teclu pe strada Gura Calitei nr. 95 sectorul 3, cu o suprafata totala utila de 68,70mp, etaj 4 4,lift, finisat complet premium, bai echipate complet, centrala proprie, incalzire in pardoseala, contorizare individuala (apa, energie ...

1297 EUR/m2 | 69 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Basarabia ap 2 cam de inchiriat
4
49

Basarabia ap 2 cam de inchiriat

Se ofera spre inchiriere apartament cu 2 camere pe Bulevardul Basarabia vis-a-vis de Stadionul National. Apartamentul este complet mobilat si utilat, geam la baie si bucatarie separata. Pentru mai multe detalii ne puteti contacta telefonic. Se situeaza la etajul 1 6, 48mp.

48 m2

Basarabia, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Inchiriere garsoniera zona Mall Vitan
3
5

Inchiriere garsoniera zona Mall Vitan

Spre închiriere o garsoniera, situata în zona Vitan. Locuința are o suprafață de 30 mp și se află la etajul 4, într-un imobil cu regim de înălțime P+8. Garsoniera este mobilata și utilata, pregătit pentru noii chiriași. Zona beneficiază de acces facil la transportul public, restaurante, centre comerciale ...

30 m2

Vitan, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere Unirii Union Plaza ,2 balcoane ,Centrală proprie
9

Id Anunt : P262701 Residenza vă propune spre închiriere un apartament modern cu 2 camere, decomandat, situat în complexul rezidențial Union Plaza, pe Bulevardul Unirii nr. 47, la aproximativ 10 minute de Piața Unirii. Imobilul face parte dintr-un bloc premium, construit în anul 2021, cu regim de înălțime ...

56 m2

Unirii, Sector 3, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Teren 240 mp - Drumul Gura Făgetului - Pallady
10
1

Teren 240 mp - Drumul Gura Făgetului - Pallady

Sincron Imobiliare vă oferă spre vânzare un teren intravilan situat pe Drumul Gura Făgetului nr. 26B, lângă cartierul austriac, cu suprafața de 240 mp plus 38 mp cotă indiviză drum de servitute. Terenul are deschiderea de 12 metri la drumul de servitute asfaltat și adâncimea de 20 metri. Deține acord ...

240 m2

Theodor%2bPallady, Sector 3, Bucuresti

3 camere, bloc 2008, etaj 1 3, 2 parcari si boxa - Fetești - Pallady
9
1

Sincron Imobiliare va ofera spre vanzare un apartament cu 3 camere, 2 bai, 2 balcoane, 2 locuri de parcare, boxa, la etajul 1 din 3, intr-un imobil constructie 2008 situat pe Strada Fetesti, in zona Theodor Pallady 1 Decembrie 1918. Cele 2 locuri de parcare sunt in proprietate. Unul este subteran ...

2276 EUR/m2 | 78 m2

Theodor+Pallady, Sector 3, Bucuresti

Centrală proprie - Bulevardul Nicolae Grigorescu - Lidl - pasaj
14
1

Sincron Imobiliare vă oferă spre vânzare o garsonieră decomandată, la etajul 2, într-un imobil cu două niveluri, situat pe Bulevardul Nicolae Grigorescu, lângă Lidl și pasajul Grigorescu. Imobilul a fost construit în 1969, zidăria este din cărămidă și deține acoperiș refăcut din tablă. Compartimentarea ...

1707 EUR/m2 | 29 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

Apartament 2 camere 8 min M Timpuri Noi - Centrala proprie DB2019
7

Explorează cele mai noi oferte de garsoniere! Contactează-ne pentru detalii. Apt. 2 cam. semidecomandat, 52mp, renovat integral, totul nou. Terasă superbă de 9mp (cu brazi). Dotări: centrală proprie, AC, Smart TV, bucătărie complet utilată. Locație liniștită: 8 min metrou Timpuri Noi, 10 min Tineretului, ...

58 m2

Sector 3, Bucuresti

Ag BRASADAS vinde ApartHotel cu 20 apartamente Doamna Ghica.
8
1

Agenția BRASADAS vinde imobil tip P+2+M, tip Boutique, construit in anul 2023, cu 20 dw apartamente, cate 8 apartamente pe etajele 1 si 2, iar la mansarda 4 apartamente. Parterul este destinat unui spatiu comercial, cu o suprafata de 520 mp si 3 intrari separate fata de intrarea rezidentilor, care poate ...

1332 EUR/m2 | 1,877 m2

Sector 3, Bucuresti

BRASADAS Inchirieriaza DUPLEX 5 camere BD. UNIRII
8

BRASADAS Inchirieriaza DUPLEX 5 camere BD. UNIRII

Brasadas închiriază DUPLEX de LUX – 5 camere, 4 terase – Bdul. Unirii Descoperă un duplex exclusivist, proaspăt renovat, cu 5 camere decomandate, finisaje premium și un standard occidental rar întâlnit. Spațiu ideal pentru firmă, birouri, locuință premium. ✔ 4 terase panoramice ✔ 2 băi + bucătărie ...

140 m2

decebal, Sector 3, Bucuresti

BRASADAS vinde ap 3 cam etaj 1/3 in zona Unirii.
8
3

BRASADAS vinde ap 3 cam etaj 1/3 in zona Unirii.

Agentia Imobiliara BRASADAS vinde apartament cu 3 camere, cu compartimentare CIRCULARA, situat la etajul 1/3 in zona Unirii.

1712 EUR/m2 | 83 m2

Sector 3, Bucuresti

Splaiul Unirii – stradal, 3 camere decomandat, 80 mp - Langa Camera de Comert
13

Apartament de 79 mp, decomandat, pe Splaiul Unirii, la parter dintr-un bloc cu 7 etaje construit în 1990. Potrivit pentru cine caută o locație centrală reală și vrea să amenajeze de la zero, după propriile nevoi. Cele 3 camere sunt decomandate, cu compartimentări generoase, specifice construcțiilor ...

79 m2

Splaiul Unirii, Sector 3, Bucuresti

Apartament nou | 2 și 3 camere | Salajan | Direct Dezvoltator | Fără Comision
8

BigHome Malva este un bloc de locuințe noi situat pe Strada Mărului, Sector 3, într-o zonă rezidențială liniștită între Salajan și Nicolae Grigorescu. Proiectul oferă apartamente spațioase cu finisaje de calitate superioară, gândite pentru familii care vor confort, liniște și acces rapid la oraș. Tipologii ...

2833 EUR/m2 | 90 m2

Salajan, Sector 3, Bucuresti

Apartament 2 Camere Mihai Bravu
20

Apartament 2 Camere Mihai Bravu

P106499 Adresa : Soseaua Mihai bravu 176 Dispune de centrala termica proprie. Apartamentul are o suprafata de 75 mp si se afla la PARTER intr-un bloc cu regim de inaltime P + 8. Este 2 camere facut din 3. Bucataria este mobilata si utilata complet, este separata. Agent: Oprea Sorin

79 m2

Mihai Bravu, Sector 3, Bucuresti

Titan Pallady garsoniera Palladyum Residence
8

Titan Pallady garsoniera Palladyum Residence

Va oferim spre achizitie o garsoniera in ansamblul Palladyum Residence construita in 2019, acesta aflandu-se la 6 minute de metrou N.Teclu si Complexul Comercial Pallady unde regasim marile magazine Ikea,Decathlon,Metro,Auchan,Lidl,Kaufland. Ansamblu are magazin in incita,spatii de joaca,locuri de parcare. ...

2519 EUR/m2 | 26 m2

ozana, Sector 3, Bucuresti

2 Cam- Finalizat- Pallady- metrou Teclu- parcul Teilor- 57mp- Centrala
19

Pallady- metrou Teclu- parcul Teilor Bloc finalizat - 2025 2 Camere - Mutare rapida! Pallady - parcul Teilor - metrou Teclu - vanzare apartament 2 camere, decomandat, suprafata 58 mp, predare la cheie, finisaje moderne, incalzire pardoseala, centrala termica, posibilitate parcare subterana. Apartamentul ...

2052 EUR/m2 | 57 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Direct Dezvoltator -5 min STB
6

3 Camere Direct Dezvoltator -5 min STB

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Bestexpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -117.081 Euro +TVA pentru un avans de 90 % la antecontract -121.263 Euro +TVA pentru un avans de 50% la antecontract -125.444 Euro +TVA pentru un avans de 15% ...

1400 EUR/m2 | 84 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Ideal Investitie -Bloc intim
6

2 Camere Ideal Investitie -Bloc intim

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Bestexpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -89.809 Euro + TVA pentru un avans de 90% la antecontract -93.017 Euro +TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -96.224 Euro +TVA pentru un avans de 15% ...

1400 EUR/m2 | 64 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Ideal Investitie -Incalzire in pardoseala/Credit Ipotecar 20%
7

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -86.128 Euro+ TVA pentru un avans de 20 % la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 2 camere decomandate Tip imobil - ...

1400 EUR/m2 | 62 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Ideal Investitie cu Parcare Inclusa-Acces Rapid STB/Credit Ipotecar
5

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -136.010 Euro + TVA pentru un avans de 20 % la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 3 camere decomandate Tip imobil - ...

1085 EUR/m2 | 125 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Ideal Investitie -Finalizat -Disponibilitate Imediata
6

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul SofiaResidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Waze: Best Expert Imobiliare Telefon Programari: 0741.531.808 Program vizionari: L-V 10:00-18:00 / S: 10:00-14:00 Facebook: Best Expert Imobiliare Termen Finalizare Noiembrie 2025 82.500 ...

1603 EUR/m2 | 51 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Casă tip duplex de vânzare – Lunca Priporului, Sector 3
5

Casă tip duplex de vânzare – Lunca Priporului, Sector 3

Casă tip duplex modernă, situată pe Lunca Priporului, într-o zonă rezidențială liniștită din Sector 3, aflată în plină dezvoltare. Proprietatea este ideală pentru o familie care își dorește confort, compartimentare eficientă și acces rapid către oraș. Regim de înălțime: Parter + 2 Etaje Suprafață ...

2586 EUR/m2 | 116 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere cu Gradina Direct Dezoltator
13

2 Camere cu Gradina Direct Dezoltator

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul firstoneresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -106.480 Euro TVA inclus pentru un avans de 50 % la antecontract -110.715 Euro TVA inclus pentru un avans de 15% la antecontract Pret parcare ...

2526 EUR/m2 | 42 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 camere decomandate 5 min N.Teclu
7

3 camere decomandate 5 min N.Teclu