Apartament 2 camere in zona Piata Muncii
Ofer spre inchiriere apartament mobilat modern, 50mp, bloc stradal, in apropiere de metrou Piata Muncii, vis-a-vis de spitalul Victor Babes.
50 m2
Piata+Muncii, Sector 3, Bucuresti
ieri 13:31
Anunțuri promovate – Vezi toate
50 m2
Piata+Muncii, Sector 3, Bucuresti
ieri 13:31
Apartament de 50 mp cu 2 camere, situat la etajul 6 într-un bloc din Nicolae Grigorescu. Locația este foarte bună, la doar 5 minute de mers pe jos de stația de metrou Nicolae Grigorescu. Zona oferă acces rapid la Parcul IOR, precum și la centre comerciale mari precum ParkLake Shopping Center. De asemenea, ...
50 m2
Titan, Sector 3, Bucuresti
ieri 13:29
Inchiriez garsoniera decomandata spatioasa si bine compartimentata, finisaje si mobilier in stare excelenta. Garsoniera este situata pe strada Matei Basarab in apropierea facultatii Hyperion, se ajunge foarte usor in zona Unirii, Piata Muncii, Alba Iulia metrou Piata Muncii. Etaj intermediar ,5 din 8. ...
40 m2
Sector 3, Bucuresti
ieri 15:09
Top Home Advisors va propune spre inchiriere un studio in complexul InCity, situat la etajul 1, mobilat si utilat complet, complexul beneficiaza de paza 24/24, SPA si supermarket. Termen minim 12 luni, avans 1 luna+1000 euro garantie. Broker exclusiv Comision inchiriere 50%+TVA
45 m2
dristor, Sector 3, Bucuresti
9 mai
Anunțuri – Anunțuri pe pagină: 20 50
Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul bestexpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -112.260 Euro+TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 2 camere Tip imobil - Parter+11 etaje Termen Finalizare - Decembrie 2025 Suprafata ...
1600 EUR/m2 | 70 m2
Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti
6 mai
Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul ArmandResidence. ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -119.835 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 3 camere Tip imobil - D+P+5 ...
1656 EUR/m2 | 72 m2
Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti
6 mai
Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul ArmandResidence. ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -85.124 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -Parcare Bonus Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 2 camere Tip ...
1628 EUR/m2 | 52 m2
Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti
6 mai
Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul ArmandResidence. ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -85.124 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 2 camere Tip imobil - D+P+5 etaje Total ...
1628 EUR/m2 | 52 m2
Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti
6 mai
Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul ArmandResidence. ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -73.554 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 2 camere Tip imobil - D+P+5 ...
1798 EUR/m2 | 41 m2
Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti
6 mai
Pallady- metrou Teclu- parcul Teilor Bloc finalizat - 2025 2 Camere - Mutare rapida! Pallady - parcul Teilor - metrou Teclu - vanzare apartament 2 camere, decomandat, suprafata 58 mp, predare la cheie, finisaje moderne, incalzire pardoseala, centrala termica, posibilitate parcare subterana. Apartamentul ...
2009 EUR/m2 | 58 m2
Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti
6 mai
Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul ArmandResidence. ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -73.554 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 2 camere Tip imobil - D+P+5 etaje Total ...
1798 EUR/m2 | 41 m2
Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti
6 mai
Apartament de 2 camere, situat la etajul 2 din 4, într-un imobil nou, finalizat, conceput pentru un stil de viață modern, confortabil și eficient. Locuința impresionează printr-o compartimentare inteligentă, fiecare spațiu fiind optim valorificat pentru funcționalitate și confort. Apartamentul este ...
2479 EUR/m2 | 48 m2
Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti
6 mai
Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul bestexpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -104.180 Euro+TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 2 camere decomandate Tip imobil - Parter+11 etaje Termen Finalizare - Decembrie 2025 Suprafata ...
1859 EUR/m2 | 56 m2
Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti
6 mai
inchiriez gars mobillata,utilat complet,totul nou,cu toate imb.,bloc izolat,costuri mici,zona linistita,libera,ocazie
23 m2
Titan, Sector 3, Bucuresti
6 mai
inchiriez garsoniera,la cateva min de metrou,mobilata,utilata complet,mobilier nou, cu toate imb.,curata,bloc izolat,costuri mici,apropiere mall park- lake si parcul alexandru-ioan- cuza,zona linistita.
34 m2
Titan, Sector 3, Bucuresti
6 mai
Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.efy-residence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -92.000 Euro TVA 21% inclus Parcare:7.000 Euro +TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - 2 camere Tip imobil - D+P+3 etaje Total ...
2299 EUR/m2 | 40 m2
Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti
6 mai
Apartament 2 camere de inchiriat intr-o zona excelenta - Vitan - Mihai Bravu, la 6 minute de mers pe jos pana la metrou Mihai Bravu. Ideal pentru cei care cauta o locatie linistita si acces facil la mijloace de transport in comun restaurante, cafenele, scoli, piete, parcuri, supermarketuri, Mall-uri, ...
59 m2
vitan, Sector 3, Bucuresti
6 mai
Apartament 2 camere de inchiriat, situat un zona Nicolae Teclu, la 15-16 minute de mers pe jos pana la metrou Nicolae Teclu. La mica distanta fata de locurile de interes : Auchan Titan, Ikea, Lidl, Jumbo, Auchan, Decahlon, Jysk, Metro, Kika, Dedeman, iesirea spre Autostrada Soarelui. Acesta este ...
55 m2
theodor pallady, Sector 3, Bucuresti
6 mai
Apartament 2 camere de inchiriat in zona Nicolae Teclu, la 15-17 minute de mers pe jos pana la metrou Nicolae Teclu. La mica distanta fata de locurile de interes : Auchan Titan, Ikea, Lidl, Jumbo, Auchan, Decahlon, Jysk, Metro, Kika, Dedeman, iesirea spre Autostrada Soarelui. Acesta situat la etajul ...
60 m2
theodor pallady, Sector 3, Bucuresti
6 mai
Apartament 2 camere de inchiriat intr-o zona excelenta - Nicolae Grigorescu la 8 minute de mers pe jos pana la metrou Nicolae Grigorescu. Ideal pentru cei care cauta o locatie linistita si acces facil la mijloace de transport in comun restaurante, cafenele, scoli, piete, parcuri, supermarketuri, Mall-uri, ...
55 m2
Sector 3, Bucuresti
6 mai
Apartament 2 camere de inchiriat, situat in zona Nicolae Teclu, la 15-17 minute de mers pe jos pana la metrou Nicolae Teclu si la 7 minute de mers pe jos pana la statia de autobuz 330, 253 La mica distanta fata de locurile de interes : Auchan Titan, Ikea, Lidl, Jumbo, Auchan, Decahlon, Jysk, Metro, ...