Imobiliare Sector 3 Bucuresti

Hartă Listă
Filtre active: Bucuresti Sector 3 Companii Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Appartament 4 camere Vitanul Nou
7

Appartament 4 camere Vitanul Nou

Vanzare apartament 4 camere in zona Vitan-Mall, decomandat, amenajat cu gresie, faianta, parchet, termopan, usa metalica, grilaje la geamuri, usi boi Italia. Blocul este reabilitat. In proximitate se afla statia de metrou Mihai Bravu, Mall Vitan, scoala, gradinita.

2772 EUR/m2 | 92 m2

vitan, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Apartament 3 camere Theodor Pallady
10

Apartament 3 camere Theodor Pallady

Filado Imobiliare va prezinta in exclusivitate spre vanzare un apartament cu 3 camere confort 2, in zona Theodor Pallady, in apropiere de Metrou 1 Decembrie 1918, intr-un imobil finalizat in 1973, bloc anvelopat. Apartamentul este situat la etajul Parter din 10, este decomandat, are o suprafata totala ...

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Garsoniera zona Titan
3
1

Garsoniera zona Titan

Oferim spre inchiriere o garsoniera complet utilata si mobilata, situata in zona Titan, aceasta dispune de o suprafata de 32 mp si este situata la etaju 5. Aceasta este situata intr-o zona usor accesibila mijloacelor de transport in comun si a magazinelor. Pentru mai multe detalii ne puteti contacta ...

32 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Apartament de 2 camere de vanzare Titan
5
44

Apartament de 2 camere de vanzare Titan

Va propunem spre vanzare un apartament de 2 camere, cu o suprafata 50 mp, decomandat. In apropiere regasim statia de metrou Titan. Apartamentul se vinde mobilat si utiat. Se situeaza la etajul 2, dispune de centrala termica pe gaz. Se accepta si credite.

1900 EUR/m2 | 50 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

2 Camere Unde confortul întâlnește liniștea/Credit Ipotecar 15%
10
1

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul rossa-residence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -96.000 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 2 camere decomandate Tip imobil - D+P+3 ...

1440 EUR/m2 | 67 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Gradina Incalzire Pardoseala -Zona Linistita/Parcare Inclusa
9

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul rossa-residence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: 96.000 euro +TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 2 camere semidecomandate Tip imobil - D+P+3 Etaje Total unitati ansamblu - 108 unitati Suprafata ...

2176 EUR/m2 | 44 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Apartament 2 camere cu terasă și grădină -Mutare Rapida
10

Apartament 2 camere cu terasă și grădină -Mutare Rapida

Vă propunem spre vânzare un apartament cu 2 camere situat într-un imobil nou, cu regim de înălțime P+3, construit cu materiale de calitate superioară și atenție deosebită la detalii. Locuința este spațioasă, luminoasă și bine compartimentată, ideală atât pentru o familie tânără, cât și ca investiție ...

2235 EUR/m2 | 50 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Bloc Intim -Incalzire Pardoseala
5

2 Camere Bloc Intim -Incalzire Pardoseala

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -89.900 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -92.900 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la antecontract Eden City Pallady este ...

1638 EUR/m2 | 55 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Se inchiriaza garsoniera zona Timpuri Noi
4
1

Se inchiriaza garsoniera zona Timpuri Noi

Ofer spre inchiriere garsoniera in zona Timpuri noi cu Suprafata de 36mp situata la etajul 4 , la doar 5 minute de metrou , puncte de reper pizzerie,profi Camera poate fii mobilata in functie de preferinte

36 m2

Timpuri+Noi, Sector 3, Bucuresti

Promovat
 Garsoniera zona Theodor Pallady
4
3

Garsoniera zona Theodor Pallady

Oferim spre inchiere garsoniera complet utilata,35mp, mobilata,situata in zona Theodor Pallady, 5 minute de Jumbo. 10 minute de metrou.Etaj intermediar .

35 m2

Theodor+Pallady, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Chirie garsonira Titan
6
188

Chirie garsonira Titan

Inchiriez garsoniera in intersectia Titan la un minut de metrou. Pozitie foarte buna. Str. Liviu Rebreanu nr. 12. Garsoniera este mobilata si utilata, gaze, masina de spalat, aragaz, frigider, televizor. Etaj 6 si o suprafata de 36mp. Spatii comerciale langa bloc: lidl, mega image, Complex Titan si ...

36 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

Promovat
garsoniera de inchiriat in zona 1 Decembrie
3
50

garsoniera de inchiriat in zona 1 Decembrie

Garsoniera , etaj 2, mobilata utilata , aces rapid la metrou 1 Decembrie sau Nicolae Grigorescu , tramvai , statie autobuz 102 , 2 piete la 3 min de mers pe jos , hipermarket-URI , scoli , Gradinite , biserica , aces rapid la parcul iore .

34 m2

Salajan, Sector 3, Bucuresti

Promovat
apartament cu 2 camere Costin Georgian
4
85

apartament cu 2 camere Costin Georgian

Oferim spre inchriere apartament cu 2 camere, 48mp, living open space cu bucataria, modern mobilat, acces facil mijloace de transport in comun. Apartamentul este situat in zona Costin Georgian si se afla la etajul 1.

48 m2

Sector 3, Bucuresti

2 Camere Unde confortul întâlnește liniștea
9
1

2 Camere Unde confortul întâlnește liniștea

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul rossa-residence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -90.500 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -96.000 Euro + TVA pentru un avans de 15% la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip ...

1357 EUR/m2 | 67 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 camere Parcare Inclusa Direct Dezvoltator 5 min STB
6
1

2 camere Parcare Inclusa Direct Dezvoltator 5 min STB

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Bestexpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -88.581 Euro +TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 2 camere semidecomandate Tip imobil - P+3 etaje Total unitati ansamblu - 28 unitati Termen ...

1578 EUR/m2 | 56 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Gradina Incalzire Pardoseala -Zona Linistita
11

2 Camere Gradina Incalzire Pardoseala -Zona Linistita

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul rossa-residence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -90.000 Euro + TVA pentru un avans de 50% la antecontract -92.500 Euro + TVA pentru un avans de 15% la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip ...

2040 EUR/m2 | 44 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere pentru un Stil de Viață Modern | Finisaje Premium |Th Pallady
5

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.atenaresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -87.885 Euro TVA inclus pentru un avans de 50 % la antecontract -90.594 Euro TVA inclus pentru un avans de 15 % la antecontract PROMO: Discount 50% ...

2235 EUR/m2 | 39 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Zona Linistita -Acces rapid STB
1

2 Camere Zona Linistita -Acces rapid STB

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Best Expert Imobiliare Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Sediu: Drumul Gura Crivatului, nr. 4-22, Sector 3 Waze: Best Expert Imobiliare Telefon Programari: 0741.531.808 Program vizionari: L-V 10:00-18:00 / S: 10:00-14:00 Facebook: Best ...

1598 EUR/m2 | 51 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Garsoniera dubla - Theodor Pallady, premium, piscina, sala fitness
7

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul bestexpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -79.000 Euro+TVA Descoperă o oportunitate unică de investiție sau locuire într-un ansamblu rezidențial premium, aflat în plină construcție, în una dintre cele mai dinamice ...

1951 EUR/m2 | 41 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Inchiriez apartament cu doua camere in zona Theodor Pallady
4
44

Inchiriez apartament cu doua camere in zona Theodor Pallady

Vă propunem spre inchiriere un apartament cu 2 camere, situat într-o locație foarte bine conectată la mijloacele de transport în comun, la centre comerciale și la zone cu spațiu verde. Apartamentul se afla pe Bd. Theodor Pallady, la 3 minute distanță de mers pe jos față de stația de metrou Nicolae Grigorescu. ...

50 m2

Theodor%2bPallady, Sector 3, Bucuresti

Garsoniera Ideal Investitie -7 minute metrou N.Teclu
3

Garsoniera Ideal Investitie -7 minute metrou N.Teclu

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -78.408 Euro TVA inclus pentru un avans de 90% la antecontract -83.635 Euro TVA inclus pentru un avans de 50% la antecontract Pozitionare : zona Theodor ...

2054 EUR/m2 | 38 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Ideal Investitie -Incalzire in pardoseala
8
1

2 Camere Ideal Investitie -Incalzire in pardoseala

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -79.976 Euro + TVA pentru un avans de 45 % la antecontract -86.128 Euro + TVA pentru un avans de 20 % la antecontract Pozitionare : zona Theodor ...

1300 EUR/m2 | 62 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Parcare Subterana Disponibil Imediat
12

2 Camere Parcare Subterana Disponibil Imediat

Apartament 2 camere de inchiriat, bloc nou, cu disponibilitate imediata. Dispune de parcare subterana. Acesta este situat la etajul 2 al unui bloc cu regim de inaltime P+4 etaje, construit in anul 2024, blocul dispune si de lift, vedere neobturata. Dispune de 2 balcoane, unul dintre ele fiind inchis. Froo, ...

56 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

 garsoniera in zona Dristor
3
123

garsoniera in zona Dristor

Se ofera spre inchiriere garsoniera in zona Dristor, utilata si mobilata complet, cu o suprafata utila de 28mp. Garsoniera este situata la etajul 2 iar blocul este izolat termic. Detalii tel

28 m2

Dristor, Sector 3, Bucuresti

Categorii

Imobiliare

Județe

Bucuresti

Localități

Sector-3
Salvează căutarea