Apartament 2 camere in zona Calea Calarasilor
Inchiriez apartament de 51mp, curat, amenajat modern, finisaje de calitate, utilat si mobilat complet, etaj 2.
51 m2
Traian, Sector 3, Bucuresti
azi 13:18
Anunțuri promovate – Vezi toate
51 m2
Traian, Sector 3, Bucuresti
azi 13:18
Theodor Pallady Ikea spatiu hala 700mp,inaltime 2,usi acces marfa usi pietonale +200mp birouri P+1 singur curte ,suprafata totala de teren 700mp ,platforma betonata ,spatiu este in curs de amenajare conform normelor,spatiu pretabil orice domeniu de activitate ( farmaceutic ,alimentar ,sportiv sali ...
900 m2
Sector 3, Bucuresti
20 mai
Apartament cu 3 camere semidecomandat, imbunatatiri, luminos, spatii de depozitare, Aer Conditionat, situat la etajul 1 in bloc de 10 nivele reabilitat, acte la zi. Acesta este in imediata apropiere a parcului IOR, avand toate facilitatile in zona, inclusiv metroul Titan.
1822 EUR/m2 | 73 m2
Titan, Sector 3, Bucuresti
ieri 22:27
Oferim spre inchiriere garsoniera ultracentral zona universitati langa metrou si mijloace de transport mobilat si utilat complet. Internet, TV, masina de spalat, cuptor microunde, aspirator, plita electrica, aer conditionat, parchet, termopan, usa metal, renovat, suprafata 36 mp2. La 1 minut de statia ...
36 m2
Piata Universitatii, Sector 3, Bucuresti
azi 14:33
Anunțuri – Anunțuri pe pagină: 20 50
Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -129.900 Euro + TVA pentru un avans de 50% la antecontract -136.900 Euro + TVA pentru un avans de 15% la antecontract Eden City Pallady este un ...
1910 EUR/m2 | 68 m2
Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti
ieri 12:56
Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.atenaresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -143.693 Euro TVA inclus pentru un avans de 50 % la antecontract -148.606 Euro TVA inclus pentru un avans de 15 % la antecontract PROMO: Discount 50% ...
2018 EUR/m2 | 71 m2
Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti
ieri 12:56
Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -121.900 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -126.900 Euro + TVA pentru un avans de 15% la antecontract Eden City Pallady este ...
1793 EUR/m2 | 68 m2
Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti
ieri 12:56
Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Best Expert Imobiliare Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Sediu: Drumul Gura Crivatului, nr. 4-22, Sector 3 Waze: Best Expert Imobiliare Telefon Programari: 0741.531.808 Program vizionari: L-V 10:00-18:00 / S: 10:00-14:00 Facebook: Best ...
2488 EUR/m2 | 50 m2
Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti
ieri 12:55
2322 EUR/m2 | 53 m2
Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti
ieri 12:55
Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -100.900 Euro + TVA pentru un avans de 15% la antecontract Eden City Pallady este un ansamblu rezidențial modern format din 2 blocuri cu regim mic de ...
1863 EUR/m2 | 54 m2
Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti
ieri 12:55
1523 EUR/m2 | 80 m2
Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti
ieri 12:55
Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul rossa-residence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -116.000 +TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 3 camere decomandate Tip imobil - D+P+3 Etaje Total unitati ansamblu - 108 unitati Suprafata ...
1412 EUR/m2 | 82 m2
Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti
ieri 12:55
Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -121.900 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -126.900 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la antecontract Eden City Pallady ...
1793 EUR/m2 | 68 m2
Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti
ieri 12:55
Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul bestexpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -112.467 EURO +TVA pentru un avans de 90% -117.840+TVA pentru un avans de 15% Pozitionare : zona Th.Pallady Tip proprietate:Apartament 2 camere decomandate Tip ...
1047 EUR/m2 | 107 m2
Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti
ieri 12:55
Pret proprietate: -112.500 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -118.000 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la antecontract Direct Dezvoltator -Comision 0% Apartament spatios si bine compartimentat cu 3 camere decomandate situat in zona Theodor Pallady, intr-un imobil ...
1662 EUR/m2 | 68 m2
Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti
ieri 12:55
Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Best Expert Imobiliare Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Termen Finalizare Octombrie 2024 Sediu: Drumul Gura Crivatului, nr. 4-22, Sector 3 Waze: Best Expert Imobiliare Telefon Programari: 0741.531.808 Program vizionari: L-V 10:00-18:00 ...
573 EUR/m2 | 192 m2
Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti
ieri 12:55
Pret proprietate: -117.000 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract Direct Dezvoltator -Comision 0% Apartament spatios si bine compartimentat cu 3 camere decomandate situat in zona Theodor Pallady, intr-un imobil cu regim de inaltime D+ P +3 etaje, parte a unui ansamblu ...
1728 EUR/m2 | 68 m2
Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti
ieri 12:55
1819 EUR/m2 | 58 m2
Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti
ieri 12:55
Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.atenaresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -107.813 Euro TVA inclus pentru un avans de 50 % la antecontract -111.489 Euro TVA inclus pentru un avans de 15 % la antecontract PROMO: Discount ...
2077 EUR/m2 | 52 m2
Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti
ieri 12:55
Dacă ești în căutarea unei locuințe spațioase, luminoase și confortabile, acest apartament de 4 camere este exact ce ai nevoie, situat într-un ansamblu rezidențial modern, format din 5 blocuri, cu un total de 146 apartamente. Proiectul este gândit pentru a oferi confort, intimitate și un stil de viață ...
2067 EUR/m2 | 52 m2
Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti
ieri 12:55
Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -101.857 Euro TVA inclus pentru un avans de 90% la antecontract -108.648 Euro TVA inclus pentru un avans de 50 % la antecontract - 115.438 Euro TVA ...
1905 EUR/m2 | 53 m2
Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti
ieri 12:54
Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -94.900 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -100.900 Euro + TVA pentru un avans de 15% la antecontract Eden City Pallady este ...
1753 EUR/m2 | 54 m2
Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti
ieri 12:54
Inchiriere un apartament ,decomandat, complet mobilat si utilat, situat in zona Theodor Pallady, mai exact pe Drumul Ariesului, la numai 10 minute fata de gura de metrou. Acesta este amplasat la etajul 5 11 , intr-un imobil nou din anul 2025 si se intinde pe o suprafata utila de 50 mp
50 m2
Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti
ieri 12:54
Oferim spre inchiriere garsoniera, zona Vitan Mall, utilata si mobilata, pret bun, centrala proprie, 36mp.
36 m2
Vitan, Sector 3, Bucuresti
ieri 12:52