Imobiliare Sector 3 Bucuresti

Hartă Listă
Filtre active: Bucuresti Sector 3 Companii Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Inchiriere apartament 2 camere Nicolae Grigorescu langa metrou
5
92

Ofer spre inchiriere apartament cu 2 camere in Nicolae grigorescu la doar 5 minute de metrou cu o suprafata de 50mp situat la etajul 3 cu lift ,detinem loc de parcare , puncte de reper metrou Nicolae grigorescu

50 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Garsoniera de inchiriat in zona Dristor
3
7

Garsoniera de inchiriat in zona Dristor

Garsoniera de inchiriat in zona Dristor,situata la etajul 4,cu suprafata de 36 mp,locuinta luminoasa si bine compartimentata.Ai metrou Dristor la 3-4 minute,ParkLake si Parcul IOR aproape,plus multe magazine si restaurante. Sunati pentru detalii.

36 m2

Dristor, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Garsonieră de închiriat în Theodor Pallady
6
5

Garsonieră de închiriat în Theodor Pallady

Garsonieră de închiriat în Theodor Pallady, aproape de metrou Nicolae Teclu. Suprafață de 34 mp, etaj 5 din 8, decomandată. Cameră spațioasă, bucătărie modernă, baie elegantă. Dotată cu aer condiționat, centrală proprie și mobilier nou.

34 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Promovat
apartament de inchiriat la 2 min de statia de metrou 1 Decembrie 1918
6
126

Oferim 2 camere, decomandat, foarte spatios, complet utilat si mobilat modern,, a c, masina de spalat, tv internet, etj 3 4, bloc civilizat, zona verde. La 2 min de statia de metrou 1 Decembrie 1918. Loc parcare inclus.

50 m2

1+Decembrie, Sector 3, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

2 Camere Direct Dezvoltator Incalzire Pardoseala
5

2 Camere Direct Dezvoltator Incalzire Pardoseala

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.atenaresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -107.813 Euro TVA inclus pentru un avans de 50 % la antecontract -111.489 Euro TVA inclus pentru un avans de 15 % la antecontract PROMO: Discount ...

2077 EUR/m2 | 52 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Apartament 2 camere design modern/Mutare Rapida
2

Apartament 2 camere design modern/Mutare Rapida

Dacă ești în căutarea unei locuințe spațioase, luminoase și confortabile, acest apartament de 4 camere este exact ce ai nevoie, situat într-un ansamblu rezidențial modern, format din 5 blocuri, cu un total de 146 apartamente. Proiectul este gândit pentru a oferi confort, intimitate și un stil de viață ...

2067 EUR/m2 | 52 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 camere Zona Linistita -600 mt Metrou N.Teclu
4

2 camere Zona Linistita -600 mt Metrou N.Teclu

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -101.857 Euro TVA inclus pentru un avans de 90% la antecontract -108.648 Euro TVA inclus pentru un avans de 50 % la antecontract - 115.438 Euro TVA ...

1905 EUR/m2 | 53 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Direct Dezvoltator Incalzire Pardoseala
5

2 Camere Direct Dezvoltator Incalzire Pardoseala

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -94.900 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -100.900 Euro + TVA pentru un avans de 15% la antecontract Eden City Pallady este ...

1753 EUR/m2 | 54 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 camere situat in zona Theodor Pallady
4
2

2 camere situat in zona Theodor Pallady

Inchiriere un apartament ,decomandat, complet mobilat si utilat, situat in zona Theodor Pallady, mai exact pe Drumul Ariesului, la numai 10 minute fata de gura de metrou. Acesta este amplasat la etajul 5 11 , intr-un imobil nou din anul 2025 si se intinde pe o suprafata utila de 50 mp

50 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Oferim spre inchiriere garsoniera, zona Vitan Mall
4
2

Oferim spre inchiriere garsoniera, zona Vitan Mall

Oferim spre inchiriere garsoniera, zona Vitan Mall, utilata si mobilata, pret bun, centrala proprie, 36mp.

36 m2

Vitan, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Apartament cu 2 camere in zona Foisorul de Foc
4
18

Apartament cu 2 camere in zona Foisorul de Foc

Va propunem spre vanzare un apartament cu 2 camere, semidecomandat, amplasat la etajul 1. Apartamentul a fost complet renovat in 2016 cand s-au schimbat instalatiile sanitare, electrice si termice, s-au folosit materiale de calitate superioara. Proprietatea se vinde mobilata si utilata( cum se vede in ...

1674 EUR/m2 | 46 m2

Foisorul de Foc, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Garsoniera zona Titan
4
1

Garsoniera zona Titan

Inchiriez garsoniera complet utilata si mobilata ce dispune o suprafata de 30mp etaj5.Garsoniera se afla in zona Titan vis a vis de eMag Titan.

30 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Garsoniera zona  Dristor
3

Garsoniera zona Dristor

Inchiriez garsoniera zona dristor la doar 5 minute de metrou, zona accesibila si este in apropiere de magazine si supermarketuri. Garsoniera este pet friendly si dispune de 35mp2 . Este situata la etajul 2. Va astept la o vizionare , pentru mai multe detalii ma puteti contacta la numarul de telefon.

35 m2

Dristor, Sector 3, Bucuresti

Garsonieră de închiriat   Zona Teodor Pallady
6
2

Garsonieră de închiriat Zona Teodor Pallady

Garsonieră de închiriat Zona Teodor Pallady Suprafață: 24 mp Etaj: 3 Chirie: 220 lună Open space cu bucătăria inclusă spațiu modern și funcțional Luminoasă, ideală pentru o persoană Contact rapid pentru vizionare!

24 m2

Theodor+Pallady, Sector 3, Bucuresti

Garsoniera in zona Vitan
6

Garsoniera in zona Vitan

Inchiriez garsoniera in zona vitan , avand o suprafata utila de 40 mp. Garsonieraa este situata la etajul 2 si are vedere spre strada principala. Dispune de toate utilitatile necesare. Cu mutare imediata!

40 m2

Vitan, Sector 3, Bucuresti

Apartament 2  camere Salajan
4
3

Apartament 2 camere Salajan

Disponibil imediat spre închiriere un apartament de 2 camere decomandat, situat în zona Sălăjan, la aproximativ 7 minute de mers pe jos până la stația de metrou 1 Decembrie 1918, într-o zonă liniștită, cu acces facil către toate punctele de interes.Suprafață utilă: 51 mp. Apartamentul este situat la ...

51 m2

Salajan, Sector 3, Bucuresti

 Apartament 2 camere zona Salajan
5

Apartament 2 camere zona Salajan

Inchiriere apartament cu 2 camere, in zona Salajan, acesta dispune de o suprafata de 46mp si este situat la etajul 1 al unui bloc cu 5 etaje. Apartamentul este situat intr-o zona linistita si cu acces facil la mijloacele de transport in comun. Acest apartament este renovat recent, utilat si mobilat complet. ...

46 m2

Salajan, Sector 3, Bucuresti

Promovat
 Garsoniera  zona Titan
4
7

Garsoniera zona Titan

Inchiriez garsoniera 30mp in zona Titan langa statia de metrou ,etaj 4 8 la 5 minute de statia de metrou, in apropiere de lidl Titan la doar 7 min ,auchan titan la doar 15 min de mers pe jos In apropiere aveti banci,magazine,farmacii,restaurante,parcuri Parcul IOR la doar 5 minute STB in apropiere 311,253,330,335 Tramvai ...

30 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

Apartament 2 camere, renovat, Arena Nationala, bdl Chisinau, Diham
6
1

Apartament 2 camere, etajul 7 din 10, renovat in totalitate, intr-un bloc reabilitat termic, construit in 1983, situat pe Bdl Chisinau, foarte aproape de intersectia Diham. Imobilul este situat intr-un bloc solid, monolit, structura blocului fiind de beton cu caramida, fiind construit in 1983. Apartamentul ...

2204 EUR/m2 | 54 m2

titan, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Decomandat Ideal Familie -Zona Linistita
4
1

3 Camere Decomandat Ideal Familie -Zona Linistita

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -102.167 Euro + TVA pentru un avans de 45 % la antecontract -110.026 Euro +TVA pentru un avans de 20 % la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip ...

1300 EUR/m2 | 79 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Zona Linistita -Acces rapid STB
1

2 Camere Zona Linistita -Acces rapid STB

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Best Expert Imobiliare Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Sediu: Drumul Gura Crivatului, nr. 4-22, Sector 3 Waze: Best Expert Imobiliare Telefon Programari: 0741.531.808 Program vizionari: L-V 10:00-18:00 / S: 10:00-14:00 Facebook: Best ...

1934 EUR/m2 | 51 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Unde confortul întâlnește liniștea/Credit Ipotecar 15%
10
1

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul rossa-residence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -96.000 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 2 camere decomandate Tip imobil - D+P+3 ...

1440 EUR/m2 | 67 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Gradina Incalzire Pardoseala -Zona Linistita/Parcare Inclusa
9

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul rossa-residence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: 96.000 euro +TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 2 camere semidecomandate Tip imobil - D+P+3 Etaje Total unitati ansamblu - 108 unitati Suprafata ...

2176 EUR/m2 | 44 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Apartament 2 camere cu terasă și grădină -Mutare Rapida
10

Apartament 2 camere cu terasă și grădină -Mutare Rapida

Vă propunem spre vânzare un apartament cu 2 camere situat într-un imobil nou, cu regim de înălțime P+3, construit cu materiale de calitate superioară și atenție deosebită la detalii. Locuința este spațioasă, luminoasă și bine compartimentată, ideală atât pentru o familie tânără, cât și ca investiție ...

2235 EUR/m2 | 50 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Categorii

Imobiliare

Județe

Bucuresti

Localități

Sector-3
Salvează căutarea