Imobiliare Sector 3 Bucuresti

Hartă Listă
Filtre active: Bucuresti Sector 3 Companii Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Se oferă spre închiriere apartament cu 2 camere, situat în zona Dristor Sector 3
3
44

Se oferă spre închiriere apartament cu 2 camere, situat în zona Dristor, la doar 7 minute de mers pe jos până la stația de metrou. Apartamentul este spațios, luminos și complet mobilat, ideal pentru un cuplu sau o familie mică. Dispune de o suprafata de 55 mp etaj 5.

55 m2

Dristor, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Palladium Residence - finalizat 2016 - 8 minute metrou
10

Palladium Residence - finalizat 2016 - 8 minute metrou

Apartament cu 3 camere situat in Palladium Residence, blocul 1, etaj 5 din 11, intr-un imobil construit in anul 2016. Suprafata utila este de 79 mp, inclusiv un balcon de 4 mp (separat de living prin usi culisante din sticla). Compartimentarea este practica si potrivita pentru o familie. Ambele bai ...

2057 EUR/m2 | 79 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Garsoniera de inchiriat in zona Mihai Bravu aproape de metrou
3
3

Ofer spre închiriere o garsoniera, tip studio,in zona Mihai Bravu, aproape de metrou, de 40mp. Apartamentul este complet mobilat și utilat, Se afla la etajul 5 din 9, dispune de centrala proprie si aer conditionat

40 m2

Mihai+Bravu, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Garsoniera zona Decebal
6
3

Garsoniera zona Decebal

Se vinde garsoniera moderna, situata intr-o zona exclusivista si foarte bine conectata, pe Bulevardul Decebal, la etajul 2 al unui bloc cu 4 etaje Suprafata utila: 32 mp, ideala pentru locuinta proprie sau investitie Compartimentare: Spatiu bine optimizat, cu bucatarie deschisa si baie moderna Imbunatatiri: ...

2125 EUR/m2 | 32 m2

Decebal, Sector 3, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Metrou Dristor 3 camere
12

Metrou Dristor 3 camere

Va propunem spre vanzare un apartament cu 3 camere, confort 1, situat in cartierul Dristor, pe strada Eufrosina Popescu, sector 3, intr-un imobil construit in anul 1970. Apartamentul este situat la etajul 4 din 10 si are o suprafata de 64,64 mp. Distanta pana la statia de metrou Dristor este de aproximativ ...

2094 EUR/m2 | 64 m2

dristor, Sector 3, Bucuresti

Metrou 1 Decembrie-Apartament 3 Camere-Mobilat Utilat
17
1

Metrou 1 Decembrie-Apartament 3 Camere-Mobilat Utilat

Sector 3-Metrou 1 Decembrie - Apartament 3 Camere - Mobilat De vanzare un apartament de 3 camere decomandat, situat in sectorul 3 al capitalei in apropiere de Bulevardul 1 Decembrie . Detalii: Adresa : Aleea Barajul Bistritei Suprafata utila totala: 74mp An constructie : 1964 Etaj : 10 10 ( + etaj ...

1909 EUR/m2 | 66 m2

Sector 3, Bucuresti

Apartament 2 camere decomandat + boxa Sector 3
20

Apartament 2 camere decomandat + boxa Sector 3

Aduc spre vanzare locuinta cu 2 camere, situata in Sector 3, intr-o zona centrala cu acces facil catre puncte de interes urban Proprietate amplasata intr-un imobil cu caracter istoric, ce imbina arhitectura clasica cu modernizari esentiale Spatiu bine compartimentat, potrivit atat pentru rezidenta, ...

2549 EUR/m2 | 51 m2

unirii, Sector 3, Bucuresti

3 camere Titan | 73 mp | Etaj 10 cu etaj tehnic | Mobilat | 15 min Metrou
15

Apartament 3 camere de vanzare | 15 minute metrou Titan Se ofera spre vanzare apartament de 3 camere, situat pe Aleea Barajul Bistritei, intr-o zona verde si linistita, cu acces rapid catre transport si facilitati. Detalii apartament: bull; Suprafata totala: 73.58 mp bull; Etaj: 10 din 10 bull; Etaj ...

1703 EUR/m2 | 74 m2

Sector 3, Bucuresti

3 camere Titan | 73 mp | Mobilat | 15 min Metrou
15

3 camere Titan | 73 mp | Mobilat | 15 min Metrou

Apartament 3 camere de vanzare ndash; zona Titan, Aleea Barajul Bistritei Va propunem spre vanzare un apartament cu 3 camere, situat pe Aleea Barajul Bistritei, intr-o zona verde si linistita, ideala pentru familii sau pentru cei care isi doresc confort si acces rapid catre oras. Locuinta are o suprafata ...

1750 EUR/m2 | 74 m2

theodor pallady, Sector 3, Bucuresti

Apartament 3 camere
17

Apartament 3 camere

Apartament 3 camere de vanzare Imobilul este construit in anul 1964, fara risc seismic, si beneficiaza de interfon. Apartamentul are o suprafata utila de 73.58 mp, oferind un spatiu generos si bine compartimentat, ideal pentru o familie. Locuinta se vinde mobilata si utilata, cu exceptia dormitorului ...

1804 EUR/m2 | 74 m2

liviu rebreanu, Sector 3, Bucuresti

5 MINUTE METROU DRISTOR - 3 CAMERE - SECTOR 3
11

5 MINUTE METROU DRISTOR - 3 CAMERE - SECTOR 3

5 MINUTE METROU DRISTOR - 3 CAMERE - SECTOR 3 Situat pe strada Eufrosina Popescu 65mp Etaj 4 din 10 Bloc reabilitat termic , constructie 1970 Se vinde Mobilat Utilat Pret 134.000euro; 0729.233.211 disponibil si pe whatsapp

2062 EUR/m2 | 65 m2

dristor, Sector 3, Bucuresti

Apartament 3 camere – Aleea Barajul Bistritei
10

Apartament 3 camere – Aleea Barajul Bistritei

Apartament 3 camere de vanzare ndash; Aleea Barajul Bistritei | Etaj 10 10 | 73.58 mp Va propunem spre vanzare un apartament spatios cu 3 camere, situat pe Aleea Barajul Bistritei nr. 10, intr-un imobil solid, construit in 1964. Detalii proprietate: Suprafata utila: 73.58 mp Compartimentare: eficienta ...

1726 EUR/m2 | 73 m2

Sector 3, Bucuresti

3 CAMERE 1 BAIE - 15 MINUTE METROU TITAN - SECTOR 3
17

3 CAMERE 1 BAIE - 15 MINUTE METROU TITAN - SECTOR 3

3 CAMERE 1 BAIE - 15 MINUTE METROU TITAN - SECTOR 3 Aleea Barajul Bistritei Etaj 10 10 si peste avem etaj tehnic Bloc din 1964 fara risc 73.58mp Se vinde mobilat si utilat cu tot exceptia: dormitor mic, TV uri, masa living Pret: 129.500euro; 0729.233.211 disponibil si pe whatsapp

1750 EUR/m2 | 74 m2

titan, Sector 3, Bucuresti

Dristor-Apartament 3 Camere-Gata de Mutare
15
1

Dristor-Apartament 3 Camere-Gata de Mutare

De vanzare apartament cu 3 camere, decomandat, situat la doar 7 minute de Metrou Dristor 1. Dispune de o suprafata totala de 64 mp. Se afla la doar 7 minute de metrou si 4 minute de parcul IOR. Detalii apartament: Locatie: Bld .Camil Ressu Bloc construit in 1970 Suprafata utila totala: 64 mp Etaj ...

2184 EUR/m2 | 64 m2

dristor, Sector 3, Bucuresti

Metrou Anghel Saligny - Studio - Mobilat - Parcare
19

Metrou Anghel Saligny - Studio - Mobilat - Parcare

Metrou Anghel Saligny - Apartament cu 2 Camere Tip Studio De vanzare apartament cu 2 Camere, tip studio situat in sectorul 3 al capitalei, in complexul Hills Pallady. Se afla la o distanta de aproximativ 3 minute fata de metrou Anghel Saligny. Apartamentul se vinde complet mobilat si utilat, la fel ...

2406 EUR/m2 | 53 m2

theodor pallady, Sector 3, Bucuresti

Metrou 1 Decembrie-Apartament 3 Camere-Mobilat Utilat
17

Metrou 1 Decembrie-Apartament 3 Camere-Mobilat Utilat

1909 EUR/m2 | 66 m2

Sector 3, Bucuresti

{Bulevardul 1 Decembrie } Apartament 3 camere mobilat-utilat
13

Oferim spre vanzare un apartament de 3 camere decomandat , intr-o zona linistita , in apropiere de Bulevardul 1 Decembrie . Locatie : Aleea Barajul Bistritei Suprafata utila : 66mp gt; totala : 74 mp An constructie : 1964 gt; blocul nu prezinta risc seismic Etaj : 10 10 ( + etaj tehnic ) Mobilat ...

1909 EUR/m2 | 66 m2

Sector 3, Bucuresti

Ttitan Apartament 3 camere Aleea Barajul Bistritei | Etaj 10 10 | 73.58 mp | 133.500 €
12

De vanzare apartament 3 camere situat pe Aleea Barajul Bistritei, intr-o zona accesibila, cu multiple facilitati in apropiere. Imobilul este amplasat la etajul 10 din 10, cu etaj tehnic deasupra, intr-un bloc construit in anul 1964, fara risc seismic, acceptat pentru credit. Apartamentul are o suprafata ...

1726 EUR/m2 | 73 m2

titan, Sector 3, Bucuresti

Apartament 2 camere || mobilat si utilat || Titan Sun Park || parcare inclusa
11
1

Se ofera spre vanzare un apartament cu 2 camere, situat in zona Titan, Sector 3, in cadrul complexului rezidential Titan Sun Park. Apartamentul are o suprafata utila de 60 mp si se afla la etajul 3 al unui bloc cu 4 etaje, cu o singura scara, oferind acces facil la curtea interioara si parcare. Detalii ...

2125 EUR/m2 | 60 m2

titan, Sector 3, Bucuresti

5 Minute Metrou Dristor | Apartament 3 camere mobilat utilat
12

Ofer spre vanzare Apartament disponibil pentru vanzare intr-un imobil solid construit in anul 1970, bloc reabilitat termic, ce ofera confort termic si eficienta energetica imbunatatita Proprietatea se vinde complet mobilata si utilata, fiind pregatita pentru mutare imediata sau pentru investitie in ...

2062 EUR/m2 | 65 m2

dristor, Sector 3, Bucuresti

Ap 3 cam Mobilat si utilat MODERN | Metrou
18

Ap 3 cam Mobilat si utilat MODERN | Metrou

Apartament 3 camere spatios - 74 mp - Aleea Barajul Bistritei, sector 3.- Mobilat si utilat MODERN Va propun spre vanzare un apartament cu 3 camere, spatios - cu suprafata utila de 74 mp, situat la etajul 10 din 10 + ETAJ TEHNIC ( cu lift ) al unui bloc construit in 1964 - FARA RISC SEISMIC. Statiile ...

1703 EUR/m2 | 74 m2

titan, Sector 3, Bucuresti

1 Decembrie | Apartament 3 camere - 74 mp - Mobilat
14

1 Decembrie | Apartament 3 camere - 74 mp - Mobilat

Ofer spre vanzare un apartament cu 3 camere in Bucuresti, Sector 3 zona Bulevardul 1 Decembrie 1918 . Aceasta se afla la etajul 10 din 10 + etaj tehnic, intr-un imobil construit in anul 1964. fara risc seismic . Se vinde mobilat si utilat cu cateva exceptii : dormitor mic, TV uri si masa living . Suprafata ...

1872 EUR/m2 | 74 m2

Sector 3, Bucuresti

EXCLUSIVITATE - CASA INDIVIDUAL #258; - Teren de 754mp - 230.000€
18
3

EXCLUSIVITATE - CASA INDIVIDUALA - Teren de 754mp - 230.000euro; Adresa: strada viilor - sat Catelu - 20 minute de Metrou Anghel Saligny Autostrada soarelui, centura foarte aproape Casa 1 are 3 dormitoare, bucatarie, o baie -96mp Instalatie electrica, sanitara, finisaje facute acum 8 ani Casa ...

1533 EUR/m2 | 150 m2

theodor pallady, Sector 3, Bucuresti

Metrou Dristor 3 Camere Mobilat Utilat
13

Metrou Dristor 3 Camere Mobilat Utilat

Apartament 3 camere Dristor ndash; 5 minute de metrou | Ideal pentru locuit sau investitie 1. Locatia ndash; unul dintre cele mai mari avantaje Situat pe strada Eufrosina Popescu, in zona Dristor, apartamentul beneficiaza de o pozitionare excelenta, la doar 5 minute de mers pe jos de statia de metrou. ...

2062 EUR/m2 | 65 m2

dristor, Sector 3, Bucuresti

Categorii

Imobiliare

Județe

Bucuresti

Localități

Sector-3
Salvează căutarea