Garsoniera in zona Titan
Ofer spre inchiriere garsoniera in zona Titan vis a vis de ParkLake Mall garsoniera complet mobilata cu o suprafata utila de 42mp ,etaj6.
42 m2
Titan, Sector 3, Bucuresti
azi 10:46
Anunțuri promovate – Vezi toate
42 m2
Titan, Sector 3, Bucuresti
azi 10:46
Oferim 2 camere spatioase zona Unirii langa metrou 55 mp, mobilat, utilat, inchirtez apart. 2 camere, etaj 2 6, renovat recent si utilat, zona Unirii la intrarea in Centrul Vechi, la 50 m de Statia de Metrou Unirii.
55 m2
Unirii, Sector 3, Bucuresti
azi 09:53
Ofer spre inchiriere garsoniera in zona vitan aproape de Mall Vitan. Garsoniera situata intr-o zona linistita, aproape de metrou dristor aproximativ 10 minute de mers pe jos, are o suprafata de 33mp,etaj 2. In zona se regasesc spatii comerciale si acces la transport in comun. Pentru mai multe detalii ...
33 m2
Vitan, Sector 3, Bucuresti
azi 17:01
Apartament de 2 camere in zona Unirii , cu o suprafata de doar 50mp situat la etajul 4, un etaj intermediar . Apartamentul este mobilat si utilat . Blocul dispune de lift Chiria este 1 luna + 1 luna Acceptam animale de companie.
50 m2
Unirii, Sector 3, Bucuresti
azi 14:47
Anunțuri – Anunțuri pe pagină: 20 50
Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Syatowers.ro Pret proprietate: -148.400 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la antecontract SYA Towers – Unde calitatea întâlnește echilibrul unei vieți moderne Bine ai venit la SYA Towers, un ansamblu rezidențial pentru cei care isi doresc un trai cat ...
1837 EUR/m2 | 81 m2
Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti
ieri 13:01
Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Best Expert Imobiliare Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: - 146.000 Euro + TVA pentru un avans de 45% la antecontract - 155.000 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la antecontract Pozitionare : zona Theodor ...
1676 EUR/m2 | 87 m2
Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti
ieri 13:00
Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.Efy-Residence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Descoperă noul ansamblu rezidențial, situat într-o zonă linistita, exclusiv rezidentiala, la 500 de metri distanta fata de autobuzul 253 si 330. Ansamblul este compus din 4 blocuri cu ...
2620 EUR/m2 | 55 m2
Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti
ieri 12:59
Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Best Expert Imobiliare Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: - 141.500 Euro + TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 2 camere Tip imobil - Parter+3 etaje Total unitati ansamblu - 23 unitati Termen ...
2461 EUR/m2 | 58 m2
Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti
ieri 12:59
Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul SofiaResidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Waze: Best Expert Imobiliare Telefon Programari: 0741.531.808 Program vizionari: L-V 10:00-18:00 / S: 10:00-14:00 Facebook: Best Expert Imobiliare PROMO: parcare inclusa 140.000 .Euro ...
1175 EUR/m2 | 119 m2
Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti
ieri 12:58
Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Best Expert Imobiliare Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Sediu: Drumul Gura Crivatului, nr. 4-22, Sector 3 Waze: Best Expert Imobiliare Telefon Programari: 0741.531.808 Program vizionari: L-V 10:00-18:00 / S: 10:00-14:00 Facebook: Best ...
1406 EUR/m2 | 95 m2
Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti
ieri 12:58
Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul SofiaResidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Waze: Best Expert Imobiliare Telefon Programari: 0741.531.808 Program vizionari: L-V 10:00-18:00 / S: 10:00-14:00 Facebook: Best Expert Imobiliare Termen Finalizare Noiembrie 2025 133.000 ...
1356 EUR/m2 | 98 m2
Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti
ieri 12:57
Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Best Expert Imobiliare Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 2 camere Tip imobil - Parter+3 etaje Total unitati ansamblu - 23 unitati Termen finalizare Iunie 2026 Suprafata utila ...
2287 EUR/m2 | 58 m2
Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti
ieri 12:57
Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -130.200 Euro +TVA pentru un avans de 90 % la antecontract -139.500 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -148.800 Euro + TVA pentru ...
1684 EUR/m2 | 77 m2
Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti
ieri 12:57
Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -123.400 Euro +TVA pentru un avans de 90 % la antecontract -131.050 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -138.700 Euro + TVA pentru ...
1613 EUR/m2 | 77 m2
Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti
ieri 12:56
Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Best Expert Imobiliare Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: - 123.250 Euro + TVA pentru un avans de 45% la antecontract - 140.250 Euro + TVA pentru un avans de 15% la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip ...
1735 EUR/m2 | 71 m2
Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti
ieri 12:56
Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul SofiaResidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Waze: Best Expert Imobiliare Telefon Programari: 0741.531.808 Program vizionari: L-V 10:00-18:00 / S: 10:00-14:00 Facebook: Best Expert Imobiliare Termen Finalizare Noiembrie 2025 123.000 ...
1403 EUR/m2 | 88 m2
Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti
ieri 12:55
Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -120.420 Euro + TVA pentru un avans de 90% la antecontract -128.448 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract - 136.476 Euro + TVA pentru un ...
1782 EUR/m2 | 68 m2
Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti
ieri 12:55
Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.atenaresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -118.755 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -122.815 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la antecontract PROMO: Discount 50% la parcare ...
1668 EUR/m2 | 71 m2
Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti
ieri 12:55
Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul SofiaResidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Waze: Best Expert Imobiliare Telefon Programari: 0741.531.808 Program vizionari: L-V 10:00-18:00 / S: 10:00-14:00 Facebook: Best Expert Imobiliare 115.000 Euro + TVA pentru un avans de ...
1661 EUR/m2 | 69 m2
Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti
ieri 12:54
Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Best Expert Imobiliare Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% -115.000 Euro + TVA pentru un avans de 90% la antecontract - 118.250 Euro + TVA pentru un avans de 50% la antecontract - 121.500 Euro + TVA pentru un avans de 15 % ...
2132 EUR/m2 | 54 m2
Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti
ieri 12:54
Se ofera spre vanzare un apartament cu 2 camere în zona Ozana, la o distanta de 10 minute de metrou 1 Decembrie 1918. Apartamentul este situat într-un bloc construit în 1979, recent anvelopat, la etajul 2 din 4. Locuința are o suprafață utilă de 49 mp și este compartimentată decomandat, oferind un plus ...
1957 EUR/m2 | 49 m2
ozana, Sector 3, Bucuresti
ieri 12:53
Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Best Expert Imobiliare Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% TVA GARANTAT 9% pentru antecontractele semnate pana la 31.07.2025! Proiect gata pana la 31.07.2026! Sediu: Drumul Gura Crivatului, nr. 4-22, Sector 3 Waze: Best Expert Imobiliare Telefon ...
1550 EUR/m2 | 74 m2
Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti
ieri 12:53
1503 EUR/m2 | 74 m2
Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti
ieri 12:53
Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul rossa-residence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -109.500 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -115.000 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip ...
1689 EUR/m2 | 65 m2
Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti
ieri 12:53