Imobiliare Sector 3 Bucuresti

Hartă Listă
Filtre active: Bucuresti Sector 3 Companii Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Garsoniera de inchiriat in zona 1 Decembrie
4
77

Garsoniera de inchiriat in zona 1 Decembrie

Garsoniera este situata in zona 1 Decembrie . Garsoniera are o suprafata utila de 36 mp. Garsoniera se afla la etajul 7 al unui bloc cu 11 etaje, este decomandata. Se inchiriaza mobilata si utilata complet: aragaz, frigider, masina de spalat. Ocupabila imediat!

36 m2

Theodor+Pallady, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Apartamente 2 camere zona 23 August
5
1

Apartamente 2 camere zona 23 August

Oferim spre inchiriere apartament cu 2 camere, decomandat situat in Cartierul 23 August. Apartamentul este complet mobilat si utilat, dotat cu balcon, baie cu cada, bucatarie utilata. Suprafata utila este de 50mp si este situat la etajul 4.

50 m2

23 aug, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Garsoniera zona Titan
3

Garsoniera zona Titan

Garsonieră, Titan Ofer spre închiriere o garsonieră de 32 mp, situată la etajul 3 într-un bloc din zona Titan. Stația de metrou Titan se află la 5 minute de mers pe jos, iar Parcul IOR și ParkLake Mall sunt în apropiere, oferind multiple opțiuni de recreere și cumpărături. Autobuzele 311 și 101 deservesc ...

32 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Garsoniera in zona Metrou Titan inchirere
6
30

Garsoniera in zona Metrou Titan inchirere

Va oferim o garsoniera in zona linistita, aproape de metrou Titan (7 min. ), 4 10, cf. 1, semidec., 37 mp, bloc mixt, reabilitat termic, mobilata, utilata, renovata recent, gresie, faianta, parchet, usa metalica, aer conditionat, libera, parcul IOR la 5 min. distanta. Mall Park Lake in apropiere.

37 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Garsoniera
3
5

Garsoniera

Garsoniera Splaiul Unirii, cf. 1 semidec., etaj 3 11, suprafata totala 41.42 mp, an constructie 2009, apometre, instalatii sanitare noi, centrala termica, repartitoare caldura, gresie, faianta, usa metalica, termopan, Exclus intermediari.

1810 EUR/m2 | 42 m2

Splaiul Unirii, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Inchiriere garsoniera zona Mihai Bravu-Dristor
10

Inchiriere garsoniera zona Mihai Bravu-Dristor

Compania Imobiliara Apulum94 va prezinta spre inchiriere o garsoniera amplasata in zona Mihai Bravu-Dristor. intersectie cu Agatha Barsescu. Garsoniera este decomandata, foarte spatioasa-40mp-, amenajata cu gresie faianta, parchet, termopan, mobilata si utilata, este amplasata in bloc mixt. Blocul este ...

40 m2

dristor, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Vanzare apartament 3 camere Nerva Traian -adiacent
10

Vanzare apartament 3 camere Nerva Traian -adiacent

Compania Imobiliara Apulum94 va prezinta spre cumparare un apartament de 3 camere aflat in zona Nerva Traian- adiacent. Apartamentul este decomandat, amenajat cu gresie, faianta, paechet, termopan, usa metalica. Blocul este anvelopat. Pozitionarea in zona permite accesul rapid catre principalele bulevarde ...

2940 EUR/m2 | 84 m2

unirii, Sector 3, Bucuresti

Theodor Pallady /Ikea 200-450 mp spatiu depozitare-productie si birouri
14

Va oferim spre inchiriere un spatiu de depozitare/productie situat in zona Pallady/Ikea ,cu suprafata totala utila de 450 mp din care spatiu birouri, cu suprafata de 100 mp si hala cu suprafata de 350 mp ,intreaga suprafata aflandu-se la parter,birourile fiind situate la etajul 1 .Spatiul va fi disponibil ...

500 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Zona Theodor Pallady sp 156 mp închiriat
8

Zona Theodor Pallady sp 156 mp închiriat

Imobiliar Expert Grup va propune spre inchiriere spatiu comercial in suprafata de 156 mp situat in zona Brățării- Theodor Pallady. Spatiul dispune de toate utilitatile, se afla intr-o zona rezidentiala. Închiriat cu 2.000 euro/luna.

2244 EUR/m2 | 156 m2

Sector 3, Bucuresti

Teren pentru constructii intravilan Sector 3, Gura Solcii 4-18, Metrou Anghel Saligny
1
5

Teren pentru constructii, intravilan, situat intr-una din cele mai bune locatii in Sectorul 3, pozitionat excelent. Terenul are o suprafata foarte generoasa de 17000 mp, are o deschidere stradala ampla de 341 m pe 3 fronturi stradale, are acces direct la strada pricipala - Drumul Gura Racului, este localizat ...

17,000 m2

Sector 3, Bucuresti

2 Camere de Top | Direct Dezvoltator | Finisaje Premium| Încălzire în Pardoseala
5
1

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.atenaresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -72.632 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -74.871 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la antecontract PROMO: Discount 50% la parcare ...

1847 EUR/m2 | 39 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Vilă premium încălzire pardoseală |2 locuri parcare | oferta de Paste -265.000 €
7

Descoperă confortul unei locuințe moderne, situată într-o zonă în continuă dezvoltare, cu acces rapid la Autostrada Soarelui (A2), la mijloace de transport STB și aproape de numeroase facilități comerciale din zona Theodor Pallady. CARACTERISTICI GENERALE Regim de înălțime: Parter + Etaj 1 + Mansardă Finalizare: ...

1946 EUR/m2 | 136 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Ideal Familie Comision 0%
5

3 Camere Ideal Familie Comision 0%

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.efy-residence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -115.702 Euro TVA 21% inclus Parcare:7.000 Euro +TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - 3 camere Tip imobil - D+P+3 etaje Total ...

1757 EUR/m2 | 66 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Direct Dezvoltator Incalzire in Pardoseala
9

3 Camere Direct Dezvoltator Incalzire in Pardoseala

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul rossa-residence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -119.500 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -126.000 Euro + TVA pentru un avans de 15% la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip ...

1343 EUR/m2 | 89 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Ideal Familie | 650 mt metrou N.Teclu
4
1

3 Camere Ideal Familie | 650 mt metrou N.Teclu

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.bestexpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -148.700 Euro + TVA pentru un avans de 80% la antecontract -157.710 Euro +TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -166.720 Euro + TVA pentru ...

1926 EUR/m2 | 77 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Modern | Finisaje Premium | 10 min Metrou
5

2 Camere Modern | Finisaje Premium | 10 min Metrou

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.efy-residence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -90.909 Euro +TVA Parcare:7.000 Euro +TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - 2 camere Tip imobil - D+P+3 etaje Total unitati ...

2212 EUR/m2 | 41 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Ideal Investitie Incalzire Pardoseala
5

2 Camere Ideal Investitie Incalzire Pardoseala

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.efy-residence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -76.033 Euro + TVA Parcare:7.000 Euro +TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - 2 camere Tip imobil - D+P+3 etaje Total unitati ...

1900 EUR/m2 | 40 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Spatiu industrial Autostrada A2 - Centura
5

Spatiu industrial Autostrada A2 - Centura

Complex industrial oferit spre vanzare situat in apropiere A2 si linia de centura ,in imediata apropiere de zona comerciala din bd.Theodor Pallady , acces la metrou si mijloacele de transport in comun STB.Accesul camioanelor de mare tonaj este facil atat din linia de centura cat si de la autostrada ...

700 EUR/m2 | 5,000 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Promovat
2 camere Piața Unirii LUX, incalzire pardoseala , parcare , terasa
8

ID Anunt : P240226 Agenția Residenza vă oferă spre închiriere, cu comision de 50% din valoarea unei luni de chirie, un apartament modern de 2 camere, situat într-un bloc nou, pe Aleea Cauzași 49-51, la doar 50 m de Bulevardul Unirii, cu Poc de Parcare + 50 euro . Apartamentul este nou, aflat la prima ...

60 m2

Sector 3, Bucuresti

Birouri 5 camere Națiunile Unite vedere directă către Casa Poporului
7

ID Anunt : P249223 Agenția Residenza vă oferă spre închiriere, cu comision de 50% din valoarea unei luni de chirie, un spațiu de birouri de 5 camere situat pe Bulevardul Națiunile Unite nr. 8, cu vedere directă către Palace of the Parliament. Spațiul este situat la etajul 5 din 8 al unui imobil poziționat ...

100 m2

Unirii, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Spatiu birouri 4 încăperi, Mezanin, 120 mp – Mall Vitan/Timpuri Noi
11

ID Anunt : P252901 Residenza oferă spre închiriere, cu un comision de 50% dintr-o lună de chirie, un spațiu de birouri situat într-o vilă modernă, pe strada Papazoglu Dumitru , zona Mall Vitan / Timpuri Noi. Spațiul se află la etajul mezanin (1) din 5, într-o clădire destinată exclusiv firmelor, foarte ...

120 m2

Vitan, Sector 3, Bucuresti

Spațiu parter, deosebit, în clădire de birouri
5

Spațiu parter, deosebit, în clădire de birouri

Spatiu parter, stradal, vedere frumoasa, libera, adaptabil ca show-room, cafeterie, activitati de comert, banca, receptie, etc, cu multiple zone de acces. Pe langa avantajele tehnice constructive, avantajul imobilului este amplasarea intr-o zona ultracentrala in apropierea celui mai important nod al ...

85 m2

Sector 3, Bucuresti

2 Camere Direct Dezvoltator cu Terasa Spatioasa
5

2 Camere Direct Dezvoltator cu Terasa Spatioasa

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.efy-residence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -103.305 Euro + TVA Parcare:7.000 Euro +TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - 2 camere Tip imobil - D+P+3 etaje Total unitati ...

1956 EUR/m2 | 53 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Direct Dezvoltator 10 min metrou N.Teclu
5

2 Camere Direct Dezvoltator 10 min metrou N.Teclu

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.efy-residence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -93.388 Euro + TVA Parcare:7.000 Euro +TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - 2 camere Tip imobil - D+P+3 etaje Total unitati ...

1768 EUR/m2 | 53 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Categorii

Imobiliare

Județe

Bucuresti

Localități

Sector-3
Salvează căutarea