Imobiliare Sector 3 Bucuresti

Hartă Listă
Filtre active: Bucuresti Sector 3 Companii Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Oferim garsoniera de inchiriat in zona 1 Decembrie
3
13

Oferim garsoniera de inchiriat in zona 1 Decembrie

Oferim garsoniera de inchiriat in zona 1 Decembrie situata la etajul 4 intr-un bloc curat,la 5-7 minute de mers de metrou,garsoniera are suprafata de 28mp fiind potrivita pentru rezidenta practica intr-o zona linistita cu acces rapid la magazine si mijloace de transport.Sunati pentru mai multe detal ...

28 m2

1 Decembrie, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Garsoniera de inchiriat in zona Unirii
4
1

Garsoniera de inchiriat in zona Unirii

Garsonieră decomandată, recent renovată, situată într-un bloc bine întreținut. Locuința se află la etajul 2 din 7, bloc cu lift, cu vedere spre Splaiul Unirii. Are o suprafață de 37 mp și este organizată eficient pentru confort maxim. Poziționarea este excelentă, la doar 5 minute de stația de metrou ...

37 m2

Unirii, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Garsoniera de inchiriat in zona Titan aproape de metrou
3
4

Garsoniera de inchiriat in zona Titan aproape de metrou

Ofer spre inchiriere garsoniera decomandata , situat la etajul 2 cu o suprafata utila de 41 mp. Garsoniera este situata in zona Titan aproape de metrou ,10 minute de mers pe jos si dispune de loc de parcare. Accept si animale de companie. Pentru mai multe detalii sunati la numarul de telefon de mai ...

41 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Inchiriere garsoniera in zona Theodor Pallady aproape de metrou
3
14

Ofer spre închiriere garsoniera in zona Theodor Pallady aproape de metrou. Garsoniera cu suprafață de 38 mp, etaj 4. Se închiriază complet mobilat si utilat. La 10 minute aproape de metrou. In zona se regăsesc mai multe spații comerciale.

38 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Spatiu industrial Autostrada A2 - Centura
5

Spatiu industrial Autostrada A2 - Centura

Complex industrial oferit spre vanzare situat in apropiere A2 si linia de centura ,in imediata apropiere de zona comerciala din bd.Theodor Pallady , acces la metrou si mijloacele de transport in comun STB.Accesul camioanelor de mare tonaj este facil atat din linia de centura cat si de la autostrada ...

700 EUR/m2 | 5,000 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Promovat
2 camere Piața Unirii LUX, incalzire pardoseala , parcare , terasa
8

ID Anunt : P240226 Agenția Residenza vă oferă spre închiriere, cu comision de 50% din valoarea unei luni de chirie, un apartament modern de 2 camere, situat într-un bloc nou, pe Aleea Cauzași 49-51, la doar 50 m de Bulevardul Unirii, cu Poc de Parcare + 50 euro . Apartamentul este nou, aflat la prima ...

60 m2

Sector 3, Bucuresti

Birouri 5 camere Națiunile Unite vedere directă către Casa Poporului
7

ID Anunt : P249223 Agenția Residenza vă oferă spre închiriere, cu comision de 50% din valoarea unei luni de chirie, un spațiu de birouri de 5 camere situat pe Bulevardul Națiunile Unite nr. 8, cu vedere directă către Palace of the Parliament. Spațiul este situat la etajul 5 din 8 al unui imobil poziționat ...

100 m2

Unirii, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Spatiu birouri 4 încăperi, Mezanin, 120 mp – Mall Vitan/Timpuri Noi
11

ID Anunt : P252901 Residenza oferă spre închiriere, cu un comision de 50% dintr-o lună de chirie, un spațiu de birouri situat într-o vilă modernă, pe strada Papazoglu Dumitru , zona Mall Vitan / Timpuri Noi. Spațiul se află la etajul mezanin (1) din 5, într-o clădire destinată exclusiv firmelor, foarte ...

120 m2

Vitan, Sector 3, Bucuresti

Spațiu parter, deosebit, în clădire de birouri
5

Spațiu parter, deosebit, în clădire de birouri

Spatiu parter, stradal, vedere frumoasa, libera, adaptabil ca show-room, cafeterie, activitati de comert, banca, receptie, etc, cu multiple zone de acces. Pe langa avantajele tehnice constructive, avantajul imobilului este amplasarea intr-o zona ultracentrala in apropierea celui mai important nod al ...

85 m2

Sector 3, Bucuresti

2 Camere Direct Dezvoltator cu Terasa Spatioasa
5

2 Camere Direct Dezvoltator cu Terasa Spatioasa

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.efy-residence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -103.305 Euro + TVA Parcare:7.000 Euro +TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - 2 camere Tip imobil - D+P+3 etaje Total unitati ...

1956 EUR/m2 | 53 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Direct Dezvoltator 10 min metrou N.Teclu
5

2 Camere Direct Dezvoltator 10 min metrou N.Teclu

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.efy-residence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -93.388 Euro + TVA Parcare:7.000 Euro +TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - 2 camere Tip imobil - D+P+3 etaje Total unitati ...

1768 EUR/m2 | 53 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Duplex de vânzare -4 camere, 184 mp utili, curte proprie, 2 Parcari
5

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Best Expert Imobiliare Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Sediu: Drumul Gura Crivatului, nr. 4-22, Sector 3 Waze: Best Expert Imobiliare Telefon Programari: 0741.531.808 Program vizionari: L-V 10:00-18:00 / S: 10:00-14:00 Facebook: Best ...

1909 EUR/m2 | 141 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

5 Camere Ideal Familie 5 min N.Teclu | Parcare Inclusa
11

5 Camere Ideal Familie 5 min N.Teclu | Parcare Inclusa

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul SofiaResidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Waze: Best Expert Imobiliare Telefon Programari: 0741.531.808 Program vizionari: L-V 10:00-18:00 / S: 10:00-14:00 Facebook: Best Expert Imobiliare PROMO: parcare inclusa 220.000 .Euro ...

1160 EUR/m2 | 190 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Terasa Generoasa- Finisaje Premium -600 m STB
4

3 Camere Terasa Generoasa- Finisaje Premium -600 m STB

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Best Expert Imobiliare Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Sediu: Drumul Gura Crivatului, nr. 4-22, Sector 3 Waze: Best Expert Imobiliare Telefon Programari: 0741.531.808 Program vizionari: L-V 10:00-18:00 / S: 10:00-14:00 ...

2696 EUR/m2 | 85 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere cu Gradina -Incalzire Pardoseala
5

3 Camere cu Gradina -Incalzire Pardoseala

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -140.850 Euro + TVA pentru un avans de 90% la antecontract -144.865 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -128.480 Euro + TVA ...

2071 EUR/m2 | 68 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere cu Gradina -Incalzire Pardoseala
5

3 Camere cu Gradina -Incalzire Pardoseala

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -136.900 Euro + TVA pentru un avans de 90% la antecontract -141.900 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -146.900 Euro + TVA ...

2013 EUR/m2 | 68 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Direct Dezvoltator – Apartament 3 Camere | Finisaje Premium
5

Direct Dezvoltator – Apartament 3 Camere | Finisaje Premium

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.atenaresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -143.693 Euro TVA inclus pentru un avans de 50 % la antecontract -148.606 Euro TVA inclus pentru un avans de 15 % la antecontract PROMO: Discount 50% ...

2018 EUR/m2 | 71 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Direct Dezvoltator -Finisaje Premium
5

3 Camere Direct Dezvoltator -Finisaje Premium

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -141.449 Euro TVA inclus pentru un avans de 90% la antecontract -147.499 Euro TVA inclus pentru un avans de 50 % la antecontract -153.549 Euro ...

2080 EUR/m2 | 68 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Zona Linistita -acces rapid STB-5 Min
5

2 Camere Zona Linistita -acces rapid STB-5 Min

2488 EUR/m2 | 50 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Direct Dezvoltator Incalzire Pardoseala
4

2 Camere Direct Dezvoltator Incalzire Pardoseala

2322 EUR/m2 | 53 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Direct Dezvoltator Incalzire Pardoseala
5

2 Camere Direct Dezvoltator Incalzire Pardoseala

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -122.089 Euro TVA inclus pentru un avans de 90% la antecontract -125.719 Euro TVA inclus pentru un avans de 50 % la antecontract -129.349 Euro ...

2255 EUR/m2 | 54 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 camere Ideal Familie Incalzire Pardoseala -3 min STB
4
1

3 camere Ideal Familie Incalzire Pardoseala -3 min STB

1523 EUR/m2 | 80 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Ideal Familie Calitate si Confort/Credit Ipotecar 15%
11
2

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul rossa-residence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -116.000 +TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 3 camere decomandate Tip imobil - D+P+3 Etaje Total unitati ansamblu - 108 unitati Suprafata ...

1412 EUR/m2 | 82 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Aproape de Facilitati -Zona Linistita
5
1

3 Camere Aproape de Facilitati -Zona Linistita

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -116.900 Euro + TVA pentru un avans de 90% la antecontract -121.900 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -126.900 Euro + TVA ...

1719 EUR/m2 | 68 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Categorii

Imobiliare

Județe

Bucuresti

Localități

Sector-3
Salvează căutarea