Imobiliare Sector 3 Bucuresti

Hartă Listă
Filtre active: Bucuresti Sector 3 Companii Șterge toate filtrele
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Apartament 2 camere cu centrala proprie Titan, Parc Titanii
8
1

Apartament 2 camere cu centrala proprie Titan, Parc Titanii

Filado Imobiliare va prezinta spre vanzare un apartament cu 2 camere, in zona Titan, in apropiere de Parcul Titanii, intr-un imobil finalizat in 1977, bloc in curs de reabilitare termica. Apartamentul este situat la etajul 10 din 10, este decomandat, are o suprafata totala de 54 mp, si dispune de 1 baie ...

Titan, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Apartament cu 2 camere in zona Mihai Bravu
12
1

Apartament cu 2 camere in zona Mihai Bravu

Va propunem spre inchiriere un apartament cu 2 camere, complet mobilat si utilat in zona Mihai Bravu. Apartamentul are o suprafata de 56 mp si se afla la etajul 3 intr-un bloc cu regim de inaltime P + 6. Apartamentul este utilat si mobilat complet, alaturi de toate electrocasnicele necesare.

56 m2

Mihai Bravu, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Apartamente 2 camere zona Unirii
3

Apartamente 2 camere zona Unirii

Va prezint in vederea inchirierii apartament cu 2 camere situat in zona Unirii - Nerva Traian - Octavian Goga blocul Loteriei, avand o suprafata utila de 46mp. Apartamentul este pozitionat la etajul 8 al unui imobil cu 9 etaje, vedere pe spate, pozitie avantajoasa la doar cateva minte de Piata Unirii, ...

46 m2

Unirii, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Vila 4 camere Ariesului | Teren 251 mp | 2 parcari | 10 min Metrou
20

Casă P+1 de vânzare | 4 camere | Mobilată complet | Pallady – Sector 3 De vânzare casă P+1, complet mobilată și utilată, construită în 2020, situată pe Str. Arieșului nr. 71, în zona Pallady, Sector 3, într-o zonă rezidențială apreciată și bine conectată la doar 10 min de statia de metrou Nicolae Teclu ...

3980 EUR/m2 | 100 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

3 camere decomandate - Incalzire in Pardoseala/3 min STB
2
2

3 camere decomandate - Incalzire in Pardoseala/3 min STB

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul bestexpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -120.522 Euro+TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 3 camere decomandate Tip imobil - Parter+11 etaje Termen Finalizare - Decembrie 2025 ...

1446 EUR/m2 | 83 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Inchiriere apartament 2 camere, bloc nou I Nicolae Teclu
9

Inchiriere apartament 2 camere, bloc nou I Nicolae Teclu

Apartament 2 camere de inchiriat, situat in zona Nicolae Teclu, la 15-16 minute de mers pe jos pana la metrou Nicolae Teclu La mica distanta fata de locurile de interes : Auchan Titan, Ikea, Lidl, Jumbo, Auchan, Decahlon, Jysk, Metro, Kika, Dedeman, iesirea spre Autostrada Soarelui. Acesta este situat ...

60 m2

theodor pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Ideal Investitie 3 min STB
2

2 Camere Ideal Investitie 3 min STB

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul bestexpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -107.260 Euro+TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 2 camere Tip imobil - Parter+11 etaje Termen Finalizare - Decembrie 2025 Suprafata ...

1828 EUR/m2 | 59 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Apartament 2 camere Modern-Incalzire Pardoseala
2

Apartament 2 camere Modern-Incalzire Pardoseala

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul bestexpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -112.260 Euro+TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 2 camere Tip imobil - Parter+11 etaje Termen Finalizare - Decembrie 2025 Suprafata ...

1600 EUR/m2 | 70 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Ideal Familie | PROMO la avans 15% Parcare la 4.000 Euro
7

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul ArmandResidence. ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -119.835 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 3 camere Tip imobil - D+P+5 ...

1656 EUR/m2 | 72 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Ideal Investitie| PROMO Parcare Bonus
7

2 Camere Ideal Investitie| PROMO Parcare Bonus

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul ArmandResidence. ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -85.124 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -Parcare Bonus Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 2 camere Tip ...

1628 EUR/m2 | 52 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Zona Linistita| PROMO la avans 15% Parcare la 4.000 Euro
7

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul ArmandResidence. ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -85.124 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 2 camere Tip imobil - D+P+5 etaje Total ...

1628 EUR/m2 | 52 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Ideal Investitie -4 min STB | Parcare Bonus la avans 50%
7
1

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul ArmandResidence. ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -73.554 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 2 camere Tip imobil - D+P+5 ...

1798 EUR/m2 | 41 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Promovat
2 Cam-Finalizat- Pallady- parcul Teilor- 58mp- Centrala-Mutare rapida
19
3

Pallady- metrou Teclu- parcul Teilor Bloc finalizat - 2025 2 Camere - Mutare rapida! Pallady - parcul Teilor - metrou Teclu - vanzare apartament 2 camere, decomandat, suprafata 58 mp, predare la cheie, finisaje moderne, incalzire pardoseala, centrala termica, posibilitate parcare subterana. Apartamentul ...

2009 EUR/m2 | 58 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Finisaje Premium| PROMO la avans 15% Parcare la 4.000 Euro
7

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul ArmandResidence. ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -73.554 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 2 camere Tip imobil - D+P+5 etaje Total ...

1798 EUR/m2 | 41 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Premium|Parcare Semiacoperită| Încălzire în Pardoseală| Mutare Imediata
16

Apartament de 2 camere, situat la etajul 2 din 4, într-un imobil nou, finalizat, conceput pentru un stil de viață modern, confortabil și eficient. Locuința impresionează printr-o compartimentare inteligentă, fiecare spațiu fiind optim valorificat pentru funcționalitate și confort. Apartamentul este ...

2479 EUR/m2 | 48 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Apartament 2 Camere Zona Linistita -acces rapid STB 3 Min
2

Apartament 2 Camere Zona Linistita -acces rapid STB 3 Min

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul bestexpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -104.180 Euro+TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 2 camere decomandate Tip imobil - Parter+11 etaje Termen Finalizare - Decembrie 2025 Suprafata ...

1859 EUR/m2 | 56 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

1 dec-metrou
9
175

1 dec-metrou

inchiriez gars mobillata,utilat complet,totul nou,cu toate imb.,bloc izolat,costuri mici,zona linistita,libera,ocazie

23 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

Nicolae-Grigorescu
6
54

Nicolae-Grigorescu

inchiriez garsoniera,la cateva min de metrou,mobilata,utilata complet,mobilier nou, cu toate imb.,curata,bloc izolat,costuri mici,apropiere mall park- lake si parcul alexandru-ioan- cuza,zona linistita.

34 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

Direct Dezvoltator | 2 Camere Premium | Încălzire Pardoseală
5

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.efy-residence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -92.000 Euro TVA 21% inclus Parcare:7.000 Euro +TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - 2 camere Tip imobil - D+P+3 etaje Total ...

2299 EUR/m2 | 40 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Apartament 2 camere de inchiriat - Motilor Residence - Mihai Bravu
9

Apartament 2 camere de inchiriat intr-o zona excelenta - Vitan - Mihai Bravu, la 6 minute de mers pe jos pana la metrou Mihai Bravu. Ideal pentru cei care cauta o locatie linistita si acces facil la mijloace de transport in comun restaurante, cafenele, scoli, piete, parcuri, supermarketuri, Mall-uri, ...

59 m2

vitan, Sector 3, Bucuresti

Apartament 2 camere, bloc nou, parcare I Nicolae Teclu
7

Apartament 2 camere, bloc nou, parcare I Nicolae Teclu

Apartament 2 camere de inchiriat, situat un zona Nicolae Teclu, la 15-16 minute de mers pe jos pana la metrou Nicolae Teclu. La mica distanta fata de locurile de interes : Auchan Titan, Ikea, Lidl, Jumbo, Auchan, Decahlon, Jysk, Metro, Kika, Dedeman, iesirea spre Autostrada Soarelui. Acesta este ...

55 m2

theodor pallady, Sector 3, Bucuresti

Apartament 2 camere, bloc nou, parcare I Nicolae Teclu
6

Apartament 2 camere, bloc nou, parcare I Nicolae Teclu

Apartament 2 camere de inchiriat in zona Nicolae Teclu, la 15-17 minute de mers pe jos pana la metrou Nicolae Teclu. La mica distanta fata de locurile de interes : Auchan Titan, Ikea, Lidl, Jumbo, Auchan, Decahlon, Jysk, Metro, Kika, Dedeman, iesirea spre Autostrada Soarelui. Acesta situat la etajul ...

60 m2

theodor pallady, Sector 3, Bucuresti

Apartament 2 camere de inchiriat - Nicolae Grigorescu