Imobiliare Sector 3 Bucuresti

Hartă Listă
Filtre active: Bucuresti Sector 3 Companii Șterge toate filtrele
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Garsoniera de inchiriat in zona Titan cu centrala proprie
3
53

Garsoniera de inchiriat in zona Titan cu centrala proprie

Inchiriez garsoniera renovata 35mp , aflandu-se la etajul 2. Se afla in sect 3, zona Ozana, la 15 min de metrou. Dispune de cada. Informatii tel

35 m2

Ozana, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Inchiriere garsoniera in zona Titan
3
4

Inchiriere garsoniera in zona Titan

Inchiriere garsoniera in zona Titan,etaj 3 din 4,bloc construit in 1987,suprafata 34 mp.Garsoniera este luminoasa,cu camera spatioasa,bucatarie si baie.Se inchiriaza mobilata si utilata.Zona este buna,aproape de magazine,piata si mijloace de transport in comun. Sunati pentru mai multe detalii.

34 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Garsoniera zona Vitan Mall
4

Garsoniera zona Vitan Mall

Va oferim o garsoniera la inchiriere situata in zona Mall Vitan, cateva minute pana la metroul Dristor , strada Brailita, etaj 3 8, 41 mp. Pentru mai multe detalii sunati la nr de telefon

41 m2

Vitan, Sector 3, Bucuresti

Promovat
OPORTUNITATE - Popa Nan-Unirii - casa de renovat cu teren 432 mp
11
1

De vanzare casa de renovat cu teren de 432 mp, una dintre cele mai mari suprafete din zona ultracentrala. Imobilul se afla pe Cezar Bolliac, in aria de vile si isi asteapta viitorul proprietar pentru a-i oferi confort, o oaza de verdeata si de liniste in chiar inima capitalei. Nu este doar un teren, ...

3747 EUR/m2 | 120 m2

unirii, Sector 3, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Apartament 3 camere decomandat, bucatarie inchisa, balcon , Pallady-Drumul Gura Racului
7
1

Preturile pornesc de la 112.9500Euro+TVA , pentru avans de 90% platit la antecontract Apartamentele sunt la stadiul " ALB" Finisaje , dotari : - Hidroizolatie dubla in balcoane, gresie Italia, picurator Profilitec- Italy - Balustrada balcon vopsita in electrostatic negru , balustrade scari interior ...

1538 EUR/m2 | 76 m2

Theodor%2bPallady, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Apartament 3 camere de lux cu o arhitectura moderna- Bd Unirii.
15

Situata pe Bd Unirii- stradal, cladirea rezidentiala este transformata dintr-un proiect de birouri intr-un imobil cu apartamente de lux. Fatada moderna cu perete cortina si geamuri termoizolante este sinonima cu eleganta. Infrastructura de ultima ora si sistemele de securitate ofera liniste si protectie. ...

3726 EUR/m2 | 75 m2

unirii, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Inchiriere apartament 2 camere Unirii-Sfanta Vineri,prima inchiriere
20

Va oferim spre inchiriere un apartament de 2 camere aflat la prima inchiriere, in zona Piata Unirii-Sfanta Vineri, stradal, la etajul 2/8 decomandat, mobilat si utilat LUX in 2025. Apartamentul este dotat cu masina spalat vase si masina spalat rufe, 3 aparate aer conditionat etc. Totul este nou, si la ...

70 m2

unirii, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Apartament 4 camere Vitan- Mall
12

Apartament 4 camere Vitan- Mall

Vanzare apartament 4 camere in zona Vitan-Mall. Apartamentul este decomandat-hol "H", este amenajat decent cu gresie, faianta, parchet, termopan usa metalica, aer conditionat. Scara este curata, vecinii sunt civilizati. In proximitate se afla Mall-ul Vitan, Piata Vitan, Piata Foisorului, Casa de Pensii, ...

2755 EUR/m2 | 98 m2

vitan, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Vanzare apartament 3 camere zona Vitan Mall
8

Vanzare apartament 3 camere zona Vitan Mall

Compania Imobiliara Apulum94 va ofera spre cumparare un apartament de 3 camere aflat in zona Mall-Vitan. Apartamentul este decomandat, are o suprafata totala de 75mp, 2 grupuri sanitare. trebuie amenajat complet. In proximitate se afla supermarket-ul Mall-Vitan, piata, gradinita, scoala, transport ...

2467 EUR/m2 | 75 m2

Sector 3, Bucuresti

Vanzare depozit hala spatiu industrial Theodor Pallady - Gara Catelul
5

Vanzare depozit hala spatiu industrial Theodor Pallady - Drumul Intre Tarlale - Garanbsp;Catelu, Bucuresti.nbsp;Imobil are teren suprafata 1.240mp, hala suptafata nbsp;- 600mp,nbsp;inaltime 6ml, accesul se face prin 1nbsp;usanbsp;tip drive in.nbsp;Spatiu este construit din structura metalica si panouri ...

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Vanzare teren industrial Pallady - Drumul intre Tarlale - Gara Catelu
2

Vanzare teren industrialnbsp;Theodor Pallady - Soseaua Garii Catelu - Drumul intre Tarlale - Gara Catelu,nbsp;Bucuresti. Proprietate compusa din teren suprafata 2.150mpnbsp;deschidere 43ml la drum de servitute, latimea drumului 10 ml. Utilitati: curent electric, apa(retea publica)nbsp;canalizare(fosa ...

2,150 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3
3

Vanzare depozit hala spatiu industrial Theodor Pallady - Drumul Intre Tarlale - Garanbsp;Catelu, Bucuresti.nbsp;Imobil are teren suprafata 600mp, hala suprafata nbsp;- 300mp(depozit - 260mp, birouri - 40mp),nbsp;inaltime 6.5ml, accesul se face prin 1nbsp;usanbsp;tip drive in.nbsp;Spatiu este construit ...

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Garsoniera, 30mp, 9mp terasa, cetrala proprie, metrou, Hils Brauner
8
1

DEB Real Estate vă propune spre închiriere o garsonieră spațioasă, decomandată, situată la etajul 1, cu o suprafață de 30 mp, ideală pentru un stil de viață confortabil și bine organizat, într-un spațiu călduros și primitor. Blocul este bine izolat termic și fonic, oferind un plus de confort în orice ...

30 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

VI Studio srl  OFERIM Proiecte  Autorizatii  de Constructii
10

VI Studio srl OFERIM Proiecte Autorizatii de Constructii

Firma de Arhitectura cu sediul in Bucuresti sectorul 3 cu experinata in proeictare locuinte colective si individule si aplicand un modern design vrem sa dam o noua forma si culoare cladirilor nostre noi moderne si sa le aducem in buna intelegere cu cele existende prezentam planse ...

778 EUR/m2 | 90 m2

Sector 3, Bucuresti

Vand apartament 3 camere strada Bucovina, zona Stadionul National
10

Apartamentul are configuratia cea din poza , este situat la etajul 4 4 cu blocul reabilitat (inclusiv scara curata si renovata). Zona este foarte verde, situata intre parcul Titan (300m) si Stadionul National (150m). Semidecomandat, are racordaj separat la gaz, finisaje vechi (necesita renovare). NU ...

1438 EUR/m2 | 64 m2

Sector 3, Bucuresti

Promovat
2 camere | Dristor |  Park Lake - I O R | parcare inclusa
11
1

2 camere | Dristor | Park Lake - I O R | parcare inclusa

TE VEI ÎNDRĂGOSTI DE EL DIN PRIMA VIZIONARE | METROU + PARC + PARKLAKE Nu e doar un apartament… e locul unde ajungi acasă și chiar te relaxezi. Camil Ressu – la 2 minute de metrou Parc la 500 de metri, școală și grădiniță – la o aruncătură de băț ️ ParkLake Mall la doar 300 m ✨ De ce o să-ți placă: ✔ ...

50 m2

dristor, Sector 3, Bucuresti

2 Camere superbe FInisaje Top Parcare inclusa
8

2 Camere superbe FInisaje Top Parcare inclusa

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul SofiaResidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Waze: Best Expert Imobiliare Telefon Programari: 0741.531.808 Program vizionari: L-V 10:00-18:00 / S: 10:00-14:00 Facebook: Best Expert Imobiliare PROMO :parcare inclusa 115.000 Euro ...

940 EUR/m2 | 122 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Apartament 2 camere cu Parcare Finalizat Mutare Rapida
10
1

Apartament 2 camere cu Parcare Finalizat Mutare Rapida

Apartament cu 2 camere decomandat, cu orientare sud, ceea ce îi conferă lumină naturală pe tot parcursul zilei. Locuința este finalizată, cu mutare rapidă, fiind luminoasă și bine compartimentată. Dotări și avantaje: Încălzire în pardoseală Baie cu WC încastrat Terasă spațioasă Loc de parcare inclus Finisaje ...

2275 EUR/m2 | 51 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 camere decomandat | Bloc nou | Pallady –Mobilat | Gata de mutat
11

Apartament de 2 camere decomandat, situat într-un bloc nou, în zona extrem de căutată Theodor Pallady, ideal atât pentru locuit, cât și pentru investiție. Localizare excelentă, cu acces rapid către zona comercială Theodor Pallady și mijloace de transport. Detalii apartament: Compartimentare: decomandat Etaj: ...

2580 EUR/m2 | 50 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Apartamente 4 Camere renovat total Mihai Bravu nr 12
10

Apartamente 4 Camere renovat total Mihai Bravu nr 12

Apartament 4 camere bine compartimentat. Bloc construit in anul 1980 situat pe Soseaua Mihai Bravu nr.12. Etaj 4 din 10. Apartament in plin proces de renovare totala. Luminos, bine compartimentat, etaj intermediar. Renovare totala care include absolut tot ce este necesar pentru un apartament modern. ...

2987 EUR/m2 | 82 m2

Mihai Bravu, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Finalizat 500 m STB -Mutare Imediata
13

2 Camere Finalizat 500 m STB -Mutare Imediata

Apartament modern cu 2 camere, situat la etajul 2 al unui bloc nou, cu regim de înălțime redus, amplasat într-o zonă liniștită din Theodor Pallady, cu acces rapid către puncte de interes urban. Se poate achizitiona si parcare separat. Locuința este luminoasă, bine compartimentată și oferă un nivel ...

2417 EUR/m2 | 49 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Direct Dezvoltator -Incalzire Pardoseala/500 mt STB
13

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul firstoneresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -114.500 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -119.800 Euro +TVA pentru un avans de 15% la antecontract Pret parcare :10.000 Euro +TVA ...

1501 EUR/m2 | 76 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Direct Dezvoltator -Incalzire in Pardoseala/Credit Ipotecar 15%
9

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul firstoneresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -119.800 Euro +TVA pentru un avans de 15% la antecontract Pret parcare :10.000 Euro +TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament ...

1570 EUR/m2 | 76 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Ideal Investitie -5 min STB/Zona linistita
12

2 Camere Ideal Investitie -5 min STB/Zona linistita

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul firstoneresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -91.800 Euro +TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -96.000 Euro +TVA pentru un avans de 15% la antecontract Pret parcare :10.000 Euro +TVA ...

1500 EUR/m2 | 61 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Categorii

Imobiliare

Județe

Bucuresti

Localități

Sector-3
Salvează căutarea