Imobiliare Sector 3 Bucuresti

Hartă Listă
Filtre active: Bucuresti Sector 3 Companii Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Inchiriere garsoniera in zona Titan
3
4

Inchiriere garsoniera in zona Titan

Inchiriere garsoniera in zona Titan,etaj 3 din 4,bloc construit in 1987,suprafata 34 mp.Garsoniera este luminoasa,cu camera spatioasa,bucatarie si baie.Se inchiriaza mobilata si utilata.Zona este buna,aproape de magazine,piata si mijloace de transport in comun. Sunati pentru mai multe detalii.

34 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Garsoniera de inchiriat in zona Dristor
3
40

Garsoniera de inchiriat in zona Dristor

Situată într-un bloc reabilitat termic, această garsonieră de 32 mp se află la etajul 2 din 4, la doar 5 minute de mers pe jos de stația de metrou Politehnica și aproape de Universitatea Politehnica din București. Mobilată complet, cu bucătărie utilată, aer condiționat și balcon închis. Ideală pentru ...

32 m2

Dristor, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere tip Studio, Theodor Pallady  Nicolae Teclu
6
3

Apartament 2 camere tip Studio, Theodor Pallady Nicolae Teclu

Apartament 2 camere tip studio, amplasat in zona statiei de metrou Nicolae Teclu pe strada Gura Calitei nr. 95 sectorul 3, cu o suprafata totala utila de 54,10mp, etaj 4,lift, finisat complet premium , bai echipate complet, centrala proprie , incalzire in pardoseala, contorizare individuala (apa, energie ...

1426 EUR/m2 | 54 m2

Theodor+Pallady, Sector 3, Bucuresti

Promovat
2 camere de inchiriat in zona Baba Novac
5
50

2 camere de inchiriat in zona Baba Novac

Apartament de 2 camere de inchiriat in zona Baba Novac - Parcul IOR. Apartamentul este situat intr0o zona verde si linistita , perfecta pentru un cuplu sau o familie . Suprafata de 46 mp , etajul 4 . Pentru mai multe detalii , va rugam sa ne contactati telefonic !

48 m2

Baba+Novac, Sector 3, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Dristor / Camil Ressu - 1 minut pana la metrou - comision 0
20

Dristor / Camil Ressu - 1 minut pana la metrou - comision 0

Dristor - la doar 1 minut fata de metrou - Blvd. Camil Ressu nr. 13 - etaj 5/10 - vedere pe vest. Dacă îți dorești un apartament în Dristor care să fie aproape de tot și care poate fi predat imediat, acest 3 camere merită văzut. Se află la 1 minut de stația de metrou Dristor, un important nod de interconectare ...

2116 EUR/m2 | 66 m2

Sector 3, Bucuresti

Dristor / Camil Ressu - 1 minut pana la metrou - comision 0
20

Dristor / Camil Ressu - 1 minut pana la metrou - comision 0

2116 EUR/m2 | 66 m2

Sector 3, Bucuresti

Dristor Metrou | Garsoniera Moderna | Bloc Reabiliat Termic
5

Dristor Metrou | Garsoniera Moderna | Bloc Reabiliat Termic

Dristor Metrou | Garsoniera Moderna | Bloc Reabiliat Termic, Confort 1, decomandata, etaj 2 4, 35 mp, finisaje moderne, gresie, faianta, parchet, termopan, usa metalica, mobilata moern, utilata complet cu: aragaz+hota, frigider, masina de spalat, TV, aer conditionat, balcon inchis in termopan, liber ...

32 m2

dristor, Sector 3, Bucuresti

Prima Închiriere | Garsonieră Elegantă Complet Mobilată -HILS Republica
8
1

Garsonieră cochetă, situată la etajul 7 din 11, într-un imobil recent construit, bine întreținut și retras de agitația urbană, ideală pentru cei care își doresc un spațiu intim și confortabil. Se poate inchiria si loc de parcare la pretul de 50 Euro. Proprietatea este disponibilă la prima închiriere, ...

30 m2

Basarabia, Sector 3, Bucuresti

Garsoniera Hils Republica cu Parcare -Prima Inchiriere/ Disponibilitate imediata
8

Garsonieră modernă, situată la etajul 7 din 11, într-un bloc nou, curat și liniștit, ideal pentru o persoană sau un cuplu care își dorește confort și intimitate într-un spațiu complet nou. Locuința se află la prima închiriere, totul fiind nou – de la finisaje, mobilier și până la electrocasnice. Garsoniera ...

30 m2

Basarabia, Sector 3, Bucuresti

Garsoniera Nicolae Teclu | Hils Brauner + Parcare
8

Garsoniera Nicolae Teclu | Hils Brauner + Parcare

VG Real Estate vă propune spre vânzare un apartament situat în zona Theodor Pallady, mai exact in complexul rezidential Hils Brauner, la 7 minute de statia de metrou Nicolae Teclu. Informații generale • Tipul apartamentului: 1 camere, tip: semidecomandat • Suprafața: 30 • Construită: m². • Etajul: ...

2997 EUR/m2 | 30 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Apartament 2 Camere Ikea Pallady COD 235 comision 0
7

Apartament 2 Camere Ikea Pallady COD 235 comision 0

Apartament 2 Camere Ikea Pallady COD 235 comision 0 - Apartament 2 Camere Ikea Pallady - amplasarea excelenta Th Pallady - An de constructie 2026 - suprafata utila de 71 mp. - et 1 al unui bloc cu 11 etaje - este decomandata, beneficiaza de tamplarie PVC, usa metalica la intrare si usi ...

1479 EUR/m2 | 71 m2

theodor pallady, Sector 3, Bucuresti

Particular, Zona Centrala
5

Particular, Zona Centrala

Garsoniera confort 1, spatioasa, decomandata, mobilata si utilata, zona linistita, centrala Unirii-Nerva Traian

40 m2

Nerva+Traian, Sector 3, Bucuresti

2 Camere de inchiriat  complet mobilat si cu Parcare acoperita
16

2 Camere de inchiriat complet mobilat si cu Parcare acoperita

Apartament 2 camere de inchiriat, disponibilitate imediata. Parcare acoperita. Apartamentul este situat la etajul 6 al unui bloc cu regim de inaltime P+7 etaje. Acesta se inchiriaza complet mobilat si utilat conform pozelor anexate. Zona atractiva, metrou Nicolae Teclu la o distanta de 17 minute ...

47 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Hale cu suprafete intre 100-560mp in zona Drumul Intre Tarlale
9

Va prezentam spre inchiriere hale nou construite in zona Drumul Intre Tarlale, cu suprafete de 100mp, 150mp, 200mp, 300mp, 400mp sau 560mp. Halele sunt open space si sunt prevazute in interior cu scurgere, apa si curent electric (putere instalata min 20kW) pentru a se putea amenaja grup sanitar si, eventual, ...

200 m2

Sector 3, Bucuresti

Hala industriala de inchiriat | 560 mp | Theodor Pallady-Bucuresti
11

Van Gulik Real Estate are placerea de a va prezenta spre vanzare o proprietate industriala moderna, amplasata strategic pe strada Oxigenului, intr-una dintre cele mai bine conectate zone logistice si industriale ale Bucurestiului. Proprietatea are o suprafata construita de 640 mp si este amplasata pe ...

560 m2

23 Aug, Sector 3, Bucuresti

4 Camere Ideal Familie Calitate si Confort
12

4 Camere Ideal Familie Calitate si Confort

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul rossa-residence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -156.500 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -163.000 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la antecontract Pozitionare : zona Theodor ...

1318 EUR/m2 | 119 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Ideal Familie | 650 mt metrou N.Teclu
4

3 Camere Ideal Familie | 650 mt metrou N.Teclu

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.bestexpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -148.700 Euro + TVA pentru un avans de 80% la antecontract -157.710 Euro +TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -166.720 Euro + TVA pentru ...

1926 EUR/m2 | 77 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Direct Dezvoltator -Incalzire in Pardoseala
5

2 Camere Direct Dezvoltator -Incalzire in Pardoseala

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul bestexpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -173.031 EURO +TVA pentru un avans de 90% -P.Bonus -188.676 +TVA pentru un avans de 15% Pozitionare : zona Th.Pallady Tip proprietate:Apartament 2 camere ...

2316 EUR/m2 | 75 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

4 Camere Spatioase Incalzire Pardoseala | Parcare Inclusa
9

4 Camere Spatioase Incalzire Pardoseala | Parcare Inclusa

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul SofiaResidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Waze: Best Expert Imobiliare Telefon Programari: 0741.531.808 Program vizionari: L-V 10:00-18:00 / S: 10:00-14:00 Facebook: Best Expert Imobiliare PROMO: Parcare inclusa 170.000 .Euro ...

1194 EUR/m2 | 142 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

4 Camere Direct Dezvoltator
4

4 Camere Direct Dezvoltator

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Rossa-Residence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Sediu: Drumul Gura Crivatului, nr. 4-22, Sector 3 Waze: Best Expert Imobiliare Telefon Programari: 0741.531.808 Program vizionari: L-V 10:00-18:00 / S: 10:00-14:00 Facebook /Instagram/ ...

1018 EUR/m2 | 257 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

4 Camere Direct Dezvoltator Incalzire Pardoseala
8

4 Camere Direct Dezvoltator Incalzire Pardoseala

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Syatowers.ro Pret proprietate: - 151.000 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la antecontract Pret parcare acoperita -14.000 Euro +TVA Pret parcare descoperita -10.000 Euro +TVA SYA Towers – Unde calitatea întâlnește echilibrul unei vieți moderne Bine ...

1523 EUR/m2 | 99 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Hala industriala de vanzare | 560 mp | Theodor Pallady-Bucuresti
11

929 EUR/m2 | 560 m2

23 Aug, Sector 3, Bucuresti

4 Camere Terasa Generoasa -Zona Linistita
5

4 Camere Terasa Generoasa -Zona Linistita

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Best Expert Imobiliare Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Sediu: Drumul Gura Crivatului, nr. 4-22, Sector 3 Waze: Best Expert Imobiliare Telefon Programari: 0741.531.808 Program vizionari: L-V 10:00-18:00 / S: 10:00-14:00 Facebook: Best ...

1406 EUR/m2 | 190 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Direct Dezvoltator Incalzire Pardoseala cu Parcare Inclusa/ Credit 15%
7

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Syatowers.ro Pret proprietate: -148.400 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la antecontract SYA Towers – Unde calitatea întâlnește echilibrul unei vieți moderne Bine ai venit la SYA Towers, un ansamblu rezidențial pentru cei care isi doresc un trai cat ...

1837 EUR/m2 | 81 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Categorii

Imobiliare

Județe

Bucuresti

Localități

Sector-3
Salvează căutarea