Imobiliare Sector 3 Bucuresti

Hartă Listă
Filtre active: Bucuresti Sector 3 Companii Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Ofer spre inchiriere garsoniera in zona Dristor aproape de metrou
3
22

Camil Ressu, metrou Dristor B-dul Camil Ressu (metrou 50 m). Garsoniera este dotata cu gresie, faianta, parchet, masina de spalat, aragz, cuptor, frigider, etc. Mobilata si utilata complet, are o suprafata de 38mp si este sitiata la etajul 1.

38 m2

Dristor, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere de închiriat în zona 1 Decembrie
4
5

Apartament 2 camere de închiriat în zona 1 Decembrie

Apartament 2 camere de închiriat în zona 1 Decembrie, cu o suprafață de 55 mp, situat la etajul 4 10, într-un bloc prevăzut cu lift. Locuința este mobilată și utilată complet, dispune de bucătărie separată și baie modernă. Se află în apropiere de metrou 1 Decembrie 1918, oferind acces rapid către principalele ...

55 m2

1%2bDecembrie, Sector 3, Bucuresti

Promovat
2 camere mobilat complet, Dristor
4
92

2 camere mobilat complet, Dristor

Oferim spre inchiriere un apartament utilat si mobilat complet, cu o suprafata de 50 mp fiind situat la etajul 2 al unui imobil reabilitat.Se accepta animale de companie. Apartamentul este situat in zona Dristor, o zona usor accesibila mijloacelor de transport in comun, magazine, restaurante, scoli. ...

50 m2

Dristor, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere zona Ozana - Theodor Pallady
6
1

Apartament 2 camere zona Ozana - Theodor Pallady

Se vinde apartament 2 camere zona Ozana - Theodor Pallady, etaj 2 din 4, conf 1, decomandat, supraf. 49 mp. an constructie 1979, bloc anvelopat, renovat integral cu instalatii electrice si sanitare schimbate, gresie, faianta, termopan, parchet, usi schimbate. Apartamentul nu are balcon. 5 min de metrou ...

1959 EUR/m2 | 49 m2

ozana, Sector 3, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Garsoniera | Calea Vitan | Mihai Bravu | Bucuresti Mall
8

Garsoniera | Calea Vitan | Mihai Bravu | Bucuresti Mall

Vă propunem spre închiriere o garsonieră spațioasă și bine compartimentată, situată într-un bloc curat și bine întreținut, construit în anul 1990, în imediata vecinătate a centrului comercial Vitan Mall. Cu o suprafață utilă de 42 mp, această garsonieră decomandată oferă un spațiu generos și eficient ...

40 m2

Vitan, Sector 3, Bucuresti

Ozana - 1 Decembrie 1918 - vila superba finalizata in 2025 / 4 camere si 4 bai
18

Vila Duplex P+2 - Finalizata 2025 - 4 camere / 4 bai - Pallady / Ozana / 1 Decembrie 1918 - Drumul Gura Fagetului nr. 18. Proprietar persoana fizica ofera spre vanzare un duplex modern, finalizat in 2025, situat intr-un complex privat din zona Pallady – Titan, securizat cu poarta de acces. Locuinta ...

2951 EUR/m2 | 144 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Garsoniera v-v Kaufland 10 min M Mihai bravu DB2046
7

Garsoniera v-v Kaufland 10 min M Mihai bravu DB2046

Explorează cele mai noi oferte de garsoniere! Contactează-ne pentru detalii. Garsonieră renovata, luminoasă și cochetă, Dristor, chiar vis-a-vis de Kaufland, la et 3 10, decomadnata, intr-un bloc mixt, anvelopat.36mp, balcon inchis logie. Poze actuale, Canapea solida extensibila. Plata 1 Chirie Avans ...

36 m2

Sector 3, Bucuresti

TITAN- Piata  Minis
9

TITAN- Piata Minis

Oferim spre vanzare un apartament semidecomandat cu 3 camere, renovat,situat la etajul 3 al unui bloc cu 10 etaje, in sectorul 3, TITAN-PIATA MINIS. Pozitionarea este excelenta, avand statia STB la doar 2 minute distanta, metrou la 5 minute Costin Georgian si aproate de 7-8 minte metrou TITAN este ...

1857 EUR/m2 | 70 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

Apartament 2 camere| Dristor| Metrou 5’ | Mobilat
10

Apartament 2 camere| Dristor| Metrou 5’ | Mobilat

Proprietate P265421 COMISION 0 Zoca Real Estate vă prezintă un apartament într-una dintre cele mai căutate zone din București, acesta este momentul. Situat la doar câteva minute de metrou Dristor, acest apartament de 2 camere îți oferă acces rapid către orice punct al orașului, fiind ideal atât pentru ...

2938 EUR/m2 | 50 m2

Dristor, Sector 3, Bucuresti

Garsoniera
3
5

Garsoniera

Garsoniera Splaiul Unirii, cf. 1 semidec., etaj 3 11, suprafata totala 41.42 mp, an constructie 2009, apometre, instalatii sanitare noi, centrala termica, repartitoare caldura, gresie, faianta, usa metalica, termopan, Exclus intermediari.

1810 EUR/m2 | 42 m2

Splaiul Unirii, Sector 3, Bucuresti

Zona Theodor Pallady sp 156 mp închiriat
8

Zona Theodor Pallady sp 156 mp închiriat

Imobiliar Expert Grup va propune spre inchiriere spatiu comercial in suprafata de 156 mp situat in zona Brățării- Theodor Pallady. Spatiul dispune de toate utilitatile, se afla intr-o zona rezidentiala. Închiriat cu 2.000 euro/luna.

2244 EUR/m2 | 156 m2

Sector 3, Bucuresti

Vilă premium încălzire pardoseală |2 locuri parcare | oferta de Paste -265.000 €
7

Descoperă confortul unei locuințe moderne, situată într-o zonă în continuă dezvoltare, cu acces rapid la Autostrada Soarelui (A2), la mijloace de transport STB și aproape de numeroase facilități comerciale din zona Theodor Pallady. CARACTERISTICI GENERALE Regim de înălțime: Parter + Etaj 1 + Mansardă Finalizare: ...

1946 EUR/m2 | 136 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Ideal Familie Comision 0%
5

3 Camere Ideal Familie Comision 0%

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.efy-residence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -115.702 Euro TVA 21% inclus Parcare:7.000 Euro +TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - 3 camere Tip imobil - D+P+3 etaje Total ...

1757 EUR/m2 | 66 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Direct Dezvoltator Incalzire in Pardoseala
9

3 Camere Direct Dezvoltator Incalzire in Pardoseala

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul rossa-residence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -119.500 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -126.000 Euro + TVA pentru un avans de 15% la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip ...

1343 EUR/m2 | 89 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Modern | Finisaje Premium | 10 min Metrou
5

2 Camere Modern | Finisaje Premium | 10 min Metrou

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.efy-residence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -90.909 Euro +TVA Parcare:7.000 Euro +TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - 2 camere Tip imobil - D+P+3 etaje Total unitati ...

2212 EUR/m2 | 41 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Ideal Investitie Incalzire Pardoseala
5

2 Camere Ideal Investitie Incalzire Pardoseala

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.efy-residence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -76.033 Euro + TVA Parcare:7.000 Euro +TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - 2 camere Tip imobil - D+P+3 etaje Total unitati ...

1900 EUR/m2 | 40 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Direct Dezvoltator cu Terasa Spatioasa
5

2 Camere Direct Dezvoltator cu Terasa Spatioasa

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.efy-residence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -103.305 Euro + TVA Parcare:7.000 Euro +TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - 2 camere Tip imobil - D+P+3 etaje Total unitati ...

1956 EUR/m2 | 53 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Direct Dezvoltator 10 min metrou N.Teclu
5

2 Camere Direct Dezvoltator 10 min metrou N.Teclu

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.efy-residence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -93.388 Euro + TVA Parcare:7.000 Euro +TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - 2 camere Tip imobil - D+P+3 etaje Total unitati ...

1768 EUR/m2 | 53 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Duplex de vânzare -4 camere, 184 mp utili, curte proprie, 2 Parcari
5

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Best Expert Imobiliare Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Sediu: Drumul Gura Crivatului, nr. 4-22, Sector 3 Waze: Best Expert Imobiliare Telefon Programari: 0741.531.808 Program vizionari: L-V 10:00-18:00 / S: 10:00-14:00 Facebook: Best ...

1909 EUR/m2 | 141 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

5 Camere Ideal Familie 5 min N.Teclu | Parcare Inclusa
11
1

5 Camere Ideal Familie 5 min N.Teclu | Parcare Inclusa

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul SofiaResidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Waze: Best Expert Imobiliare Telefon Programari: 0741.531.808 Program vizionari: L-V 10:00-18:00 / S: 10:00-14:00 Facebook: Best Expert Imobiliare PROMO: parcare inclusa 220.000 .Euro ...

1160 EUR/m2 | 190 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Terasa Generoasa- Finisaje Premium -600 m STB
4

3 Camere Terasa Generoasa- Finisaje Premium -600 m STB

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Best Expert Imobiliare Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Sediu: Drumul Gura Crivatului, nr. 4-22, Sector 3 Waze: Best Expert Imobiliare Telefon Programari: 0741.531.808 Program vizionari: L-V 10:00-18:00 / S: 10:00-14:00 ...

2696 EUR/m2 | 85 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere cu Gradina -Incalzire Pardoseala
5

3 Camere cu Gradina -Incalzire Pardoseala

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -140.850 Euro + TVA pentru un avans de 90% la antecontract -144.865 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -128.480 Euro + TVA ...

2071 EUR/m2 | 68 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere cu Gradina -Incalzire Pardoseala
5

3 Camere cu Gradina -Incalzire Pardoseala

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -136.900 Euro + TVA pentru un avans de 90% la antecontract -141.900 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -146.900 Euro + TVA ...

2013 EUR/m2 | 68 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Direct Dezvoltator – Apartament 3 Camere | Finisaje Premium
5

Direct Dezvoltator – Apartament 3 Camere | Finisaje Premium

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.atenaresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -143.693 Euro TVA inclus pentru un avans de 50 % la antecontract -148.606 Euro TVA inclus pentru un avans de 15 % la antecontract PROMO: Discount 50% ...

2018 EUR/m2 | 71 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Categorii

Imobiliare

Județe

Bucuresti

Localități

Sector-3
Salvează căutarea