Apartamente 2 camere zona Dudesti
Apartament 2 camere 48 de metri utili, zona Dudesti, este mobilat si utilat are supermarket foarte aproape. Etaj 3 cu lift scara curata bloc izolat
48 m2
Vitan, Sector 3, Bucuresti
azi 17:13
Anunțuri promovate – Vezi toate
48 m2
Vitan, Sector 3, Bucuresti
azi 17:13
Garsonieră de închiriat în Moșilor, într-un imobil bine întreținut, aproape de Piața Obor. Suprafață de 32 mp, etaj 5 din 8. Mobilată complet, bucătărie separată, baie cu cadă. Dotată cu aer condiționat și vedere spre o zonă verde.
32 m2
Mosilor, Sector 3, Bucuresti
azi 15:08
Garsonieră de închiriat în Vitan, lângă Mall Vitan și metrou Dristor. Suprafață de 35 mp, situată la etajul 5 din 10, decomandată. Cameră confortabilă, bucătărie complet utilată, baie modernă. Dotată cu aer condiționat, electrocasnice noi și balcon închis.
35 m2
Vitan, Sector 3, Bucuresti
azi 14:19
Ofer spre inchiriere apartament de doua camere in zona 1 Decembrie aproape de metrou. Apartament situat la 5 minute de mers pe jos de metrou, dispune de centrala proprie, are o suprafata de 50 mp,etaj 4, bloc cu lif. In zona se regasesc spatii comerciale si acces la transport in comun. Pentru mai multe ...
50 m2
1+Decembrie, Sector 3, Bucuresti
azi 15:26
Anunțuri – Anunțuri pe pagină: 20 50
Sincron Imobiliare va ofera spre vanzare un apartament cu 3 camere, 2 bai, 2 balcoane, 2 locuri de parcare, boxa, la etajul 1 din 3, intr-un imobil constructie 2008 situat pe Strada Fetesti, in zona Theodor Pallady 1 Decembrie 1918. Cele 2 locuri de parcare sunt in proprietate. Unul este subteran ...
2276 EUR/m2 | 78 m2
Theodor+Pallady, Sector 3, Bucuresti
5 mai
Sincron Imobiliare vă oferă spre vânzare o garsonieră decomandată, la etajul 2, într-un imobil cu două niveluri, situat pe Bulevardul Nicolae Grigorescu, lângă Lidl și pasajul Grigorescu. Imobilul a fost construit în 1969, zidăria este din cărămidă și deține acoperiș refăcut din tablă. Compartimentarea ...
1707 EUR/m2 | 29 m2
Titan, Sector 3, Bucuresti
5 mai
Explorează cele mai noi oferte de garsoniere! Contactează-ne pentru detalii. Apt. 2 cam. semidecomandat, 52mp, renovat integral, totul nou. Terasă superbă de 9mp (cu brazi). Dotări: centrală proprie, AC, Smart TV, bucătărie complet utilată. Locație liniștită: 8 min metrou Timpuri Noi, 10 min Tineretului, ...
58 m2
Sector 3, Bucuresti
5 mai
Agenția BRASADAS vinde imobil tip P+2+M, tip Boutique, construit in anul 2023, cu 20 dw apartamente, cate 8 apartamente pe etajele 1 si 2, iar la mansarda 4 apartamente. Parterul este destinat unui spatiu comercial, cu o suprafata de 520 mp si 3 intrari separate fata de intrarea rezidentilor, care poate ...
1332 EUR/m2 | 1,877 m2
Sector 3, Bucuresti
5 mai
Brasadas închiriază DUPLEX de LUX – 5 camere, 4 terase – Bdul. Unirii Descoperă un duplex exclusivist, proaspăt renovat, cu 5 camere decomandate, finisaje premium și un standard occidental rar întâlnit. Spațiu ideal pentru firmă, birouri, locuință premium. ✔ 4 terase panoramice ✔ 2 băi + bucătărie ...
140 m2
decebal, Sector 3, Bucuresti
5 mai
Agentia Imobiliara BRASADAS vinde apartament cu 3 camere, cu compartimentare CIRCULARA, situat la etajul 1/3 in zona Unirii.
1712 EUR/m2 | 83 m2
Sector 3, Bucuresti
5 mai
Apartament de 79 mp, decomandat, pe Splaiul Unirii, la parter dintr-un bloc cu 7 etaje construit în 1990. Potrivit pentru cine caută o locație centrală reală și vrea să amenajeze de la zero, după propriile nevoi. Cele 3 camere sunt decomandate, cu compartimentări generoase, specifice construcțiilor ...
79 m2
Splaiul Unirii, Sector 3, Bucuresti
4 mai
BigHome Malva este un bloc de locuințe noi situat pe Strada Mărului, Sector 3, într-o zonă rezidențială liniștită între Salajan și Nicolae Grigorescu. Proiectul oferă apartamente spațioase cu finisaje de calitate superioară, gândite pentru familii care vor confort, liniște și acces rapid la oraș. Tipologii ...
2833 EUR/m2 | 90 m2
Salajan, Sector 3, Bucuresti
4 mai
P106499 Adresa : Soseaua Mihai bravu 176 Dispune de centrala termica proprie. Apartamentul are o suprafata de 75 mp si se afla la PARTER intr-un bloc cu regim de inaltime P + 8. Este 2 camere facut din 3. Bucataria este mobilata si utilata complet, este separata. Agent: Oprea Sorin
79 m2
Mihai Bravu, Sector 3, Bucuresti
4 mai
Va oferim spre achizitie o garsoniera in ansamblul Palladyum Residence construita in 2019, acesta aflandu-se la 6 minute de metrou N.Teclu si Complexul Comercial Pallady unde regasim marile magazine Ikea,Decathlon,Metro,Auchan,Lidl,Kaufland. Ansamblu are magazin in incita,spatii de joaca,locuri de parcare. ...
2519 EUR/m2 | 26 m2
ozana, Sector 3, Bucuresti
4 mai
Pallady- metrou Teclu- parcul Teilor Bloc finalizat - 2025 2 Camere - Mutare rapida! Pallady - parcul Teilor - metrou Teclu - vanzare apartament 2 camere, decomandat, suprafata 58 mp, predare la cheie, finisaje moderne, incalzire pardoseala, centrala termica, posibilitate parcare subterana. Apartamentul ...
2052 EUR/m2 | 57 m2
Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti
4 mai
Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Bestexpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -117.081 Euro +TVA pentru un avans de 90 % la antecontract -121.263 Euro +TVA pentru un avans de 50% la antecontract -125.444 Euro +TVA pentru un avans de 15% ...
1400 EUR/m2 | 84 m2
Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti
4 mai
Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Bestexpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -89.809 Euro + TVA pentru un avans de 90% la antecontract -93.017 Euro +TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -96.224 Euro +TVA pentru un avans de 15% ...
1400 EUR/m2 | 64 m2
Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti
4 mai
Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -86.128 Euro+ TVA pentru un avans de 20 % la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 2 camere decomandate Tip imobil - ...
1400 EUR/m2 | 62 m2
Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti
4 mai
Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -136.010 Euro + TVA pentru un avans de 20 % la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 3 camere decomandate Tip imobil - ...
1085 EUR/m2 | 125 m2
Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti
4 mai
Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul SofiaResidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Waze: Best Expert Imobiliare Telefon Programari: 0741.531.808 Program vizionari: L-V 10:00-18:00 / S: 10:00-14:00 Facebook: Best Expert Imobiliare Termen Finalizare Noiembrie 2025 82.500 ...
1603 EUR/m2 | 51 m2
Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti
4 mai
Casă tip duplex modernă, situată pe Lunca Priporului, într-o zonă rezidențială liniștită din Sector 3, aflată în plină dezvoltare. Proprietatea este ideală pentru o familie care își dorește confort, compartimentare eficientă și acces rapid către oraș. Regim de înălțime: Parter + 2 Etaje Suprafață ...
2586 EUR/m2 | 116 m2
Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti
4 mai
Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul firstoneresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -106.480 Euro TVA inclus pentru un avans de 50 % la antecontract -110.715 Euro TVA inclus pentru un avans de 15% la antecontract Pret parcare ...
2526 EUR/m2 | 42 m2
Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti
4 mai
Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul SofiaResidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Waze: Best Expert Imobiliare Telefon Programari: 0741.531.808 Program vizionari: L-V 10:00-18:00 / S: 10:00-14:00 Facebook: Best Expert Imobiliare Termen Finalizare Noiembrie 2025 124.000 ...
1265 EUR/m2 | 98 m2
Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti
4 mai
Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Syatowers.ro Pret proprietate: - 61.400 Euro + TVA pentru un avans de 50% la antecontract SYA Towers – Unde calitatea întâlnește echilibrul unei vieți moderne Bine ai venit la SYA Towers, un ansamblu rezidențial pentru cei care isi doresc un trai ...