Inchiriez garsoniera zona ozana sectorul 3
Inchiriez garsoniera zona ozana sectorul 3 la 5 minute de metrou complet mobilata, intretinere foarte mica, etaj 3.
35 m2
Ozana, Sector 3, Bucuresti
azi 15:37
Anunțuri promovate – Vezi toate
35 m2
Ozana, Sector 3, Bucuresti
azi 15:37
Toate ofertele si ansamblurile din zona Theodor Pallady le gasiti pe site-ul prestige-rezidential.ro Apartament 2 camere disponibil in zona Pallady-Ozana, in apropiere de Penny Market, situat la etajul 4 al unui imobil construit in 1983. Blocul este anvelopat si renovat si foarte bine ingrijit. Locuinta ...
1981 EUR/m2 | 53 m2
Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti
19 mai
Inchiriem garsoniera, cu o suprafata de 28 mp, situata la etajul 5 al unui bloc de 10 etaje, an de constructie 1970. Garsoniera este renovata recent, complet mobilata si utilata. Blocul este reabilitat termic. Pozitionarea locuintei faciliteaza accesul la mijloacele de transport in comun cat si la gura ...
28 m2
1+Decembrie, Sector 3, Bucuresti
azi 12:33
Inchiriez garsoniera in zona Theodor Pallady . Garsoniera dispune de o suprafata utila de 40 mp.,este la doar 5 minute de mers pe jos de metrou. Garsoniera este decomandata, fiind situata la etajul 2. In zona se regasesc restaurante, cafenele, supermareket-uri. Pentru detalii sau vizionari sunati la ...
40 m2
Theodor+Pallady, Sector 3, Bucuresti
azi 14:06
Anunțuri – Anunțuri pe pagină: 20 50
Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.atenaresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - 2 camere semidecomandate Tip imobil - D+P+3 etaje Total unitati ansamblu - 81unitati Termen Finalizare - Septembrie 2026 Suprafata ...
2482 EUR/m2 | 39 m2
Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti
12 mai
Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Best Expert Imobiliare Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 2 camere Tip imobil - Parter+4 etaje Total unitati ansamblu - 53 unitati Termen finalizare Iulie 2026 Suprafata utila ...
1625 EUR/m2 | 58 m2
Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti
12 mai
Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Best Expert Imobiliare Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Sediu: Drumul Gura Crivatului, nr. 4-22, Sector 3 Waze: Best Expert Imobiliare Telefon Programari: 0741.531.808 Program vizionari: L-V 10:00-18:00 / S: 10:00-14:00 Facebook: Best ...
1786 EUR/m2 | 53 m2
Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti
12 mai
1530 EUR/m2 | 60 m2
Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti
12 mai
Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.atenaresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -92.140 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - 2 camere decomandate Tip imobil - D+P+3 etaje Total ...
1775 EUR/m2 | 52 m2
Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti
12 mai
Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Best Expert Imobiliare Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% - 91.900 Euro + TVA pentru un avans de 90% la antecontract - 94.900 Euro + TVA pentru un avans de 50% la antecontract - 100.900 Euro + TVA pentru un avans de 15 % ...
1411 EUR/m2 | 65 m2
Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti
12 mai
Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul firstoneresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -91.500 Euro +TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -95.700 Euro +TVA pentru un avans de 15% la antecontract Pret parcare :10.000 Euro +TVA ...
1731 EUR/m2 | 53 m2
Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti
12 mai
Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.bestexpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -87.360 Euro + TVA pentru un avans de 90% la antecontract -90.480 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -93.600 Euro + TVA pentru ...
1577 EUR/m2 | 55 m2
Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti
12 mai
1503 EUR/m2 | 58 m2
Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti
12 mai
Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -85.820 Euro +TVA pentru un avans de 90 % la antecontract -91.950 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -98.080 Euro + TVA pentru un ...
1625 EUR/m2 | 53 m2
Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti
12 mai
Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.bestexpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -85.200 Euro + TVA pentru un avans de 80 % la antecontract -90.360 Euro +TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -95.520 Euro + TVA pentru un ...
1821 EUR/m2 | 47 m2
Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti
12 mai
Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Best Expert Imobiliare Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% -84.900 Euro + TVA pentru un avans de 90 % la antecontract -87.900 Euro + TVA pentru un avans de 50% la antecontract -93.900 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la ...
1406 EUR/m2 | 60 m2
Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti
12 mai
Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -84.180 Euro + TVA pentru un avans de 90% la antecontract -89.792 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract - 95.404 Euro + TVA pentru un avans ...
1574 EUR/m2 | 53 m2
Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti
12 mai
Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.atenaresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -74.871 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - 2 camere semidecomandate Tip imobil - D+P+3 ...
1904 EUR/m2 | 39 m2
Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti
12 mai
Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -73.755 Euro + TVA pentru un avans de 90% la antecontract -78.672 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip ...
1814 EUR/m2 | 41 m2
Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti
12 mai
Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul rossa-residence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -71.000 Euro + TVA pentru un avans de 50% la antecontract -74.000 Euro + TVA pentru un avans de 15% la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip ...
1596 EUR/m2 | 44 m2
Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti
12 mai
Apartament situat într-o zonă exclusivistă a capitalei – Piața Alba Iulia – apreciată pentru poziționarea excelentă, accesul facil și stilul urban modern. Proprietatea este ideală atât pentru locuit, cât și pentru investiție, având un potențial ridicat de închiriere. Descriere apartament: Apartament ...
3291 EUR/m2 | 77 m2
Unirii, Sector 3, Bucuresti
12 mai
Apartament de 2 camere, decomandat, situat la etajul 3 din 3 al unui imobil modern, prevăzut cu lift. Proprietatea se remarcă printr-o compartimentare eficientă, spații bine optimizate și o luminozitate foarte bună pe tot parcursul zilei. Apartamentul este compus din: Living generos, amenajat modern Dormitor ...