Garsoniera in zona Alba Iulia
Garsoniera de 35mp, zona Alba Iulia, etaj 3 din 10, mobilat utilat, bloc reabilitat, supraveghere video pe scara blocului si in lift. Zona linistita
35 m2
Piata Alba Iulia, Sector 3, Bucuresti
ieri 15:40
Anunțuri promovate – Vezi toate
35 m2
Piata Alba Iulia, Sector 3, Bucuresti
ieri 15:40
Apartament 2 camere Baba Novac, etaj 1 din 8, 48mp2, stradal, decomandat, proaspat zugravit, mobilat intr-un stil tineresc, foarte curat si bine intretinut. Dispune de toate utilitatile: masina de spalat, frigider + congelator, aragaz, tv, aer conditionat. Apartamentul are o pozitie foarte buna. Foarte ...
48 m2
baba+novac, Sector 3, Bucuresti
ieri 12:47
Garsoniera mobilată și utilată complet, situată la etajul 3 cu vedere către "spatele" blocului și fiind astfel feriți de zgomotul din bulevard. La cerere se mai poate cumpara un dulap de haine. Se închiriază pe termen lung, minim un an, prima plata fiind constituita dintr-o luna de chirie + garanția ...
36 m2
Dristor, Sector 3, Bucuresti
azi 07:59
Roka Residence Nerva Traian va propune spre vanzare un apartament cu 5 camere de tip duplex, situat in inima Bucurestiului, intr-o zona rezidentiala centrala. Duplexul este disponibil la etajul 11 12, cu o suprafata utila de 146 mp. compus din 4 dormitoare, 4 bai, 3 balcoane, debara, scara interioara. Imobilul ...
3219 EUR/m2 | 146 m2
Timpuri%252bNoi, Sector 3, Bucuresti
14 mai
Anunțuri – Anunțuri pe pagină: 20 50
Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Best Expert Imobiliare Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Sediu: Drumul Gura Crivatului, nr. 4-22, Sector 3 Waze: Best Expert Imobiliare Telefon Programari: 0741.531.808 Program vizionari: L-V 10:00-18:00 / S: 10:00-14:00 ...
2696 EUR/m2 | 85 m2
Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti
6 mai
Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -140.850 Euro + TVA pentru un avans de 90% la antecontract -144.865 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -128.480 Euro + TVA ...
2071 EUR/m2 | 68 m2
Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti
6 mai
Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -136.900 Euro + TVA pentru un avans de 90% la antecontract -141.900 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -146.900 Euro + TVA ...
2013 EUR/m2 | 68 m2
Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti
6 mai
Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.atenaresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -143.693 Euro TVA inclus pentru un avans de 50 % la antecontract -148.606 Euro TVA inclus pentru un avans de 15 % la antecontract PROMO: Discount 50% ...
2018 EUR/m2 | 71 m2
Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti
6 mai
Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -141.449 Euro TVA inclus pentru un avans de 90% la antecontract -147.499 Euro TVA inclus pentru un avans de 50 % la antecontract -153.549 Euro ...
2080 EUR/m2 | 68 m2
Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti
6 mai
Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Best Expert Imobiliare Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Sediu: Drumul Gura Crivatului, nr. 4-22, Sector 3 Waze: Best Expert Imobiliare Telefon Programari: 0741.531.808 Program vizionari: L-V 10:00-18:00 / S: 10:00-14:00 Facebook: Best ...
2488 EUR/m2 | 50 m2
Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti
6 mai
2322 EUR/m2 | 53 m2
Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti
6 mai
Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -122.089 Euro TVA inclus pentru un avans de 90% la antecontract -125.719 Euro TVA inclus pentru un avans de 50 % la antecontract -129.349 Euro ...
2255 EUR/m2 | 54 m2
Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti
6 mai
1523 EUR/m2 | 80 m2
Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti
6 mai
Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul rossa-residence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -116.000 +TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 3 camere decomandate Tip imobil - D+P+3 Etaje Total unitati ansamblu - 108 unitati Suprafata ...
1412 EUR/m2 | 82 m2
Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti
6 mai
Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -116.900 Euro + TVA pentru un avans de 90% la antecontract -121.900 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -126.900 Euro + TVA ...
1719 EUR/m2 | 68 m2
Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti
6 mai
Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul bestexpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -112.467 EURO +TVA pentru un avans de 90% -117.840+TVA pentru un avans de 15% Pozitionare : zona Th.Pallady Tip proprietate:Apartament 2 camere decomandate Tip ...
1047 EUR/m2 | 107 m2
Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti
6 mai
Pret proprietate: -112.500 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -118.000 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la antecontract Direct Dezvoltator -Comision 0% Apartament spatios si bine compartimentat cu 3 camere decomandate situat in zona Theodor Pallady, intr-un imobil ...
1662 EUR/m2 | 68 m2
Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti
6 mai
Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Best Expert Imobiliare Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Termen Finalizare Octombrie 2024 Sediu: Drumul Gura Crivatului, nr. 4-22, Sector 3 Waze: Best Expert Imobiliare Telefon Programari: 0741.531.808 Program vizionari: L-V 10:00-18:00 ...
573 EUR/m2 | 192 m2
Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti
6 mai
Pret proprietate: -117.000 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract Direct Dezvoltator -Comision 0% Apartament spatios si bine compartimentat cu 3 camere decomandate situat in zona Theodor Pallady, intr-un imobil cu regim de inaltime D+ P +3 etaje, parte a unui ansamblu ...
1728 EUR/m2 | 68 m2
Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti
6 mai
1819 EUR/m2 | 58 m2
Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti
6 mai
Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.atenaresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -107.813 Euro TVA inclus pentru un avans de 50 % la antecontract -111.489 Euro TVA inclus pentru un avans de 15 % la antecontract PROMO: Discount ...
2077 EUR/m2 | 52 m2
Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti
6 mai
Dacă ești în căutarea unei locuințe spațioase, luminoase și confortabile, acest apartament de 4 camere este exact ce ai nevoie, situat într-un ansamblu rezidențial modern, format din 5 blocuri, cu un total de 146 apartamente. Proiectul este gândit pentru a oferi confort, intimitate și un stil de viață ...
2067 EUR/m2 | 52 m2
Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti
6 mai
Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -101.857 Euro TVA inclus pentru un avans de 90% la antecontract -108.648 Euro TVA inclus pentru un avans de 50 % la antecontract - 115.438 Euro TVA ...
1905 EUR/m2 | 53 m2
Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti
6 mai
Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -100.900 Euro + TVA pentru un avans de 90% la antecontract -103.900 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -106.900 Euro + TVA ...
1863 EUR/m2 | 54 m2
Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti
6 mai