Imobiliare Sector 3 Bucuresti

Hartă Listă
Filtre active: Bucuresti Sector 3 Companii Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Titan
5
6

Apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Titan

Apartament 2 camere de închiriat în zona Titan, cu o suprafață de 50 mp, situat la etajul 3 10, într-un bloc cu lift. Locuința este mobilată și utilată complet, cu bucătărie separată și baie modernă. Se află în apropiere de metrou, oferind acces rapid către centrul orașului și zonele comerciale.

50 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Garsoniera in zona Decebal
3
2

Garsoniera in zona Decebal

Garsoniera decomandata confort 1. Etaj 3 din 8. Mobilata utilata, aer conditionat, spatii depozitare, bulevardul Decebal la 2 min de metrou. Recent amenajata totul utilat si mobilat, Suprafata de 36mp parchet nou, pat matrimonial, baie cu cada. Disponibil imediat.

36 m2

Decebal, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Calea Calarasilor, Matei Basarab, Hyperion
3
1

Calea Calarasilor, Matei Basarab, Hyperion

Apartament cu 3 camere decomandat, 2 grupuri sanitare, renovat, mobilat si utilat, spatii de depozitare, luminos, situat la etajul 3 in bloc de 8 nivele reabilitat, loc de parcare.

3063 EUR/m2 | 80 m2

Calea Calarasilor, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Inchiriere garsoniera in zona  Nicolae Teclu
3
94

Inchiriere garsoniera in zona Nicolae Teclu

Închiriere garsonieră în zona Nicolae Teclu, situată la doar câteva minute de stația de metrou Nicolae Teclu și de stații de autobuz. Imobilul este mobilat-utilat complet,pretul chiriei este de 300 euro pe luna. Beneficiaza de AC si centrala proprie de asemenea este petfriendly. 36mp utili si balcon ...

35 m2

Theodor%2bPallady, Sector 3, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Garsonieră renovată de vânzare   Vitan, zona Stadion Olimpia
8

Garsonieră renovată de vânzare Vitan, zona Stadion Olimpia

Agentia Imobiliara Apulum 94, va ofera spre vanzare Garsonieră situată în cartierul Vitan, în apropiere de Stadionul Olimpia, amplasată la parter. Locuința este semidecomandată, renovată și are o suprafață utilă de 28,30 mp, la care se adaugă o logie închisă cu termopan de 2,62 mp. Garsoniera se vinde ...

2367 EUR/m2 | 28 m2

vitan, Sector 3, Bucuresti

Piata Muncii-strada Campia Libertatii
14
13

Piata Muncii-strada Campia Libertatii

Muncii-strada Campia Libertatii etaj 10 10,decomandat 58mp,bloc 1980,reabilitat termic,Risc seismic 2,curat,imbunatatiri,nemobilat,liber,acte la zi,scara curata,zona linistita. Acces metrou Piata Muncii 10 minute. Comision cumparator 1,5%

1379 EUR/m2 | 58 m2

Piata Muncii, Sector 3, Bucuresti

metrou Nicolae Grigorescu, bloc H caramida, boxa, decomandat, 2 bai
9
3

Sincron Imobiliare va ofera spre vanzare un apartament cu trei camere in bloc tip H din caramida, la etajul 4, intr-un imobil cu 4 niveluri situat chiar pe Bulevardul Camil Ressu cu acces din strada Firidei iar gura de metrou Nicolae Grigorescu este chiar langa bloc. Imobilul este in curs de reabilitare ...

1940 EUR/m2 | 67 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

Teren 240 mp - Drumul Gura Făgetului - Pallady
10
1

Teren 240 mp - Drumul Gura Făgetului - Pallady

Sincron Imobiliare vă oferă spre vânzare un teren intravilan situat pe Drumul Gura Făgetului nr. 26B, lângă cartierul austriac, cu suprafața de 240 mp plus 38 mp cotă indiviză drum de servitute. Terenul are deschiderea de 12 metri la drumul de servitute asfaltat și adâncimea de 20 metri. Deține acord ...

240 m2

Theodor%2bPallady, Sector 3, Bucuresti

3 camere, bloc 2008, etaj 1 3, 2 parcari si boxa - Fetești - Pallady
9
1

Sincron Imobiliare va ofera spre vanzare un apartament cu 3 camere, 2 bai, 2 balcoane, 2 locuri de parcare, boxa, la etajul 1 din 3, intr-un imobil constructie 2008 situat pe Strada Fetesti, in zona Theodor Pallady 1 Decembrie 1918. Cele 2 locuri de parcare sunt in proprietate. Unul este subteran ...

2276 EUR/m2 | 78 m2

Theodor+Pallady, Sector 3, Bucuresti

Centrală proprie - Bulevardul Nicolae Grigorescu - Lidl - pasaj
14
1

Sincron Imobiliare vă oferă spre vânzare o garsonieră decomandată, la etajul 2, într-un imobil cu două niveluri, situat pe Bulevardul Nicolae Grigorescu, lângă Lidl și pasajul Grigorescu. Imobilul a fost construit în 1969, zidăria este din cărămidă și deține acoperiș refăcut din tablă. Compartimentarea ...

1707 EUR/m2 | 29 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

Apartament 2 camere 8 min M Timpuri Noi - Centrala proprie DB2019
7

Explorează cele mai noi oferte de garsoniere! Contactează-ne pentru detalii. Apt. 2 cam. semidecomandat, 52mp, renovat integral, totul nou. Terasă superbă de 9mp (cu brazi). Dotări: centrală proprie, AC, Smart TV, bucătărie complet utilată. Locație liniștită: 8 min metrou Timpuri Noi, 10 min Tineretului, ...

58 m2

Sector 3, Bucuresti

Ag BRASADAS vinde ApartHotel cu 20 apartamente Doamna Ghica.
8
1

Agenția BRASADAS vinde imobil tip P+2+M, tip Boutique, construit in anul 2023, cu 20 dw apartamente, cate 8 apartamente pe etajele 1 si 2, iar la mansarda 4 apartamente. Parterul este destinat unui spatiu comercial, cu o suprafata de 520 mp si 3 intrari separate fata de intrarea rezidentilor, care poate ...

1332 EUR/m2 | 1,877 m2

Sector 3, Bucuresti

BRASADAS Inchirieriaza DUPLEX 5 camere BD. UNIRII
8

BRASADAS Inchirieriaza DUPLEX 5 camere BD. UNIRII

Brasadas închiriază DUPLEX de LUX – 5 camere, 4 terase – Bdul. Unirii Descoperă un duplex exclusivist, proaspăt renovat, cu 5 camere decomandate, finisaje premium și un standard occidental rar întâlnit. Spațiu ideal pentru firmă, birouri, locuință premium. ✔ 4 terase panoramice ✔ 2 băi + bucătărie ...

140 m2

decebal, Sector 3, Bucuresti

BRASADAS vinde ap 3 cam etaj 1/3 in zona Unirii.
8
3

BRASADAS vinde ap 3 cam etaj 1/3 in zona Unirii.

Agentia Imobiliara BRASADAS vinde apartament cu 3 camere, cu compartimentare CIRCULARA, situat la etajul 1/3 in zona Unirii.

1712 EUR/m2 | 83 m2

Sector 3, Bucuresti

Splaiul Unirii – stradal, 3 camere decomandat, 80 mp - Langa Camera de Comert
13

Apartament de 79 mp, decomandat, pe Splaiul Unirii, la parter dintr-un bloc cu 7 etaje construit în 1990. Potrivit pentru cine caută o locație centrală reală și vrea să amenajeze de la zero, după propriile nevoi. Cele 3 camere sunt decomandate, cu compartimentări generoase, specifice construcțiilor ...

79 m2

Splaiul Unirii, Sector 3, Bucuresti

Apartament nou | 2 și 3 camere | Salajan | Direct Dezvoltator | Fără Comision
8

BigHome Malva este un bloc de locuințe noi situat pe Strada Mărului, Sector 3, într-o zonă rezidențială liniștită între Salajan și Nicolae Grigorescu. Proiectul oferă apartamente spațioase cu finisaje de calitate superioară, gândite pentru familii care vor confort, liniște și acces rapid la oraș. Tipologii ...

2833 EUR/m2 | 90 m2

Salajan, Sector 3, Bucuresti

Apartament 2 Camere Mihai Bravu
20

Apartament 2 Camere Mihai Bravu

P106499 Adresa : Soseaua Mihai bravu 176 Dispune de centrala termica proprie. Apartamentul are o suprafata de 75 mp si se afla la PARTER intr-un bloc cu regim de inaltime P + 8. Este 2 camere facut din 3. Bucataria este mobilata si utilata complet, este separata. Agent: Oprea Sorin

79 m2

Mihai Bravu, Sector 3, Bucuresti

Titan Pallady garsoniera Palladyum Residence
8

Titan Pallady garsoniera Palladyum Residence

Va oferim spre achizitie o garsoniera in ansamblul Palladyum Residence construita in 2019, acesta aflandu-se la 6 minute de metrou N.Teclu si Complexul Comercial Pallady unde regasim marile magazine Ikea,Decathlon,Metro,Auchan,Lidl,Kaufland. Ansamblu are magazin in incita,spatii de joaca,locuri de parcare. ...

2519 EUR/m2 | 26 m2

ozana, Sector 3, Bucuresti

2 Cam- Finalizat- Pallady- metrou Teclu- parcul Teilor- 57mp- Centrala
19

Pallady- metrou Teclu- parcul Teilor Bloc finalizat - 2025 2 Camere - Mutare rapida! Pallady - parcul Teilor - metrou Teclu - vanzare apartament 2 camere, decomandat, suprafata 58 mp, predare la cheie, finisaje moderne, incalzire pardoseala, centrala termica, posibilitate parcare subterana. Apartamentul ...

2052 EUR/m2 | 57 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Direct Dezvoltator -5 min STB
6

3 Camere Direct Dezvoltator -5 min STB

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Bestexpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -117.081 Euro +TVA pentru un avans de 90 % la antecontract -121.263 Euro +TVA pentru un avans de 50% la antecontract -125.444 Euro +TVA pentru un avans de 15% ...

1400 EUR/m2 | 84 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Ideal Investitie -Bloc intim
6

2 Camere Ideal Investitie -Bloc intim

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Bestexpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -89.809 Euro + TVA pentru un avans de 90% la antecontract -93.017 Euro +TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -96.224 Euro +TVA pentru un avans de 15% ...

1400 EUR/m2 | 64 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Ideal Investitie -Incalzire in pardoseala/Credit Ipotecar 20%
7

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -86.128 Euro+ TVA pentru un avans de 20 % la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 2 camere decomandate Tip imobil - ...

1400 EUR/m2 | 62 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Ideal Investitie cu Parcare Inclusa-Acces Rapid STB/Credit Ipotecar
5

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -136.010 Euro + TVA pentru un avans de 20 % la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 3 camere decomandate Tip imobil - ...

1085 EUR/m2 | 125 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Ideal Investitie -Finalizat -Disponibilitate Imediata
6

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul SofiaResidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Waze: Best Expert Imobiliare Telefon Programari: 0741.531.808 Program vizionari: L-V 10:00-18:00 / S: 10:00-14:00 Facebook: Best Expert Imobiliare Termen Finalizare Noiembrie 2025 82.500 ...

1603 EUR/m2 | 51 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Categorii

Imobiliare

Județe

Bucuresti

Localități

Sector-3
Salvează căutarea