Imobiliare Sector 3 Bucuresti

Hartă Listă
Filtre active: Bucuresti Sector 3 Companii Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Garsoniera de inchiriat in zona Dristor
3
23

Garsoniera de inchiriat in zona Dristor

Ofer spre inchiriere garsoniera in zona Dristor situata la etajul 2 cu o suprafata de 30 mp , garsoniera se inchiriaza complet mobilata ideala pentru un cuplu tanar , situata in apropiere de metrou dristor si alte mijloace de transport (27,23,49 si metrou Dristor) Pentru informatii suplimentare sunati ...

30 m2

Dristor, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Vanzare apartament 3 camere Dristor, Calea Vitan, Mihai Bravu
15

Filado Imobiliare va propune in exclusivitate spre vanzare un apartament spatios cu 3 camere, decomandat, confort 1, situat in cartierul Mihai Bravu, zona Calea Vitan, intr-un imobil construit in anul 1980, disponibil la etajul 8 din 8 + etaj tehnic, cu o suprafata totala de aproximativ 71 mp, doua grupuri ...

Dristor, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Apartament Sfanta Vineri, prima inchiriere, totul nou LUX
17

Apartament Sfanta Vineri, prima inchiriere, totul nou LUX

Va oferim spre inchiriere un apartament de 2 camere aflat la prima inchiriere, in zona Piata Unirii-Sfanta Vineri, stradal, la etajul 2/8 decomandat, mobilat si utilat LUX in 2025, totul nou. Apartamentul este dotat cu masina spalat vase si masina spalat rufe, 3 aparate aer conditionat etc. Totul este ...

65 m2

unirii, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Apartament 3 camere zona metrou 1 Decembrie - Theodor Pallady
9
1

Se vinde apartament 3 camere zona Metrou 1 Decembrie 1918 - Bd. Theodor Pallady, etaj 3 din 10, conf 1, decomandat , supraf. 80 mp. an constructie 1976, bloc anvelopat, in apartament au fost schimbate instalatii electrice si sanitare, gresie, faianta, termopan, parchet, se vinde semimobilat (dormitor ...

1750 EUR/m2 | 80 m2

Sector 3, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 2 Camere Zona Linistita -acces rapid STB 3 Min
2

Apartament 2 Camere Zona Linistita -acces rapid STB 3 Min

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul bestexpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -104.180 Euro+TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 2 camere decomandate Tip imobil - Parter+11 etaje Termen Finalizare - Decembrie 2025 Suprafata ...

1859 EUR/m2 | 56 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Direct Dezvoltator | 2 Camere Premium | Încălzire Pardoseală
5

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.efy-residence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -92.000 Euro TVA 21% inclus Parcare:7.000 Euro +TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - 2 camere Tip imobil - D+P+3 etaje Total ...

2299 EUR/m2 | 40 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Apartament 2 camere de inchiriat - Motilor Residence - Mihai Bravu
9

Apartament 2 camere de inchiriat intr-o zona excelenta - Vitan - Mihai Bravu, la 6 minute de mers pe jos pana la metrou Mihai Bravu. Ideal pentru cei care cauta o locatie linistita si acces facil la mijloace de transport in comun restaurante, cafenele, scoli, piete, parcuri, supermarketuri, Mall-uri, ...

59 m2

vitan, Sector 3, Bucuresti

Apartament 2 camere, bloc nou, parcare I Nicolae Teclu
7

Apartament 2 camere, bloc nou, parcare I Nicolae Teclu

Apartament 2 camere de inchiriat, situat un zona Nicolae Teclu, la 15-16 minute de mers pe jos pana la metrou Nicolae Teclu. La mica distanta fata de locurile de interes : Auchan Titan, Ikea, Lidl, Jumbo, Auchan, Decahlon, Jysk, Metro, Kika, Dedeman, iesirea spre Autostrada Soarelui. Acesta este ...

55 m2

theodor pallady, Sector 3, Bucuresti

Apartament 2 camere, bloc nou, parcare I Nicolae Teclu
6

Apartament 2 camere, bloc nou, parcare I Nicolae Teclu

Apartament 2 camere de inchiriat in zona Nicolae Teclu, la 15-17 minute de mers pe jos pana la metrou Nicolae Teclu. La mica distanta fata de locurile de interes : Auchan Titan, Ikea, Lidl, Jumbo, Auchan, Decahlon, Jysk, Metro, Kika, Dedeman, iesirea spre Autostrada Soarelui. Acesta situat la etajul ...

60 m2

theodor pallady, Sector 3, Bucuresti

Apartament 2 camere de inchiriat - Nicolae Grigorescu
15

Apartament 2 camere de inchiriat - Nicolae Grigorescu

Apartament 2 camere de inchiriat intr-o zona excelenta - Nicolae Grigorescu la 8 minute de mers pe jos pana la metrou Nicolae Grigorescu. Ideal pentru cei care cauta o locatie linistita si acces facil la mijloace de transport in comun restaurante, cafenele, scoli, piete, parcuri, supermarketuri, Mall-uri, ...

55 m2

Sector 3, Bucuresti

Prima inchiriere, apartament 2 camere, parcare I Atena Residence
6

Apartament 2 camere de inchiriat, situat in zona Nicolae Teclu, la 15-17 minute de mers pe jos pana la metrou Nicolae Teclu si la 7 minute de mers pe jos pana la statia de autobuz 330, 253 La mica distanta fata de locurile de interes : Auchan Titan, Ikea, Lidl, Jumbo, Auchan, Decahlon, Jysk, Metro, ...

47 m2

theodor pallady, Sector 3, Bucuresti

Apartament 2 camere de inchiriat - Nicolae Grigorescu
15

Apartament 2 camere de inchiriat - Nicolae Grigorescu

55 m2

Sector 3, Bucuresti

Apartament 2 camere, bloc nou, parcare I Hils Pallady
8

Apartament 2 camere, bloc nou, parcare I Hils Pallady

Apartament 2 camere, situat in zona Th. Pallady, la 2 minute de mers pe jos pana la metrou Anghel Saligny. La mica distanta fata de locurile de interes : Auchan Titan, Ikea, Lidl, Jumbo, Auchan, Decahlon, Jysk, Metro, Kika, Dedeman, iesirea spre Autostrada Soarelui. Acesta este situat la etajul 2 ...

55 m2

theodor pallady, Sector 3, Bucuresti

Decomandat 3 camere Ozana 1 Decembrie 1918
6
1

Decomandat 3 camere Ozana 1 Decembrie 1918

Se oferă spre vânzare apartament cu 3 camere decomandat, într-o zonă liniștită și bine conectată, pe Strada Jean Steriadi. Locuința are o suprafață utilă de 65 mp și este amplasată la etajul 4 din 4, într-un bloc solid construit în 1972, cu structură din beton armat. Imobilul este anvelopat și consolidat, ...

1670 EUR/m2 | 61 m2

ozana, Sector 3, Bucuresti

Hala si birouri amenajate, 570mp, bd. Theodor Pallady, pt depozitare
15

Oferim spre închiriere un spațiu modern și bine echipat, situatpe Bulevardul Theodor Pallady, in Sector 3, București. Locația se află la aproximativ 10 minute de mers pe jos de stațiile de metrou 1 Decembrie sau Nicolae Teclu si in imediata apropiere a celorlalte mijloace de transport, ideală pentru ...

570 m2

Sector 3, Bucuresti

VI Studio srl  OFERIM Proiecte  Autorizatii  de Constructii
10

VI Studio srl OFERIM Proiecte Autorizatii de Constructii

Firma de Arhitectura cu sediul in Bucuresti sectorul 3 cu experinata in proeictare locuinte colective si individule si aplicand un modern design vrem sa dam o noua forma si culoare cladirilor nostre noi moderne si sa le aducem in buna intelegere cu cele existende prezentam planse ...

778 EUR/m2 | 90 m2

Sector 3, Bucuresti

Vand apartament 3 camere strada Bucovina, zona Stadionul National
10
1

Apartamentul are configuratia cea din poza , este situat la etajul 4 4 cu blocul reabilitat (inclusiv scara curata si renovata). Zona este foarte verde, situata intre parcul Titan (300m) si Stadionul National (150m). Semidecomandat, are racordaj separat la gaz, finisaje vechi (necesita renovare). NU ...

1438 EUR/m2 | 64 m2

Sector 3, Bucuresti

2 Camere superbe FInisaje Top Parcare inclusa
8

2 Camere superbe FInisaje Top Parcare inclusa

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul SofiaResidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Waze: Best Expert Imobiliare Telefon Programari: 0741.531.808 Program vizionari: L-V 10:00-18:00 / S: 10:00-14:00 Facebook: Best Expert Imobiliare PROMO :parcare inclusa 115.000 Euro ...

940 EUR/m2 | 122 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Apartament 2 camere cu Parcare Finalizat Mutare Rapida
10
1

Apartament 2 camere cu Parcare Finalizat Mutare Rapida

Apartament cu 2 camere decomandat, cu orientare sud, ceea ce îi conferă lumină naturală pe tot parcursul zilei. Locuința este finalizată, cu mutare rapidă, fiind luminoasă și bine compartimentată. Dotări și avantaje: Încălzire în pardoseală Baie cu WC încastrat Terasă spațioasă Loc de parcare inclus Finisaje ...

2275 EUR/m2 | 51 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 camere decomandat | Bloc nou | Pallady –Mobilat | Gata de mutat
11

Apartament de 2 camere decomandat, situat într-un bloc nou, în zona extrem de căutată Theodor Pallady, ideal atât pentru locuit, cât și pentru investiție. Localizare excelentă, cu acces rapid către zona comercială Theodor Pallady și mijloace de transport. Detalii apartament: Compartimentare: decomandat Etaj: ...

2580 EUR/m2 | 50 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Apartamente 4 Camere renovat total Mihai Bravu nr 12
10

Apartamente 4 Camere renovat total Mihai Bravu nr 12

Apartament 4 camere bine compartimentat. Bloc construit in anul 1980 situat pe Soseaua Mihai Bravu nr.12. Etaj 4 din 10. Apartament in plin proces de renovare totala. Luminos, bine compartimentat, etaj intermediar. Renovare totala care include absolut tot ce este necesar pentru un apartament modern. ...

2987 EUR/m2 | 82 m2

Mihai Bravu, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Finalizat 500 m STB -Mutare Imediata
13

2 Camere Finalizat 500 m STB -Mutare Imediata

Apartament modern cu 2 camere, situat la etajul 2 al unui bloc nou, cu regim de înălțime redus, amplasat într-o zonă liniștită din Theodor Pallady, cu acces rapid către puncte de interes urban. Se poate achizitiona si parcare separat. Locuința este luminoasă, bine compartimentată și oferă un nivel ...

2417 EUR/m2 | 49 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Direct Dezvoltator -Incalzire Pardoseala/500 mt STB
13

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul firstoneresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -114.500 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -119.800 Euro +TVA pentru un avans de 15% la antecontract Pret parcare :10.000 Euro +TVA ...

1501 EUR/m2 | 76 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Direct Dezvoltator -Incalzire in Pardoseala/Credit Ipotecar 15%
9

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul firstoneresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -119.800 Euro +TVA pentru un avans de 15% la antecontract Pret parcare :10.000 Euro +TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament ...

1570 EUR/m2 | 76 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Categorii

Imobiliare

Județe

Bucuresti

Localități

Sector-3
Salvează căutarea