Apartament cu 2 camere in zona Titan
Inchiriere Apartament cu 2 camere in zona Titan in apropierea parcului IOR. Suprafata : 50mp Etaj: 4 8 Puncte de reper : Auchan Titan,Parc Ior
50 m2
Titan, Sector 3, Bucuresti
ieri 20:00
Anunțuri promovate – Vezi toate
50 m2
Titan, Sector 3, Bucuresti
ieri 20:00
Ofer spre închiriere o garsoniera, tip studio,in zona Mihai Bravu, aproape de metrou, de 40mp. Apartamentul este complet mobilat și utilat, Se afla la etajul 5 din 9, dispune de centrala proprie si aer conditionat
40 m2
Mihai+Bravu, Sector 3, Bucuresti
ieri 11:54
Se oferă spre vânzare apartament cu 2 camere, decomandat, 61mp la etajul 6 intr-un bloc construit in 2008. Se afla in apropriere de metrou 1 Decembrie, la 3 minute fata de statia de metrou. Blocul detine propria centrala termica ceea ce reprezinta un mare avantaj. Baia este complet mobilată și utilată, ...
2016 EUR/m2 | 54 m2
ozana, Sector 3, Bucuresti
15 mai
Oferim spre vanzare Garsoniera in zona Vitan , in apropiere de mijloacele de transport in comun si a magazinelor alimentare. Garsoniera dispune de o suprafata de 34 m2,situat la etajul 3. Pentru mai multe detalii,va rugam sa ne contactati la numarul afisat!
1382 EUR/m2 | 34 m2
Vitan, Sector 3, Bucuresti
ieri 12:00
Anunțuri – Anunțuri pe pagină: 20 50
Firma de Arhitectura cu sediul in Bucuresti sectorul 3 cu experinata in proeictare locuinte colective si individule si aplicand un modern design vrem sa dam o noua forma si culoare cladirilor nostre noi moderne si sa le aducem in buna intelegere cu cele existende prezentam planse ...
778 EUR/m2 | 90 m2
Sector 3, Bucuresti
5 mai
Apartamentul are configuratia cea din poza , este situat la etajul 4 4 cu blocul reabilitat (inclusiv scara curata si renovata). Zona este foarte verde, situata intre parcul Titan (300m) si Stadionul National (150m). Semidecomandat, are racordaj separat la gaz, finisaje vechi (necesita renovare). NU ...
1438 EUR/m2 | 64 m2
Sector 3, Bucuresti
5 mai
Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul SofiaResidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Waze: Best Expert Imobiliare Telefon Programari: 0741.531.808 Program vizionari: L-V 10:00-18:00 / S: 10:00-14:00 Facebook: Best Expert Imobiliare PROMO :parcare inclusa 115.000 Euro ...
940 EUR/m2 | 122 m2
Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti
5 mai
Apartament cu 2 camere decomandat, cu orientare sud, ceea ce îi conferă lumină naturală pe tot parcursul zilei. Locuința este finalizată, cu mutare rapidă, fiind luminoasă și bine compartimentată. Dotări și avantaje: Încălzire în pardoseală Baie cu WC încastrat Terasă spațioasă Loc de parcare inclus Finisaje ...
2275 EUR/m2 | 51 m2
Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti
5 mai
Apartament de 2 camere decomandat, situat într-un bloc nou, în zona extrem de căutată Theodor Pallady, ideal atât pentru locuit, cât și pentru investiție. Localizare excelentă, cu acces rapid către zona comercială Theodor Pallady și mijloace de transport. Detalii apartament: Compartimentare: decomandat Etaj: ...
2580 EUR/m2 | 50 m2
Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti
5 mai
Apartament 4 camere bine compartimentat. Bloc construit in anul 1980 situat pe Soseaua Mihai Bravu nr.12. Etaj 4 din 10. Apartament in plin proces de renovare totala. Luminos, bine compartimentat, etaj intermediar. Renovare totala care include absolut tot ce este necesar pentru un apartament modern. ...
2987 EUR/m2 | 82 m2
Mihai Bravu, Sector 3, Bucuresti
5 mai
Apartament modern cu 2 camere, situat la etajul 2 al unui bloc nou, cu regim de înălțime redus, amplasat într-o zonă liniștită din Theodor Pallady, cu acces rapid către puncte de interes urban. Se poate achizitiona si parcare separat. Locuința este luminoasă, bine compartimentată și oferă un nivel ...
2417 EUR/m2 | 49 m2
Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti
5 mai
Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul firstoneresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -114.500 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -119.800 Euro +TVA pentru un avans de 15% la antecontract Pret parcare :10.000 Euro +TVA ...
1501 EUR/m2 | 76 m2
Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti
5 mai
Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul firstoneresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -119.800 Euro +TVA pentru un avans de 15% la antecontract Pret parcare :10.000 Euro +TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament ...
1570 EUR/m2 | 76 m2
Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti
5 mai
Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul firstoneresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -91.800 Euro +TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -96.000 Euro +TVA pentru un avans de 15% la antecontract Pret parcare :10.000 Euro +TVA ...
1500 EUR/m2 | 61 m2
Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti
5 mai
Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Best Expert Imobiliare Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% - 140.900 Euro + TVA pentru un avans de 90% la antecontract -145.900 Euro + TVA pentru un avans de 50% la antecontract - 155.900 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la antecontract Pozitionare ...
1848 EUR/m2 | 76 m2
Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti
5 mai
Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul firstoneresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -96.000 Euro+TVA pentru un avans de 15% la antecontract Pret parcare :10.000 Euro +TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament ...
1569 EUR/m2 | 61 m2
Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti
5 mai
Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Best Expert Imobiliare Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% - 117.724 Euro + TVA pentru un avans de 80 % la antecontract - 121.365 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la antecontract Descoperă noile apartamente situate într-un ansamblu ...
1579 EUR/m2 | 75 m2
Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti
5 mai
Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul firstoneresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -88.000 Euro +TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -91.500 Euro +TVA pentru un avans de 15% la antecontract Pret parcare :10.000 Euro +TVA ...
2088 EUR/m2 | 42 m2
Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti
5 mai
Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul firstoneresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -88.700 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract Pret parcare :10.000 Euro +TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Garsoniera Tip ...
2437 EUR/m2 | 36 m2
Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti
5 mai
Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul firstoneresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -70.500 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract Pret parcare :10.000 Euro +TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Garsoniera Tip ...
1860 EUR/m2 | 38 m2
Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti
5 mai
Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 3 camere Tip imobil - P+3 etaje Total unitati ansamblu - 57 unitati Suprafata utila - 75.45 mp utili +48.3 mp balcon, total ...
2037 EUR/m2 | 75 m2
Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti
5 mai
Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -65.130 Euro + TVA pentru un avans de 90% la antecontract -69.472 Euro + TVA pentru un avans de 50% la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip ...
1706 EUR/m2 | 38 m2
Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti
5 mai
Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Best Expert Imobiliare Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: - 122.800 Euro + TVA pentru un avans de 45% la antecontract - 138.000 Euro + TVA pentru un avans de 15% la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip ...
1856 EUR/m2 | 66 m2
Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti
5 mai
Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -110.857 Euro TVA inclus pentru un avans de 90% la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 2 camere semidecomandat Tip ...
2073 EUR/m2 | 53 m2
Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti
5 mai