Imobiliare Sector 3 Bucuresti

Hartă Listă
Filtre active: Bucuresti Sector 3 Companii Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Garsoniera zona Vitan
6
3

Garsoniera zona Vitan

Garsonieră de închiriat în Vitan, lângă Mall Vitan și metrou Dristor. Suprafață de 35 mp, situată la etajul 5 din 10, decomandată. Cameră confortabilă, bucătărie complet utilată, baie modernă. Dotată cu aer condiționat, electrocasnice noi și balcon închis.

35 m2

Vitan, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Birouri si spatii de inchiriat in THEODOR PALLADY 40
9

Birouri si spatii de inchiriat in THEODOR PALLADY 40

Inchiriem birouri si spatii depozitare cu dimensiuni de la 12mp pana la 250mp la 12E mp cu utilitati incluse

2,009 m2

Ozana, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Inchiriere garsoniera in zona  Nicolae Teclu
3
94

Inchiriere garsoniera in zona Nicolae Teclu

Închiriere garsonieră în zona Nicolae Teclu, situată la doar câteva minute de stația de metrou Nicolae Teclu și de stații de autobuz. Imobilul este mobilat-utilat complet,pretul chiriei este de 300 euro pe luna. Beneficiaza de AC si centrala proprie de asemenea este petfriendly. 36mp utili si balcon ...

35 m2

Theodor%2bPallady, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Garsoniera de inchiriat in zona Dristor
3
6

Garsoniera de inchiriat in zona Dristor

Garsoniera de inchiriat in zona Dristor,situata la etajul 4,cu suprafata de 36 mp,locuinta luminoasa si bine compartimentata.Ai metrou Dristor la 3-4 minute,ParkLake si Parcul IOR aproape,plus multe magazine si restaurante. Sunati pentru detalii.

36 m2

Dristor, Sector 3, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

VI Studio srl  OFERIM Proiecte  Autorizatii  de Constructii
10

VI Studio srl OFERIM Proiecte Autorizatii de Constructii

Firma de Arhitectura cu sediul in Bucuresti sectorul 3 cu experinata in proeictare locuinte colective si individule si aplicand un modern design vrem sa dam o noua forma si culoare cladirilor nostre noi moderne si sa le aducem in buna intelegere cu cele existende prezentam planse ...

778 EUR/m2 | 90 m2

Sector 3, Bucuresti

Vand apartament 3 camere strada Bucovina, zona Stadionul National
10
1

Apartamentul are configuratia cea din poza , este situat la etajul 4 4 cu blocul reabilitat (inclusiv scara curata si renovata). Zona este foarte verde, situata intre parcul Titan (300m) si Stadionul National (150m). Semidecomandat, are racordaj separat la gaz, finisaje vechi (necesita renovare). NU ...

1438 EUR/m2 | 64 m2

Sector 3, Bucuresti

2 Camere superbe FInisaje Top Parcare inclusa
8

2 Camere superbe FInisaje Top Parcare inclusa

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul SofiaResidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Waze: Best Expert Imobiliare Telefon Programari: 0741.531.808 Program vizionari: L-V 10:00-18:00 / S: 10:00-14:00 Facebook: Best Expert Imobiliare PROMO :parcare inclusa 115.000 Euro ...

940 EUR/m2 | 122 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Apartament 2 camere cu Parcare Finalizat Mutare Rapida
10
1

Apartament 2 camere cu Parcare Finalizat Mutare Rapida

Apartament cu 2 camere decomandat, cu orientare sud, ceea ce îi conferă lumină naturală pe tot parcursul zilei. Locuința este finalizată, cu mutare rapidă, fiind luminoasă și bine compartimentată. Dotări și avantaje: Încălzire în pardoseală Baie cu WC încastrat Terasă spațioasă Loc de parcare inclus Finisaje ...

2275 EUR/m2 | 51 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 camere decomandat | Bloc nou | Pallady –Mobilat | Gata de mutat
11

Apartament de 2 camere decomandat, situat într-un bloc nou, în zona extrem de căutată Theodor Pallady, ideal atât pentru locuit, cât și pentru investiție. Localizare excelentă, cu acces rapid către zona comercială Theodor Pallady și mijloace de transport. Detalii apartament: Compartimentare: decomandat Etaj: ...

2580 EUR/m2 | 50 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Apartamente 4 Camere renovat total Mihai Bravu nr 12
10

Apartamente 4 Camere renovat total Mihai Bravu nr 12

Apartament 4 camere bine compartimentat. Bloc construit in anul 1980 situat pe Soseaua Mihai Bravu nr.12. Etaj 4 din 10. Apartament in plin proces de renovare totala. Luminos, bine compartimentat, etaj intermediar. Renovare totala care include absolut tot ce este necesar pentru un apartament modern. ...

2987 EUR/m2 | 82 m2

Mihai Bravu, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Finalizat 500 m STB -Mutare Imediata
13

2 Camere Finalizat 500 m STB -Mutare Imediata

Apartament modern cu 2 camere, situat la etajul 2 al unui bloc nou, cu regim de înălțime redus, amplasat într-o zonă liniștită din Theodor Pallady, cu acces rapid către puncte de interes urban. Se poate achizitiona si parcare separat. Locuința este luminoasă, bine compartimentată și oferă un nivel ...

2417 EUR/m2 | 49 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Direct Dezvoltator -Incalzire Pardoseala/500 mt STB
13

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul firstoneresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -114.500 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -119.800 Euro +TVA pentru un avans de 15% la antecontract Pret parcare :10.000 Euro +TVA ...

1501 EUR/m2 | 76 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Direct Dezvoltator -Incalzire in Pardoseala/Credit Ipotecar 15%
9

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul firstoneresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -119.800 Euro +TVA pentru un avans de 15% la antecontract Pret parcare :10.000 Euro +TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament ...

1570 EUR/m2 | 76 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Ideal Investitie -5 min STB/Zona linistita
12

2 Camere Ideal Investitie -5 min STB/Zona linistita

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul firstoneresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -91.800 Euro +TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -96.000 Euro +TVA pentru un avans de 15% la antecontract Pret parcare :10.000 Euro +TVA ...

1500 EUR/m2 | 61 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Zona Linistita Direct Dezvoltator
5

3 Camere Zona Linistita Direct Dezvoltator

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Best Expert Imobiliare Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% - 140.900 Euro + TVA pentru un avans de 90% la antecontract -145.900 Euro + TVA pentru un avans de 50% la antecontract - 155.900 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la antecontract Pozitionare ...

1848 EUR/m2 | 76 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Ideal Investitie -5 min STB/Zona linistita-Credit Ipotecar 15%
14

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul firstoneresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -96.000 Euro+TVA pentru un avans de 15% la antecontract Pret parcare :10.000 Euro +TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament ...

1569 EUR/m2 | 61 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Ideal Familie -Bloc Intim
1

3 Camere Ideal Familie -Bloc Intim

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Best Expert Imobiliare Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% - 117.724 Euro + TVA pentru un avans de 80 % la antecontract - 121.365 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la antecontract Descoperă noile apartamente situate într-un ansamblu ...

1579 EUR/m2 | 75 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere cu Gradina -5 min STB
13

2 Camere cu Gradina -5 min STB

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul firstoneresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -88.000 Euro +TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -91.500 Euro +TVA pentru un avans de 15% la antecontract Pret parcare :10.000 Euro +TVA ...

2088 EUR/m2 | 42 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Garsoniera cu Gradina 500 mt STB/Zona Linistita
13

Garsoniera cu Gradina 500 mt STB/Zona Linistita

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul firstoneresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -88.700 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract Pret parcare :10.000 Euro +TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Garsoniera Tip ...

2437 EUR/m2 | 36 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Garsoniera Direct Dezvoltator -500 mt STB
13

Garsoniera Direct Dezvoltator -500 mt STB

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul firstoneresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -70.500 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract Pret parcare :10.000 Euro +TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Garsoniera Tip ...

1860 EUR/m2 | 38 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Direct Dezvoltator Ideal Familie
6

3 Camere Direct Dezvoltator Ideal Familie

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 3 camere Tip imobil - P+3 etaje Total unitati ansamblu - 57 unitati Suprafata utila - 75.45 mp utili +48.3 mp balcon, total ...

2037 EUR/m2 | 75 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Garsoniera Ideal Investitie -7 minute metrou N.Teclu
3

Garsoniera Ideal Investitie -7 minute metrou N.Teclu

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -65.130 Euro + TVA pentru un avans de 90% la antecontract -69.472 Euro + TVA pentru un avans de 50% la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip ...

1706 EUR/m2 | 38 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Bloc Intim CU Gradina
6
1

3 Camere Bloc Intim CU Gradina

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Best Expert Imobiliare Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: - 122.800 Euro + TVA pentru un avans de 45% la antecontract - 138.000 Euro + TVA pentru un avans de 15% la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip ...

1856 EUR/m2 | 66 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 camere Zona Linistita -600 mt Metrou N.Teclu/Parcare Inclusa
4

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -110.857 Euro TVA inclus pentru un avans de 90% la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 2 camere semidecomandat Tip ...

2073 EUR/m2 | 53 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Categorii

Imobiliare

Județe

Bucuresti

Localități

Sector-3
Salvează căutarea