Imobiliare Sector 3 Bucuresti

Hartă Listă
Filtre active: Bucuresti Sector 3 Companii Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Garsoniera de inchiriat in zona Timpuri Noi
3
5

Garsoniera de inchiriat in zona Timpuri Noi

Se ofera spre inchiriere garsoniera situata la etajul 2 , suprafata 42 mp in sectorul 3 zona Timpuri Noi la 2 minute de statia de metrou, garsoniera este complet mobilata si utilata disponibila cu mutare imediata .

42 m2

Timpuri+Noi, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Apartament cu 2 camere zona Unirii
5
1

Apartament cu 2 camere zona Unirii

Apartament cu 2 camere de inchiriat in centrul orasului langa pasajul unirii, 48mp, situat la etajul 4. Acces foarte usor catre orice zona a orasului,statia de metrou fiind la doar cateva sute de metri distanta.

48 m2

Unirii, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Ofer spre inchiriere garsoniera in zona titan la aproape  de metrou
4
35

Ofer spre inchiriere garsoniera in zona titan la aproape de metrou

Ofer spre inchiriere garsoniera in zona titan la 10 minute de metrou. Este situata la 5 minute de mers pe jos de metrou Titan, are o suprafata de 25mp, etaj 2. Pentru mai multe detalii sunati la numarul de telefon.

25 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Apartament de vanzare cu 2 camere in zona Vitan
9
82

Apartament de vanzare cu 2 camere in zona Vitan

Va propunem spre vanzare un apartament cu 2 camere in zona Vitan,in apropiere de mijloacele de transport in comun si a magazinelor alimentare. Dispune de o suprafata utila de 56mp,situat la etajul 4. Se vinde mobilat complet,include un loc de parcare. Pentru mai multe detalii,va rugam sa ne contactati ...

1161 EUR/m2 | 56 m2

Vitan, Sector 3, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

2 Camere Ideal Investitie -Incalzire in pardoseala
8
1

2 Camere Ideal Investitie -Incalzire in pardoseala

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -79.976 Euro + TVA pentru un avans de 45 % la antecontract -86.128 Euro + TVA pentru un avans de 20 % la antecontract Pozitionare : zona Theodor ...

1300 EUR/m2 | 62 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Parcare Subterana Disponibil Imediat
12

2 Camere Parcare Subterana Disponibil Imediat

Apartament 2 camere de inchiriat, bloc nou, cu disponibilitate imediata. Dispune de parcare subterana. Acesta este situat la etajul 2 al unui bloc cu regim de inaltime P+4 etaje, construit in anul 2024, blocul dispune si de lift, vedere neobturata. Dispune de 2 balcoane, unul dintre ele fiind inchis. Froo, ...

56 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Garsonieră decomandată – PRIMA ÎNCHIRIERE – Titan
8
1

Garsonieră decomandată – PRIMA ÎNCHIRIERE – Titan

Garsonieră decomandată, aflată la prima închiriere, ideală pentru cei care își doresc un spațiu modern, curat și eficient compartimentat. Imobilul este situat la etajul 3 din 11, într-un bloc curat, bine întreținut și liniștit. Locuința beneficiază de lumină naturală din plin și de un balcon generos, ...

37 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Parcare Subterana | Nemobilat
7
2

2 Camere Parcare Subterana | Nemobilat

Va prezentam un apartament de 2 camere care este situat la un parter inalt. Parcare subterana inclusa in pret Bloc nou, prima inchiriere, incalzire in pardoseala, centrala proprie. Apartamentul se inchiriaza nemobilat In apropiere regasim Parcul Teilor si STB 253 si 330 la 5 minute de mers pe jos. Pret ...

54 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Incalzire in Pardoseala 3 min STB
2

2 Camere Incalzire in Pardoseala 3 min STB

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul bestexpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -97.360 Euro+TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 2 camere Tip imobil - Parter+11 etaje Termen Finalizare - Decembrie 2025 Suprafata utila ...

2253 EUR/m2 | 43 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 camere Direct Dezvoltator- Incalzire Pardoseala/3 min STB
2

2 camere Direct Dezvoltator- Incalzire Pardoseala/3 min STB

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul bestexpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -86.500 Euro+TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 2 camere Tip imobil - Parter+11 etaje Termen Finalizare - Decembrie 2025 Suprafata ...

1802 EUR/m2 | 48 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 camere decomandate - Incalzire in Pardoseala/3 min STB
2
2

3 camere decomandate - Incalzire in Pardoseala/3 min STB

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul bestexpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -120.522 Euro+TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 3 camere decomandate Tip imobil - Parter+11 etaje Termen Finalizare - Decembrie 2025 ...

1446 EUR/m2 | 83 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Ideal Investitie 3 min STB
2

2 Camere Ideal Investitie 3 min STB

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul bestexpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -107.260 Euro+TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 2 camere Tip imobil - Parter+11 etaje Termen Finalizare - Decembrie 2025 Suprafata ...

1828 EUR/m2 | 59 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Apartament 2 camere Modern-Incalzire Pardoseala
2

Apartament 2 camere Modern-Incalzire Pardoseala

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul bestexpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -112.260 Euro+TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 2 camere Tip imobil - Parter+11 etaje Termen Finalizare - Decembrie 2025 Suprafata ...

1600 EUR/m2 | 70 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Ideal Familie | PROMO la avans 15% Parcare la 4.000 Euro
7

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul ArmandResidence. ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -119.835 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 3 camere Tip imobil - D+P+5 ...

1656 EUR/m2 | 72 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Ideal Investitie| PROMO la avans 50% Parcare Bonus
7

2 Camere Ideal Investitie| PROMO la avans 50% Parcare Bonus

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul ArmandResidence. ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -85.124 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -Parcare Bonus Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 2 camere Tip ...

1628 EUR/m2 | 52 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Zona Linistita| PROMO la avans 15% Parcare la 4.000 Euro
7

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul ArmandResidence. ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -85.124 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 2 camere Tip imobil - D+P+5 etaje Total ...

1628 EUR/m2 | 52 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Ideal Investitie -4 min STB | Parcare Bonus la avans 50%
7
1

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul ArmandResidence. ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -73.554 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 2 camere Tip imobil - D+P+5 ...

1798 EUR/m2 | 41 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Finisaje Premium| PROMO la avans 15% Parcare la 4.000 Euro
7

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul ArmandResidence. ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -73.554 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 2 camere Tip imobil - D+P+5 etaje Total ...

1798 EUR/m2 | 41 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Premium|Parcare Semiacoperită| Încălzire în Pardoseală| Mutare Imediata
16

Apartament de 2 camere, situat la etajul 2 din 4, într-un imobil nou, finalizat, conceput pentru un stil de viață modern, confortabil și eficient. Locuința impresionează printr-o compartimentare inteligentă, fiecare spațiu fiind optim valorificat pentru funcționalitate și confort. Apartamentul este ...

2479 EUR/m2 | 48 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Apartament 2 Camere Zona Linistita -acces rapid STB 3 Min
2

Apartament 2 Camere Zona Linistita -acces rapid STB 3 Min

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul bestexpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -104.180 Euro+TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 2 camere decomandate Tip imobil - Parter+11 etaje Termen Finalizare - Decembrie 2025 Suprafata ...

1859 EUR/m2 | 56 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Direct Dezvoltator | 2 Camere Premium | Încălzire Pardoseală
5

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.efy-residence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -92.000 Euro TVA 21% inclus Parcare:7.000 Euro +TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - 2 camere Tip imobil - D+P+3 etaje Total ...

2299 EUR/m2 | 40 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Hala si birouri amenajate, 570mp, bd. Theodor Pallady, pt depozitare
15

Oferim spre închiriere un spațiu modern și bine echipat, situatpe Bulevardul Theodor Pallady, in Sector 3, București. Locația se află la aproximativ 10 minute de mers pe jos de stațiile de metrou 1 Decembrie sau Nicolae Teclu si in imediata apropiere a celorlalte mijloace de transport, ideală pentru ...

570 m2

Sector 3, Bucuresti

VI Studio srl  OFERIM Proiecte  Autorizatii  de Constructii
10

VI Studio srl OFERIM Proiecte Autorizatii de Constructii

Firma de Arhitectura cu sediul in Bucuresti sectorul 3 cu experinata in proeictare locuinte colective si individule si aplicand un modern design vrem sa dam o noua forma si culoare cladirilor nostre noi moderne si sa le aducem in buna intelegere cu cele existende prezentam planse ...

778 EUR/m2 | 90 m2

Sector 3, Bucuresti

2 Camere superbe FInisaje Top Parcare inclusa
8

2 Camere superbe FInisaje Top Parcare inclusa

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul SofiaResidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Waze: Best Expert Imobiliare Telefon Programari: 0741.531.808 Program vizionari: L-V 10:00-18:00 / S: 10:00-14:00 Facebook: Best Expert Imobiliare PROMO :parcare inclusa 115.000 Euro ...

940 EUR/m2 | 122 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Categorii

Imobiliare

Județe

Bucuresti

Localități

Sector-3
Salvează căutarea