Garsoniera zona Vitan
Inchiriez garsoniera in zona Vitan vis a vis de OMV ,garsoniera dispune de o suprafata utila de 30mp,etaj 3.
30 m2
Vitan, Sector 3, Bucuresti
ieri 12:18
Anunțuri promovate – Vezi toate
30 m2
Vitan, Sector 3, Bucuresti
ieri 12:18
Garsonieră de închiriat în Vitan, la 5 minute de Mall București. Suprafață de 34 mp, etaj 6 din 10, decomandată. Bucătărie separată, cameră mobilată modern, baie cu duș. Dotată cu aer condiționat, electrocasnice noi și balcon cu vedere panoramică.
34 m2
Vitan, Sector 3, Bucuresti
ieri 11:23
Oferim spre inchiriere o garsoniera avand o suprafata de 32mp, Octavian Goga, Sector 3, etajul 2 cu o suprafata de 32 mp cu acces facil catre mijoacele de transport
32 m2
Unirii, Sector 3, Bucuresti
20 mai
Se inchiriaza garsoniera in zona Ozana,in spatele sectiei 13 de politie.Etajul 5, 40mp.utili.Se accepta si animale de companie. In proximitatea imobilului se afla metrou 1 Decembrie 1918 la doar 10 minute de mers pe jos,Auchan,MC.
40 m2
Ozana, Sector 3, Bucuresti
ieri 18:04
Anunțuri – Anunțuri pe pagină: 20 50
Apartament de 2 camere decomandat, situat într-un bloc nou, în zona extrem de căutată Theodor Pallady, ideal atât pentru locuit, cât și pentru investiție. Localizare excelentă, cu acces rapid către zona comercială Theodor Pallady și mijloace de transport. Detalii apartament: Compartimentare: decomandat Etaj: ...
2580 EUR/m2 | 50 m2
Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti
5 mai
Apartament 4 camere bine compartimentat. Bloc construit in anul 1980 situat pe Soseaua Mihai Bravu nr.12. Etaj 4 din 10. Apartament in plin proces de renovare totala. Luminos, bine compartimentat, etaj intermediar. Renovare totala care include absolut tot ce este necesar pentru un apartament modern. ...
2987 EUR/m2 | 82 m2
Mihai Bravu, Sector 3, Bucuresti
5 mai
Apartament modern cu 2 camere, situat la etajul 2 al unui bloc nou, cu regim de înălțime redus, amplasat într-o zonă liniștită din Theodor Pallady, cu acces rapid către puncte de interes urban. Se poate achizitiona si parcare separat. Locuința este luminoasă, bine compartimentată și oferă un nivel ...
2417 EUR/m2 | 49 m2
Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti
5 mai
Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul firstoneresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -114.500 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -119.800 Euro +TVA pentru un avans de 15% la antecontract Pret parcare :10.000 Euro +TVA ...
1501 EUR/m2 | 76 m2
Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti
5 mai
Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul firstoneresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -119.800 Euro +TVA pentru un avans de 15% la antecontract Pret parcare :10.000 Euro +TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament ...
1570 EUR/m2 | 76 m2
Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti
5 mai
Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul firstoneresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -91.800 Euro +TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -96.000 Euro +TVA pentru un avans de 15% la antecontract Pret parcare :10.000 Euro +TVA ...
1500 EUR/m2 | 61 m2
Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti
5 mai
Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Best Expert Imobiliare Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% - 140.900 Euro + TVA pentru un avans de 90% la antecontract -145.900 Euro + TVA pentru un avans de 50% la antecontract - 155.900 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la antecontract Pozitionare ...
1848 EUR/m2 | 76 m2
Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti
5 mai
Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul firstoneresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -96.000 Euro+TVA pentru un avans de 15% la antecontract Pret parcare :10.000 Euro +TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament ...
1569 EUR/m2 | 61 m2
Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti
5 mai
Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Best Expert Imobiliare Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% - 117.724 Euro + TVA pentru un avans de 80 % la antecontract - 121.365 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la antecontract Descoperă noile apartamente situate într-un ansamblu ...
1579 EUR/m2 | 75 m2
Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti
5 mai
Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul firstoneresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -88.000 Euro +TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -91.500 Euro +TVA pentru un avans de 15% la antecontract Pret parcare :10.000 Euro +TVA ...
2088 EUR/m2 | 42 m2
Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti
5 mai
Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul firstoneresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -88.700 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract Pret parcare :10.000 Euro +TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Garsoniera Tip ...
2437 EUR/m2 | 36 m2
Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti
5 mai
Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul firstoneresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -70.500 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract Pret parcare :10.000 Euro +TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Garsoniera Tip ...
1860 EUR/m2 | 38 m2
Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti
5 mai
Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 3 camere Tip imobil - P+3 etaje Total unitati ansamblu - 57 unitati Suprafata utila - 75.45 mp utili +48.3 mp balcon, total ...
2037 EUR/m2 | 75 m2
Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti
5 mai
Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -65.130 Euro + TVA pentru un avans de 90% la antecontract -69.472 Euro + TVA pentru un avans de 50% la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip ...
1706 EUR/m2 | 38 m2
Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti
5 mai
Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Best Expert Imobiliare Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: - 122.800 Euro + TVA pentru un avans de 45% la antecontract - 138.000 Euro + TVA pentru un avans de 15% la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip ...
1856 EUR/m2 | 66 m2
Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti
5 mai
Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -110.857 Euro TVA inclus pentru un avans de 90% la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 2 camere semidecomandat Tip ...
2073 EUR/m2 | 53 m2
Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti
5 mai
Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Bestexpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -78.581 Euro +TVA pentru un avans de 90 % la antecontract -81.388 Euro +TVA pentru un avans de 50% la antecontract -84.195 Euro +TVA pentru un avans de 15 % ...
1400 EUR/m2 | 56 m2
Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti
5 mai
Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Bestexpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -125.444 Euro +TVA pentru un avans de 15% la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 3 camere decomandate Tip imobil - P+3 etaje Total ...
1500 EUR/m2 | 84 m2
Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti
5 mai
Apartament cu 1 camera 45 mp decomandat 5 min METROU Muncii, etaj 6 din 10, bloc mixt Decebal - Calea Calarasi, zona cu multiple facilitati Vecinatati: Victor Babes, Dristor, Iancului, Parc IOR Titan, Calea Calarasilor, Decebal, Basarabia, Chisinau, Vatra Luminoasa, Maior Coravu, Arena NATIONALA, Baba ...
45 m2
Piata Muncii, Sector 3, Bucuresti
5 mai
Oportunitate rara de achizitie a unui penthouse spectaculos, dispus pe doua niveluri, cu terasa generoasa si compartimentare excelenta, situat in complexul Hercesa Vivenda, pe Soseaua Morarilor, intr-un imobil nou, dat in folosinta in 2025. Cu o suprafata totala de 228,29 mp, aceasta proprietate ofera ...
1579 EUR/m2 | 228 m2
titan, Sector 3, Bucuresti
5 mai