Imobiliare Sector 3 Bucuresti

Hartă Listă
Filtre active: Bucuresti Sector 3 Companii Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Garsoniera de inchiriat in zona Vitan
4
28

Garsoniera de inchiriat in zona Vitan

Ofer spre inchiriere garsoniera in zona vitan aproape de Mall Vitan. Este sitiuata la 5 minute de mers pe jos de Mall,35mp ,etaj 4 10, in zona se regasesc spatii comerciale si transport in comun, metrou la dristor 8 minute de mers pe jos, in zona sunt si spatii comerciale ( Kauffland, Mega image, Matthaus). ...

35 m2

Vitan, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere in Nicolae Grigorescu
6
3

Apartament 2 camere in Nicolae Grigorescu

Apartament de 50 mp cu 2 camere, situat la etajul 6 într-un bloc din Nicolae Grigorescu. Locația este foarte bună, la doar 5 minute de mers pe jos de stația de metrou Nicolae Grigorescu. Zona oferă acces rapid la Parcul IOR, precum și la centre comerciale mari precum ParkLake Shopping Center. De asemenea, ...

50 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

Promovat
garsoniera de inchiriat cu centrala proprie in zona titan
3
39

garsoniera de inchiriat cu centrala proprie in zona titan

Ofer spre inchiriere garsoniera cu centrala proprie in zona titan. Este situata la 5 minute de metrou titan, are o suprafata de 38mp, etaj 2,dispune de centrala proprie. In zona se regasesc spatii comerciale si transport in comun. Pentru mai multe detalii sunati la numarul de telefon .

38 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Garsoniera  zona  Titan
3
1

Garsoniera zona Titan

Inchiriez apartament cu 1 camera la etajul 5 10, cu o suprafata de 30 mp și este situată stradal în Intrarea Horbotei, are vedere spre parcul IOR și intersecția de la Potcoava.

30 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

3 Camere Ideal Familie -7 minute metrou N.Teclu
5

3 Camere Ideal Familie -7 minute metrou N.Teclu

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -120.420 Euro + TVA pentru un avans de 90% la antecontract -128.448 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract - 136.476 Euro + TVA pentru un ...

1782 EUR/m2 | 68 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Inchiriere garsoniera zona Costin Georgian
5
13

Inchiriere garsoniera zona Costin Georgian

Va oferim spre inchiriere o garsoniera , amplasata la 2 minute distanta fata de metroul Costin Georgian. Locuinta se afla la etajul 3 din 4, cu o suprafata de 30 mp, intr-un bloc amplasat in apropierea majoritatea punctelor de interes ale zonei. Aceasta este complet mobilata si utilata . In apropiere ...

30 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Ideal pentru Familie | Zonă Liniștită + Parcare la Jumătate (avans 50%)
5

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.atenaresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -118.755 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -122.815 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la antecontract PROMO: Discount 50% la parcare ...

1668 EUR/m2 | 71 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Promovat
apartament cu 2 camere Basarabia
6
24

apartament cu 2 camere Basarabia

Se ofera spre inchiriere apartament cu 2 camere, decomandat, utilat si mobilat complet, foarte bine amenajat. Apartamentul este situat pe Bld Basarabia in apropierea mijloacelor de transport in comun. Este format din 2 camere ( living si dormitor), bucatarie cu mobila facuta la comanda, baie cu cabina ...

52 m2

Basarabia, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Garsoniera de inchiriat in zona Calea Calarasilor
4
33

Garsoniera de inchiriat in zona Calea Calarasilor

Garsoniera spatioasa, 35mp, sitauta chiar pe Calea Clarasilor, cu access rapid la Bd Decebal (5-10 min pe jos), Piata Unirii (3 statii de tramvai), Piata Municii (10 min pe jos). Este curata, renovata, utilata si mobilata complet, bloc construit in 1996, bloc cu lift reabilitat si bloc reabilitat termic ...

35 m2

Calea Calarasilor, Sector 3, Bucuresti

Apartament 3 camere spatios -Finalizat/Mutare Rapida
14

Apartament 3 camere spatios -Finalizat/Mutare Rapida

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul SofiaResidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Waze: Best Expert Imobiliare Telefon Programari: 0741.531.808 Program vizionari: L-V 10:00-18:00 / S: 10:00-14:00 Facebook: Best Expert Imobiliare 115.000 Euro + TVA pentru un avans de ...

1661 EUR/m2 | 69 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Garsoniera de inchiriat in zona Decebal
5
4

Garsoniera de inchiriat in zona Decebal

Garsonieră de 35 mp, la etajul 2, în Calea Călărașilor, una dintre zonele centrale bine conectate la transport. Garsoniera este dotată cu aer condiționat, centrală proprie și Wi-Fi. La doar câteva minute de metroul Piața Unirii și în apropiere de magazine și restaurante, această garsonieră oferă un ...

35 m2

Sector 3, Bucuresti

2 Camere Direct Dezvoltator cu Gradina
5

2 Camere Direct Dezvoltator cu Gradina

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Best Expert Imobiliare Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% -115.000 Euro + TVA pentru un avans de 90% la antecontract - 118.250 Euro + TVA pentru un avans de 50% la antecontract - 121.500 Euro + TVA pentru un avans de 15 % ...

2132 EUR/m2 | 54 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Metrou 1 Decembrie 1918 renovat complet 2 camere Ozana
6

Metrou 1 Decembrie 1918 renovat complet 2 camere Ozana

Se ofera spre vanzare un apartament cu 2 camere în zona Ozana, la o distanta de 10 minute de metrou 1 Decembrie 1918. Apartamentul este situat într-un bloc construit în 1979, recent anvelopat, la etajul 2 din 4. Locuința are o suprafață utilă de 49 mp și este compartimentată decomandat, oferind un plus ...

1957 EUR/m2 | 49 m2

ozana, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Ideal Familie -Zona Linistita/Credit Ipotecar 15%
1

3 Camere Ideal Familie -Zona Linistita/Credit Ipotecar 15%

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Best Expert Imobiliare Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% TVA GARANTAT 9% pentru antecontractele semnate pana la 31.07.2025! Proiect gata pana la 31.07.2026! Sediu: Drumul Gura Crivatului, nr. 4-22, Sector 3 Waze: Best Expert Imobiliare Telefon ...

1550 EUR/m2 | 74 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Apartament  2 camere in zona Vitan
4

Apartament 2 camere in zona Vitan

Ofer spre inchiriere apartament de 2 camere in zona vitan, aproape de mall vitan. In zona se regasesc spatii comerciale si acces la transport in comun, dispune de 52 de mp,etaj 3 Pentru mai multe detalii sunati la numarul de telefon.

52 m2

Vitan, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Ideal Familie -Zona Linistita
1

3 Camere Ideal Familie -Zona Linistita

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Best Expert Imobiliare Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Sediu: Drumul Gura Crivatului, nr. 4-22, Sector 3 Waze: Best Expert Imobiliare Telefon Programari: 0741.531.808 Program vizionari: L-V 10:00-18:00 / S: 10:00-14:00 Facebook: Best ...

1503 EUR/m2 | 74 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Gradina Calitate si Confort
10

2 Camere Gradina Calitate si Confort

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul rossa-residence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -109.500 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -115.000 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip ...

1689 EUR/m2 | 65 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Garsoniera de inchiriat in zona Dristor
4

Garsoniera de inchiriat in zona Dristor

Garsoniera de inchiriat in zona Dristor,41 mp,etaj 4,spatiu bine compartimentat si luminos,ideal pentru o persoana sau un cuplu.Locuinta este situata la doar 4-5 min de mers pe jos pana la metrou Dristor,cu acces rapid catre statii si zone precum Mihai Bravu,Timpuri Noi si Piata Muncii,in apropiere gasiti ...

41 m2

Dristor, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Ideal Familie Geam Baie -Finisaje Premium
5

3 Camere Ideal Familie Geam Baie -Finisaje Premium

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.bestexpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -106.680 Euro + TVA pentru un avans de 90% la antecontract -110.490 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -114.300 Euro + TVA pentru ...

1542 EUR/m2 | 69 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Penthouse, Decomandat, Finalizat,Parcare+Terasa 136 mp-Titan- Pallady
20

Oferta completă pe www. prestige-rezidential .ro Ofer spre vanzare un apartament de 4 camere tip Penthouse, cu o suprafata de 236 mp, cu Parcare Subterana Inclusa, proiectul se afla in proximitatea marelui centru comercial Auchan Titan. Blocul este unul micut si cochet compus din 46 de apartamente ...

2400 EUR/m2 | 100 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 camere – Ideal pentru cupluri sau început de familie
5

2 camere – Ideal pentru cupluri sau început de familie

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -106.120 Euro +TVA pentru un avans de 90 % la antecontract -113.700 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -121.280 Euro + TVA pentru ...

1781 EUR/m2 | 60 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Direct Dezvoltator Ideal Familie/Credit Ipotecar 15%
1

1550 EUR/m2 | 68 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Garsoniera de inchiriat in zona Vitan
6
14

Garsoniera de inchiriat in zona Vitan

Ofer spre inchiriere garsoniera complet mobilata si utilata cu o suprafata de 33mp situata la etajul 4.Garsoniera este in apropiere de Auchan Vitan .

33 m2

Vitan, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Închiriere garsonieră în zona Theodor Pallady
3
17

Închiriere garsonieră în zona Theodor Pallady

Închiriere garsonieră în zona Theodor Pallady, București: Garsonieră modernă, situată într-un bloc nou din zona Theodor Pallady, ideală pentru o persoană activă sau un cuplu tânăr. Detalii garsonieră: - Suprafață: 40 mp - Compartimentare: cameră de zi spațioasă cu zonă de dormit, bucătărie deschisă, ...

40 m2

Theodor%252bPallady, Sector 3, Bucuresti

Categorii

Imobiliare

Județe

Bucuresti

Localități

Sector-3
Salvează căutarea