Garsoniera zona Titan
Ofer spre inchiriere garsoniera in zona Titan cu o suprafata de 35mp situat la etajul 2, Puncte de reper: Parc,restaurante,banci.
35 m2
Titan, Sector 3, Bucuresti
azi 13:55
Anunțuri promovate – Vezi toate
35 m2
Titan, Sector 3, Bucuresti
azi 13:55
Apartament 2 camere – bloc tip boutique, zona 1 Decembrie 1918 / Nicolae Grigorescu Vă propunem spre achiziție un apartament situat într-un imobil tip boutique, cu regim redus de înălțime (P+2+M), finalizat în anul 2019 și construit cu materiale de calitate superioară. Localizare excelentă 10 minute ...
2200 EUR/m2 | 45 m2
titan, Sector 3, Bucuresti
ieri 01:13
Apartament cu 3 camere situat in Palladium Residence, blocul 1, etaj 5 din 11, intr-un imobil construit in anul 2016. Suprafata utila este de 79 mp, inclusiv un balcon de 4 mp (separat de living prin usi culisante din sticla). Compartimentarea este practica si potrivita pentru o familie. Ambele bai ...
2019 EUR/m2 | 79 m2
Ozana, Sector 3, Bucuresti
ieri 13:52
Apartament 3 camere de vânzare Vitan | 89 mp | 95.000 Oportunitate excelentă! Se oferă spre vânzare apartament cu 3 camere, situat în zona Vitan, una dintre cele mai căutate zone din București, cu acces rapid către toate punctele de interes. Suprafață generoasă de 89 mp Compartimentare practică ...
1067 EUR/m2 | 89 m2
Vitan, Sector 3, Bucuresti
azi 10:32
Anunțuri – Anunțuri pe pagină: 20 50
Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -116.900 Euro + TVA pentru un avans de 90% la antecontract -121.900 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -126.900 Euro + TVA ...
1719 EUR/m2 | 68 m2
Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti
6 mai
Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul bestexpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -112.467 EURO +TVA pentru un avans de 90% -117.840+TVA pentru un avans de 15% Pozitionare : zona Th.Pallady Tip proprietate:Apartament 2 camere decomandate Tip ...
1047 EUR/m2 | 107 m2
Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti
6 mai
Pret proprietate: -112.500 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -118.000 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la antecontract Direct Dezvoltator -Comision 0% Apartament spatios si bine compartimentat cu 3 camere decomandate situat in zona Theodor Pallady, intr-un imobil ...
1662 EUR/m2 | 68 m2
Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti
6 mai
Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Best Expert Imobiliare Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Termen Finalizare Octombrie 2024 Sediu: Drumul Gura Crivatului, nr. 4-22, Sector 3 Waze: Best Expert Imobiliare Telefon Programari: 0741.531.808 Program vizionari: L-V 10:00-18:00 ...
573 EUR/m2 | 192 m2
Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti
6 mai
Pret proprietate: -117.000 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract Direct Dezvoltator -Comision 0% Apartament spatios si bine compartimentat cu 3 camere decomandate situat in zona Theodor Pallady, intr-un imobil cu regim de inaltime D+ P +3 etaje, parte a unui ansamblu ...
1728 EUR/m2 | 68 m2
Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti
6 mai
Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Best Expert Imobiliare Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Sediu: Drumul Gura Crivatului, nr. 4-22, Sector 3 Waze: Best Expert Imobiliare Telefon Programari: 0741.531.808 Program vizionari: L-V 10:00-18:00 / S: 10:00-14:00 Facebook: Best ...
1819 EUR/m2 | 58 m2
Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti
6 mai
Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.atenaresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -107.813 Euro TVA inclus pentru un avans de 50 % la antecontract -111.489 Euro TVA inclus pentru un avans de 15 % la antecontract PROMO: Discount ...
2077 EUR/m2 | 52 m2
Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti
6 mai
Dacă ești în căutarea unei locuințe spațioase, luminoase și confortabile, acest apartament de 4 camere este exact ce ai nevoie, situat într-un ansamblu rezidențial modern, format din 5 blocuri, cu un total de 146 apartamente. Proiectul este gândit pentru a oferi confort, intimitate și un stil de viață ...
2067 EUR/m2 | 52 m2
Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti
6 mai
Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -101.857 Euro TVA inclus pentru un avans de 90% la antecontract -108.648 Euro TVA inclus pentru un avans de 50 % la antecontract - 115.438 Euro TVA ...
1905 EUR/m2 | 53 m2
Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti
6 mai
Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -100.900 Euro + TVA pentru un avans de 90% la antecontract -103.900 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -106.900 Euro + TVA ...
1863 EUR/m2 | 54 m2
Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti
6 mai
Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -102.167 Euro + TVA pentru un avans de 45 % la antecontract -110.026 Euro +TVA pentru un avans de 20 % la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip ...
1300 EUR/m2 | 79 m2
Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti
6 mai
1934 EUR/m2 | 51 m2
Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti
6 mai
Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul rossa-residence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -96.000 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 2 camere decomandate Tip imobil - D+P+3 ...
1440 EUR/m2 | 67 m2
Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti
6 mai
Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul rossa-residence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: 96.000 euro +TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 2 camere semidecomandate Tip imobil - D+P+3 Etaje Total unitati ansamblu - 108 unitati Suprafata ...
2176 EUR/m2 | 44 m2
Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti
6 mai
Vă propunem spre vânzare un apartament cu 2 camere situat într-un imobil nou, cu regim de înălțime P+3, construit cu materiale de calitate superioară și atenție deosebită la detalii. Locuința este spațioasă, luminoasă și bine compartimentată, ideală atât pentru o familie tânără, cât și ca investiție ...
2235 EUR/m2 | 50 m2
Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti
6 mai
Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -86.900 Euro + TVA pentru un avans de 90% la antecontract -89.950 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -92.990 Euro + TVA pentru ...
1583 EUR/m2 | 55 m2
Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti
6 mai
Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul rossa-residence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -90.500 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -96.000 Euro + TVA pentru un avans de 15% la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip ...
1357 EUR/m2 | 67 m2
Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti
6 mai
Apartament 2 camere de inchiriat, situat in zona Nicolae Teclu, la 15-16 minute de mers pe jos pana la metrou Nicolae Teclu La mica distanta fata de locurile de interes : Auchan Titan, Ikea, Lidl, Jumbo, Auchan, Decahlon, Jysk, Metro, Kika, Dedeman, iesirea spre Autostrada Soarelui. Acesta este situat ...
60 m2
theodor pallady, Sector 3, Bucuresti
6 mai
Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Bestexpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -88.581 Euro +TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 2 camere semidecomandate Tip imobil - P+3 etaje Total unitati ansamblu - 28 unitati Termen ...
1578 EUR/m2 | 56 m2
Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti
6 mai
Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul rossa-residence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -90.000 Euro + TVA pentru un avans de 50% la antecontract -92.500 Euro + TVA pentru un avans de 15% la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip ...
2040 EUR/m2 | 44 m2
Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti
6 mai