Imobiliare Sector 3 Bucuresti

Inchiriez garsonire in zona Dristor
4

Inchiriez garsonire in zona Dristor

Inchiriez garsonire zona Dristor , 31 mp, la etajul 4 , mobilata si utilata. Din hol se intra in oricare din urmatoarele incaperi: bucatarie, debara, camera, baie Blocul este reabilitat termic Pentru mai multe detalii ma puteti suna

31 m2

Dristor, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 Camere | Bulevardul Unirii | 68 MP
13

Apartament 2 Camere | Bulevardul Unirii | 68 MP

Vă propunem spre vânzare un apartament cu 2 camere, complet renovat, situat pe Bulevardul Unirii, într-una dintre cele mai centrale și bine cotate zone ale Capitalei. Apartamentul beneficiază de o renovare integrală, finisaje moderne și materiale de calitate, oferind un spațiu elegant și funcțional. ...

3456 EUR/m2 | 68 m2

unirii, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Inchiriere garsoniera Piata Alba iulia
3
25

Inchiriere garsoniera Piata Alba iulia

Garsoniera Piata Alba Iulia-Decebal,decomandata,etaj 8 10,mobilata utilata complet,bucatarie inchisa,balcon,aer conditionat,disponibila imediat. Suprafata utila 24mp2.

24 m2

Piata%2bAlba%2bIulia, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Garsonieră în zona Nicolae Grigorescu
4
54

Garsonieră în zona Nicolae Grigorescu

Garsonieră în zona Nicolae Grigorescu Suprafață: 28 mp Etaj: 4 8 Puncte de reper: La 5 minute de mers pe jos de Parcul Titan și stația de metrou Nicolae Grigorescu. Puncte comerciale: În proximitate față de Lidl, Kaufland și diverse magazine de pe Bulevardul Theodor Pallady. Transport în comun: Metroul ...

28 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

2 Camere Finisaje Premium | Ideal Investitie
3

2 Camere Finisaje Premium | Ideal Investitie

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.bestexpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -105.500 Euro + TVA pentru un avans de 80% la antecontract -114.890 Euro +TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -118.280 Euro + TVA pentru ...

1854 EUR/m2 | 57 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 camere Incalzire Pardoseala -Acces Rapid metrou N.Teclu
4

2 camere Incalzire Pardoseala -Acces Rapid metrou N.Teclu

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -104.865 Euro + TVA pentru un avans de 90% la antecontract -111.856 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract - 118.847 Euro + TVA pentru un ...

1843 EUR/m2 | 57 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Direct Dezvoltator Ideal Familie
1

3 Camere Direct Dezvoltator Ideal Familie

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Best Expert Imobiliare Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Sediu: Drumul Gura Crivatului, nr. 4-22, Sector 3 Waze: Best Expert Imobiliare Telefon Programari: 0741.531.808 Program vizionari: L-V 10:00-18:00 / S: 10:00-14:00 Facebook: Best ...

1503 EUR/m2 | 68 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Ideal Investitie Parcare Inclusa/Credit Ipotecar 15%
5

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.atenaresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - 2 camere semidecomandate Tip imobil - D+P+3 etaje Total unitati ansamblu - 81unitati Termen Finalizare - Septembrie 2026 Suprafata ...

2482 EUR/m2 | 39 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 camere Incalzire Pardoseala -Credit 15%
5

2 camere Incalzire Pardoseala -Credit 15%

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Best Expert Imobiliare Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 2 camere Tip imobil - Parter+4 etaje Total unitati ansamblu - 53 unitati Termen finalizare Iulie 2026 Suprafata utila ...

1625 EUR/m2 | 58 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Zona Linistita -acces rapid STB-5 Min
5

2 Camere Zona Linistita -acces rapid STB-5 Min

1786 EUR/m2 | 53 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Direct Dezvoltator -Incalzire in Pardoseala/Parcare inclusa
5

1530 EUR/m2 | 60 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Direct Dezvoltator /Credit Ipotecar 15%
4

2 Camere Direct Dezvoltator /Credit Ipotecar 15%

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.atenaresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -92.140 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - 2 camere decomandate Tip imobil - D+P+3 etaje Total ...

1775 EUR/m2 | 52 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Zona Linistita
5

2 Camere Zona Linistita

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Best Expert Imobiliare Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% - 91.900 Euro + TVA pentru un avans de 90% la antecontract - 94.900 Euro + TVA pentru un avans de 50% la antecontract - 100.900 Euro + TVA pentru un avans de 15 % ...

1411 EUR/m2 | 65 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Unirii - MATEI BASARAB 3 camere mobilat modern bloc 2015
15

Unirii - MATEI BASARAB 3 camere mobilat modern bloc 2015

Apartament 3 camere modern, complet mobilat, cu loc de parcare Matei Basarab Vă propunem spre închiriere un apartament de 3 camere, situat pe Strada Matei Basarab, într-un imobil construit în anul 2015. Proprietatea se remarcă prin compartimentarea eficientă, finisajele moderne și confortul oferit ...

83 m2

Unirii, Sector 3, Bucuresti

2 camere – Confort premium într-un spațiu echilibrat-5 min STB
13

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul firstoneresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -91.500 Euro +TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -95.700 Euro +TVA pentru un avans de 15% la antecontract Pret parcare :10.000 Euro +TVA ...

1731 EUR/m2 | 53 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Garsoniera Titan Bd.1 Decembrie 1918 Auchan 15 mp Bloc anvelopat!
10
4

Garsoniera Titan Bd. 1 decembrie 1918 Bloc anvelopat Garsoniera Titan Bd.1 Decembrie 1918 Auchan 15 mp Bloc anvelopat! 25500 euro ,15 mp ,et 1 4 ,bloc 1980

1700 EUR/m2 | 15 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

Garsoniera Titan   Bd. 1 decembrie 1918   Bloc anvelopat
9
9

Garsoniera Titan Bd. 1 decembrie 1918 Bloc anvelopat

1700 EUR/m2 | 15 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Ideal Investitie -10 min STB/Zona linistita
5

2 Camere Ideal Investitie -10 min STB/Zona linistita

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.bestexpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -87.360 Euro + TVA pentru un avans de 90% la antecontract -90.480 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -93.600 Euro + TVA pentru ...

1577 EUR/m2 | 55 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Zona Linistita -Acces rapid STB
1

2 Camere Zona Linistita -Acces rapid STB

1503 EUR/m2 | 58 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 camere premium – Design modern, finisaje de calitate
5

2 camere premium – Design modern, finisaje de calitate

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -85.820 Euro +TVA pentru un avans de 90 % la antecontract -91.950 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -98.080 Euro + TVA pentru un ...

1625 EUR/m2 | 53 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Gata de mutat ACUM! 2 camere mobilat + parcare | Pallady   Nicolae Teclu
10

Gata de mutat ACUM! 2 camere mobilat + parcare | Pallady Nicolae Teclu

Apartament 2 camere modern, complet mobilat și utilat, situat în Sector 3, în proximitatea zonei Pallady IKEA Pallady. Locuința are o suprafață utilă de 50 mp, compartimentare semidecomandată și este poziționată la etajul 5 din 7, într-un imobil construit în 2021, cu structură din beton și cărămidă ...

2800 EUR/m2 | 50 m2

Sector 3, Bucuresti

2 Camere Direct Dezvoltator -7 min metrou N.Teclu
2

2 Camere Direct Dezvoltator -7 min metrou N.Teclu

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.bestexpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -85.200 Euro + TVA pentru un avans de 80 % la antecontract -90.360 Euro +TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -95.520 Euro + TVA pentru un ...

1821 EUR/m2 | 47 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Direct Dezvoltator -Incalzire in Pardoseala
5

2 Camere Direct Dezvoltator -Incalzire in Pardoseala

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Best Expert Imobiliare Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% -84.900 Euro + TVA pentru un avans de 90 % la antecontract -87.900 Euro + TVA pentru un avans de 50% la antecontract -93.900 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la ...

1406 EUR/m2 | 60 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 camere Zona Linistita -600 mt Metrou N.Teclu
4

2 camere Zona Linistita -600 mt Metrou N.Teclu

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -84.180 Euro + TVA pentru un avans de 90% la antecontract -89.792 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract - 95.404 Euro + TVA pentru un avans ...

1574 EUR/m2 | 53 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Categorii

Imobiliare

Județe

Bucuresti

Localități

Sector-3
Salvează căutarea