Imobiliare Sector 3 Bucuresti

Promovat
garsonieră de inchiriat în zona Nicolae Grigorescu
3
4

garsonieră de inchiriat în zona Nicolae Grigorescu

Închiriez garsonieră în zona Nicolae Grigorescu, la câteva minute de metrou. Este curată, bine întreținută și are tot ce trebuie pentru un trai confortabil . Dispune de o suprafață de 34 mp ,etaj 2.În apropiere găsești Parcul IOR (Alexandru Ioan Cuza), magazine și Piața Salajan. Zona este foarte accesibilă ...

34 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

Promovat
2 camere de inchiriat in zona Baba Novac
5
50

2 camere de inchiriat in zona Baba Novac

Apartament de 2 camere de inchiriat in zona Baba Novac - Parcul IOR. Apartamentul este situat intr0o zona verde si linistita , perfecta pentru un cuplu sau o familie . Suprafata de 46 mp , etajul 4 . Pentru mai multe detalii , va rugam sa ne contactati telefonic !

48 m2

Baba+Novac, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere zona Liviu Rebreanu - Auchan Titan
8

Apartament 2 camere zona Liviu Rebreanu - Auchan Titan

Se vinde apartament 2 camere zona Liviu Rebreanu - Auchan Titan - etaj 2 din 8, conf 1, decomandat, supraf. 50 mp. an constructie 1981, bloc anvelopat, apartamentul a fsot renovat in 2008 cu instalatii electrice si sanitare schimbate, gresie, faianta, termopan, parchet, mobilat si utilat, 2 aparate ...

2120 EUR/m2 | 50 m2

Sector 3, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere de inchiriat zona Dristor
7
65

Apartament 2 camere de inchiriat zona Dristor

Apartament 2 camere in zona Dristor la doar 10 minute de statia de metrou Dristor , situate la etajul 4 cu o suprafaa de doar 50 mp . In apropiere regasim si McDonalds Dristor,si complex commercial . Apartament decomandat cu locuri de joaca in proximitatea blocului . Complet utilat si mobilat .

50 m2

Dristor, Sector 3, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Inchiriez garsoniera
6

Inchiriez garsoniera

Închiriez garsonieră Sector 3, zona Piața Miniș Se oferă spre închiriere garsonieră situată pe Strada Soldat Stelian Mihale nr. 5, Sector 3, în apropiere de zona Piața Miniș. Etaj 5 din imobil cu lift Bloc curat și bine întreținut Garsoniera este ideală pentru o persoană sau un cuplu Zona ...

28 m2

Titan - Balta Albă, Sector 3, Bucuresti

1600 mp teren de vânzare în comuna Jilava, în interiorul liniei de centură a capitalei
2
6

Teren de vânzare în suprafață de 1600 mp, în comuna Jilava, în interiorul liniei de centură a capitalei, în spatele Depozitului Petrom, în zonă fiind amenajat drum asfaltat de primărie, cu acces rapid din DNCB și către București. Negociabil

1,600 m2

Sector 3, Bucuresti

Vând garsonieră zona metrou Dristor
10
1

Vând garsonieră zona metrou Dristor

Vând garsonieră, confort 1, decomandată la 2 minute de metroul Dristor. Blocul este într-o zonă liniștită, aproape atât de mall București, și de mall Park Lake (15 minute pe jos). Blocul este construit în 1974 și reabilitat în 2016 (au fost schimbate inclusiv conductele de apă și gaze) Suprafața ...

2419 EUR/m2 | 31 m2

Dristor, Sector 3, Bucuresti

Garsoniera de inchiriat titan termen lung
4
5

Garsoniera de inchiriat titan termen lung

Proprietar ! Garsonieră de inchiriat 20 mp, Parter, Bloc 10 etaje Se oferă spre închiriere o garsonieră recent renovată, complet utilată și mobilată, situată pe Str. 1 Decembrie 1918. Spațiul este prevăzut cu mașină de spălat, bucătărie mobilată, aragaz, frigider și toate cele necesare pentru locuit. Locuința ...

20 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

Senzational! locatie petreceri burlaci/burlacite - centru vechi
4
19

IA-TI GASCA SI VINO IN PROPRIUL CLUB IN CENTRU VECHI, pentru ULTIMA PETRECERE ca BURLAC/BURLACITA !!! VEI FI DOAR TU SI PRIETENII TAI! CLUB privat #INQUIRY de 110 mp desfasurat pe doua nivele (parter - 70 mp , etaj 40 mp), cu accesoriile necesare PETRECERII LA MAXIM a ULTIMEI INTALNIRI cu prietenii ...

110 m2

Calea Victoriei, Sector 3, Bucuresti

Apartament 2 Camere Mihai Bravu
20

Apartament 2 Camere Mihai Bravu

P106499 Adresa : Soseaua Mihai bravu 176 Dispune de centrala termica proprie. Apartamentul are o suprafata de 75 mp si se afla la PARTER intr-un bloc cu regim de inaltime P + 8. Este 2 camere facut din 3. Bucataria este mobilata si utilata complet, este separata. Agent: Oprea Sorin

79 m2

Mihai Bravu, Sector 3, Bucuresti

Titan Pallady garsoniera Palladyum Residence
8

Titan Pallady garsoniera Palladyum Residence

Va oferim spre achizitie o garsoniera in ansamblul Palladyum Residence construita in 2019, acesta aflandu-se la 6 minute de metrou N.Teclu si Complexul Comercial Pallady unde regasim marile magazine Ikea,Decathlon,Metro,Auchan,Lidl,Kaufland. Ansamblu are magazin in incita,spatii de joaca,locuri de parcare. ...

2519 EUR/m2 | 26 m2

ozana, Sector 3, Bucuresti

2 Cam- Finalizat- Pallady- metrou Teclu- parcul Teilor- 57mp- Centrala
19

Pallady- metrou Teclu- parcul Teilor Bloc finalizat - 2025 2 Camere - Mutare rapida! Pallady - parcul Teilor - metrou Teclu - vanzare apartament 2 camere, decomandat, suprafata 58 mp, predare la cheie, finisaje moderne, incalzire pardoseala, centrala termica, posibilitate parcare subterana. Apartamentul ...

2052 EUR/m2 | 57 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

închiriez Garsonieră cf 2 Titan 8 10 20mp
5

închiriez Garsonieră cf 2 Titan 8 10 20mp

Închiriez Garsonieră Titan cf 2 8 10 20mp Amenajat Toate condițiile

20 m2

Sector 3, Bucuresti

3 Camere Direct Dezvoltator -5 min STB
6

3 Camere Direct Dezvoltator -5 min STB

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Bestexpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -117.081 Euro +TVA pentru un avans de 90 % la antecontract -121.263 Euro +TVA pentru un avans de 50% la antecontract -125.444 Euro +TVA pentru un avans de 15% ...

1400 EUR/m2 | 84 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Ideal Investitie -Bloc intim
6

2 Camere Ideal Investitie -Bloc intim

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Bestexpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -89.809 Euro + TVA pentru un avans de 90% la antecontract -93.017 Euro +TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -96.224 Euro +TVA pentru un avans de 15% ...

1400 EUR/m2 | 64 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Ideal Investitie -Incalzire in pardoseala/Credit Ipotecar 20%
7

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -86.128 Euro+ TVA pentru un avans de 20 % la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 2 camere decomandate Tip imobil - ...

1400 EUR/m2 | 62 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Ideal Investitie cu Parcare Inclusa-Acces Rapid STB/Credit Ipotecar
5

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -136.010 Euro + TVA pentru un avans de 20 % la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 3 camere decomandate Tip imobil - ...

1085 EUR/m2 | 125 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Ideal Investitie -Finalizat -Disponibilitate Imediata
6

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul SofiaResidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Waze: Best Expert Imobiliare Telefon Programari: 0741.531.808 Program vizionari: L-V 10:00-18:00 / S: 10:00-14:00 Facebook: Best Expert Imobiliare Termen Finalizare Noiembrie 2025 82.500 ...

1603 EUR/m2 | 51 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Casă tip duplex de vânzare – Lunca Priporului, Sector 3
5

Casă tip duplex de vânzare – Lunca Priporului, Sector 3

Casă tip duplex modernă, situată pe Lunca Priporului, într-o zonă rezidențială liniștită din Sector 3, aflată în plină dezvoltare. Proprietatea este ideală pentru o familie care își dorește confort, compartimentare eficientă și acces rapid către oraș. Regim de înălțime: Parter + 2 Etaje Suprafață ...

2586 EUR/m2 | 116 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere cu Gradina Direct Dezoltator
13

2 Camere cu Gradina Direct Dezoltator

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul firstoneresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -106.480 Euro TVA inclus pentru un avans de 50 % la antecontract -110.715 Euro TVA inclus pentru un avans de 15% la antecontract Pret parcare ...

2526 EUR/m2 | 42 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 camere decomandate 5 min N.Teclu
7

3 camere decomandate 5 min N.Teclu

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul SofiaResidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Waze: Best Expert Imobiliare Telefon Programari: 0741.531.808 Program vizionari: L-V 10:00-18:00 / S: 10:00-14:00 Facebook: Best Expert Imobiliare Termen Finalizare Noiembrie 2025 124.000 ...

1265 EUR/m2 | 98 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Garsoniera Direct Dezvoltator -Ideal Investitie
7

Garsoniera Direct Dezvoltator -Ideal Investitie

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Syatowers.ro Pret proprietate: - 61.400 Euro + TVA pentru un avans de 50% la antecontract SYA Towers – Unde calitatea întâlnește echilibrul unei vieți moderne Bine ai venit la SYA Towers, un ansamblu rezidențial pentru cei care isi doresc un trai ...

1637 EUR/m2 | 38 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Garsoniera ideal investitie -600 m STB
7

Garsoniera ideal investitie -600 m STB

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Syatowers.ro Pret proprietate: - 68.100 Euro + TVA pentru un avans de 50% la antecontract SYA Towers – Unde calitatea întâlnește echilibrul unei vieți moderne Bine ai venit la SYA Towers, un ansamblu rezidențial pentru cei care isi doresc un trai cat ...

1633 EUR/m2 | 42 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Ideal Investitie -6 min STB
7

2 Camere Ideal Investitie -6 min STB

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Syatowers.ro Pret proprietate: - 94.600 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la antecontract Pret parcare acoperita -14.000 Euro +TVA Pret parcare descoperita -10.000 Euro +TVA PROMO:la avans 50% = 50% discount parcare SYA Towers – Unde calitatea ...

1528 EUR/m2 | 62 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Categorii

Imobiliare

Județe

Bucuresti

Localități

Sector-3
Salvează căutarea