Imobiliare Sector 3 Bucuresti

Promovat
Inchiriere apartament 2 camere zona Theodor Pallady
4
5

Inchiriere apartament 2 camere zona Theodor Pallady

Inchiriere apartament cu 2 camere in zona Theodor Pallady, apartamentul dispune de o suprafata de 50 mp si este situat la etajul 2 al unui imobil cu 5 etaje. Apartamentul este recent renovat, utilat si mobilat complet. Dispune si de un loc de parcare in fata blocului.

50 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Inchiriere apartament cu 2 camere in zona Titan
4
44

Inchiriere apartament cu 2 camere in zona Titan

Ofer spre inchiriere apartament cu 2 cam. in Titan, la 7 minute de mers pe jos pana la metrou si statii de autobuz,cu o suprafata totala utila de 45 mp. balcon,centrala proprie si internet. Situata la etajul 6. Se accepta si animale de companie.

45 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

Promovat
garsoniera de vanzare in zona Titan
3
108

garsoniera de vanzare in zona Titan

Oferim garsoniera in zona Titan,de vanzare 32mp la etajul 3 7,situata intr-o zona verde si linistita cu acces rapid la metrou 3-4min,parcuri,centre comerciale si scoli,spatiu luminos si bine compartimentat, sunati pentru detalii suplimentare!

1313 EUR/m2 | 32 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

Promovat
2 camere decomandat | Bloc exclusivist 2023 | 9 min Unirii | Centrala
17

ID Anunt : P262707 Residenza vă propune spre închiriere un apartament modern cu 2 camere, decomandat, situat într-un bloc exclusivist, finalizat în 2023, pe strada Justiției nr. 57, la aproximativ 9 minute de mers pe jos de Centrul Vechi și Piața Unirii. Apartamentul este amplasat la etajul 1 și are ...

54 m2

Unirii, Sector 3, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Inchiriez apartament  2 camere Titan - Auchan
5

Inchiriez apartament 2 camere Titan - Auchan

Inchiriez ap 2 camere Rasarit de soare Titan - Auchan etaj 1 loc de parcare pret fix 500 + comisiin 50

58 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

1 Decembrie 1918 | 2 camere | Semidecomandat | 2min. metrou
12

1 Decembrie 1918 | 2 camere | Semidecomandat | 2min. metrou

Pentru alte apartamente de 2 camere va rugam sa ne contactati. Suntem actualizati permanent in ceea ce priveste segmentul apartamentelor cu 2 camere din Bucuresti si va putem oferi rapid variante potrivite cerintelor dumneavoastra. OFERTA EXCLUSIVA Avem cheile proprietatii si vizionarile se pot programa ...

50 m2

Sector 3, Bucuresti

costin georgian 1 minut metrou moderna libera
8
16

costin georgian 1 minut metrou moderna libera

garsoniera confort 1 la gura de metrou costin georgian mobilata modern utilata cu toate electrocasnicele zona linistita apropiere parcuri piete hypermarketuri

35 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

complex rezidential rasarit de soare inclazire centralizata  zona Titan
8
36

complex rezidential rasarit de soare inclazire centralizata zona Titan

garsoniera confort 1 complex rezidential rasarit de soare incalzire centralizata mobilata modern utilata cu toate electrocasnicele

38 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

dristor 6-7 minute   metrou
10
23

dristor 6-7 minute metrou

garsoniera conf 1 apropiere metrou metrou dristor zona linistita mobilata modern utilata cu toate electrocasnicele langa lidl de pe str rmn valcea

32 m2

Dristor, Sector 3, Bucuresti

diham national arena
7
46

diham national arena

garsoniera confort 1 in zona diham national arena mobilata complet utilata cu toate electrocasnicele libera

35 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

costun georgian 3-4 minute metrou
7
29

costun georgian 3-4 minute metrou

garsoniera confort 1 la 3-4 minute metrou costin georgian apropoiere si piata minisio sau parc ior mibilata modernm utilata cu toate electrocasnicele etaj 8 bloc de 10nivele

35 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

Apartament 2 camere tip studio - Hills Pallady- EXCLUSIVITATE
13

Apartament 2 camere tip studio de vanzare ndash; Hills Pallady Va prezentam in exclusivitate un apartament tip studio cu 2 camere, situat in complexul Hills Pallady, o alegere excelenta atat pentru locuinta proprie, cat si pentru investitie. Locuinta are o suprafata de 53 mp si este situata la etajul ...

2406 EUR/m2 | 53 m2

theodor pallady, Sector 3, Bucuresti

Garsoniera metrou Dristor 2
7
2

Garsoniera metrou Dristor 2

Garsoniera 34 mp, complet mobilata, metrou in fata blocului, parter, libera (mutare imediata). Masina de spalat, aragaz, frigider, pat cu saltea (nu canapea extensibila), masa și scaune, mobila cu dulap de haine, spatiu generos pentru depozitare. Exclus agentie.

35 m2

Sector 3, Bucuresti

Apartament 2 camere Vitan Confort Park | centrala gaz | 71mp
9

Inchiriere apartament spatios de 2 camere 71mp( suprafata de 3 camere), compus din 2 dormitoare hol generos transformat in zona de zi, bucatarie, baie, balcon( inchis acum 2 ani cu termopan). Situat in ansamblul rezidential Confort Park ( cel din spatele fostului Rin Grand Hotel), construit in 2007, ...

71 m2

vitan, Sector 3, Bucuresti

3 camere decomandat | Titanul nou | Metrou Teclu 12 minute
7

3 camere decomandat | Titanul nou | Metrou Teclu 12 minute

Locuinta face parte dintr-un imobil nou construit in zona Titan-Pallady, aproape de statia de metrou Nicolae Teclu si centrul comercial din care fac parte magazine precum: IKEA, Auchan, Kaufland, Lidl, Leroy Merlin, Jumbo, Dedeman, Jysk, KFC, McDonalds etc. Avans 50% - 116.715 euro + TVA avans 15% - ...

1495 EUR/m2 | 76 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

2 camere zona Pallady | Incalzire in pardoseala | Metrou Teclu 10 min
4

Ansamblu rezidential modern cu regim mic de inaltime, caracterizat printr-un grad ridicat de intimitate, apartamente spatioase gandite pentru eleganta si confort la mica distanta de tot ce ai nevoie dar totusi departe de forfota orasului, acces facil la natura si la numeroase puncte de interes ale zonei. Pentru ...

1690 EUR/m2 | 42 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

Titan Pallady, Ap 2 cam Decomandat, Incalzire in pardoseala
6
1

Titan Pallady, Ap 2 cam Decomandat, Incalzire in pardoseala

Locuinta face parte dintr-un imobil nou edificat in zona de dezvoltare Titan-Pallady, la aproximativ 2 minute de mers pe jos fata de statia STB si Parcul Teilor. Variante de plata: • Avans 15% - 85.124 € + tva 21% (discount parcare suprateran 50%) • Avans 50%- 85.124 € + tva 21%(parcare suprateran gratuit) In ...

1351 EUR/m2 | 63 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Titan Pallady, Ap 2 cam Decomandat, Incalzire in pardoseala
6

Titan Pallady, Ap 2 cam Decomandat, Incalzire in pardoseala

Locuinta face parte dintr-un imobil nou edificat in zona de dezvoltare Titan-Pallady, la aproximativ 2 minute de mers pe jos fata de statia STB si Parcul Teilor. Variante de plata: • Avans 15% - 89.256 € + tva 21% (discount parcare suprateran 50%) • Avans 50%- 89.256 € + tva 21%(parcare suprateran gratuit) In ...

1332 EUR/m2 | 67 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Titan Pallady, Ap 2 cam Studio, Incalzire in pardoseala
6
1

Titan Pallady, Ap 2 cam Studio, Incalzire in pardoseala

Locuinta face parte dintr-un imobil nou edificat in zona de dezvoltare Titan-Pallady, la aproximativ 2 minute de mers pe jos fata de statia STB si Parcul Teilor. Variante de plata: • Avans 15% - 73.554 € + tva 21% (discount parcare suprateran 50%) • Avans 50% - 73.554 € + tva 21% (parcare suprateran ...

1424 EUR/m2 | 52 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

vanzare apartament 2 camere

vanzare apartament 2 camere

Proprietar, vand apartament 2 camere de 48mp, situat in sectorul 4, Bd. Dimitrie Cantemir nr.18, 5 7, la 7minute de metrou Unirii si 7minute metrou Tineretului, bloc din anul 1964, reabilitat termic.

1771 EUR/m2 | 48 m2

Sector 3, Bucuresti

Titan Pallady, Ap 3 cam Decomandat, Incalzire in pardoseala
8

Titan Pallady, Ap 3 cam Decomandat, Incalzire in pardoseala

Locuinta face parte dintr-un imobil nou edificat in zona de dezvoltare Titan-Pallady, la aproximativ 2 minute de mers pe jos fata de statia STB si Parcul Teilor. Variante de plata: • Avans 15% - 119.835 € + tva(discount 50% parcare suprateran) • Avans 50% - 119.835 + tva(parcare suprateran gratuit) In ...

1317 EUR/m2 | 91 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Titan Pallady, Ap 3 cam Decomandat, Incalzire in pardoseala
8

Titan Pallady, Ap 3 cam Decomandat, Incalzire in pardoseala

1317 EUR/m2 | 91 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Titan Pallady, Ap 2 cam Studio, Incalzire in pardoseala
6
1

Titan Pallady, Ap 2 cam Studio, Incalzire in pardoseala

1424 EUR/m2 | 52 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Titan Pallady, Ap 2 cam Decomandat, Incalzire in pardoseala
6
1

Titan Pallady, Ap 2 cam Decomandat, Incalzire in pardoseala

1332 EUR/m2 | 67 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Categorii

Imobiliare

Județe

Bucuresti

Localități

Sector-3
Salvează căutarea