Birouri si spatii de inchiriat in THEODOR PALLADY 40
Inchiriem birouri si spatii depozitare cu dimensiuni de la 12mp pana la 250mp la 12E mp cu utilitati incluse
2,009 m2
Ozana, Sector 3, Bucuresti
ieri 12:29
Anunțuri promovate – Vezi toate
2,009 m2
Ozana, Sector 3, Bucuresti
ieri 12:29
Garsoniera de inchriat zona Titan. Conf 1, decomandata, etaj 6 10, la 5-10 min de metrou 1 Decembrie 1918 si 2min de piata Macaralei, Auchan, Penny, Iris Mall, STB (101, 311, 19, 40) stradal, bloc curat civilizat reabilitat termic, sup video, mobilata, utilata, totul nou si de calitate, libera.
34 m2
Titan, Sector 3, Bucuresti
azi 08:52
Apartament 2 camere – bloc tip boutique, zona 1 Decembrie 1918 / Nicolae Grigorescu Vă propunem spre achiziție un apartament situat într-un imobil tip boutique, cu regim redus de înălțime (P+2+M), finalizat în anul 2019 și construit cu materiale de calitate superioară. Localizare excelentă 10 minute ...
2200 EUR/m2 | 45 m2
titan, Sector 3, Bucuresti
azi 01:12
Ofer spre inchiriere garsoniera in zona Ozana, avand o suprafata de 30 mp, situata la etajul 2
30 m2
Ozana, Sector 3, Bucuresti
azi 13:46
Anunțuri – Anunțuri pe pagină: 20 50
Proprietar ! Garsonieră de inchiriat 20 mp, Parter, Bloc 10 etaje Se oferă spre închiriere o garsonieră recent renovată, complet utilată și mobilată, situată pe Str. 1 Decembrie 1918. Spațiul este prevăzut cu mașină de spălat, bucătărie mobilată, aragaz, frigider și toate cele necesare pentru locuit. Locuința ...
20 m2
Titan, Sector 3, Bucuresti
4 mai
IA-TI GASCA SI VINO IN PROPRIUL CLUB IN CENTRU VECHI, pentru ULTIMA PETRECERE ca BURLAC/BURLACITA !!! VEI FI DOAR TU SI PRIETENII TAI! CLUB privat #INQUIRY de 110 mp desfasurat pe doua nivele (parter - 70 mp , etaj 40 mp), cu accesoriile necesare PETRECERII LA MAXIM a ULTIMEI INTALNIRI cu prietenii ...
110 m2
Calea Victoriei, Sector 3, Bucuresti
4 mai
IDEAL DEPOZITARE COMERȚ PRODUCTIE SERVICE AUTO ETC 380V . APA CANALIZARE, BIROURI TOATE FACILITATILE, 5-7 MINUTE MERS PE JOS METROU REPUBLICA SAU PANTELIMON
400 m2
Republica, Sector 3, Bucuresti
4 mai
Vând spațiu comercial 409mp acces din 3 străzi Acces TIR Toate utilitățile Strada Nicolae Roșu
1950 EUR/m2 | 400 m2
Sector 3, Bucuresti
4 mai
Inchiriez apartament cu 3 camere compus din: 1 living spatios open space cu bucatarie 2 dormitoare 2 bai Terasa generoasa deschisa cu acces atat din living, cat si dintr-un dormitor. Balcon inchis cu termopan cu acces din al doilea dormitor. Confortul este asigurat de sistemul de incalzire prin ...
75 m2
Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti
4 mai
P106499 Adresa : Soseaua Mihai bravu 176 Dispune de centrala termica proprie. Apartamentul are o suprafata de 75 mp si se afla la PARTER intr-un bloc cu regim de inaltime P + 8. Este 2 camere facut din 3. Bucataria este mobilata si utilata complet, este separata. Agent: Oprea Sorin
79 m2
Mihai Bravu, Sector 3, Bucuresti
4 mai
Va oferim spre achizitie o garsoniera in ansamblul Palladyum Residence construita in 2019, acesta aflandu-se la 6 minute de metrou N.Teclu si Complexul Comercial Pallady unde regasim marile magazine Ikea,Decathlon,Metro,Auchan,Lidl,Kaufland. Ansamblu are magazin in incita,spatii de joaca,locuri de parcare. ...
2519 EUR/m2 | 26 m2
ozana, Sector 3, Bucuresti
4 mai
Pallady- metrou Teclu- parcul Teilor Bloc finalizat - 2025 2 Camere - Mutare rapida! Pallady - parcul Teilor - metrou Teclu - vanzare apartament 2 camere, decomandat, suprafata 58 mp, predare la cheie, finisaje moderne, incalzire pardoseala, centrala termica, posibilitate parcare subterana. Apartamentul ...
2052 EUR/m2 | 57 m2
Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti
4 mai
Închiriez Garsonieră Titan cf 2 8 10 20mp Amenajat Toate condițiile
20 m2
Sector 3, Bucuresti
4 mai
Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Bestexpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -117.081 Euro +TVA pentru un avans de 90 % la antecontract -121.263 Euro +TVA pentru un avans de 50% la antecontract -125.444 Euro +TVA pentru un avans de 15% ...
1400 EUR/m2 | 84 m2
Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti
4 mai
Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Bestexpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -89.809 Euro + TVA pentru un avans de 90% la antecontract -93.017 Euro +TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -96.224 Euro +TVA pentru un avans de 15% ...
1400 EUR/m2 | 64 m2
Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti
4 mai
Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -86.128 Euro+ TVA pentru un avans de 20 % la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 2 camere decomandate Tip imobil - ...
1400 EUR/m2 | 62 m2
Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti
4 mai
Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -136.010 Euro + TVA pentru un avans de 20 % la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 3 camere decomandate Tip imobil - ...
1085 EUR/m2 | 125 m2
Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti
4 mai
Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul SofiaResidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Waze: Best Expert Imobiliare Telefon Programari: 0741.531.808 Program vizionari: L-V 10:00-18:00 / S: 10:00-14:00 Facebook: Best Expert Imobiliare Termen Finalizare Noiembrie 2025 82.500 ...
1603 EUR/m2 | 51 m2
Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti
4 mai
Casă tip duplex modernă, situată pe Lunca Priporului, într-o zonă rezidențială liniștită din Sector 3, aflată în plină dezvoltare. Proprietatea este ideală pentru o familie care își dorește confort, compartimentare eficientă și acces rapid către oraș. Regim de înălțime: Parter + 2 Etaje Suprafață ...
2586 EUR/m2 | 116 m2
Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti
4 mai
Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul firstoneresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -106.480 Euro TVA inclus pentru un avans de 50 % la antecontract -110.715 Euro TVA inclus pentru un avans de 15% la antecontract Pret parcare ...
2526 EUR/m2 | 42 m2
Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti
4 mai
Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul SofiaResidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Waze: Best Expert Imobiliare Telefon Programari: 0741.531.808 Program vizionari: L-V 10:00-18:00 / S: 10:00-14:00 Facebook: Best Expert Imobiliare Termen Finalizare Noiembrie 2025 124.000 ...
1265 EUR/m2 | 98 m2
Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti
4 mai
Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Syatowers.ro Pret proprietate: - 61.400 Euro + TVA pentru un avans de 50% la antecontract SYA Towers – Unde calitatea întâlnește echilibrul unei vieți moderne Bine ai venit la SYA Towers, un ansamblu rezidențial pentru cei care isi doresc un trai ...
1637 EUR/m2 | 38 m2
Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti
4 mai
Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Syatowers.ro Pret proprietate: - 68.100 Euro + TVA pentru un avans de 50% la antecontract SYA Towers – Unde calitatea întâlnește echilibrul unei vieți moderne Bine ai venit la SYA Towers, un ansamblu rezidențial pentru cei care isi doresc un trai cat ...
1633 EUR/m2 | 42 m2
Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti
4 mai
Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Syatowers.ro Pret proprietate: - 94.600 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la antecontract Pret parcare acoperita -14.000 Euro +TVA Pret parcare descoperita -10.000 Euro +TVA PROMO:la avans 50% = 50% discount parcare SYA Towers – Unde calitatea ...
1528 EUR/m2 | 62 m2
Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti
4 mai
Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Syatowers.ro Pret proprietate: - 130.300 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la antecontract Pret parcare acoperita -14.000 Euro +TVA Pret parcare descoperita -10.000 Euro +TVA PROMO:la avans 50% = 50% discount parcare SYA Towers – Unde calitatea ...
1534 EUR/m2 | 85 m2
Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti
4 mai
Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul firstoneresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -85.305 Euro TVA Inclus pentru un avans de 50 % la antecontract Pret parcare :10.000 Euro +TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Garsoniera Tip ...
2251 EUR/m2 | 38 m2
Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti
4 mai
Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul firstoneresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -107.327 Euro TVA inclus pentru un avans de 50 % la antecontract Pret parcare :10.000 Euro +TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate ...
2949 EUR/m2 | 36 m2
Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti
4 mai
Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -123.622 Euro TVA inclus pentru un avans de 45 % la antecontract -133.131 Euro TVA inclus pentru un avans de 20 % la antecontract Pozitionare : zona ...
1573 EUR/m2 | 79 m2
Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti
4 mai
Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -77.313 Euro TVA inclus pentru un avans de 45% la antecontract -83.260 Euro TVA inclus pentru un avans de 20 % la antecontract Pozitionare : zona ...
1871 EUR/m2 | 41 m2
Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti
4 mai
Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -96.770 Euro TVA inclus pentru un avans de 45 % la antecontract -104.214 Euro TVA inclus pentru un avans de 20 % la antecontract Pozitionare : zona Theodor ...
1573 EUR/m2 | 62 m2
Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti
4 mai
Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -108.172 Euro + TVA pentru un avans de 20 % la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 2 camere decomandate Tip imobil ...
1180 EUR/m2 | 92 m2
Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti
4 mai
Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -110.026 Euro +TVA pentru un avans de 20 % la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 3 camere decomandate Tip imobil - ...
1400 EUR/m2 | 79 m2
Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti
4 mai
Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -102.740 + TVA pentru un avans de 45 % la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 2 camere decomandate Tip imobil - P+10 ...
1121 EUR/m2 | 92 m2
Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti
4 mai
Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -96.740 Euro +TVA pentru un avans de 45% la antecontract -102.172 Euro +TVA pentru un avans de 20 % la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip ...
1056 EUR/m2 | 92 m2
Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti
4 mai
Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -102.172 Euro + TVA pentru un avans de 20 % la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 2 camere decomandate Tip imobil ...
1115 EUR/m2 | 92 m2
Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti
4 mai
Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -129.118 Euro +TVA pentru un avans de 45 % la antecontract -136.010 Euro +TVA pentru un avans de 20% la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip ...
1030 EUR/m2 | 125 m2
Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti
4 mai
Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.atenaresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -78.616 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - 2 camere semidecomandate Tip imobil - ...
1942 EUR/m2 | 40 m2
Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti
4 mai
Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.atenaresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -76.264 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -78.616 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la antecontract PROMO: Discount 50% la parcare ...
1884 EUR/m2 | 40 m2
Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti
4 mai
Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.atenaresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -122.815 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - 3 camere decomandate Tip imobil - D+P+3 ...
1725 EUR/m2 | 71 m2
Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti
4 mai
Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul firstoneresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -77.000 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract Pret parcare :10.000 Euro +TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Garsoniera Tip ...
2048 EUR/m2 | 38 m2
Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti
4 mai
Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -89.243 Euro TVA inclus pentru un avans de 90% la antecontract -95.193 Euro TVA inclus pentru un avans de 50 % la antecontract Pozitionare : zona Theodor ...
2195 EUR/m2 | 41 m2
Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti
4 mai
Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Syatowers.ro Pret proprietate: - 104.600 Euro + TVA PROMO:la avans 50% = 50% discount parcare SYA Towers – Unde calitatea întâlnește echilibrul unei vieți moderne Bine ai venit la SYA Towers, un ansamblu rezidențial pentru cei care isi doresc un ...
1690 EUR/m2 | 62 m2
Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti
4 mai
Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Syatowers.ro Pret proprietate: - 140.300 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la antecontract SYA Towers – Unde calitatea întâlnește echilibrul unei vieți moderne Bine ai venit la SYA Towers, un ansamblu rezidențial pentru cei care isi doresc un trai cat ...
1652 EUR/m2 | 85 m2
Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti
4 mai
Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Syatowers.ro Pret proprietate: - 88.400 Euro + TVA pentru un avans de 15% Pret parcare acoperita -14.000 Euro +TVA Pret parcare descoperita -10.000 Euro +TVA PROMO:la avans 50% = 50% discount parcare SYA Towers – Unde calitatea întâlnește echilibrul ...
1576 EUR/m2 | 56 m2
Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti
4 mai
Apartament 4 camere de inchiriat, complet mobilat si utilat, cu disponibilitate imediata. Dispune si de loc de parcare subteran. Acesta este situat la etajul 3 al unui bloc cu regim de inaltime P+4 etaje. Localizare excelentă – la doar 10 minute de mers pe jos până la stația de metrou 1 Decembrie ...
88 m2
1 Decembrie, Sector 3, Bucuresti
4 mai
Apartament spațios de 3 camere, situat la etajul 2 din 4 al unui bloc nou (2016), într-o zonă liniștită și sigură, ideal pentru familie sau cuplu. Suprafața utilă este de 72 mp + 4,8 mp balcon, decomandat, cu centrală proprie și aer condiționat, gata pentru mutare imediată. ✨ Compartimentare practică: Living ...
72 m2
Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti
4 mai
Apartament 3 camere de inchiriat, complet mobilat si utilat, cu disponibilitate imediata. Acesta este situat la etajul 1 al unui bloc cu regim de inaltime P+3 etaje. Localizare excelentă – la doar 12 -14 minute de mers pe jos până la stația de metrou Nicolae Teclu, cu acces facil către centrul orașului. ...
75 m2
Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti
4 mai
Apartament 2 camere cu terasa. Disponibilitate imediata! Scoala si gradinita la 2 minute. Apartamentul este situat la etajul 6 al unui bloc cu regim de inaltime P+11 etaje. Blocul dispune de lift, acesta se inchiriaza complet mobilat si finisat. Zona atractiva - centre comerciale importante precum ...
72 m2
Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti
4 mai
Apartament 2 camere de inchiriat, parcare exterioara Disponibilitate imediata! Apartamentul este situat la etajul 1 al unui bloc cu regim de inaltime P+3 etaje. Bloc nou, construit in anul 2025, centrala proprie, incalzire in pardoseala Acesta se inchiriaza complet mobilat conform pozelor anexate. Zona ...