Imobiliare Sector 3 Bucuresti

Promovat
 garsoniera in zona 1 Decembrie aproape de metrou
3
74

garsoniera in zona 1 Decembrie aproape de metrou

Ofer spre inchiriere garsoniera in zona 1 Decembrie aproape de metrou. Garsoniera dispune de o suprafata de 35 de mp,etaj 2. Este situata la 5 minute de metrou, in zona se regasesc mai multe spatii comerciale. Pentru vizionari sunati la numarul de telefon.

35 m2

1 Decembrie, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Garsoniera, 30mp, 9mp terasa, cetrala proprie, metrou, Hils Brauner
8
1

DEB Real Estate vă propune spre închiriere o garsonieră spațioasă, decomandată, situată la etajul 1, cu o suprafață de 30 mp, ideală pentru un stil de viață confortabil și bine organizat, într-un spațiu călduros și primitor. Blocul este bine izolat termic și fonic, oferind un plus de confort în orice ...

30 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Promovat
COMISION 0 | Nicolae Grigorescu - 2 Camere Decomandat Renovat Centrala
13
3

GOLDEN GATE REAL ESTATE are placerea de a va propune spre VANZARE un apartament de 2 camere decomandat, in zona Titan - Nicolae Grigorescu, pe Aleea Ilioara, la 2 minute reale de statia de metrou Nicolae Grigorescu si in imediata apropiere a numeroase mijloace de transport in comun, magazine, restaurante, ...

Titan, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Ozana - 1 Decembrie 1918 - vila superba finalizata in 2025 / 4 camere si 4 bai
18

Vila Duplex P+2 - Finalizata 2025 - 4 camere / 4 bai - Pallady / Ozana / 1 Decembrie 1918 - Drumul Gura Fagetului nr. 18. Proprietar persoana fizica ofera spre vanzare un duplex modern, finalizat in 2025, situat intr-un complex privat din zona Pallady – Titan, securizat cu poarta de acces. Locuinta ...

2951 EUR/m2 | 144 m2

Ozana, Sector 3, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

2 camere – Ideal pentru cupluri sau început de familie
5

2 camere – Ideal pentru cupluri sau început de familie

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -106.120 Euro +TVA pentru un avans de 90 % la antecontract -113.700 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -121.280 Euro + TVA pentru ...

1781 EUR/m2 | 60 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Direct Dezvoltator Ideal Familie/Credit Ipotecar 15%
1
1

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Best Expert Imobiliare Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Sediu: Drumul Gura Crivatului, nr. 4-22, Sector 3 Waze: Best Expert Imobiliare Telefon Programari: 0741.531.808 Program vizionari: L-V 10:00-18:00 / S: 10:00-14:00 Facebook: Best ...

1550 EUR/m2 | 68 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Garsoniera de inchiriat in zona Vitan
6
14

Garsoniera de inchiriat in zona Vitan

Ofer spre inchiriere garsoniera complet mobilata si utilata cu o suprafata de 33mp situata la etajul 4.Garsoniera este in apropiere de Auchan Vitan .

33 m2

Vitan, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Închiriere garsonieră în zona Theodor Pallady
3
17

Închiriere garsonieră în zona Theodor Pallady

Închiriere garsonieră în zona Theodor Pallady, București: Garsonieră modernă, situată într-un bloc nou din zona Theodor Pallady, ideală pentru o persoană activă sau un cuplu tânăr. Detalii garsonieră: - Suprafață: 40 mp - Compartimentare: cameră de zi spațioasă cu zonă de dormit, bucătărie deschisă, ...

40 m2

Theodor%252bPallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Finisaje Premium | Ideal Investitie
3

2 Camere Finisaje Premium | Ideal Investitie

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.bestexpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -105.500 Euro + TVA pentru un avans de 80% la antecontract -114.890 Euro +TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -118.280 Euro + TVA pentru ...

1854 EUR/m2 | 57 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Promovat
 Apartamente 2 camere zona Theodor Pallady
4
2

Apartamente 2 camere zona Theodor Pallady

Se inchiriaza apartament cu 2 camere, decomandat, etaj 3, situat pe Bulevardul Theodor Pallady nr.66A in complexeul rezidential Hills Pallady la numai 50 de metri de statia de metrou Anghel Saligny. Blocul se afla la bulevard si in imediata apropiere avem marile magazine: Ikea, Auchan, Jumbo, Decathlon, ...

50 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 camere Incalzire Pardoseala -Acces Rapid metrou N.Teclu
4

2 camere Incalzire Pardoseala -Acces Rapid metrou N.Teclu

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -104.865 Euro + TVA pentru un avans de 90% la antecontract -111.856 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract - 118.847 Euro + TVA pentru un ...

1843 EUR/m2 | 57 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Garsoniera de inchiriat in bloc stradal - bd. Nicolae Grigorescu
3

Garsoniera de inchiriat in bloc stradal - bd. Nicolae Grigorescu, et.2 10, in apropiere de metrou si parc Titan, utilata si mobilat complet, 31mp.

31 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

Oferim garsoniera de vanzare in zona Muncii( Vatra Luminoasa)
4
57

Vatra Luminoasa - Muncii, dec., et. 4 8, 37 mp, bloc din 1988, garsoniera foarte frumoasa intr-o zona deosebita, bloc mixt, libera, acte ok, f. aproape de metrou si parc, bloc retras ideala locuinta, liniste deplina

1318 EUR/m2 | 34 m2

Piata%252bMuncii, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Direct Dezvoltator Ideal Familie
1

3 Camere Direct Dezvoltator Ideal Familie

1503 EUR/m2 | 68 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Ideal Investitie Parcare Inclusa/Credit Ipotecar 15%
5

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.atenaresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - 2 camere semidecomandate Tip imobil - D+P+3 etaje Total unitati ansamblu - 81unitati Termen Finalizare - Septembrie 2026 Suprafata ...

2482 EUR/m2 | 39 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 camere Incalzire Pardoseala -Credit 15%
5

2 camere Incalzire Pardoseala -Credit 15%

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Best Expert Imobiliare Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 2 camere Tip imobil - Parter+4 etaje Total unitati ansamblu - 53 unitati Termen finalizare Iulie 2026 Suprafata utila ...

1625 EUR/m2 | 58 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Garsoniera de inchiriat in zona Decebal
5
36

Garsoniera de inchiriat in zona Decebal

Inchiriez in zona Decebal in apropierea mijloacelor de transport, garsoniera mobilata si utilata, 28mp.

28 m2

Decebal, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Zona Linistita -acces rapid STB-5 Min
5

2 Camere Zona Linistita -acces rapid STB-5 Min

1786 EUR/m2 | 53 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

 Garsoniera zona Decebal
5

Garsoniera zona Decebal

Inchiriez un apartament cu o camera situat în zona Decebal, la etajul 7 dintr-un bloc de 8 etaje. Suprafața utilă a apartamentului este de 30mp . Este situat pe o stradă stradală, ceea ce îi conferă acces facil către diverse facilități și zone de interes din apropiere.

30 m2

Decebal, Sector 3, Bucuresti

Apartament de vanzare in Titan
7
43

Apartament de vanzare in Titan

Se ofera spre vanzare apartament 2 camere de vanzare in zona Titan. Suprafata utila 57 mp2. Etaj 6. In apropiere de metrou si mijloace de transport. Zona linistita si accesibila. In apropiere sunt magazine si supermarketuri.

1333 EUR/m2 | 57 m2

Sector 3, Bucuresti

2 Camere Direct Dezvoltator -Incalzire in Pardoseala/Parcare inclusa
5

1530 EUR/m2 | 60 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Direct Dezvoltator /Credit Ipotecar 15%
4

2 Camere Direct Dezvoltator /Credit Ipotecar 15%

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.atenaresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -92.140 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - 2 camere decomandate Tip imobil - D+P+3 etaje Total ...

1775 EUR/m2 | 52 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Ofer spre inchiriere garsoniera 34mp  in zona titan
5
2

Ofer spre inchiriere garsoniera 34mp in zona titan

Ofer spre inchiriere garsoniera 34 mp in zona titan etaj 2. Apartamentul este situat intr-o zona linistita, in zona se regasesc spatii comerciale, transporti in comun, scoli , gradinite. pentru mai multe detalii sunati la numarul de telefon.

34 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Zona Linistita
5

2 Camere Zona Linistita

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Best Expert Imobiliare Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% - 91.900 Euro + TVA pentru un avans de 90% la antecontract - 94.900 Euro + TVA pentru un avans de 50% la antecontract - 100.900 Euro + TVA pentru un avans de 15 % ...

1411 EUR/m2 | 65 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Categorii

Imobiliare

Județe

Bucuresti

Localități

Sector-3
Salvează căutarea