Imobiliare Sector 3 Bucuresti

Hartă Listă
Filtre active: Bucuresti Sector 3 Terasă Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Inchiriez apartament in zona Nicolae Grigorescu, aproape de metrou.
3
5

Inchiriez apartament de 2 camere, dispune de 50mp, situat la etajul 2, disponibil imediat.in zona Nicolae Grigorescu, aproape de metrou.

50 m2

Dristor, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Ofer spre inchiriere garsoniera in zona Timpuri Noi
4
43

Ofer spre inchiriere garsoniera in zona Timpuri Noi

Va oferim spre inchiriere garsoniera mobilata si utilata, situata la etajul 2. Locuinta este decomandata si dispune de o suprafata utila de 40 mp. Garsoniera este spatioasa, fiind pozitionata la 1 minut de mers pe jos pana la statia de metrou Timpuri-Noi.

40 m2

Timpuri%252bNoi, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Garsonieră  de închiriat în zona Dristor aproape de metrou
3
13

Garsonieră de închiriat în zona Dristor aproape de metrou

Garsonieră de închiriat în zona Dristor, la câteva minute de Stația de metrou Dristor și restaurantele din zonă. Foarte bine conectată, perfectă pentru cineva activ. Suprafața de 37 mp, etaj 3

37 m2

Dristor, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Apartament 3 camere Theodor Pallady
10

Apartament 3 camere Theodor Pallady

Filado Imobiliare va prezinta in exclusivitate spre vanzare un apartament cu 3 camere confort 2, in zona Theodor Pallady, in apropiere de Metrou 1 Decembrie 1918, intr-un imobil finalizat in 1973, bloc anvelopat. Apartamentul este situat la etajul Parter din 10, este decomandat, are o suprafata totala ...

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Metrou Mihai Bravu 10 Minute 2 camere decomandat mobilat si utilat + Parcare
18

Exclusivitate | 2 camere decomandat, 55 mp | 10 minute metrou Mihai Bravu Alliance Rezidential va propune spre vanzare un apartament situat pe Strada Muresana nr. 2, Sector 3, etaj 5 10, intr-un bloc construit in 1982, reabilitat termic si prevazut cu lift. Apartamentul este renovat complet, se vinde ...

2364 EUR/m2 | 55 m2

dristor, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere decomandat  - Sector 3, Muresana, mobilat si utilat
15

Apartament 2 camere decomandat - Sector 3, Muresana, mobilat si utilat

Apartament 2 camere de vanzare - Sector 3 Mihai Bravu, strada Muresana Va prezentam spre vanzare, in exclusivitate, un apartament cu 2 camere decomandat, situat in Sector 3, pe strada Muresana, intr-un bloc reabilitat termic, construit in anul 1982. Apartamentul are o suprafata de 55 mp si este amplasat ...

2364 EUR/m2 | 55 m2

mihai bravu, Sector 3, Bucuresti

Dristor Ap 2 Camere Renovat Mobilat an 1982
19

Dristor Ap 2 Camere Renovat Mobilat an 1982

Dristor - Apartament 2 camere decomandat Locatie : Strada Muresana, sector 3 Metrou MIHAI BRAVU : 11 minute mers pe jos Metrou DRISTOR 1 : 14 minute mers pe jos Detalii proprietate : suprafata utila : 53 mp, totala : 55.6 mp An constructie bloc : 1982 ( bloc reabilitat ) etaj : 5 din10 ( lift ) Apartamentul ...

2321 EUR/m2 | 56 m2

dristor, Sector 3, Bucuresti

Sector 3 Apartament 2 camere decomandat 56 mp 10 minute Metrou Titan
15

Apartament 2 camere decomandat | EXCLUSIVITATE Suprafata totala: 56 mp Balcon inchis Parter inalt Str. Tina Petre nr. 9 Bloc anvelopat | An constructie 1981 Termoficare Acces rapid catre mijloace de transport in comun, scoli, gradinite, parcuri si magazine. Pret: 109.000 euro; Detalii si vizionari: ...

2137 EUR/m2 | 51 m2

titan, Sector 3, Bucuresti

Titan Sun Park Ap 2 camere
14

Titan Sun Park Ap 2 camere

Apartament de vanzare in complexul Titan Sun Park, sector 3, pe Drumul Gura Putnei. 2 camere decomandate, complet mobilat si utilat, loc de parcare in fata scarii, etaj 3 4 cu lift, suprafata totala 60,03 mp, constructie 2018. Acces facil la metrou Nicolae Teclu 1 Decembrie: 20 min mers pe jos sau ...

2125 EUR/m2 | 60 m2

titan, Sector 3, Bucuresti

10 Minute MIHAI BRAVU - 2 Camere Gata de mutat + PARCARE
16

10 Minute MIHAI BRAVU - 2 Camere Gata de mutat + PARCARE

10 MINUTE MIHAI BRAVU - 2 CAMERE + PARCARE - 130.000euro; Strada Muresana nr. 2 | Mihai Bravu ndash; Dristor Parcare de la primarie Constructie din anul 1982 reabilitat termic Etajul 5 din 10 Apartamentul a fost renovat recent Boiler montat in baie Se vinde complet mobilat si utilat Suprafata utila: ...

2321 EUR/m2 | 56 m2

vitan, Sector 3, Bucuresti

	Apartament 3 camere Dristor, 5 min metrou, 64 mp, bloc anvelopat
9
3

Apartament cu 3 camere, confort 1, situat in cartierul Dristor, pe strada Eufrosina Popescu, sector 3, intr-un bloc construit in anul 1970. Locuinta este situata la etajul 4 din 10 si are o suprafata de 64,64 mp. Blocul este anvelopat termic si racordat la sistemul de termoficare. Apartamentul se afla ...

2094 EUR/m2 | 64 m2

dristor, Sector 3, Bucuresti

Apartament 3 camere, finisaje moderne, complex rezidential securizat - Vitan Barzesti
17

Oferim spre vanzare un apartament modern de 3 camere, situat pe Soseaua Vitanndash;Barzesti, intr-un imobil nou, construit in 2021. Apartamentul are o suprafata utila de 79 mp si este pozitionat la etajul 7 din 7, beneficiind de lumina naturala si o priveliste deschisa. Se vinde complet mobilat si ...

2051 EUR/m2 | 79 m2

Sector 3, Bucuresti

Apartament 2 camere  Mobilat si utilat  Loc de parcare Metrou 20min STB 7Min
12

Apartament 2 camere Mobilat si utilat Loc de parcare Metrou 20min STB 7Min

Apartament 2 camere de vanzare ndash; Sector 3 Apartament modern cu 2 camere, situat in Sectorul 3, zona Drumul Gura Putnei, intr-un imobil construit in anul 2018. Apartamentul este pozitionat la etajul 3 din 4, intr-un bloc cu lift, si are o suprafata utila de 47 mp si o suprafata totala de 60 mp. Se ...

2713 EUR/m2 | 47 m2

titan, Sector 3, Bucuresti

Apartament 2 camere decomandat ~ Mobilat -utilat ~ Titan
10

Apartament 2 camere decomandat ~ Mobilat -utilat ~ Titan

Oferim spre vanzare un apartament de 2 camere , situat in sectorul 3 . Metrou Nicolae Teclu 1 decembrie - 20 minute Locatie : Drumul Gura Putnei Suprafata utila : 47 mp- totala : 60 mp Constructie : 2018 Etaj 3 4 ( cu lift ) Complet mobilat si utilat . Loc de parcare inclus in pret . ...

2713 EUR/m2 | 47 m2

titan, Sector 3, Bucuresti

{Metrou DRISTOR } Apartament 3 camere
10
1

{Metrou DRISTOR } Apartament 3 camere

Oferim spre vanzare un apartament de 3 camere , situat in zona Dristor. Locatie : Strada Eufrosina Popescu gt; Metrou Dristor : 5-7 minute Suprafata utila : 62 mp gt; totala : 64 mp Etaj : 4 10 An constructie : 1970 ( bloc reabilitat termic ) Pret : 134.000 euro Detalii suplimentare si ...

2161 EUR/m2 | 62 m2

dristor, Sector 3, Bucuresti

Apartament 3 camere decomandat { Metrou Dristor 1 }
10

Apartament 3 camere decomandat { Metrou Dristor 1 }

Oferim spre vanzare un apartament de 3 camere decomandat , la doar 7 minute de statia de metrou Dristor 1 . Locatie : Bulevardul Camil Ressu Metrou Dristor 1 : 7 minute Parc IOR : 4 minute Cresa , gradinita , scoala generala : 2 minute Suprafata utila : 64 mp An constructie : 1970 Etaj : 1 4 Bloc ...

2184 EUR/m2 | 64 m2

dristor, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Dristor I metrou 7 min
10
1

3 Camere Dristor I metrou 7 min

Apartament 3 camere de vanzare in Dristor ndash; locatie excelenta, ideal pentru locuit sau investitie! Situat pe strada Eufrosina Popescu, Sector 3, acest apartament confort 1, decomandat, se afla la etajul 4 din 10 intr-un bloc solid, construit in 1970 si reabilitat termic. Are o suprafata de 64,64 ...

2062 EUR/m2 | 65 m2

dristor, Sector 3, Bucuresti

Apartament 2 camere decomandat + boxa Sector 3
20

Apartament 2 camere decomandat + boxa Sector 3

Aduc spre vanzare locuinta cu 2 camere, situata in Sector 3, intr-o zona centrala cu acces facil catre puncte de interes urban Proprietate amplasata intr-un imobil cu caracter istoric, ce imbina arhitectura clasica cu modernizari esentiale Spatiu bine compartimentat, potrivit atat pentru rezidenta, ...

2549 EUR/m2 | 51 m2

unirii, Sector 3, Bucuresti

3 camere Titan | 73 mp | Mobilat | 15 min Metrou
15

3 camere Titan | 73 mp | Mobilat | 15 min Metrou

Apartament 3 camere de vanzare ndash; zona Titan, Aleea Barajul Bistritei Va propunem spre vanzare un apartament cu 3 camere, situat pe Aleea Barajul Bistritei, intr-o zona verde si linistita, ideala pentru familii sau pentru cei care isi doresc confort si acces rapid catre oras. Locuinta are o suprafata ...

1750 EUR/m2 | 74 m2

theodor pallady, Sector 3, Bucuresti

Apartament 3 camere
17

Apartament 3 camere

Apartament 3 camere de vanzare Imobilul este construit in anul 1964, fara risc seismic, si beneficiaza de interfon. Apartamentul are o suprafata utila de 73.58 mp, oferind un spatiu generos si bine compartimentat, ideal pentru o familie. Locuinta se vinde mobilata si utilata, cu exceptia dormitorului ...

1804 EUR/m2 | 74 m2

liviu rebreanu, Sector 3, Bucuresti

5 MINUTE METROU DRISTOR - 3 CAMERE - SECTOR 3
11
1

5 MINUTE METROU DRISTOR - 3 CAMERE - SECTOR 3

5 MINUTE METROU DRISTOR - 3 CAMERE - SECTOR 3 Situat pe strada Eufrosina Popescu 65mp Etaj 4 din 10 Bloc reabilitat termic , constructie 1970 Se vinde Mobilat Utilat Pret 134.000euro; 0729.233.211 disponibil si pe whatsapp

2062 EUR/m2 | 65 m2

dristor, Sector 3, Bucuresti

Metrou Anghel Saligny - Studio - Mobilat - Parcare
19

Metrou Anghel Saligny - Studio - Mobilat - Parcare

Metrou Anghel Saligny - Apartament cu 2 Camere Tip Studio De vanzare apartament cu 2 Camere, tip studio situat in sectorul 3 al capitalei, in complexul Hills Pallady. Se afla la o distanta de aproximativ 3 minute fata de metrou Anghel Saligny. Apartamentul se vinde complet mobilat si utilat, la fel ...

2406 EUR/m2 | 53 m2

theodor pallady, Sector 3, Bucuresti

Metrou Titan - Apartament 2 camere
11

Metrou Titan - Apartament 2 camere

Exclusivitate -- Apartament 2 camere de renovat -- Titan Locatie : Sergent Tina Petre ,nr 9 Metrou TITAN : 14 minute mers pe jos Parcul Alexandru Ioan Cuza : 5-7 minute mers pe jos Colegiul Tehnic Anghel Saligny : 8 minute mers pe jos Cresa Titan II : 3 minute mers pe jos Dotari proprietate ...

2137 EUR/m2 | 51 m2

titan, Sector 3, Bucuresti

Apartament 2 camere || mobilat si utilat || Titan Sun Park || parcare inclusa
11
1

Se ofera spre vanzare un apartament cu 2 camere, situat in zona Titan, Sector 3, in cadrul complexului rezidential Titan Sun Park. Apartamentul are o suprafata utila de 60 mp si se afla la etajul 3 al unui bloc cu 4 etaje, cu o singura scara, oferind acces facil la curtea interioara si parcare. Detalii ...

2125 EUR/m2 | 60 m2

titan, Sector 3, Bucuresti

Categorii

Imobiliare

Județe

Bucuresti