Imobiliare Sector 3 Bucuresti

Promovat
2 camere in zona Mihai Bravu
7
4

2 camere in zona Mihai Bravu

Oferim spre inchiriere 2 camere totul modern usprafata 47mp etaj 4, la 3 minute de statia de metrou Mihai Bravu. Ambianta si stilul sunt puse in evidenta de elementele de design interior neomodernist, camerele sunt decomandate. Toate facturile se pot plati online inclusiv intretinerea. Imobilul este ...

47 m2

Mihai Bravu, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Apartament 3 Camere de Închiriat - Universitate
4

Apartament 3 Camere de Închiriat - Universitate

Apartament 3 Camere de Închiriat - Universitate, 450 Euro Descoperă un apartament spațios de 3 camere, situat în centrul vibrant al Bucureștiului, în zona Universitate! Această locuință este ideală pentru cei care doresc să se bucure de avantajele unui stil de viață urban, având totul la câțiva pași ...

72 m2

Piata Universitatii, Sector 3, Bucuresti

Promovat
 Garsoniera de inchiriat in zona Salajan
2
43

Garsoniera de inchiriat in zona Salajan

Oferim spre inchiriere o garsoniera complet utilata si mobilata, situata in zona Salajan, aceasta dispune de o suprafata de 28 mp si este situata la etaju 1. Aceasta este situata intr-o zona usor accesibila mijloacelor de transport in comun si a magazinelor.Se accepta animale de companie! Pentru mai ...

28 m2

Salajan, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Birou complet mobilat, 85 mp, 3 camere, lângă Mall Vitan , centrala
20

ID Anunt : P263729 Închiriere spațiu de birouri / locuință – Mall Vitan, Str. Vlad Județul Agenția Residenza oferă spre închiriere un spațiu de birouri modern, decomandat, cu 3 camere, 2 băi și balcon, situat în zona Mall Vitan – Mihai Bravu. Proprietatea se pretează perfect pentru activități de birou, ...

85 m2

Mihai Bravu, Sector 3, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

2 camere – Confort premium într-un spațiu echilibrat-5 min STB
13

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul firstoneresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -91.500 Euro +TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -95.700 Euro +TVA pentru un avans de 15% la antecontract Pret parcare :10.000 Euro +TVA ...

1731 EUR/m2 | 53 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Garsoniera Titan Bd.1 Decembrie 1918 Auchan 15 mp Bloc anvelopat!
10
4

Garsoniera Titan Bd. 1 decembrie 1918 Bloc anvelopat Garsoniera Titan Bd.1 Decembrie 1918 Auchan 15 mp Bloc anvelopat! 25500 euro ,15 mp ,et 1 4 ,bloc 1980

1700 EUR/m2 | 15 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

Garsoniera Titan   Bd. 1 decembrie 1918   Bloc anvelopat
9
9

Garsoniera Titan Bd. 1 decembrie 1918 Bloc anvelopat

1700 EUR/m2 | 15 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Ideal Investitie -10 min STB/Zona linistita
5

2 Camere Ideal Investitie -10 min STB/Zona linistita

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.bestexpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -87.360 Euro + TVA pentru un avans de 90% la antecontract -90.480 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -93.600 Euro + TVA pentru ...

1577 EUR/m2 | 55 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Zona Linistita -Acces rapid STB
1

2 Camere Zona Linistita -Acces rapid STB

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Best Expert Imobiliare Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Sediu: Drumul Gura Crivatului, nr. 4-22, Sector 3 Waze: Best Expert Imobiliare Telefon Programari: 0741.531.808 Program vizionari: L-V 10:00-18:00 / S: 10:00-14:00 Facebook: Best ...

1503 EUR/m2 | 58 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 camere premium – Design modern, finisaje de calitate
5

2 camere premium – Design modern, finisaje de calitate

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -85.820 Euro +TVA pentru un avans de 90 % la antecontract -91.950 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -98.080 Euro + TVA pentru un ...

1625 EUR/m2 | 53 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Gata de mutat ACUM! 2 camere mobilat + parcare | Pallady   Nicolae Teclu
10

Gata de mutat ACUM! 2 camere mobilat + parcare | Pallady Nicolae Teclu

Apartament 2 camere modern, complet mobilat și utilat, situat în Sector 3, în proximitatea zonei Pallady IKEA Pallady. Locuința are o suprafață utilă de 50 mp, compartimentare semidecomandată și este poziționată la etajul 5 din 7, într-un imobil construit în 2021, cu structură din beton și cărămidă ...

2800 EUR/m2 | 50 m2

Sector 3, Bucuresti

2 Camere Direct Dezvoltator -7 min metrou N.Teclu
2

2 Camere Direct Dezvoltator -7 min metrou N.Teclu

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.bestexpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -85.200 Euro + TVA pentru un avans de 80 % la antecontract -90.360 Euro +TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -95.520 Euro + TVA pentru un ...

1821 EUR/m2 | 47 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Direct Dezvoltator -Incalzire in Pardoseala
5

2 Camere Direct Dezvoltator -Incalzire in Pardoseala

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Best Expert Imobiliare Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% -84.900 Euro + TVA pentru un avans de 90 % la antecontract -87.900 Euro + TVA pentru un avans de 50% la antecontract -93.900 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la ...

1406 EUR/m2 | 60 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 camere Zona Linistita -600 mt Metrou N.Teclu
4

2 camere Zona Linistita -600 mt Metrou N.Teclu

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -84.180 Euro + TVA pentru un avans de 90% la antecontract -89.792 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract - 95.404 Euro + TVA pentru un avans ...

1574 EUR/m2 | 53 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Ideal Investitie -Incalzire in pardoseala/Credit Ipotecar 15%
5

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.atenaresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -74.871 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - 2 camere semidecomandate Tip imobil - D+P+3 ...

1904 EUR/m2 | 39 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Garsoniera Ideal Investitie -7 minute metrou N.Teclu
3

Garsoniera Ideal Investitie -7 minute metrou N.Teclu

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -73.755 Euro + TVA pentru un avans de 90% la antecontract -78.672 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip ...

1814 EUR/m2 | 41 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Studio la pret de garsoniera -Incalzire Pardoseala
11

Studio la pret de garsoniera -Incalzire Pardoseala

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul rossa-residence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -71.000 Euro + TVA pentru un avans de 50% la antecontract -74.000 Euro + TVA pentru un avans de 15% la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip ...

1596 EUR/m2 | 44 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Apartament 3 camere Rond Alba Iulia | Zona Centrala