Imobiliare Sector 3 Bucuresti

Promovat
închiriere garsoniera în zona Titan cu centrala proprie 5 minute metrou
3
4

Ofer spre închiriere garsoniera în zona Titan cu centrala proprie 5 minute metrou. Garsoniera decentă, cu centrala proprie, se închiriază exact ca în poza, este cu mutare imediată. Suprafață de 36mp, etaj 4 8,bloc cu lift modern. Este situata în apropierea a multor saptii comerciale . Pentru detalii ...

36 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

Promovat
APARTAMENT PENTHOUSE TITAN CU INTIMITATEA SI CONFORTUL UNEI CASE!
19

Compania imobiliara Apulum94 va propune spre vanzare un pethouse in zona Titan- Baba Novac, in apropiere de Parcul Ior. Proprietatea se afla la ultimul etaj- etajul 11 si este o oaza de liniste in mijlocul orasului, ce te deconecteaza de la zgomotul orasului. Apartamentul dispune de lift ce urca direct ...

3481 EUR/m2 | 181 m2

titan, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Ofer spre inchiriere garsoniera in zona titan la aproape  de metrou
4
35

Ofer spre inchiriere garsoniera in zona titan la aproape de metrou

Ofer spre inchiriere garsoniera in zona titan la 10 minute de metrou. Este situata la 5 minute de mers pe jos de metrou Titan, are o suprafata de 25mp, etaj 2. Pentru mai multe detalii sunati la numarul de telefon.

25 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere Metrou 1 Decembrie Trapezului Theodor Pallady
15

Dacă îți dorești un apartament primitor, bine compartimentat și potrivit pentru începutul unui nou capitol în doi sau pentru o familie cu un copil, acest apartament de 2 camere ar putea fi exact ce cauți. Situat la etajul 2 din 10 al unui bloc reabilitat termic (construit în 1975), locuința impresionează ...

2054 EUR/m2 | 49 m2

Sector 3, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

2 Camere Gradina Bloc Intim Parcare Inclusa
7

2 Camere Gradina Bloc Intim Parcare Inclusa

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Best Expert Imobiliare Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: - 141.500 Euro + TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 2 camere Tip imobil - Parter+3 etaje Total unitati ansamblu - 23 unitati Termen ...

2461 EUR/m2 | 58 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Duplex Superb -Terasa Spatioasa | Parcare Inclusa
10
1

Duplex Superb -Terasa Spatioasa | Parcare Inclusa

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul SofiaResidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Waze: Best Expert Imobiliare Telefon Programari: 0741.531.808 Program vizionari: L-V 10:00-18:00 / S: 10:00-14:00 Facebook: Best Expert Imobiliare PROMO: parcare inclusa 140.000 .Euro ...

1175 EUR/m2 | 119 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Apartament 2 camere cu Terasa generoasa
4

Apartament 2 camere cu Terasa generoasa

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Best Expert Imobiliare Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Sediu: Drumul Gura Crivatului, nr. 4-22, Sector 3 Waze: Best Expert Imobiliare Telefon Programari: 0741.531.808 Program vizionari: L-V 10:00-18:00 / S: 10:00-14:00 Facebook: Best ...

1406 EUR/m2 | 95 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere credit ipotecar 15%-Acces rapid metrou
8

3 Camere credit ipotecar 15%-Acces rapid metrou

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul SofiaResidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Waze: Best Expert Imobiliare Telefon Programari: 0741.531.808 Program vizionari: L-V 10:00-18:00 / S: 10:00-14:00 Facebook: Best Expert Imobiliare Termen Finalizare Noiembrie 2025 133.000 ...

1356 EUR/m2 | 98 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Gradina Bloc Intim
7

2 Camere Gradina Bloc Intim

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Best Expert Imobiliare Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 2 camere Tip imobil - Parter+3 etaje Total unitati ansamblu - 23 unitati Termen finalizare Iunie 2026 Suprafata utila ...

2287 EUR/m2 | 58 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Apartament 3 camere – Confort modern, compartimentare eficientă
5

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -130.200 Euro +TVA pentru un avans de 90 % la antecontract -139.500 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -148.800 Euro + TVA pentru ...

1684 EUR/m2 | 77 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Gradina -Lux, lumină și funcționalitate
5

3 Camere Gradina -Lux, lumină și funcționalitate

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -123.400 Euro +TVA pentru un avans de 90 % la antecontract -131.050 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -138.700 Euro + TVA pentru ...

1613 EUR/m2 | 77 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Bloc Intim -Incalzire Pardoseala
6

3 Camere Bloc Intim -Incalzire Pardoseala

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Best Expert Imobiliare Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: - 123.250 Euro + TVA pentru un avans de 45% la antecontract - 140.250 Euro + TVA pentru un avans de 15% la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip ...

1735 EUR/m2 | 71 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Apartament 3 camere spatios -5 min N.Teclu/Credit ipotecar 15%
5

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul SofiaResidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Waze: Best Expert Imobiliare Telefon Programari: 0741.531.808 Program vizionari: L-V 10:00-18:00 / S: 10:00-14:00 Facebook: Best Expert Imobiliare Termen Finalizare Noiembrie 2025 123.000 ...

1403 EUR/m2 | 88 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Ideal Familie -7 minute metrou N.Teclu
5

3 Camere Ideal Familie -7 minute metrou N.Teclu

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -120.420 Euro + TVA pentru un avans de 90% la antecontract -128.448 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract - 136.476 Euro + TVA pentru un ...

1782 EUR/m2 | 68 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Ideal pentru Familie | Zonă Liniștită + Parcare la Jumătate (avans 50%)
5

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.atenaresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -118.755 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -122.815 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la antecontract PROMO: Discount 50% la parcare ...

1668 EUR/m2 | 71 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Apartament 3 camere spatios -Finalizat/Mutare Rapida
14

Apartament 3 camere spatios -Finalizat/Mutare Rapida

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul SofiaResidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Waze: Best Expert Imobiliare Telefon Programari: 0741.531.808 Program vizionari: L-V 10:00-18:00 / S: 10:00-14:00 Facebook: Best Expert Imobiliare 115.000 Euro + TVA pentru un avans de ...

1661 EUR/m2 | 69 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Direct Dezvoltator cu Gradina
5

2 Camere Direct Dezvoltator cu Gradina

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Best Expert Imobiliare Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% -115.000 Euro + TVA pentru un avans de 90% la antecontract - 118.250 Euro + TVA pentru un avans de 50% la antecontract - 121.500 Euro + TVA pentru un avans de 15 % ...

2132 EUR/m2 | 54 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Metrou 1 Decembrie 1918 renovat complet 2 camere Ozana
6

Metrou 1 Decembrie 1918 renovat complet 2 camere Ozana

Se ofera spre vanzare un apartament cu 2 camere în zona Ozana, la o distanta de 10 minute de metrou 1 Decembrie 1918. Apartamentul este situat într-un bloc construit în 1979, recent anvelopat, la etajul 2 din 4. Locuința are o suprafață utilă de 49 mp și este compartimentată decomandat, oferind un plus ...

1957 EUR/m2 | 49 m2

ozana, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Ideal Familie -Zona Linistita/Credit Ipotecar 15%
1

3 Camere Ideal Familie -Zona Linistita/Credit Ipotecar 15%

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Best Expert Imobiliare Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% TVA GARANTAT 9% pentru antecontractele semnate pana la 31.07.2025! Proiect gata pana la 31.07.2026! Sediu: Drumul Gura Crivatului, nr. 4-22, Sector 3 Waze: Best Expert Imobiliare Telefon ...

1550 EUR/m2 | 74 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Ideal Familie -Zona Linistita
1
1

3 Camere Ideal Familie -Zona Linistita

1503 EUR/m2 | 74 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Gradina Calitate si Confort
10

2 Camere Gradina Calitate si Confort

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul rossa-residence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -109.500 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -115.000 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip ...

1689 EUR/m2 | 65 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Ideal Familie Geam Baie -Finisaje Premium
5

3 Camere Ideal Familie Geam Baie -Finisaje Premium

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.bestexpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -106.680 Euro + TVA pentru un avans de 90% la antecontract -110.490 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -114.300 Euro + TVA pentru ...

1542 EUR/m2 | 69 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Penthouse, Decomandat, Finalizat,Parcare+Terasa 136 mp-Titan- Pallady
20

Oferta completă pe www. prestige-rezidential .ro Ofer spre vanzare un apartament de 4 camere tip Penthouse, cu o suprafata de 236 mp, cu Parcare Subterana Inclusa, proiectul se afla in proximitatea marelui centru comercial Auchan Titan. Blocul este unul micut si cochet compus din 46 de apartamente ...

2400 EUR/m2 | 100 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 camere – Ideal pentru cupluri sau început de familie
5

2 camere – Ideal pentru cupluri sau început de familie

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -106.120 Euro +TVA pentru un avans de 90 % la antecontract -113.700 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -121.280 Euro + TVA pentru ...

1781 EUR/m2 | 60 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Categorii

Imobiliare

Județe

Bucuresti

Localități

Sector-3
Salvează căutarea