Imobiliare Sector 3 Bucuresti

Promovat
Dristor - 1 minut pana la metrou - comision 0
20

Dristor - 1 minut pana la metrou - comision 0

Dristor – 1 minut de metrou | Bd. Camil Ressu nr. 13 | Etaj 5/10 | Vedere vest - Comision 0 pentru cumpărător Propunem spre vânzare un apartament cu 3 camere situat la doar 1 minut de stația de metrou Dristor, un important nod de interconectare al rețelei de metrou. În imediata apropiere se află două ...

2116 EUR/m2 | 66 m2

Dristor, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Garsonieră de închiriat în Theodor Pallady
6
5

Garsonieră de închiriat în Theodor Pallady

Garsonieră de închiriat în Theodor Pallady, aproape de metrou Nicolae Teclu. Suprafață de 34 mp, etaj 5 din 8, decomandată. Cameră spațioasă, bucătărie modernă, baie elegantă. Dotată cu aer condiționat, centrală proprie și mobilier nou.

34 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Apartament 3 camere Theodor Pallady
10

Apartament 3 camere Theodor Pallady

Filado Imobiliare va prezinta in exclusivitate spre vanzare un apartament cu 3 camere confort 2, in zona Theodor Pallady, in apropiere de Metrou 1 Decembrie 1918, intr-un imobil finalizat in 1973, bloc anvelopat. Apartamentul este situat la etajul Parter din 10, este decomandat, are o suprafata totala ...

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Garsoniera zona Ozana
4
3

Garsoniera zona Ozana

Ofer spre inchiriere garsoniera in Ozana. Garsoniera este situata intr-o zona linistita, are o suprafata de 28mp,etaj 2. In zona se regasesc spatii comerciale si acces la transport in comun . Pentru mai multe detalii sunati la numarul de telefon. Mutare im

28 m2

Ozana, Sector 3, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Inchiriez apartament 3 camere in zona Titan Auchan
8
1

Inchiriez apartament 3 camere in zona Titan Auchan

Apartament cu 3 camere, decomandat, doua bai- una cu cada si alta cu dus, langa Auchan Titan, la 2 min de mijloacele de transport si 10 minute de mers de jos la metrou Titan. Etajul 4 8. Scoli, gradinite si piete in apropiere. Apartamentul are 70mp, este bine impartit si are generoase spatii de depozitare. Proaspat ...

70 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

Apartament 2 camere de închiriat| Unirii| Banca Franceza|  Metrou| Mobilat
13

Apartament 2 camere de închiriat| Unirii| Banca Franceza| Metrou| Mobilat

ID proprietate: P267018 Buna ziua! Dorim sa va prezentam unul dintre apartamentele aflate in gestiunea agentiei ZOCA Real Estate. Acest imobil este situat , intr-o zona de mare interes din Bucuresti si anume Unirii ce ofera acces la multe facilitati in imprejurimi precum restaurante, scoli, parc, centre ...

67 m2

Unirii, Sector 3, Bucuresti

Afacere Teren intravilan 8600 mp 90 ml Lunca Bisericii Splaiul Unirii
2
1

Teren intravilan 8600 mp compus din 2 loturi alaturate, insumand o deschidere stradala de aprox 94 ml, lot 1 de 3900 mp, respectiv 4600 mp. Ambele loturi sunt delimitate in teren prin borne de masurare (amplasament). La dorinta cumparatorului loturile pot fi comasate in baza incheierii unei promisiuni ...

Theodor+Pallady, Sector 3, Bucuresti

Garsoniera confort 3
4
27

Garsoniera confort 3

Garoniera confort 3 .bloc din 4 nivele ,blocul.e an lista de anvelopare .zona super.linistita .magazine,transpot an comum ,metrou .masina ec. Gradinita ,scoala ,se acepta si rata .adica avans si 2 ani restul.Garsoniera e la et,1 .ancalzirea apa calda e de la radet.nu GAZE.mai multe detali la tel.

Ozana, Sector 3, Bucuresti

Apartament 2 camere spațios 54 mp | Sector 3   Drumul Gura Făgetului | Bloc nou
8
2

Apartament 2 camere spațios 54 mp | Sector 3 Drumul Gura Făgetului | Bloc nou

Se vinde apartament modern cu 2 camere, foarte luminos și bine compartimentat, situat în Sector 3 Drumul Gura Făgetului, într-un imobil construit recent. Apartamentul are 54,1 mp suprafață totală (50,5 mp utili). Locuința este potrivită atât pentru locuit, cât și pentru investiție, având o compartimentare ...

Sector 3, Bucuresti

Promovat
Apartament elegant 2 camere Ansamblu Carmen Sylva Unirii
20
1

Apartament elegant 2 camere Ansamblu Carmen Sylva Unirii

COMISION 0% Vă prezentăm un apartament cu adevărat special, situat într-unul dintre cele mai frumoase proiecte rezidențiale din centrul Bucureștiului – Carmen Sylva, pe strada Ion Filibiliu nr. 9. Aici, arhitectura istorică se îmbină perfect cu confortul modern, oferind un stil de viață rar întâlnit ...

4576 EUR/m2 | 59 m2

unirii, Sector 3, Bucuresti

Apartament nou prima inchiriere
10

Apartament nou prima inchiriere

Apartament doua camere, decomandat, parter p+2, constructie 2025, cu balcon si loc de parcare proprietate personala. Apartamentul este complet mobilat si utilat nou cu: masina de spalat rufe, uscator de haine, televizor, aer conditionat, masina de spalat vase, frigider, plita pe gaz, cuptor electric, ...

52 m2

Sector 3, Bucuresti

Hala industriala de inchiriat | 560 mp | Theodor Pallady-Bucuresti
11

Van Gulik Real Estate are placerea de a va prezenta spre vanzare o proprietate industriala moderna, amplasata strategic pe strada Oxigenului, intr-una dintre cele mai bine conectate zone logistice si industriale ale Bucurestiului. Proprietatea are o suprafata construita de 640 mp si este amplasata pe ...

560 m2

23 Aug, Sector 3, Bucuresti

4 Camere Ideal Familie Calitate si Confort
12

4 Camere Ideal Familie Calitate si Confort

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul rossa-residence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -156.500 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -163.000 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la antecontract Pozitionare : zona Theodor ...

1318 EUR/m2 | 119 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Ideal Familie | 650 mt metrou N.Teclu
4

3 Camere Ideal Familie | 650 mt metrou N.Teclu

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.bestexpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -148.700 Euro + TVA pentru un avans de 80% la antecontract -157.710 Euro +TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -166.720 Euro + TVA pentru ...

1926 EUR/m2 | 77 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Direct Dezvoltator -Incalzire in Pardoseala
5

2 Camere Direct Dezvoltator -Incalzire in Pardoseala

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul bestexpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -173.031 EURO +TVA pentru un avans de 90% -P.Bonus -188.676 +TVA pentru un avans de 15% Pozitionare : zona Th.Pallady Tip proprietate:Apartament 2 camere ...

2316 EUR/m2 | 75 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

4 Camere Spatioase Incalzire Pardoseala | Parcare Inclusa
9

4 Camere Spatioase Incalzire Pardoseala | Parcare Inclusa

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul SofiaResidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Waze: Best Expert Imobiliare Telefon Programari: 0741.531.808 Program vizionari: L-V 10:00-18:00 / S: 10:00-14:00 Facebook: Best Expert Imobiliare PROMO: Parcare inclusa 170.000 .Euro ...

1194 EUR/m2 | 142 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Iancului, Mihai Bravu, 2 camere, 8 din 11, 1 minut metrou
15

Iancului, Mihai Bravu, 2 camere, 8 din 11, 1 minut metrou

Va ofer spre inchiriere un apartament cu 2 camere, situat in zona Iancului, la 1 minut de mers pe jos pana la statia de metrou. Apartamentul se afla la etajul 8 intr-un imobil cu 11 etaje reabilitat termic, construit in 1980. Este decomandat, mobilat si utilat complet cu frigider, aragaz, masina de spalat ...

60 m2

Iancului, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere cu centrala proprie Titan, Parc Titanii
8
2

Apartament 2 camere cu centrala proprie Titan, Parc Titanii

Filado Imobiliare va prezinta spre vanzare un apartament cu 2 camere, in zona Titan, in apropiere de Parcul Titanii, intr-un imobil finalizat in 1977, bloc in curs de reabilitare termica. Apartamentul este situat la etajul 10 din 10, este decomandat, are o suprafata totala de 54 mp, si dispune de 1 baie ...

Titan, Sector 3, Bucuresti

4 Camere Direct Dezvoltator
4

4 Camere Direct Dezvoltator

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Rossa-Residence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Sediu: Drumul Gura Crivatului, nr. 4-22, Sector 3 Waze: Best Expert Imobiliare Telefon Programari: 0741.531.808 Program vizionari: L-V 10:00-18:00 / S: 10:00-14:00 Facebook /Instagram/ ...

1018 EUR/m2 | 257 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Apartament elegant 2 camere Ansamblu Carmen Sylva Unirii
20

Apartament elegant 2 camere Ansamblu Carmen Sylva Unirii

COMISION 0% la cumparator Vă prezentăm un apartament cu adevărat special, situat într-unul dintre cele mai frumoase proiecte rezidențiale din centrul Bucureștiului – Carmen Sylva, pe strada Ion Filibiliu nr. 9. Aici, arhitectura istorică se îmbină perfect cu confortul modern, oferind un stil de viață ...

4576 EUR/m2 | 59 m2

Sector 3, Bucuresti

4 Camere Direct Dezvoltator Incalzire Pardoseala
8

4 Camere Direct Dezvoltator Incalzire Pardoseala

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Syatowers.ro Pret proprietate: - 151.000 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la antecontract Pret parcare acoperita -14.000 Euro +TVA Pret parcare descoperita -10.000 Euro +TVA PROMO:la avans 50% = 50% discount parcare SYA Towers – Unde calitatea ...

1523 EUR/m2 | 99 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Apartament elegant 2 camere Ansamblu Carmen Sylva Unirii
20
1

Apartament elegant 2 camere Ansamblu Carmen Sylva Unirii

COMISION 0% la cumparator Situat în ansamblul rezidențial Carmen Sylva, pe strada Ion Filibiliu nr. 9, acest apartament de 2 camere oferă un stil de viață exclusivist, într-un imobil cu arhitectură istorică, complet restaurat și adaptat standardelor moderne de confort. Clădirea, construită în anul 1906 ...

4576 EUR/m2 | 59 m2

Sector 3, Bucuresti

De Vanzare Apartament cu 3 camere  bloc 1989  Mall Vitan
16
1

De Vanzare Apartament cu 3 camere bloc 1989 Mall Vitan

De Vanzare Apartament spatios cu 3 Camere, situat intr-o zona linistita, pe Str. Banul Udrea Nr. 8 Mall Vitan Descriere imobil: - Apartament cu 3 camere - Decomandat - Living - 2 Dormitoare - Bucatarie generoasa - 2 Bai - Hol - Balcon - Et. 8 / 8 | Lift - Suprafata total 77 mp Apartamentul ...

1974 EUR/m2 | 77 m2

vitan, Sector 3, Bucuresti

Hala industriala de vanzare | 560 mp | Theodor Pallady-Bucuresti
11

929 EUR/m2 | 560 m2

23 Aug, Sector 3, Bucuresti

Categorii

Imobiliare

Județe

Bucuresti

Localități

Sector-3
Salvează căutarea