Imobiliare Sector 3 Bucuresti

Promovat
garsoniera de inchiriat zona 1 Decembrie cu centrala proprie
3
10

Ofer spre închiriere garsoniera în zona 1 Decembrie la 5 minute de metrou. Garsoniera ce dispune de centrala proprie , cu o suprafață de 33 mp , etaj 3 10. Situat în zona liniștită aproape , în apropierea mijloacelor de transport . În zona se regăsesc mai multe spații comerciale.

33 m2

1 Decembrie, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Apartament de vanzare, 3 camere ultra finisat,  Bd. Unirii
20
1

Apartament de vanzare, 3 camere ultra finisat, Bd. Unirii

Va prezint spre vanzare un apartament cu 3 camere renovat, ultra finisat, gata pentru a fi locuit. Cu o suprafata totala 80 mp, apartamentul, cu dispunere sud-est, este situat la etajul 7 al unui bloc monolit construit in anul 1991, zona Unirii, blocul Zepter. Apartamentul este eficient compartimentat, ...

3577 EUR/m2 | 78 m2

Unirii, Sector 3, Bucuresti

Promovat
2 Cam-Finalizat- Pallady- parcul Teilor- 58mp- Centrala-Mutare rapida
19
3

Pallady- metrou Teclu- parcul Teilor Bloc finalizat - 2025 2 Camere - Mutare rapida! Pallady - parcul Teilor - metrou Teclu - vanzare apartament 2 camere, decomandat, suprafata 58 mp, predare la cheie, finisaje moderne, incalzire pardoseala, centrala termica, posibilitate parcare subterana. Apartamentul ...

2009 EUR/m2 | 58 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Garsoniera zona  Dristor
3

Garsoniera zona Dristor

Inchiriez garsoniera zona dristor la doar 5 minute de metrou, zona accesibila si este in apropiere de magazine si supermarketuri. Garsoniera este pet friendly si dispune de 35mp2 . Este situata la etajul 2. Va astept la o vizionare , pentru mai multe detalii ma puteti contacta la numarul de telefon.

35 m2

Dristor, Sector 3, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

2 Camere Zona Linistita -acces rapid STB-5 Min
5

2 Camere Zona Linistita -acces rapid STB-5 Min

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Best Expert Imobiliare Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Sediu: Drumul Gura Crivatului, nr. 4-22, Sector 3 Waze: Best Expert Imobiliare Telefon Programari: 0741.531.808 Program vizionari: L-V 10:00-18:00 / S: 10:00-14:00 Facebook: Best ...

1786 EUR/m2 | 53 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Direct Dezvoltator -Incalzire in Pardoseala/Parcare inclusa
5

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Best Expert Imobiliare Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 2 camere Tip imobil - Parter+4 etaje Total unitati ansamblu - 53 unitati Termen finalizare Iulie 2026 Suprafata utila ...

1530 EUR/m2 | 60 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Direct Dezvoltator /Credit Ipotecar 15%
4

2 Camere Direct Dezvoltator /Credit Ipotecar 15%

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.atenaresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -92.140 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - 2 camere decomandate Tip imobil - D+P+3 etaje Total ...

1775 EUR/m2 | 52 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Zona Linistita
5

2 Camere Zona Linistita

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Best Expert Imobiliare Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% - 91.900 Euro + TVA pentru un avans de 90% la antecontract - 94.900 Euro + TVA pentru un avans de 50% la antecontract - 100.900 Euro + TVA pentru un avans de 15 % ...

1411 EUR/m2 | 65 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Unirii - MATEI BASARAB 3 camere mobilat modern bloc 2015
15

Unirii - MATEI BASARAB 3 camere mobilat modern bloc 2015

Apartament 3 camere modern, complet mobilat, cu loc de parcare Matei Basarab Vă propunem spre închiriere un apartament de 3 camere, situat pe Strada Matei Basarab, într-un imobil construit în anul 2015. Proprietatea se remarcă prin compartimentarea eficientă, finisajele moderne și confortul oferit ...

83 m2

Unirii, Sector 3, Bucuresti

2 camere – Confort premium într-un spațiu echilibrat-5 min STB
13

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul firstoneresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -91.500 Euro +TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -95.700 Euro +TVA pentru un avans de 15% la antecontract Pret parcare :10.000 Euro +TVA ...

1731 EUR/m2 | 53 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Garsoniera Titan Bd.1 Decembrie 1918 Auchan 15 mp Bloc anvelopat!
10
4

Garsoniera Titan Bd. 1 decembrie 1918 Bloc anvelopat Garsoniera Titan Bd.1 Decembrie 1918 Auchan 15 mp Bloc anvelopat! 25500 euro ,15 mp ,et 1 4 ,bloc 1980

1700 EUR/m2 | 15 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

Garsoniera Titan   Bd. 1 decembrie 1918   Bloc anvelopat
9
9

Garsoniera Titan Bd. 1 decembrie 1918 Bloc anvelopat

1700 EUR/m2 | 15 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Ideal Investitie -10 min STB/Zona linistita
5

2 Camere Ideal Investitie -10 min STB/Zona linistita

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.bestexpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -87.360 Euro + TVA pentru un avans de 90% la antecontract -90.480 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -93.600 Euro + TVA pentru ...

1577 EUR/m2 | 55 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Zona Linistita -Acces rapid STB
1

2 Camere Zona Linistita -Acces rapid STB

1503 EUR/m2 | 58 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 camere premium – Design modern, finisaje de calitate
5

2 camere premium – Design modern, finisaje de calitate

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -85.820 Euro +TVA pentru un avans de 90 % la antecontract -91.950 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -98.080 Euro + TVA pentru un ...

1625 EUR/m2 | 53 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Gata de mutat ACUM! 2 camere mobilat + parcare | Pallady   Nicolae Teclu
10

Gata de mutat ACUM! 2 camere mobilat + parcare | Pallady Nicolae Teclu

Apartament 2 camere modern, complet mobilat și utilat, situat în Sector 3, în proximitatea zonei Pallady IKEA Pallady. Locuința are o suprafață utilă de 50 mp, compartimentare semidecomandată și este poziționată la etajul 5 din 7, într-un imobil construit în 2021, cu structură din beton și cărămidă ...

2800 EUR/m2 | 50 m2

Sector 3, Bucuresti

2 Camere Direct Dezvoltator -7 min metrou N.Teclu
2

2 Camere Direct Dezvoltator -7 min metrou N.Teclu

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.bestexpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -85.200 Euro + TVA pentru un avans de 80 % la antecontract -90.360 Euro +TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -95.520 Euro + TVA pentru un ...

1821 EUR/m2 | 47 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Direct Dezvoltator -Incalzire in Pardoseala
5

2 Camere Direct Dezvoltator -Incalzire in Pardoseala

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Best Expert Imobiliare Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% -84.900 Euro + TVA pentru un avans de 90 % la antecontract -87.900 Euro + TVA pentru un avans de 50% la antecontract -93.900 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la ...

1406 EUR/m2 | 60 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 camere Zona Linistita -600 mt Metrou N.Teclu
4

2 camere Zona Linistita -600 mt Metrou N.Teclu

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -84.180 Euro + TVA pentru un avans de 90% la antecontract -89.792 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract - 95.404 Euro + TVA pentru un avans ...

1574 EUR/m2 | 53 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Ideal Investitie -Incalzire in pardoseala/Credit Ipotecar 15%
5

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.atenaresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -74.871 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - 2 camere semidecomandate Tip imobil - D+P+3 ...

1904 EUR/m2 | 39 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Garsoniera Ideal Investitie -7 minute metrou N.Teclu
3

Garsoniera Ideal Investitie -7 minute metrou N.Teclu

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -73.755 Euro + TVA pentru un avans de 90% la antecontract -78.672 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip ...

1814 EUR/m2 | 41 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Studio la pret de garsoniera -Incalzire Pardoseala
11

Studio la pret de garsoniera -Incalzire Pardoseala

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul rossa-residence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -71.000 Euro + TVA pentru un avans de 50% la antecontract -74.000 Euro + TVA pentru un avans de 15% la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip ...

1596 EUR/m2 | 44 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Apartament 3 camere Rond Alba Iulia | Zona Centrala