Imobiliare Sector 3 Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere în zona Unirii
5
3

Apartament 2 camere în zona Unirii

Apartament 2 camere în zona Unirii Suprafață: 50 mp Etaj: 3 8 Puncte de reper: La 7 minute de mers pe jos de Piața Unirii și la 5 minute de Bulevardul Decebal. Puncte comerciale: Aproape de Centrul Comercial Unirea Shopping Center, Carrefour Market și numeroase cafenele și restaurante din zona Decebal. Transport ...

50 m2

Unirii, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Apartament 3 camere Nerva Traian.
14

Apartament 3 camere Nerva Traian.

Compania imobiliara Apulum 94 va propune un apartament de 3 camere situat in zona Nerva Traian- in apropiere de interesectia cu Octavian Goga. Apartamentul are vedere mxta, laterala si spate, unde este mai multa liniste. Imobilul a fost finalizat in 1992, este reabilitat termic iar suprafata apartamentului ...

3132 EUR/m2 | 76 m2

Sector 3, Bucuresti

Promovat
Garsoniera de inchiriat in zona Vitan
5
5

Garsoniera de inchiriat in zona Vitan

Se inchiriaza garsoniera de inchiriat in zona Vitan , garsoniera foarte bine amenajata, intretinuta, curata. Dotari: canapea, masuta de cafea, plasma, frigider mare, aragaz + cuptor, prajitor paine, spatiu depozitare. Este situata la etajul 1, 38mp.

38 m2

Vitan, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Garsoniera zona Piata Alba Iulia
4

Garsoniera zona Piata Alba Iulia

Inchiriem garsoniera in zona P-ta Alba Iulia - stradal pe Burebista, situata intr-un bloc de 8 etaje, construit in anul 1990. Garsoniera este situata la etajul 2 si se intinde pe o suprafata utila de 38 mp.

38 m2

Piata Alba Iulia, Sector 3, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Spatiu industrial Autostrada A2 - Centura
5

Spatiu industrial Autostrada A2 - Centura

Complex industrial oferit spre vanzare situat in apropiere A2 si linia de centura ,in imediata apropiere de zona comerciala din bd.Theodor Pallady , acces la metrou si mijloacele de transport in comun STB.Accesul camioanelor de mare tonaj este facil atat din linia de centura cat si de la autostrada ...

700 EUR/m2 | 5,000 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Garsoniera High Class Residence
5

Garsoniera High Class Residence

Garsoniera este foarte spatioasa, are 35 mp fara balcon. Are si balcon deschis, Este decomandata cu baie si bucatarie separat. Are centrala proprie si AC. Este situata in complexul High Class Residence.

35 m2

Sector 3, Bucuresti

Promovat
2 camere Piața Unirii LUX, incalzire pardoseala , parcare , terasa
8

ID Anunt : P240226 Agenția Residenza vă oferă spre închiriere, cu comision de 50% din valoarea unei luni de chirie, un apartament modern de 2 camere, situat într-un bloc nou, pe Aleea Cauzași 49-51, la doar 50 m de Bulevardul Unirii, cu Poc de Parcare + 50 euro . Apartamentul este nou, aflat la prima ...

60 m2

Sector 3, Bucuresti

Birouri 5 camere Națiunile Unite vedere directă către Casa Poporului
7

ID Anunt : P249223 Agenția Residenza vă oferă spre închiriere, cu comision de 50% din valoarea unei luni de chirie, un spațiu de birouri de 5 camere situat pe Bulevardul Națiunile Unite nr. 8, cu vedere directă către Palace of the Parliament. Spațiul este situat la etajul 5 din 8 al unui imobil poziționat ...

100 m2

Unirii, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Spatiu birouri 4 încăperi, Mezanin, 120 mp – Mall Vitan/Timpuri Noi
11

ID Anunt : P252901 Residenza oferă spre închiriere, cu un comision de 50% dintr-o lună de chirie, un spațiu de birouri situat într-o vilă modernă, pe strada Papazoglu Dumitru , zona Mall Vitan / Timpuri Noi. Spațiul se află la etajul mezanin (1) din 5, într-o clădire destinată exclusiv firmelor, foarte ...

120 m2

Vitan, Sector 3, Bucuresti

Spațiu parter, deosebit, în clădire de birouri
5

Spațiu parter, deosebit, în clădire de birouri

Spatiu parter, stradal, vedere frumoasa, libera, adaptabil ca show-room, cafeterie, activitati de comert, banca, receptie, etc, cu multiple zone de acces. Pe langa avantajele tehnice constructive, avantajul imobilului este amplasarea intr-o zona ultracentrala in apropierea celui mai important nod al ...

85 m2

Sector 3, Bucuresti

2 Camere Direct Dezvoltator cu Terasa Spatioasa
5

2 Camere Direct Dezvoltator cu Terasa Spatioasa

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.efy-residence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -103.305 Euro + TVA Parcare:7.000 Euro +TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - 2 camere Tip imobil - D+P+3 etaje Total unitati ...

1956 EUR/m2 | 53 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Direct Dezvoltator 10 min metrou N.Teclu
5

2 Camere Direct Dezvoltator 10 min metrou N.Teclu

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.efy-residence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -93.388 Euro + TVA Parcare:7.000 Euro +TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - 2 camere Tip imobil - D+P+3 etaje Total unitati ...

1768 EUR/m2 | 53 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Duplex de vânzare -4 camere, 184 mp utili, curte proprie, 2 Parcari
5

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Best Expert Imobiliare Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Sediu: Drumul Gura Crivatului, nr. 4-22, Sector 3 Waze: Best Expert Imobiliare Telefon Programari: 0741.531.808 Program vizionari: L-V 10:00-18:00 / S: 10:00-14:00 Facebook: Best ...

1909 EUR/m2 | 141 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

5 Camere Ideal Familie 5 min N.Teclu | Parcare Inclusa
11

5 Camere Ideal Familie 5 min N.Teclu | Parcare Inclusa

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul SofiaResidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Waze: Best Expert Imobiliare Telefon Programari: 0741.531.808 Program vizionari: L-V 10:00-18:00 / S: 10:00-14:00 Facebook: Best Expert Imobiliare PROMO: parcare inclusa 220.000 .Euro ...

1160 EUR/m2 | 190 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Vand garsoniera la Universitate, situata pe Calea Victoriei.
5
2

Vand garsoniera la Universitate, situata pe Calea Victoriei. Garsoniera este amplasata ultracentral, vis-a-vis de Cercul Militar National, blocul Romarta, cu vedere pe spate, ferita de zgomotul si praful bulevardelor. CLADIREA NU ARE RISC SEISMIC! Mobilata si utilata integral, potrivita unui stil ...

3850 EUR/m2 | 20 m2

Sector 3, Bucuresti

3 Camere Terasa Generoasa- Finisaje Premium -600 m STB
4

3 Camere Terasa Generoasa- Finisaje Premium -600 m STB

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Best Expert Imobiliare Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Sediu: Drumul Gura Crivatului, nr. 4-22, Sector 3 Waze: Best Expert Imobiliare Telefon Programari: 0741.531.808 Program vizionari: L-V 10:00-18:00 / S: 10:00-14:00 ...

2696 EUR/m2 | 85 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere cu Gradina -Incalzire Pardoseala
5

3 Camere cu Gradina -Incalzire Pardoseala

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -140.850 Euro + TVA pentru un avans de 90% la antecontract -144.865 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -128.480 Euro + TVA ...

2071 EUR/m2 | 68 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere cu Gradina -Incalzire Pardoseala
5

3 Camere cu Gradina -Incalzire Pardoseala

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -136.900 Euro + TVA pentru un avans de 90% la antecontract -141.900 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -146.900 Euro + TVA ...

2013 EUR/m2 | 68 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Direct Dezvoltator – Apartament 3 Camere | Finisaje Premium
5

Direct Dezvoltator – Apartament 3 Camere | Finisaje Premium

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.atenaresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -143.693 Euro TVA inclus pentru un avans de 50 % la antecontract -148.606 Euro TVA inclus pentru un avans de 15 % la antecontract PROMO: Discount 50% ...

2018 EUR/m2 | 71 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Direct Dezvoltator -Finisaje Premium
5

3 Camere Direct Dezvoltator -Finisaje Premium

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -141.449 Euro TVA inclus pentru un avans de 90% la antecontract -147.499 Euro TVA inclus pentru un avans de 50 % la antecontract -153.549 Euro ...

2080 EUR/m2 | 68 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Zona Linistita -acces rapid STB-5 Min
5

2 Camere Zona Linistita -acces rapid STB-5 Min

2488 EUR/m2 | 50 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Direct Dezvoltator Incalzire Pardoseala
4

2 Camere Direct Dezvoltator Incalzire Pardoseala

2322 EUR/m2 | 53 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Direct Dezvoltator Incalzire Pardoseala
5

2 Camere Direct Dezvoltator Incalzire Pardoseala

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -122.089 Euro TVA inclus pentru un avans de 90% la antecontract -125.719 Euro TVA inclus pentru un avans de 50 % la antecontract -129.349 Euro ...

2255 EUR/m2 | 54 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 camere Ideal Familie Incalzire Pardoseala -3 min STB
4
1

3 camere Ideal Familie Incalzire Pardoseala -3 min STB

1523 EUR/m2 | 80 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Categorii

Imobiliare

Județe

Bucuresti

Localități

Sector-3
Salvează căutarea