Apartament de 2 camere, in zona Bulevardul Basarabia
Apartament de 2 camere, in zona Bulevardul Basarabia, o suprafata utila de 47 mp2. Etaj 4 mijloace de transport, magazine, statie taxi. Disponibil imediat.
47 m2
Sector 3, Bucuresti
ieri 12:13
Anunțuri promovate – Vezi toate
47 m2
Sector 3, Bucuresti
ieri 12:13
Inchiriere garsoniera in zona Unirii,etaj 5 din 8,bloc construit in 1979,suprafata 38 mp.Garsoniera este luminoasa,cu camera spatioasa,bucatarie si baie.Se inchiriaza mobilata si utilata.Zona este centrala,aproape de metrou Unirii,centre comerciale,restaurante si mijloace de transport in comun. Sunati ...
38 m2
Unirii, Sector 3, Bucuresti
ieri 16:23
Garsoniera decomandata, suprafata 42 mp, scara curata, etaj 2 8, renovata, gresie, faianta, parchet, termopan, usa metalica, boiler, TV, WI-FI, mobilata complet, utilata, frigider, masina de spalat rufe, aragaz, cuptor cu microunde, zona linistita la 10 minute de metrou Timpuri Noi.
38 m2
unirii, Sector 3, Bucuresti
12 mai
Oferim la vanzare apartament de doua camere in zona Vitan vis a vis de CamiDent.Apartamentul dispune de o suprafata de 51mp etaj 3 an constructie 1983 complet mobilat si utilat.
1412 EUR/m2 | 51 m2
Vitan, Sector 3, Bucuresti
ieri 12:11
Anunțuri – Anunțuri pe pagină: 20 50
Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul firstoneresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -91.500 Euro +TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -95.700 Euro +TVA pentru un avans de 15% la antecontract Pret parcare :10.000 Euro +TVA ...
1731 EUR/m2 | 53 m2
Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti
12 mai
Garsoniera Titan Bd. 1 decembrie 1918 Bloc anvelopat Garsoniera Titan Bd.1 Decembrie 1918 Auchan 15 mp Bloc anvelopat! 25500 euro ,15 mp ,et 1 4 ,bloc 1980
1700 EUR/m2 | 15 m2
Titan, Sector 3, Bucuresti
12 mai
1700 EUR/m2 | 15 m2
Titan, Sector 3, Bucuresti
12 mai
Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.bestexpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -87.360 Euro + TVA pentru un avans de 90% la antecontract -90.480 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -93.600 Euro + TVA pentru ...
1577 EUR/m2 | 55 m2
Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti
12 mai
Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Best Expert Imobiliare Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Sediu: Drumul Gura Crivatului, nr. 4-22, Sector 3 Waze: Best Expert Imobiliare Telefon Programari: 0741.531.808 Program vizionari: L-V 10:00-18:00 / S: 10:00-14:00 Facebook: Best ...
1503 EUR/m2 | 58 m2
Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti
12 mai
Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -85.820 Euro +TVA pentru un avans de 90 % la antecontract -91.950 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -98.080 Euro + TVA pentru un ...
1625 EUR/m2 | 53 m2
Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti
12 mai
Apartament 2 camere modern, complet mobilat și utilat, situat în Sector 3, în proximitatea zonei Pallady IKEA Pallady. Locuința are o suprafață utilă de 50 mp, compartimentare semidecomandată și este poziționată la etajul 5 din 7, într-un imobil construit în 2021, cu structură din beton și cărămidă ...
2800 EUR/m2 | 50 m2
Sector 3, Bucuresti
12 mai
Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.bestexpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -85.200 Euro + TVA pentru un avans de 80 % la antecontract -90.360 Euro +TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -95.520 Euro + TVA pentru un ...
1821 EUR/m2 | 47 m2
Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti
12 mai
Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Best Expert Imobiliare Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% -84.900 Euro + TVA pentru un avans de 90 % la antecontract -87.900 Euro + TVA pentru un avans de 50% la antecontract -93.900 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la ...
1406 EUR/m2 | 60 m2
Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti
12 mai
Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -84.180 Euro + TVA pentru un avans de 90% la antecontract -89.792 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract - 95.404 Euro + TVA pentru un avans ...
1574 EUR/m2 | 53 m2
Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti
12 mai
Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.atenaresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -74.871 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - 2 camere semidecomandate Tip imobil - D+P+3 ...
1904 EUR/m2 | 39 m2
Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti
12 mai
Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -73.755 Euro + TVA pentru un avans de 90% la antecontract -78.672 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip ...
1814 EUR/m2 | 41 m2
Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti
12 mai
Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul rossa-residence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -71.000 Euro + TVA pentru un avans de 50% la antecontract -74.000 Euro + TVA pentru un avans de 15% la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip ...
1596 EUR/m2 | 44 m2
Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti
12 mai
Apartament situat într-o zonă exclusivistă a capitalei – Piața Alba Iulia – apreciată pentru poziționarea excelentă, accesul facil și stilul urban modern. Proprietatea este ideală atât pentru locuit, cât și pentru investiție, având un potențial ridicat de închiriere. Descriere apartament: Apartament ...
3291 EUR/m2 | 77 m2
Unirii, Sector 3, Bucuresti
12 mai
Apartament de 2 camere, decomandat, situat la etajul 3 din 3 al unui imobil modern, prevăzut cu lift. Proprietatea se remarcă printr-o compartimentare eficientă, spații bine optimizate și o luminozitate foarte bună pe tot parcursul zilei. Apartamentul este compus din: Living generos, amenajat modern Dormitor ...